MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ÇORLU TREN KATLİAMINI UNUTMAYACAĞIZ 
8 Temmuz 2018 tarihinde 25 canımızın hayatını kaybettiği Çorlu Tren Faciasının 2. yıl dönümünde Edirne`ye bağlı Uzunköprü ilçesinde anma gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen anmaya EMO İstanbul Şubesi yönetim kurulu ve üyelerimiz katılım sağladı.
 

Çorlu‘da 25 canımızın yaşamını yitirdiği tren faciasının 2. yıldönümünde hayatını kaybeden yurttaşların aileleri tarafından anma düzenlendi.

Edirne‘nin Uzunköprü ilçesinde 8 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşen anma töreninde aileler ve kurum temsilcileri söz aldı. Faciada eşini ve oğlunu kaybeden Mısra Öz Sel‘ in sözleri ise tüm katılımcıları derinden etkiledi. Sel  konuşmasında "2 yıl önce bu saatlerde oğlumun sesini duyuyordum. Onun hayatta olduğunu biliyordum. Onun babaannesinin dedesinin yanında neler yaptığını biliyordum. Bana diyordu ki annecim saat 19.30‘da İstanbul‘da olacağım, beni karşılar mısın? Ben onu karşılayamadım. Hiç gitmiyor o gün gözümün önünden hiç gitmiyor. 2 yıl geçti bizi paramparça parçalayarak geçti. Benim yüreğim burada bütün annelerin acısı benim yüreğim burada bütün babaların acısı hepimiz aynı yüreği taşıyoruz" dedi. 

Anmaya Şubemiz Yönetim Kurulu adına Şube Yönetim kurulu üyelerimiz Hayri Aydın ve Mustafa Abidin Çanakkale katıldı. Anmada facianın ilk gününden bu yana süreci yakından takip eden Şubemiz 41. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakkı Kaya Ocakaçan ile üyelerimiz de yer aldı.

Hayri Aydın ailelerle ve devam etmekte olan hukuki sürece ilişkin ailelerin avukatlarıyla görüşme gerçekleştirdi.

Anma programı raylara çelenk konulması ve tren kazasında eşini kaybeden Ekrem Tuna‘nın anıt eve çevirdiği evinin açılışı ile son buldu.
ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


ŞUBE BAŞKANIMIZ CEMİL KOCATEPE HABERTÜRK`ÜN SORULARINI YANITLADI

ŞANTİYE ŞEFLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK”TE YÜRÜTMENİN DURDURULMASI KARARII VERİLDİ

Okunma Sayısı: 30


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.