MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

27. YILINDA SİVAS KATLİAMINI UNUTMADIK! 02.07.2020

    

2 Temmuz 1993`te yaşanan Sivas Katliamı`nın 27. yılında TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından basın açıklaması yapıldı.

ELEKTRONİK İMZA HİZMET SÖZLEŞMESİ İMZALANDI! 01.07.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem Yönetim Kurulu, 15 Mayıs 2020 tarihinde, E-İMZATR ile “Elektronik İmza Hizmet Sözleşmesi” imzaladı. Oda üyelerimizin mesleki faaliyetlerine katkı sunmak amacıyla imzalanan sözleşme 1 yıl geçerli olacak; üyeler, daha hızlı ve daha uygun fiyata e-imzadan yararlanabilecek.

HALKBANK’TAN EMO ÜYELERİNE DESTEK KREDİSİ 30.06.2020

    

Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin EMO üyelerine yönelik ilk 6 ay faiz ödemesiz, 36 ay vade ile azami 25 bin lira nakit kredi olanağı devam ediyor. Halkbank`ın destek kredisinden 18 Haziran 2020 tarihi itibarıyla 152 EMO üyesi faydalandı.

YOUTUBE YAYINI 20.06.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, gazeteci Ferhan Şaylıman’ın youtube kanalına konuk olarak, enerji politikaları, güncel gelişmeler ve meslek odalarını hedef alan tartışmalarla ilgili görüşlerini aktardı. İpek’in değerlendirmelerini haberimizin devamından izleyebilirsiniz.

KANAL D YAYINI 15.06.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek ve EMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Kardelen Kamişli’nin, Ankara-Yenimahalle’de su baskını sonrası bir vatandaşın elektrik akımına kapılarak ölmesi ve elektrik kaynaklı çarpılmaları önlemek için neler yapılabileceğine dair açıklamaları 13 Haziran 2020 tarihinde Kanal D Ana Haber Bülteni’nde yayınlandı. İpek ve Kamişli’nin açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

`TESADÜF DEĞİLDİR` (CUMHURİYET) 10.06.2020

    

TMMOB ve Odalarımıza Yönelik Saldırılar Başarısızlığa Uğramaya Mahkûm!

ENERJİ PİYASAYA, ODALAR DEVLETE TABİ KILINMAK İSTENİYOR (GÜNLÜK EVRENSEL) 01.06.2020

    

Hükümet meslek örgütlerinin seçim sistemine ve yapısına bir kez daha müdahale etme hazırlığında. Yapılmak istenen değişikliklerle meslek örgütlerinin birliği ve çalışmaları engellenmek istenirken meslek örgütü temsilcileri neler yapabileceklerini Evrensel`de tartışıyor. Bugün söz EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Ipek`te...

EMO ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARI 29.05.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) örgütlenme çalışmaları kapsamında, bazı elektrik dağıtım şirketleriyle iletişime geçilerek, bünyelerinde istihdam edilen, EMO’nun mesleki alanlarındaki üyemiz ve üye olmayan mühendisler ile ilgili bilgi istendi.

 


YOUTUBE YAYINI

20.06.2020
 


Çok Okunanlar


KANAL D YAYINI

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI GAZİ İPEK: ENERJİ TEMEL BİR İNSAN HAKKIDIR, NÜKLEER SANTRALLER İNSANLIK SUÇUDUR (YURTSEVERLİK.COM)

YOUTUBE YAYINI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.