MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

GÜNDEM


Geri Dön

Karar No : 29

 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

TOPLANTI TARİHİ     :09.12.2018

TOPLANTI NO           : 46/29

TOPLANTI YERİ       : ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

TOPLANTI SAATİ     :11:00

KATILANLAR    :

Gazi İPEK x        Mehmet TURGUT x     İbrahim SARAL x    Şakir AYDOĞAN x

Kübülay ÖZBEK x    Evindar AYDINx        Neval ŞİMŞEKx

 

Gündem:

  1. Bilgilendirme
  2. Yazışmalar
  3. Mali Durum
  4. İdari işler

 

 

KARAR NO 1 :       MİSEM eğitimlerinde görev alan Oda Kurulları ve Şube Yönetim Kurulu asıl ile Şube denetçileri asıl üyeleri, temsilci ve temsilci yardımcılarının eğitmen ücreti almamaları kararının yeniden Şubelere yazılmasına,

KARAR NO 2 :       2019 MİSEM Eğitim ücretlerinin geçen yıla göre %30 artışla aşağıdaki gibi belirlenmesine,

 

MİSEM EĞİTİM ÜCRETLERİ

SIRA

NO

  EĞİTİM ADI

GÜN SAYISI

YENİ

FİYAT

BELGE

ÜCRETİ

TOPLAM

1

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

2

260 TL

35 TL

295 TL

2

ENERJİ NAKİL HATLARI (36 kV`a KADAR) PROJE EĞİTİMİ

6

975 TL

35 TL

1010 TL

3

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

2

260 TL

35 TL

295 TL

4

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

2

260 TL

35 TL

295 TL

5

PATLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ

2

260 TL

35 TL

295 TL

6

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

3

520 TL

35 TL

555 TL

7

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

3

390 TL

35 TL

425 TL

8

ESMM EĞİTİMİ

2-3

260 TL-390 TL

-

-

9

ASMM EĞİTİMİ

5

455 TL

-

-

10

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

3

390 TL

35 TL

425 TL

11

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMULULUĞU EĞİTİMİ

3

520 TL

35 TL

555 TL

12

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

3

260 TL

35 TL

295 TL

13

YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

3

260 TL

35 TL

295 TL

14

PLC TEMEL EĞİTİMİ

5

650 TL

35 TL

685 TL

15

GÜVENLİK SİSTEMLERİ, PROJELENDİRME ve UYGULAMALARI EĞİTİMİ

3

390 TL

35 TL

425 TL

16

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

4

1040 TL

35 TL

1075 TL

17

RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

4

1040 TL

35 TL

1075 TL

18

BİYOGAZ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

4

1040 TL

35 TL

1075 TL

19

ENERJİ ALTINDA GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ

2

325 TL

35 TL

360 TL

20

DAĞITIM ŞEBEKELERİ PROJE EĞİTİMİ

5

780 TL

35 TL

815 TL

21

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ ve RAPORLAMA EĞİTİMİ

2

390 TL

35 TL

425 TL

22

AYDINLATMA TEMELLERİ ve UYGULAMALARI EĞİTİMİ

3

260 TL

35 TL

295 TL

23

ELEKTRİK ŞEBEKELERİNDE KORUMA EĞİTİMİ

3

390 TL

35 TL

425 TL

24

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

4

700 TL (TMMOB ÜYELERİ)

850 TL (DIŞ KATILIMCILAR)

-

700 TL

850 TL

25

ASANSÖR YETKİLİ SERVİS TEKNİK SORUMLUSU EĞİTİMİ

3

780 TL

35 TL

815 TL

 

KARAR NO 3 :       MİSEM Eğitmenleri ön formasyon eğitimlerinin katılımın yoğun olmasından kaynaklı aşağıdaki yazılan Şubelerde ve tarihlerde yapılmasına, MİSEM komisyonu görevlilerin de tabloda yazıldığı gibi belirlenmesine,

 

Eğitim

Tarihi Ve Saati

15 Aralık 2018

Cumartesi Saat:10:30

22 Aralık 2018

Cumartesi Saat:10:30

Eğitimin Yeri

İstanbul

İzmir

Ankara

Adana

 

MİSEM komisyon Yetkilileri

 

Arif Nacaroğlu

Erkan Afacan

İsmail H. Altaş

Kübülay Özbek

 

 

 

Alkan Alkaya

Necmi Özdemir

M.Yavuz Alkan

 

Arif Nacaroğlu

Erkan Afacan

İsmail H. Altaş

Tayfun İşbilen

 

Alkan Alkaya

Necmi Özdemir

Hakkı K. Ocakaçan

 

KARAR NO 4 :       Denizli Şubesinin 03.12.2018 tarih ve Den-00-1053 sayılı yazısı ile ilettiği Muğla Temsilciliğine 1 adet sunum kumandası alımı için xxx TL olur istenmesinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 5 :       Denizli Şubesinin 26.11.2018 tarih ve Den-00-1034 sayılı yazısı ile ilettiği Fethiye Temsilciliği yarı zamanlı çalışanı Damla OLGUN`un doğum izni nedeniyle işten ayrılması nedeniyle yerine Recep KORKMAZ`ın yarı zamanlı istihdam edilmesi talebinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 6 :       Ankara şubesinin 29.11.2018 tarih ve ANK-00-3900 sayılı yazısı ile ilettiği Ayhan IŞIK`ın Kırıkkale İl Temsilci Yardımcısı olarak atanması talebinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 7 :       Antalya Şubesinin 06.12.2018 tarih ve Ant-00-1535 sayılı yazısı ile ilettiği Alanya İlçe Temsilciliğinde kullanılan yazıcının arızalanması nedeniyle demirbaş listesinden düşürülmesi ve yerine xxxxxx TL bedelle yeni yazıcı alınması talebinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 8 :       Bektaş Ardıç`ın Muhasebe biriminde 02.01.2019 tarihi itibariyle işe başlatılmasına,

KARAR NO 9 :       19 Ocak 2019 tarihli Yönetim Kurulu toplantısının Gaziantep Şube`de yapılmasına,

KARAR NO 10 :    İstanbul Şubesinin 03.12.2018 tarih ve İst-00-3027 sayılı yazısı ile ilettiği Şubenin 1. kat tadilatları için xxxxx TL+KDV`ye hizmet alınması talebinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 11 :    İstanbul Şubesinin 21.11.2018 tarih ve İst-00-2926 sayılı yazısı ile ilettiği xxxxxxx  (xxxxx), xxxxxxx  (xxxxx)xxxxxxx  (xxxxx)xxxxxxx  (xxxxx)xxxxxxx  (xxxxx)xxxxxxx  (xxxxx)xxxxxxx  (xxxxx)xxxxxxx  (xxxxx)xxxxxxx  (xxxxx) adlı üyelerimizin aidat borçlarını ödemediklerinden dolayı icraya verilmesi talebinin uygun bulunmasına ve İstanbul Şubesi Avukatı xxxxxxx  (xxxxx)`ın icra işlemleri için yetkilendirilmesine,

KARAR NO 12 :    Ankara Şubesinin 07.12.2018 tarih ve ANK-00-4001 sayılı yazısı ile ilettiği Aksaray İl Temsilciliği taşınma giderleri için xxxx  TL bütçe  ayrılması talebinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 13 :    Odamız İktisadi İşletmesinden alacağı bulunan SMM üyelerimizin 2019 yılına ait SMM-BT yenileme ve üye ödentilerinin söz konusu alacaklarından talep durumunda mahsup edilmesine,

KARAR NO 14 :    Bursa Şubesinin 06.12.2018 tarih ve Bur-00-1897 sayılı yazısı ile ilettiği Geleneksel Gece bütçesinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 15 :    TMMOB Enerji Sempozyumu için Odamızı görevlendirmiştir. TMMOB Enerji Sempozyumu Düzenleme Kurulu`nun aşağıdaki isimlerden oluşturulmasının TMMOB`ye önerilmesine;

 

S.No

Adı

Soyadı

Odası

1

Zeyneti Bayri

Ünal

Çevre Mühendisleri Odası

2

Süleyman

Mercan

Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası

3

Recep

Vadı

Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası

4

Ayhan

Erdoğan

Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası

5

Ramazan

Akkoç

Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi

6

Ahmet

Göksoy

İnşaat Mühendisleri Odası

7

Nihat

Noyan

İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi

8

Çetin

Koçak

Jeofizik Mühendisleri Odası

9

Tevfik Fikret

Tekin

Jeoloji Mühendisleri Odası

10

İfakat Nejla

Şaylan

Jeoloji Mühendisleri Odası

11

Barış

Bilmez

Jeoloji Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi

12

Ali

Uğurlu

Kimya Mühendisleri Odası

13

Şaziye Işın

Çavdar

Kimya Mühendisleri Odası

14

Müzeyyen Nilgin

Ercan

Kimya Mühendisleri Odası

15

Görkem

Çelik

KTMMOB - Elektrik Mühendisleri Odası

16

Ali Murat

Cellatoğlu

KTMMOB - Elektrik Mühendisleri Odası

17

Zeka

Fındık

KTMMOB - Elektrik Mühendisleri Odası

18

Fatma Meral

Koçer

Maden Mühendisleri Odası

19

Deniz

Aydın

Maden Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi

20

Şayende

Yılmaz

Makina Mühendisleri Odası

21

Yunus

Yener

Makina Mühendisleri Odası

22

Sait

Bahçe

Makina Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi

23

İsmail

Küçük

Meteoroloji Mühendisleri Odası

24

Semra

Arslan

Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi

25

Gizem

Karabay Can

Peyzaj Mimarları Odası

26

Fatih

Tekin

Şehir Plancıları Odası Diyarbakır Şubesi

27

Mehmet Ali

Dayıoğlu

Ziraat Mühendisleri Odası

28

Abdussamed

Uçaman

Ziraat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi

29

Gazi

İpek

Elektrik Mühendisleri Odası

30

Mehmet

Turgut

Elektrik Mühendisleri Odası

31

İbrahim

Saral

Elektrik Mühendisleri Odası

32

Şakir

Aydoğan

Elektrik Mühendisleri Odası

33

Kübülay

Özbek

Elektrik Mühendisleri Odası

34

Evindar

Aydın

Elektrik Mühendisleri Odası

35

Neval

Şimşek

Elektrik Mühendisleri Odası

36

Mehmet

Mak

Elektrik Mühendisleri Odası

37

Uğur

Bican

Elektrik Mühendisleri Odası

38

Mehmet Ufuk

Gür

Elektrik Mühendisleri Odası

39

İlhan

Metin

Elektrik Mühendisleri Odası

40

Ömer

Adışen

Elektrik Mühendisleri Odası

41

Turay Volkan

Ayanoğlu

Elektrik Mühendisleri Odası

42

Mehmet

Orak

Elektrik Mühendisleri Odası

43

Hüsnü Gül

Tekin

Elektrik Mühendisleri Odası

44

Mehmet

Ceylan

Elektrik Mühendisleri Odası

45

Alican

Çetinkaya

Elektrik Mühendisleri Odası

46

Cengiz

Acar

Elektrik Mühendisleri Odası

47

İdris

Benek

Elektrik Mühendisleri Odası

48

Sema

Bayhan

Elektrik Mühendisleri Odası

49

Armanc

Eşin

Elektrik Mühendisleri Odası

50

Bişar

Tutuş

Elektrik Mühendisleri Odası

51

Vahdettin

Yetkin

Elektrik Mühendisleri Odası

52

Ufuk

Bulut

Elektrik Mühendisleri Odası

53

Kemal Gökden

Sökmen

Elektrik Mühendisleri Odası

54

Bayram

Arslan

Elektrik Mühendisleri Odası

55

Murat

Kaya

Elektrik Mühendisleri Odası

56

Ender

Kelleci

Elektrik Mühendisleri Odası

57

Arif

Nacaroğlu

Elektrik Mühendisleri Odası

58

Nahit

Eser

Elektrik Mühendisleri Odası

59

Memik

Demir

Elektrik Mühendisleri Odası

60

Cemil

Ünal

Elektrik Mühendisleri Odası

61

Tanay Sıtkı

Uyar

Elektrik Mühendisleri Odası

62

Şebnem

Seçkin Uğurlu

Elektrik Mühendisleri Odası

63

Emrullah

Çevirme

Elektrik Mühendisleri Odası

64

Üstün

Güleç

Elektrik Mühendisleri Odası

65

Umut

Temizkan

Elektrik Mühendisleri Odası

66

Murat

Kardaş

Elektrik Mühendisleri Odası

67

Ali Ekber

Özdemir

Elektrik Mühendisleri Odası

68

Mehmet

Özdağ

Elektrik Mühendisleri Odası

69

Bülent

Çuhadaroğlu

Elektrik Mühendisleri Odası

70

Emre

Akyüz

Elektrik Mühendisleri Odası

71

Enver

Erkul

Elektrik Mühendisleri Odası

72

Erdal

Apaçık

Elektrik Mühendisleri Odası

73

Erhan

Karaçay

Elektrik Mühendisleri Odası

74

Eylem

Ölmezoğlu

Elektrik Mühendisleri Odası

75

Hacı Ali

Yiğit

Elektrik Mühendisleri Odası

76

Hamza

Koç

Elektrik Mühendisleri Odası

77

Hulki

Artut

Elektrik Mühendisleri Odası

78

İlhan

Metin

Elektrik Mühendisleri Odası

79

İsa

Güngör

Elektrik Mühendisleri Odası

80

Mehmet Ali

Karanfil

Elektrik Mühendisleri Odası

81

Mehmet

Tanrıkulu

Elektrik Mühendisleri Odası

82

Metin

Telatar

Elektrik Mühendisleri Odası

83

Özgür

Toraman

Elektrik Mühendisleri Odası

84

Remzi

Çınar

Elektrik Mühendisleri Odası

85

Yıldız

Durukan

Elektrik Mühendisleri Odası

86

Cansel

Aslan

Elektrik Mühendisleri Odası

87

Bilal

Gümüş

Elektrik Mühendisleri Odası

88

Mehmet Siraç

Özerdem

Elektrik Mühendisleri Odası

 

KARAR NO 16 :          Yönetim Kurulumuzun 13.05.2018 tarihli 46/07 nolu toplantısında xxxx Oda sicil no`lu üyemiz Erkan AKAN hakkında soruşturma açılmış, üyemiz hakkındaki iddiaları soruşturmak ve savunmasını almak üzere xxxx Oda sicil nolu üyemiz xxxxx soruşturmacı olarak atanmıştı. Soruşturmacı tarafından hazırlanan soruşturma raporları incelenmiş ve üyelerimizin dosyalarının Oda Onur Kurulu`na sevkine;

KARAR NO 17 :          Yönetim Kurulumuzun 04.11.2018 tarihli 46/26 nolu toplantısında xxxxx Oda sicil no`lu üyemiz xxxx hakkında soruşturma açılmış, üyemiz hakkındaki iddiaları soruşturmak ve savunmasını almak üzere xxxx Oda sicil nolu üyemiz xxxx soruşturmacı olarak atanmıştı. Soruşturmacı tarafından hazırlanan soruşturma raporları incelenmiş ve üyelerimizin dosyalarının Oda Onur Kurulu`na sevkine;

KARAR NO 18 :          Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü`nün aşağıdaki tabloda tarih ve sayısı belirtilen yazıları ile ilettiği, üyelerimiz haklarındaki iddiaları soruşturmak ve savunmalarını almak üzere xxxx Oda sicil nolu üyemiz xxxxxxx soruşturmacı olarak atanmasına,

BAKANLIK YAZISININ TARİH VE SAYISI

Üyenin

SİCİL

ADI SOYADI

29.11.2018. E.222082

xxxx

xxxx

29.11.2018. E.222082

xxxx

xxxx

KARAR NO 19 :          Aşağıda isim, sicil no ve şube bilgileri bulunan üyelerimizin istifa taleplerinin uygun bulunmasına,

Sicil İsimŞubesi

 

 

Sicil No

 

İsim

 

Şubesi

Şube Yazısının

Tarihi

Sayısı

69145

BÜŞRA AKGÜN

ANKARA

07.12.2018.

ANK-EMO06-3998

34465

MUSTAFA UĞUR YILMAZ

ANKARA

07.12.2018.

ANK-EMO06-4000

56951

CAN EKŞİ

İZMİR

05.12.2018.

İzm-00-2206

52080

FIRAT TANER PEKER

ANKARA

05.11.2018.

ANK-EMO06-3604

49886

BARIŞ DURAK

İSTANBUL

04.12.2018.

İst-00-3036

72240

SERHAT POLAT

İSTANBUL

21.11.2018.

İst-00-2934

KARAR NO 20 :          Aşağıda isim, sicil no ve şube bilgileri bulunan üyelerimizin istifa taleplerinin uygun bulunmamasına,

Sicil İsimŞubesi

 

Sicil No

İsim

Şubesi

Şube Yazısının

Uygun bulunmama nedeni

Tarihi

Sayısı

64569

MUSTAFA KURTDERE

ADANA

04.12.2018.

Ada-EMO06-0826

Mesleki faaliyet

 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18



Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.