MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

GÜNDEM


Geri Dön

Karar No : 32

 

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

TOPLANTI TARİHİ     :13.01.2019

TOPLANTI NO           : 46/32

TOPLANTI YERİ       : ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

TOPLANTI SAATİ     : 11:00

KATILANLAR    :

Gazi İPEK x        Mehmet TURGUT x     İbrahim SARAL x    Şakir AYDOĞAN

Kübülay ÖZBEK x    Evindar AYDINx        Neval ŞİMŞEKx

 

Gündem:

  1. Bilgilendirme
  2. Yazışmalar
  3. Mali Durum
  4. İdari işler

 

KARAR NO 1 :       Diyarbakır Şubesi`nin 04.01.2019 tarih ve Diy-00-027 sayılı yazısı ile ilettiği EMO Bitlis İl Temsilciliğinde İl Temsilciliği görevini yürüten 41068 Oda sicil nolu Umut SELÇİN`in görev değişikliği talebi kapsamında, Umut SEÇKİN`in İl Temsilciliği Yardımcılığı görevine 48099 Oda sicil nolu üyemiz Abdullah AKTAŞ`ın İl Temsilciliği görevine atanması talebinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 2 :       Diyarbakır Şubesi`nin 04.01.2019 tarih ve diy-00-026 sayılı yazısı ile ilettiği hizmetli kadrosunda çalışan personel Tahsin YILDIZ`ın 21 günlük askerlik görevi nedeniyle 15 Şubat 2019 tarihinden itibaren ücretsiz izinli sayılması, askerlik görevi sonrası tüm yasal haklarının korunarak belirtilen kadroda işine devam etmesi talebinin uygun bulunmasına,

KARAR NO 3 :       Oda Hizmet Binasının arızalanan Kesintisiz Güç Kaynağı akülerinin değiştirilmesi için en düşük teklif veren Visco Electric`e  XXXXX TL+KDV bedelle yaptırılmasına,

KARAR NO 4 :       Oda Hizmet Binasının en uygun teklif veren Axa Sigorta A.Ş‘ye XXXTL+KDV bedelle sigortalatılmasına,

KARAR NO 5 :       19.11.2018 tarih ve 46/27 sayılı Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararı gereği 2 Ocak 2019 tarihine kadar işe başlamaması nedeniyle Özgür Katırcıoğlu`nun yasal haklarının ödenerek iş akdinin feshedilmesine,

KARAR NO 6 :       Basın-yayın birimi çalışanı Emine Banu Salman Keser`in emeklilik talebinin yasal hakları ödenerek uygun bulunmasına,

KARAR NO 7 :       Kadir Durmuş`un 30.01.2019 tarihi itibariyle EMO Merkez büro görevlisi kadrosunda işe başlatılmasına,

KARAR NO 8 :       15 Aralık ve 22 Aralık tarihlerinde MİSEM "Eğitmen Eğitimi" ne katılan adaylar arasından aşağıda ismi yazan üyelerin MİSEM Eğitmeni olarak belirlenmesine,

 

EĞİTMEN ADAYI

ŞUBESİ

UZMANLIKALANI-1

UZMANLIK ALANI-2

KAMİL BAHÇECİ

ADANA

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

SELÇUK ÖZDOĞAN

ADANA

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

NUH KAR

ADANA

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

ÖMER ÇELİK

ADANA

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

SMM

AHMET GÜNDÜZ HAYIRCI

ANKARA

YG İŞLETME

TOPRAKLAMA

MUSTAFA ÖZDEMİR

ANKARA

BİLİRKİŞİLİK

YAPI DENETİM

CEMİL TEKKELİ

ANKARA

BİLİRKİŞİLİK

KAMULAŞTIRMA

AV.SEVİL CEYLAN ERKAT

ANKARA

HUKUKÇU

 

ALİ GÜNDÜZ

ANKARA

SMM EĞİTİMİ

İÇ TESİSAT PROJELERİ

FÜSUN DOĞAN

ANKARA

YAPISAL KABLOLAMA

FİBER OPTİK

KEMAL SARI

ANKARA

ATEKS, YANGIN

 

METMET ALİ ATAY

ANKARA

EPDK

 

MELİKE ÖZLEM BİLGİLİ

ANKARA

BİLİRKİŞİLİK

BİLİŞİM HUKUKU

MUSTAFA ÖZTÜRK

ANKARA

YG İŞLETME

 

MUSTAFA TUTSAK

ANKARA

ASANSÖR

 

ALİ HAYDAR GÜMÜŞ

ANKARA

YÖNETMELİKLER

EKB

MURAT DEMİR

ANKARA

ASANSÖR

 

MUSTAFA DEMİRBAĞ

ANKARA

ASANSÖR

 

ALİ YILMAZ

ANKARA

BİL. DEST.İÇ TESİSAT

 

HASAN AKTAŞ

ANKARA

YG İŞLETME

TOPRAKLAMA

ÖZGÜR BULUT

ANKARA

KOMPANZASYON-HARMONİKLER

YILDIRIM

HAŞİM CİHANER

ANKARA

FİBER KABLOLAMA

 

YİĞİTCAN ECEVİT

ANKARA

BİLGİ. DEST. İÇ TESİSAT

 

SERHAT BOZTAŞ

ANKARA

PLC,OTOMASYON

 

MURAT ERASLAN

ANKARA

YG İŞLETME SORUMLULUĞU

BİLİRKİŞİLİK

METİN ŞEN

ANKARA

TOPRAKLAMA

 

ARİF SALAMCI

ANKARA

TOPRAKLAMA

SMM

SOYER ATEŞER

ANKARA

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA, ESMM, YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ, PROJELENDİRME VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

MEHMET KARABACAK

ANKARA

YG İŞLETME

TOPRAKLAMA

MUSTAFA MUMCU

ANKARA

ASANSÖR

 

CAHİT GENÇER

ANKARA

TOPRAKLAMA

 

RÜSTEM ÖZATA

ANKARA

TOPRAKLAMA

 

SEYFETTİN YUMRUKAYA

ANKARA

TOPRAKLAMA

SMM

İSMET ÇAĞLAYAN

ANKARA

TRAFO

ASANSÖR

RAŞİT TURAN (AKADEMİSYEN)

ANKARA

GÜNEŞ ENERJİSİ

 

MUSTAFA DENİZ (AKADEMİSYEN)

ANKARA

GÜNEŞ ENERJİSİ

 

FIRAT EL (AKADEMİSYEN)

ANKARA

GÜNEŞ ENERJİSİ

 

ONUR ERACİL

 

ARDUİNO

 

SERDAR ÖZBEK

 

GÜNEŞ ENERJİSİ

 

TALHA BAHADIR TAŞBAŞ

 

STM32 ARM İŞLEMCİ PROGRAMLAMA

 

TUĞÇE KAYAKÖK

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA

BİLGİSAYAR DESTEKLİ İÇ TESİSAT

TUGAY NAR

 

ARDUİNO

 

AHMET UĞUR

ANTALYA

TOPRAKLAMA

KOMPANZASYON-HARMONİKLER

SONER ÖRS

ANTALYA

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

ENERJİ ALTINDA ÇALIŞMA

AHMET ŞAFAK

ANTALYA

KATODİK KORUMA

ENERJİ NAKİL HATLARI

MEHMET BAHADIR DEMİR

ANTALYA

ASANSÖR

 

HALUK KARAMAN

ANTALYA

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ

 

İBRAHİM KÜCÜ

ANTALYA

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ

ASANSÖR

KEMAL ERGİN KOCASOY

ANTALYA

EKB

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

SAMİ ÇULHA

ANTALYA

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

CEMİL YURTÇU

ANTALYA

AYDINLATMA

 

AHMET ÇELİK

ANTALYA

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ

AG PROJELERİ

REBER KURT

ANTALYA

OTOMASYON, PLC YAZILIM

 

RÜŞTÜ BEKDİKHAN

ANTALYA

YG İŞLETME

TOPRAKLAMA

SUAT KAŞ

ANTALYA

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

MEHMET BURAK DEMİR

ANTALYA

EKB

TOPRAKLAMA

FARUK BİÇER

BURSA

İŞ GÜVENLİĞİ

BİLİRKİŞİLİK

HÜSAMETTİN PALA

BURSA

TOPRAKLAMA

YG İŞLETME

AYŞEGÜL DURMAYAZ

BURSA

YÖNETMELİKLER

 

SAİT SAKA

BURSA

YANGIN ALGILAMA

ZAYIF AKIM

ÖMER ADIŞEN

BURSA

YANGIN ALGILAMA

 

HAMZA GEZGİN

BURSA

KORUMA VE RÖLE

 

İSMAİL TÜRKER

BURSA

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

 

MEHMET ÖNEM BOZOĞLU

BURSA

GÜNEŞ ENERJİSİ

 

ZEKERİYA ÖZDEMİR (AKADEMİSYEN)

BURSA

 

 

ENGİN ÇETİN (AKADEMİSYEN)

DENİZLİ

 

 

SELAMİ KESLER (AKADEMİSYEN)

DENİZLİ

 

 

CENGİZ ACAR

DİYARBAKIR

GES

 

RAMAZAN ALTIN

DİYARBAKIR

PROJELENDİRME

İÇ TESİSAT

MURAT KAYA

DİYARBAKIR

EKB

 

ERCAN UYSAL

DİYARBAKIR

YG İŞLETME

TOPRAKLAMA

BAYRAM ARSLAN

DİYARBAKIR

EKB

 

MURAT ÇELİK

DİYARBAKIR

BİLİRKİŞİLİK

TOPRAKLAMA

ERHAN GÜRGÖZE

DİYARBAKIR

SMM EĞİTİMİ

 

MÜRSEL EKİNCİ

DİYARBAKIR

GES

 

ABDULLAH BARAN

DİYARBAKIR

ASANSÖR

 

FİLİZ İPEKYÜZ (AKADEMİSYEN)

DİYARBAKIR

 

 

BİLAL GÜMÜŞ (AKADEMİSYEN)

DİYARBAKIR

 

 

ABDÜLKADİR ÖZKAN

ESKİŞEHİR

ROBOTİK

 

İSMAİL AKKUŞ

ESKİŞEHİR

SMM EĞİTİMİ

 

LEVENT ÇELİK

ESKİŞEHİR

PLC,OTOMASYON

 

AV.ÖZGÜR OĞUZ (AKADEMİSYEN)

ESKİŞEHİR

 

 

BÜNYAMİN SAĞLAM

GAZİANTEP

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

GAZİ ÇUPURBAŞ

GAZİANTEP

ENDÜSTRİYEL OTOMASYONA GİRİŞ EĞİTİMİ

PLC TEMEL EĞİTİMİ

KALENDER KORKMAZ

GAZİANTEP

 ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

 

ALİ FATİH YEŞİL

GAZİANTEP

DAĞITIM ŞEBEKELERİ PROJE EĞİTİMİ

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36KV`A KADAR) EĞİTİMİ

ONUR YÜNCÜ

GAZİANTEP

 ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

 ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

MUSTAFA ERGİN

GAZİANTEP

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

ALİ AĞÇAL

İSTANBUL

MATLAB AUTOCAD

KABLOSUZ İLETİM

AYHAN AKGÜL

İSTANBUL

GÜÇ ELEKTRONİĞİ

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

EKREM ÇEŞTEPE

İSTANBUL

KOMPANZASYON (HARMONİKLER)

 

ERHAN KARAÇAY

İSTANBUL

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ

ELEKTRİK TESİSATI UYGULAMALARI

ERKAN SOLMAZ

İSTANBUL

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ

 

KEMAL ÖZOĞUZ

İSTANBUL

ENERJİ DAĞITIM

YG İŞLETME

FİKRET GÜNAR

İSTANBUL

ASANSÖR

 

KAZIM TOPALOĞLU

İSTANBUL

KOMPANZASYON (HARMONİKLER)

 

MURAT CAN TURAN

İSTANBUL

ELEKTRİK TESİSLERİ RAPORLAMA

 

MURAT GÜNDÜZAY

İSTANBUL

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

 

SAADET NURUİLAH GÜLEÇ

İSTANBUL

SMM

İŞLETME SORUMLULUĞU

ÖZKAN KARATAŞ

İSTANBUL

ATEKS

 

SABRİ GÜNAYDIN

İSTANBUL

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ

YANGIN GÜVENLİK

SERVET BİLİŞ

İSTANBUL

SMM

 

YAŞAR UFUK DİNÇ

İSTANBUL

YAPISAL KABLOLAMA

 

İSA ÖNDER İLİSU (AKADEMİSYEN)

İSTANBUL

 

 

BELGİN EMRE TÜRKAY(AKADEMİSYEN)

İSTANBUL

 

 

ALİ FUAT AYDIN

İZMİR

YÜKSEK GERİLİM, TOPRAKLAMA, İÇ TESİSAT DENETLEME,

 İÇ TESİSAT DENETLEME,

ASLIHAN MUTLU

İZMİR

AYDINLATMA TEMELLERİ VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

 

AVNİ GÜNDÜZ

İZMİR

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI EĞİTİMİ,YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI EĞİTİMİ,ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ,YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

BARIŞ AYDIN

İZMİR

ASANSÖR

TMMOB YASASI VE EMO YÖNETMELİKLERİ, ASANSÖR AVAN PROJE

BÜLENT ÇARŞIBAŞI

İZMİR

ENERJİ NAKİL HATLARI EĞİTİMİ(36 KV‘A KADAR)

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

BÜLENT UZUNKUYU

İZMİR

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ

YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

HALİL EROL (DOKTOR)

İZMİR

İLK YARDIM

İLK YARDIM

HİKMET NURHAN PARLAK

İZMİR

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ

İRFAN ARABACI

İZMİR

ELEKTRİK ŞEBEKELERİNDE KORUMA EĞİTİMİ

 

MAHİR ULUTAŞ

İZMİR

PLC TEMEL EĞİTİMİ

PLC TEMEL EĞİTİMİ

ATİLLA YAPAR

İZMİR

PLC TEMEL EĞİTİMİ

PLC TEMEL EĞİTİMİ

MEHMET YAVUZ ALKAN

İZMİR

YEST

GÜVENLİK SİSTEMLERİ, PROJELENDİRME VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

MUSTAFA SERDAR ÇINARLI

İZMİR

AYDINLATMA TEMELLERİ VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

AYDINLATMA TEMELLERİ VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

NURİ SEDAT GÜLŞEN

İZMİR

İÇ TESİSAT

 SMM YÖNETMELİKLERİ

ÖZCAN UĞURLU

İZMİR

YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ

YEST

SAİM KONYALI

İZMİR

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

SELMAN YERLİKAYA

İZMİR

YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

 

TANER İRİZ

İZMİR

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ,YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ,ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ,YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

ZEHNİ YILMAZ

İZMİR

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ, ASANSÖR YETKİLİ SERVİS TEKNİK SORUMLUSU

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ, ASANSÖR YETKİLİ SERVİS TEKNİK SORUMLUSU

ZEKİ İŞLEKEL (AVKUAT)

İZMİR

MÜHENDİSLERİN HUKUKİ SORUMLULUKLARI, BİLİRKİŞİLİKTE HUKUK VE SORUMLULUKLARI

MÜHENDİSLERİN HUKUKİ SORUMLULUKLARI, BİLİRKİŞİLİKTE HUKUK VE SORUMLULUKLARI

ÖNDER ÖZDİPÇİNER

İZMİR

YG TESİSLERİNDE KORUMA

  İÇ TESİSAT DENETLEME

SAADETTİN GÜLDAR

İZMİR

ELEKTRİK ŞEBEKELERİNDE KORUMA EĞİTİMİ

 

BESİM KIVANÇ DENEÇLİ

İZMİR

YG TESİSLERİNDE KORUMA RÜZGAR

YG TESİSLERİNDE KORUMA RÜZGAR

BAYRAM  ARSLAN

İZMİR

YG TESİSLERİNDE KORUMA

YG TESİSLERİNDE KORUMA

EĞEMEN AZMAK

İZMİR

YG TESİSLERİNDE KORUMA

YG TESİSLERİNDE KORUMA

BEHÇET ÖZEL

İZMİR

EKB

EKB

ALİ GEZER

İZMİR

ASANSÖR,

 İÇ TESİSAT

ÜMİT ÖNDER

İZMİR

ASANSÖR, İÇ TESİSAT

ASANSÖR, İÇ TESİSAT

ŞEMSETTİN BABADAĞ

İZMİR

  BİLİR KİŞİLİK

  BİLİR KİŞİLİK

EĞEMEN AKKKUŞ

İZMİR

İÇ TESİSATDENETLEME

 

ALİ CÜNEYT KURT

İZMİR

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ,YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

 

MUTLU BOZTEPE (AKADEMİSYEN)

İZMİR

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

OĞUZ PERİNÇEK (AKADEMİSYEN)

İZMİR

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

FIRAT SALMANOĞLU (AKADEMİSYEN)

İZMİR

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

METE ÇUBUKÇU (AKADEMİSYEN)

İZMİR

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

NUMAN SABİT ÇETİN (AKADEMİSYEN)

İZMİR

RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

KIVANÇ BAŞARAN (AKADEMİSYEN)

İZMİR

RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

GÜNNUR KOÇAR (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİYOGAZ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

AHMET ERYAŞAR (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİYOGAZ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

ŞEFİK ARICI (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİYOGAZ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

GÜL BAYRAKÇI ÖZDİNGİŞ (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİYOGAZ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

GÜLBEN ERSÖZ (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİYOGAZ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

 

AV.ESİN GÜRBÜZ GÜNGÖR (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

 

AV.BİLGEHAN YEŞİLOVA (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

 

AV.NALAN KAHVECİ (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

 

AV.ALİ HAYDAR YAĞCIOĞLU (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

 

AV.ÖZGE AYAN (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

 

AV.ALİ GÜMRAH TOKER (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

 

AV.ÖZGE ÖZSOY (AKADEMİSYEN)

İZMİR

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

 

MEHMET ALİ KARANFİL

KOCAELİ

PROJE UYGULAMA

SMM

REHA ÜNÜVAR

KOCAELİ

ENERJİ DAĞITIM, SCADA

 

NURİ ÖZEL

KOCAELİ

YAPISAL KABLOLAMA

FİBER OPTİK

BÜLENT ÖZGÜMÜŞ

KOCAELİ

ATEKS

 

NECMİ CEMAL ÖZDEMİR (AKADEMİSYEN)

KOCAELİ

 

 

MEHMET BAYRAK (AKADEMİSYEN)

KOCAELİ

 

 

HASBİ İSMAİLOĞLU (AKADEMİSYEN)

KOCAELİ

 

 

NURAN YÖRÜKEREN (AKADEMİSYEN)

KOCAELİ

 

 

MEHMET KARA (AKADEMİSYEN)

KOCAELİ

 

 

GÖKÇE YÜCE

MERSİN

PLC TEMEL EĞİTİMİ

ENERJİ ALTINDA GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ

AHMET SERT

MERSİN

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

ASANSÖR SMM

FARUK TOR

MERSİN

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİMİ

ÖZKAL BAYIR

MERSİN

PLC TEMEL EĞİTİMİ

ENDÜSTRİYEL OTOMASYONA GİRİŞ EĞİTİMİ

UĞUR TULAY

MERSİN

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ

AHMET ALDANOĞLU

MERSİN

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

VOLKAN TÜRKMEN

SAMSUN

SMM EĞİTİMİ

İŞLETME SORUMLULUĞU

ENGİN ÇAKIRKAPTAN

SAMSUN

KORUMA

İÇ TESİSAT

CELİL KURADA

SAMSUN

İÇ TESİSAT

SMM

TAHSİN ATALAY (AKADEMİSYEN)

SAMSUN

 

 

ALİ EKBER ÖZDEMİR (AKADEMİSYEN)

SAMSUN

 

 

EMRE AKYÜZ

TRABZON

İŞLETME SORUMLULUĞU

 

YÜKSEL YAVUZ

TRABZON

ENERJİ NAKİL HATLARI

YÖNETMELİKLER

ALİ ÇELİK

TRABZON

YG İŞLETME

TOPRAKLAMA

NİLGÜN ÇELİKHAN

TRABZON

EKB

SMM

GÜVEN KARAHAN

TRABZON

SMM EĞİTİMİ

 

İSMAİL HAKKI ÇAVDAR (AKADEMİSYEN)

TRABZON

 

 

FATİH MEHMET NUROĞLU (AKADEMİSYEN)

TRABZON

 

 

 

KARAR NO 9 :             Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü`nün 03.12.2018 tarih ve E.223957 sayılı yazısı ile ilettiği, XXXXX Oda sicil nolu üyemiz XXXXX hakkındaki iddiaları soruşturmak ve savunmasını almak üzere XXXXX Oda sicil nolu üyemiz XXXXX`ın soruşturmacı olarak atanmasına,

KARAR NO 10 :          Yönetim Kurulumuzun 13.05.2018 tarih ve 46/07 sayılı oturumunda XXXXX Oda sicil nolu üyemiz XXXXX  hakkında mesleki denetim yaptırmadığı için soruşturma açılmasına karar verilmişti. XXXXX`in vefatı sebebiyle hakkında açılan soruşturmanın sonlandırılmasına,

KARAR NO 11 :          Yönetim Kurulumuzun 13.05.2018 tarih ve 46/07 sayılı oturumunda XXXXX Oda sicil nolu üyemiz XXXXX  hakkında mesleki denetim yaptırmadığı için soruşturma açılmasına karar verilmişti. XXXXX`nın vefatı sebebiyle hakkında açılan soruşturmanın sonlandırılmasına,

KARAR NO 12 :          Yönetim Kurulumuzun 23.05.2018 tarih ve 46/08 sayılı oturumunda XXXXX Oda sicil nolu üyemiz XXXXX hakkında mesleki denetim yaptırmadığı için soruşturma açılmasına karar verilmişti. XXXXX  mesleki faaliyetten men edilmesi sebebiyle hakkında açılan soruşturmanın sonlandırılmasına,

KARAR NO 13 :          Aşağıda isimleri listelenen üyelerimiz hakkında mesleki denetim yaptırmadığı için soruşturma açılmasına ve XXXXX Oda sicil nolu üyemiz XXXXX`ın soruşturmacı olarak atanmasına karar verilmişti. Üyelerimizin projelerini mesleki denetim yaptırmış olduğu için açılan soruşturmanın sonlandırılmasına,

 

ÜYE SİCİLİ

ADI VE SOYADI

YK.TOP.TAR.

YK.KARAR NO

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

13.5.2018

46/7

XXXXX

XXXXX

23.5.2018

46/8

XXXXX

XXXXX

08.07.2018.

46/13

XXXXX

XXXXX

08.07.2018.

46/13

 

KARAR NO 14 :          Aşağıda sicil ve isimleri sıralanan üyelerimiz için tarih ve sayısı belirtilen yönetim kurulu toplantısında haklarındaki iddiaları soruşturmak ve savunmasını almak üzere XXXXX Oda sicil nolu üyemiz XXXXX  soruşturmacı olarak atanmıştı. Soruşturmacı tarafından hazırlanan soruşturma raporları incelenmiş ve üyelerimizin dosyalarının Oda Onur Kurulu`na sevkine;

 

SİCİL NO

AD SOYAD

YK. TOP. TAR

YK. KARAR NO

XXXXX

XXXXX

04.11.2018.

46/26

XXXXX

XXXXX

19.11.2018.

46/26

XXXXX

XXXXX

19.11.2018.

46/26

XXXXX

XXXXX

04.11.2018.

46/26

XXXXX

XXXXX

04.11.2018.

46/26

 

KARAR NO 15 :          Yönetim Kurulu`nun 19.11.2018 tarih ve 46/27 sayılı oturumunda Aşağıda sicil ve isimleri sıralanan üyelerimiz hakkında Onur Kurulu`nun almış olduğu ara kararlar değerlendirilmiş ve dosya eksikliklerinin giderilmesi için XXXXX Oda sicil nolu üye XXXXX`in görevlendirilmişti. Eksikleri tamamlanan dosyaların Onur Kurulu`na sevkine;

 

SİCİL NO

AD SOYAD

OK TARİH

OK ARA KARARI

XXXXX

XXXXX

10.08.2018.

46-OK/02/58

XXXXX

XXXXX

10.08.2018.

46-OK/02/53

XXXXX

XXXXX

10.08.2018.

46-OK/02/48

XXXXX

XXXXX

10.08.2018.

46-OK/02/52

XXXXX

XXXXX

10.08.2018.

46-OK/02/55

XXXXX

XXXXX

17.11.2018.

46-OK/04/141

 

KARAR NO 16 :          Aşağıda isim, sicil no ve şube bilgileri bulunan üyelerimizin istifa taleplerinin uygun bulunmasına, 

 

Sicil

İsim

Şubesi

Şube Tarih

Şube Yazısı Sayı

31308

SUAT AKSOY

DİYARBAKIR

02.01.2019.

Diy-EMO06-004

26754

YAVUZ ÜSER

ANTALYA

02.01.2019.

Ant-EMO06-04

26580

FATİH BOZKURT

ANKARA

04.01.2019.

ANK-EMO06-0068

53812

OSMAN İŞLER

ANTALYA

02.01.2019.

Ant-EMO06-03

20649

HAYDAR BAYRAM

ANTALYA

26.12.2018.

Ant-EMO06-1666

33898

ONUR BEKTEMİR

ESKİŞEHİR

27.12.2018.

Esk-EMO04-1178

41582

TOLGA AKTAŞ

İSTANBUL

04.01.2019.

İst-00-24

50370

VEYSİ ERTUĞ EKİM

İSTANBUL

28.12.2018.

İst-00-3309

41156

ABDİL PAKSOY

ADANA

31.12.2018.

Ada-EMO06-0904

22165

MEHMET AKİF KAHVECİ

GAZİANTEP

31.12.2018.

Gaz-EMO04-9553

11569

AYHAN KALUÇ

İZMİR

28.12.2018.

İzm-00-2380

51302

RIDVAN YALÇINTAŞ

İZMİR

02.01.2019.

İzm-00-8

32267

SERPİL DURU ERDOĞAN

İZMİR

02.01.2019.

İzm-00-7

34052

ERÇİN BABACANLAR

İZMİR

02.01.2019.

İzm-00-5

38526

MUHAMMED RAŞİT YILDIZ

İZMİR

02.01.2019.

İzm-00-2

38739

ULAŞ SUNAR

İSTANBUL

02.01.2019.

İst-00-6

67854

MUSTAFA KAAN TAMGÜNEY

İSTANBUL

02.01.2019.

İst-00-4

29543

DİDEM LALE ÖZKAN

ANKARA

03.01.2019.

ANK-EMO06-0039

46105

NAZIM ÖZKAN ÇELİK

ANKARA

03.01.2019.

ANK-EMO06-0044

38917

GÜZİN ÖZMEN

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-019

56778

RUKİYE DAL

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-018

25255

SEZER GÜLAP

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-017

38017

UĞUR GÜLSÜN

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-016

55777

HAKAN YILMAZ

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-013

48246

ALEV KAKAÇ MEŞE

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-014

21365

HASAN YILMAZ

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-015

30186

ABDURRAHİM GÖK

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-011

25536

YUNUS KESKİN

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-009

61272

FATMA ÖZGE ÖZKÖK

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-007

50539

MEHMET IŞIK

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-004

50998

AYDIN ÇITLAK

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-002

60002

MUSA SELMAN TÜFEKÇİ

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-005

44310

SİNAN ÜNSAL

KOCAELİ

02.01.2019.

Koc-EMO00-1

29946

CEM TEKİN

İSTANBUL

03.01.2019.

İst-00-11

46288

SERVET GÜNGÖRMEZ

DİYARBAKIR

28.12.2018.

Diy-EMO06-1674

52810

FATMA GÜLAKAR

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-010

63952

AHMET AKBAŞ

ANKARA

02.01.2019.

ANK-EMO06-0038

 

 

KARAR NO 17 :          Aşağıda isim, sicil no ve şube bilgileri bulunan üyelerimizin istifa taleplerinin uygun bulunmamasına,

Sicil İsimŞubesi

 

Sicil No

İsim

Şubesi

Şube Yazısının

Uygun bulunmama nedeni

Tarihi

Sayısı

7904

RİZA GÖNCÜ

İSTANBUL

04.01.2019

İst-00-37

Mesleki Faaliyet

62874

AYTEN SARIKAYA

İSTANBUL

07.01.2019

İst-00-43

Mesleki Faaliyet

12857

İRFAN KAYGI

BURSA

26.12.2018

Bur-00-2102

Mesleki Faaliyet

56671

MAHMUT KAYMAK

SAMSUN

02.01.2019

Sam-EMO06-2

Mesleki Faaliyet

65455

ABDULLATİF EMLİK

KOCAELİ

02.01.2019

Koc-EMO00-2

Mesleki Faaliyet

47018

FERDİ ÖZCAN

ANKARA

02.01.2019

ANK-EMO06-012

Mesleki Faaliyet

56111

D. GÖKHAN KAHVECİ

SAMSUN

02.01.2019

Sam-EMO06-3

Mesleki Faaliyet

52533

SERHAT COŞKUN

ADANA

31.12.2018

Ada-EMO06-0903

Mesleki Faaliyet

49268

MEHMET EFE

DENİZLİ

04.01.2019

Den-EMO06-20

Mesleki Faaliyet

57280

BİLGEHAN DEMİREL

İSTANBUL

04.01.2019

İst-00-33

Mesleki Faaliyet

59953

EREN BAYSEL

İSTANBUL

04.01.2019

İst-00-26

Mesleki Faaliyet

67555

GÖZDENUR DOĞMUŞ

DİYARBAKIR

02.01.2019

Diy-EMO06-008

Mesleki Faaliyet

50810

HASAN MURAT AZIKLI

ANTALYA

03.01.2019

Ant-EMO06-14

Mesleki Faaliyet

64201

HALİD FURKAN AYDOĞAN

ANKARA

31.10.2018

ANK-EMO06-3536

Mesleki Faaliyet

 

oy birliği ile karar verilmiştir.

 

 

 

 Başkan                      Başkan Yrd.                            Yazman                                  Sayman

Gazi İPEK              Mehmet TURGUT         İbrahim SARAL       Şakir AYDOĞAN

                                                                                                                             (Mazeretli)

 

 

 

 

     Üye                                                      Üye                                             Üye

Kübülay ÖZBEK                                 Evindar AYDIN                              Neval ŞİMŞEK

 

 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18



Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.