MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

 TANITIM

   · 

EMO NEDİR?

   · 

EMO'NIN AMAÇLARI

   · 

ÜYELİK KOŞULLARI

   · 

ODA ORGANLARININ GÖREV VE YETKİLERİ

   · 

ŞUBELER

   · 

TEMSİLCİLİKLER

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TEMSİLCİLİKLER


Üyelerin oda çalışmalarına katılabilmeleri, gelişmeleri yakından izleyebilmeleri , yerel kuruluşlarla Oda arasındaki iletişim ve işbirliğinn sağlanabilmesi amacıyla ihtiyaca göre illerde, ilçelerde, iş yerlerinde temsilcilikler oluşturulur.

ADANA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

HATAY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEALİ DORAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN HOROZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA TEMİZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECEM HÜZMELİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEADNAN ORUKOĞLU 

ARMUTLU MAH. UFUK SOKAK NO:28 ANTAKYA - HATAY
TELEFON: +90 326 2253300   FAKS: +90 326 2251300

 

İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET BÜLENT BOZDOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKENAN SAPMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECEMİL REYHANİYE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİLTER TELLİOĞLU 

ÇAY MAH. TAYFUR SÖKMEN BULVARI İSKENDERUN PLAZA NO:19 K:1 D:41 İSKENDERUN - HATAY
TELEFON: +90 326 6136382

 

OSMANİYE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEFATMA AKİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEARDA CANDEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN DÖNER 

RAUFBEY MH. ALPARSLAN TÜRKEŞ CD. GÖRÜCÜLER SİTESİ ZEMİN KAT NO:95 MERKEZ - OSMANİYE
TELEFON: +90 328 8137011

 

ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AFYON İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEÇETİN İNCE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECİHAN ŞAHİN 

DUMLUPINAR MAH. 2. CAD. NO:23/3 TOKMAN APT MERKEZ - AFYONKARAHİSAR
TELEFON: +90 272 2140555   FAKS: +90 272 2142730

 

AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEFARUK BOZKURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERAMAZAN KOÇAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEVOLKAN YÜKSEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYILMAZ ÖNGÜN 

3. NOLU BELEDİYE İŞHANI SARRAFLAR CAD. K:2 MERKEZ - AKSARAY
TELEFON: +90 382 2127176

 

AKŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYECİHAN DEMİRAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETANER SOMUNCU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA AYKUT BAŞOĞLU 

CEVDET KÖKSAL CAD. NO:7 AKŞEHİR - KONYA
TELEFON: +90 332 8133159   FAKS: +90 332 8133637

 

ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL ULUTAŞ 

BUĞDAY PAZARI MAH. İŞ KUR İŞ HANI NO:7/69 MERKEZ - ÇANKIRI
TELEFON: +90 376 2132405   FAKS: +90 376 2132405

 

EREĞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEALİ TURHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL YALÇIN 

RASİM EREL CAD. KILIÇHAN İŞHANI KAT:2 NO:25 EREĞLİ - KONYA
TELEFON: +90 332 7134454   FAKS: +90 332 7134454

 

ERZİNCAN İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAYHAN UYTUN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERECEP KARAKOÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÜMİT AYKAN 

ORDU CAD. SELİMOĞLU İŞHANI NO: 222 MERKEZ - ERZİNCAN
TELEFON: +90 446 2142212   FAKS: +90 446 2142212

 

ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENAMİYE SINIRKAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEMRE DOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHALİL YALÇINKAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖMER YAŞA 

Temsilci Yardımcısı:

VANİ EFENDİ CAD. FIRAT İŞMERKEZİ NO:4 DAİRE:1 YAKUTİYE/ERZURUM MERKEZ - ERZURUM
TELEFON: +90 442 2384077   FAKS: +90 442 2384077

 

KASTAMONU İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMETİN UZUNKARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERTUĞRUL DURNA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL HAKKI ÖZCEBECİ 

TOPÇUOĞLU MAH. BELEDİYE CAD. EKMEKÇİLER İŞ MERKEZİ K:1 NO:16/5 MERKEZ - KASTAMONU
TELEFON: +90 366 2147030   FAKS: +90 366 2147630

 

KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ERDOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET KEMALEDDİN GÜLCÜOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZDEN KOPARAN 

SERÇEÖNÜ MAH. AHMET PAŞA CAD. MÜHENDİSLER İŞHANI K:7 NO:702 KOCASİNAN - KAYSERİ
TELEFON: +90 352 2318181   FAKS: +90 352 2318294

 

KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENİYAZİ ÇOPUR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFAHRİYE GÜNAYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZGÜR KARAGÜLLE 

YENİDOĞAN MAH. BARBOROS HAYRETTİN CAD. ÖZAK PASAJI NO:8 K:3 MERKEZ - KIRIKKALE
TELEFON: +90 318 2254046   FAKS: +90 318 2253777

 

KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA AKGÜL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBARIŞ ORDU 

AHİ EVRAN MAHALLESİ M.ALİ YAPICI BULVARI KIRŞEHİR APT. KAT:5 N:23 MERKEZ - KIRŞEHİR
TELEFON: +90 386 2125858   FAKS: +90 386 2125858

 

KONYA İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEALİ KEMAL BAŞARAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESAİT ŞAHİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHACI MEHMET AZİZOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET KARABACAK 

NİŞANTAŞI MAH. NÜVE İŞ MKZ. B BLK. K:7 NO:704 MERKEZ - KONYA
TELEFON: +90 332 2338453   FAKS: +90 332 2388799

 

NEVŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETAMER KAÇAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ BABAOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZLEM BAHADIR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYÜKSEL DURUER 

YENİ KAYSERİ CD. SAHİL İŞHANI K:5 NO:66 MERKEZ - NEVŞEHİR
TELEFON: +90 384 2127670   FAKS: +90 384 2136996

 

POLATLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET KONUK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÜMİT ÇELİKER 

YENİ MAHALLE ETİ CADDESİ NO:63/1 POLATLI - ANKARA
TELEFON: +90 312 6238207   FAKS: +90 312 6238290

 

SİVAS İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET ŞENYURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEVGİ YÖRÜK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSNÜ ÖZDAMAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMET ÇAĞLAYAN 

SİRER CD. ÇİTİL APT. K:2 NO:8 MERKEZ - SİVAS
TELEFON: +90 346 2230933   FAKS: +90 346 2237429

 

ŞEREFLİKOÇHİSAR MESLEKİ DENETİM BÜROSU

 

Temsilci:

ÜYERÜSTEM KOÇAK 

EKİCİ TEKKE ÇEŞME CD. NEVZAT TEKİN İŞH. NO:5/4 ŞEREFLİKOÇHİSAR - ANKARA
TELEFON: +90 312 6879736   FAKS: +90 312 6879736

 

TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN ATAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESÜLEYMAN ENGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETUNCAY ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ZAHİD 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERKAN BİLGİÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZCAN ALABAŞ 

ALİ PAŞA MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO:9 K:3 MERKEZ - TOKAT
TELEFON: +90 356 2120575   FAKS: +90 356 2120576

 

YOZGAT İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESELCEN GÖKSEL TAŞDAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSA KÖKER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERECEP AVCU 

AŞAĞI NOHUTLU MAH. BAHATTİN ÇOKDEĞERLİ CAD. ZAFER İŞ MERKEZİ NO:11/3 MERKEZ - YOZGAT
TELEFON: +90 354 2128687   FAKS: +90 354 2129355

 

ANTALYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ALANYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEUMUT MİRİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ ARAS 

KADIPAŞA MAH. SUGÖZÜ. CD. YILMAZ APT. NO:87/1 ALANYA - ANTALYA
TELEFON: +90 242 5119377   FAKS: +90 242 5119377

 

BURDUR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÇIĞRI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELTEM GÜLER 

BURÇ MH. 2. TUNA SOK. SILA APT. NO:6/B MERKEZ - BURDUR
TELEFON: +90 248 2331116   FAKS: +90 248 2331116

 

FİNİKE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN YILDIRIM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERAMAZAN OKTAY 

CUMHURİYET CAD. SARIBEY İŞHANI K: 1/2 FİNİKE - ANTALYA
TELEFON: +90 242 8555434

 

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEGÜNER MERDAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYAVUZ BÜYÜKBAYRAM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ÇALLIOĞLU 

YAYLA MAH. 130. CAD. NO :10 GÜRCAN APT. KAT 1 MERKEZ - ISPARTA
TELEFON: +90 246 2183352   FAKS: +90 246 2183352

 

MANAVGAT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEABDULLAH CENGİZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEABDULLAH AYDIN 

ATATÜRK CADDESİ ERYILDIZ İŞ MERKEZİ K:3 NO:44 MANAVGAT - ANTALYA
TELEFON: +90 242 7430006   FAKS: +90 242 7430006

 

BURSA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AYVALIK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMESUT NAİL AKIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEROL KINIK 

SURAL PASAJI NO:48 AYVALIK - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 3124658   FAKS: +90 266 3121251

 

BALIKESİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET NAZMİ KACAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESELÇUK SAVAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET FAİK ŞENERGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYAHYA TOSUN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZER DOĞMUŞ 

DUMLUPINAR MH. YAZICI-SUNAK SK. EMİR İŞHANI K:4 NO:11 MERKEZ - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 2442297   FAKS: +90 266 2390450

 

BANDIRMA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMURAT YAZICI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENERGİS GÜNEY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUTLU ONGANAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİKE DÖNMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAYFUN TUTAR 

PAŞAKENT MAHÇ ŞEHİT ŞENER KÖKSAL CAD. PERVİN SİTESİ NO:6/A-31 BANDIRMA - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 7136251   FAKS: +90 266 7136251

 

BİGA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESERKAN YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESELİN NEHİR 

HAMDİBEY MH. İNÖNÜ CD. NO:60 BİGA/ÇANAKKALE BİGA - ÇANAKKALE
TELEFON: +90 286 3165028   FAKS: +90 286 3167950

 

ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERKAN GÜÇYETMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÖRKEM ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYÜCEL YAŞAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ RIZA SAĞCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET KÖŞKEROĞLU 

BARBAROS MAHALLESİ TROYA CADDESİ YAŞAM EVLERİ D BLOK NO:2 MERKEZ - ÇANAKKALE
TELEFON: +90 286 2123399   FAKS: +90 286 2183252

 

EDREMİT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVEYSEL ÇAĞLAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEIŞIK ÇOBAN 

İNÖNÜ CD. 1. SK. NO:9 KAT:1 EDREMİT - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 3739589   FAKS: +90 266 3737806

 

GEMLİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAZİZ CEM ERBAKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFATİH ULAMIŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ÖZTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL HAKKI CARUS 

İSTİKLAL CAD. IRMAK SK.BATUM İŞH.K.1 NO:8 GEMLİK/BURSA GEMLİK - BURSA
TELEFON: +90 224 5133177   FAKS: +90 224 5133177

 

İNEGÖL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN TEMİZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESİNAN ÖZEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMETİN BALABAN 

OSMANİYE MH. ŞEBBOY CD. ORKİDE SOKAK NO: 3 İNEGÖL - BURSA
TELEFON: +90 224 7123659   FAKS: +90 224 7123651

 

M.KEMALPAŞA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEKEMAL ŞENIŞIK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENECMİ KENAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFİKRET İLTER 

SABRİBEY MH. DEMİRCİLER CD. NO:2 KAT:2 MUSTAFAKEMALPAŞA - BURSA
TELEFON: +90 224 6134679

 

YALOVA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEENGİN ÇETİNBAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERCÜMENT EKREM BOZKURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERİDUN TOPARLAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEREZAN DİKİCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÖKHAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEVOLKAN ÇELİK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMETİN AYDIN 

CUMHURİYET CD. İPEKYILDIZ İŞ MRK. NO:4/7 YALOVA MERKEZ - YALOVA
TELEFON: +90 226 8113701   FAKS: +90 226 8113701

 

DENİZLİ ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BODRUM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL SEVER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHİKMET ARSLANPARÇASI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETANIN SANLI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ALİ TİMURHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETEMEL ÖZENMİŞ 

TEMEL YAPI İŞ MKZ. TOPLU KONUT ALANI K:2 NO:1 BODRUM - MUĞLA
TELEFON: +90 252 3171501   FAKS: +90 252 3171501

 

FETHİYE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVELİ ÖNVER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERMET MUSTAFA ÜNEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUZAFFER LÜK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDAMLA OLGUN 

TUZLA MAH. 557. SOKAK EMELİM YAPI KOOP. NO:9 D:3 FETHİYE - MUĞLA
TELEFON: +90 252 6123040   FAKS: +90 252 6123040

 

MARMARİS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEFAHRİ ERDİNÇ ÜNAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEOZAN ERYAVUZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAYRETTİN YALÇIN YAYLALI 

YUNUS NADİ CAD. NO:86 ARMUTALAN MARMARİS - MUĞLA
TELEFON: +90 252 4135999   FAKS: +90 252 4135999

 

MİLAS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEEMRULLAH TUNA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜRCAN ÖZER 

HACI İLYAS MAHALLESİ ULUSAL EGEMENLİK CADDESİ TUNA İŞ MERKEZİ NO:14/8 MİLAS - MUĞLA
TELEFON: +90 252 5130532   FAKS: +90 252 5130532

 

MUĞLA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUHSİN TARIK MADRAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL ORKUN YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFİLİZ DANIŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET KÜRŞAD 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBUĞRA DURSUN 

ŞEYH MAHALLESİ İSMET İNÖNÜ CADDESİ ZİHNİ DERİN İŞHANI NO: 6/101 MENTEŞE - MUĞLA
TELEFON: +90 252 2148069

 

ORTACA MESLEKİ DENETİM BÜROSU

 

Temsilci:

ÜYEREŞAT KUNDAKÇI 

YERBELEN MAHALLESİ MUĞLA-FETHİYE KARAYOLU CADDESİ TEM ELEKTRİK BLOK NO: 190 İÇ KAPI NO: 3 ORTACA - MUĞLA
TELEFON: +90 252 2820520   FAKS: +90 252 2820520

 

UŞAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBİROL YILDIRIM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİRFAN YAŞAR DUKUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDEVRİM HELVACIOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEASLI DEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURCU NAÇAR 

Temsilci Yardımcısı:

KÖME MH.BELEDİYE İŞ HANI K:3 NO:161 MERKEZ - UŞAK
TELEFON: +90 276 2232005   FAKS: +90 276 2232005

 

DİYARBAKIR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AĞRI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMAHMUT ÖZHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÇAĞLAR KILIÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERHAT ÖZKAN ÇAPAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAMİT SÖNMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHAMMED ONUR POLAT 

CUMHURİYET CAD. AĞRI TİCARET MERKEZİ K:3 NO:22 MERKEZ - AĞRI

 

BATMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM YILDIZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEYİTHAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÇİDEM CANSAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBİLAL ALTUNÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFIRAT ALTUN 

MEYDAN MAH. 2000 İŞ MERKEZİ K:4 NO:410 MERKEZ - BATMAN
TELEFON: +90 488 2133230

 

BİTLİS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEUMUT SELÇİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEABDULLAH AKTAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET SAKİN YILMAZ 

AN TEİAŞ 17. İLETİM TESİSİ VE İŞLETME GRUP MÜD. TATVAN BAKIM VE İŞLETME FATİH MAH. YENİ SANAYİ YANI TATVAN - BİTLİS

 

ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESELÇUK ALBAYRAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET EMİR 

İZZETPAŞA MH. ŞEHİT BİNBAŞI SABRİ SK. NO:1/2 MERKEZ - ELAZIĞ
TELEFON: +90 424 2386557   FAKS: +90 424 2380272

 

HAKKARİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEADEM ÇATAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZGEN CANAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAMDULLAH TEMEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEVREN TAŞ 

TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜ TEKRE KAVŞAĞI MERKEZ - HAKKARİ
TELEFON: +90 438 5551000   FAKS: +90 438 5551000

 

MALATYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHATİCE BİLGE ÇAKIR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ZEKİ HEDEKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET BÖLÜKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDİDEM AĞDAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT KÖSEOĞLU 

NİYAZİ MAHALLESİ MISRİ CAD. TOPÇUOĞLU APT. NO:201/1 NO:11 MERKEZ - MALATYA
TELEFON: +90 422 3259320   FAKS: +90 422 3259320

 

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENESLİHAN ÇİÇEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERHAT CEYLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT TAŞ 

KARAYOLLARI ARKASI KÜLTÜR İŞ MERKEZİ K:4 NO:15 MERKEZ - MARDİN
TELEFON: +90 482 2124165   FAKS: +90 482 2132158

 

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENECATİ KIRMIZITOPRAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET FATİH CAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖMER BOZDAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜLYA TUĞALAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET EMİN GÖLLÜ 

Temsilci Yardımcısı:

BAMYASUYU MAH. 147. SOK. STAD APT. B BLOK K:7 NO:14 MERKEZ - ŞANLIURFA
TELEFON: +90 414 3164527   FAKS: +90 414 3164527

 

ŞIRNAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEGOMAN SARIYILDIZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET AÇAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERIDVAN ERKUL 

ŞAH MAHALLESİ HÖKENEK CADDESİ SARIYILDIZ PASAJI NO:27 CİZRE - ŞIRNAK
TELEFON: +90 486 6169597

 

TUNCELİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEYILMAZ GÖK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECENGİZ ŞİMŞEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ ŞEVKET SÖNMEZ 

TUNCELİ İL ÖZEL İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ - TUNCELİ
TELEFON: +90 428 2132120

 

VAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESÜLEYMAN BALKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESUNULLAH CANBEY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET NURİ YAVUZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT AYDINCİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYALÇİN TOKGÖZ 

HASTANE CAD. 1438 ÇAVUŞBALI SOK. NEDİMODABAŞI TİCARET MERKEZİ B BLOK K:5 NO:63 MERKEZ - VAN
TELEFON: +90 432 2152725   FAKS: +90 432 2152725

 

ESKİŞEHİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BİLECİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESUAT ZAFER MERİÇELLİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDEM GEDİK 

GAZİPAŞA MAH. ATATÜRK BULV. NO:3 K:2 D:22 BİLECİK/MERKEZ MERKEZ - BİLECİK
TELEFON: +90 228 2127570   FAKS: +90 228 2127570

 

KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEYAŞAR VARMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESADETTİN AYMAN 

ATATÜRK BULVARI ALİ KALFA ÇARŞISI 2 BLOK K:3/1 MERKEZ - KÜTAHYA
TELEFON: +90 274 2160042   FAKS: +90 274 2160042

 

GAZİANTEP ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA MURAT ERTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDERYA DEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEVAHAP YILDIRIM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ÖZTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERIZA DURMUŞ 

YAVUZ SULTAN SELİM MAH. MEHMET AKİF CAD. NO:7 MERKEZ - ADIYAMAN
TELEFON: +90 416 2131603   FAKS: +90 416 2140975

 

ELBİSTAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEABDURRAHMAN ŞAKALAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETURGUT TAŞOLAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN BAYIR 

GÜNEŞLİ MAH. MEVLANA CAD. KALE İŞ MERKEZİ NO:1/11 K:2 ELBİSTAN - KAHRAMANMARAŞ
TELEFON: +90 344 4132244

 

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBAHATTİN UYLUKÇU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBÜNYAMİN SAĞLAM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ŞEKKELİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKALENDER KORKMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET SERDAR YILMAZ 

İSMETPAŞA MAH.YENİ HÜKÜMET CAD. NO:18 FATİH İŞHANI K:3/11 MERKEZ - KAHRAMANMARAŞ
TELEFON: +90 344 2259609   FAKS: +90 344 2219955

 

KİLİS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET AŞKIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHALİL İBRAHİM YEŞİLDAL 

MERKEZ - KİLİS
TELEFON: +90 505 2947891

 

İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BAKIRKÖY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYERASİM DOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYÜKSEL MENGÜNOĞUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEREŞAT MURAT GÖRGÜ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEZİYA TORUN 

İNCİRLİ CAD. NO:6 AKBULUT İŞ MERKEZİ KAT:4 DAİRE:114 BAKIRKÖY - İSTANBUL
TELEFON: +90 212 5612101   FAKS: +90 212 5438434

 

ÇERKEZKÖY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET ÇUHADAROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEROL ÇETİNKAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECEMAL DEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEZAFER TOKUÇ 

MEYDAN PLAZA İŞ MERKEZİ G.O.P MAHALLESİ K:3 NO: 307 ÇERKEZKÖY - TEKİRDAĞ
TELEFON: +90 282 7267017   FAKS: +90 282 7267017

 

ÇORLU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUHARREM OKUR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDOĞAN TURGUT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEYİT AHMET BAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL BUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEADNAN HALUK ERKAN 

ESKİ HÜKÜMET CAD. KURTGÖZ İŞHANI NO:2/28 ÇORLU - TEKİRDAĞ
TELEFON: +90 282 6531666

 

EDİRNE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETARIK ETKER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL ARDA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZGÜR MERCANLI 

MİTHATPAŞA MH. İNÖNÜ CAD. ERDİ APT. K:1 NO:1 MERKEZ - EDİRNE
TELEFON: +90 284 2136915   FAKS: +90 284 2122680

 

KADIKÖY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYERECEP CEM ERKANLI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMAHMUT SERHAT DEMİRHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESAADET NURUİLAH GÜLEÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENERMİN VERDİ KARTAL 

KOZYATAĞI MAH. ÇARDAK SOK. ŞAŞMAZ SİTESİ B1 BLOK NO:2 DAİRE 10 KADIKÖY - İSTANBUL
TELEFON: +90 216 3899595   FAKS: +90 216 3896464

 

KARTAL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEALİ İYİKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHARUN BAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKENAN ATASOY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETUNCAY ÖZKOÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENİZAMETTİN DEMİRCİ 

ÜSKÜDAR CAD. URAS İŞ MERKEZİ NO:18/4 KARTAL - İSTANBUL
TELEFON: +90 216 5175005   FAKS: +90 216 3877033

 

KEŞAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEÖMER BAĞCIOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEŞAHİN GÖKHAN KARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA KEMAL TEZCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECAN MERİÇ 

YUKARI ZAFERİYE MAHALLESİ PAŞAYİĞİT CAD NO:32-A/103 KAT:4 KEŞAN - EDİRNE
TELEFON: +90 284 7149832   FAKS: +90 284 7148595

 

KIRKLARELİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYECAN YAZICI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENİLGÜN ELÇİ 

KARAKAŞ MAH. YENİ GÜRPINAR PASAJI K:2 NO:48 MERKEZ - KIRKLARELİ
TELEFON: +90 288 2142701   FAKS: +90 288 2122701

 

LÜLEBURGAZ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEYAMAN UÇAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ARI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBÜLENT ZAFER SEBER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEMRAH YİĞİT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERHAN BÜYÜKYILMAZ 

YENİ MAH. FATİH CAD. NO:35 K:2 LÜLEBURGAZ - KIRKLARELİ
TELEFON: +90 288 4128043   FAKS: +90 288 4128043

 

ŞİŞLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA AYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN ÖZCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET CEM YAZICI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALPARSLAN KARAASLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEELİF ERTİKMEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBİLGE ÖZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEGEMEN KILIÇ 

PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT: 14 - OKMEYDANI ŞİŞLİ - İSTANBUL
TELEFON: +90 212 2205773   FAKS: +90 212 2207198

 

TEKİRDAĞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETAMER ÖZDEMİR 

BELEDİYE İŞMERKEZİ N:604 59100 MERKEZ - TEKİRDAĞ
TELEFON: +90 282 2625097   FAKS: +90 282 2625097

 

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AKHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESEDAT ÖZCAN 

PAŞA MAH. 28. SOKAK NO:12/B AKHİSAR - MANİSA
TELEFON: +90 236 4137368

 

ALAŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAKİF ÇINAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN CAHİT KILINÇ 

BEŞEYLÜL MAH. HANLAR CD. NO:75 ALAŞEHİR - MANİSA
TELEFON: +90 236 6537665   FAKS: +90 236 6537665

 

ALİAĞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMURAT KUZUMOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERHAT LEK 

KURTULUŞ MAH. FEVZİPAŞA CD. NO:108/A ALİAĞA - İZMİR
TELEFON: +90 232 6165856   FAKS: +90 232 6165857

 

AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHALUK DEMİRCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHALİL YORGALI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEORHAN ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESALİH EĞERCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERGÜN EVRAN 

KURTULUŞ MAH. 32. SOK. NO:35/A MERKEZ - AYDIN
TELEFON: +90 256 2124762

 

BERGAMA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENADİR GERGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ BAYRAM 

YENİ BELEDİYE İŞHANI ZEMİN KAT NO:12 BERGAMA - İZMİR
TELEFON: +90 232 6320481   FAKS: +90 232 6332878

 

DİDİM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENURAN ASLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYAKUP ERKAN 

CUMHURİYET MAH. İNÖNÜ BULV. NO.150/A DİDİM - AYDIN
TELEFON: +90 256 8111838   FAKS: +90 256 8111838

 

KEMALPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMÜKREMİN ZÜLKADİROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYELEVENT ÖZCAN 

İZMİR KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GAZİ BULVARI NO:15 KEMALPAŞA / İZMİR KEMALPAŞA - İZMİR

 

KUŞADASI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERGUN SAKARYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURAK NALBANTOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM KOVANCI 

CUMHURİYET MAH. MİNARE SOKAK NO:22 KAT:1 D:2 KUŞADASI - AYDIN
TELEFON: +90 533 6005543

 

MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDEMİRHAN GÖZAÇAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ZAFER ÖNCEYİZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİH CEM KARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDOĞAN KOLDAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDORUK YAVAŞ 

1.ANAFARTALAR MH. 1701 SK. NO:9/A MERKEZ - MANİSA
TELEFON: +90 236 2345809   FAKS: +90 236 2391860

 

NAZİLLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA GÜRHAN ŞENBAK 

ALTINTAŞ MAHALLESİ 147. SOKÇ NO:5/B NAZİLLİ - AYDIN
TELEFON: +90 256 3154438   FAKS: +90 256 3154438

 

ÖDEMİŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMETE ÖNBAŞLI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN SEÇEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERKAN ACAR 

AKINCILAR MAH. KÜLTÜR CAD. YAĞCI İŞHANI NO:4/Z-13 ÖDEMİŞ - İZMİR
TELEFON: +90 232 5087878   FAKS: +90 232 5087878

 

SALİHLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAZİM ŞAHİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETEOMAN ABRAK 

MİTHATPAŞA MAH. 18. SOK. NO:4 K:2 SALİHLİ - MANİSA
TELEFON: +90 236 7139720   FAKS: +90 236 7139719

 

SOMA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETAYLAN ONUR ZEYBEKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECEM TABAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECUMHUR ÇAKIR 

E.L.İ. EGE LİNYİTLERİ MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ SOMA - MANİSA
TELEFON: +90 236 6132326

 

SÖKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA USLUYÜZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAMER DİRMİLLİ 

KEMALPAŞA MH. ÖMER KOYUNCU CD. NO:3/205 SÖKE - AYDIN
TELEFON: +90 256 5120111   FAKS: +90 256 5182871

 

TİRE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENEJAT BOZKURT 

YENİ MAH. FEVZİPAŞA CAD. NO:9 K:2 TİRE - İZMİR
TELEFON: +90 232 5116247

 

TORBALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHÜSAMETTİN GÜNER 

TEPEKÖY MH. İNÖNÜ CD. NO:58 TORBALI - İZMİR
TELEFON: +90 232 8564490   FAKS: +90 232 8554867

 

TURGUTLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERCAN ARSLANKEÇECİOĞLU 

YILMAZLAR MAH. GÜNEŞ SOK. NO. 29/A TURGUTLU - MANİSA
TELEFON: +90 236 3133775   FAKS: +90 236 3140566

 

KOCAELİ ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BARTIN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMAHMUT DEMİROK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENECMETTİN SAMANCIOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA DİNÇER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECAHİT BİLAL 

KIRTEPE MAH. CUMHURİYET CAD. AĞAH BEY İŞ MERKEZİ 1.KAT NO:12 - BARTIN
TELEFON: +90 378 2278075   FAKS: +90 378 2278095

 

BOLU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL DOĞANDOR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERMAN ESENTEPE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT ARMUTCU 

Temsilci Yardımcısı:

TABAKLAR MAH. FERİT TALAY CAD. TURİSA APT.61/1 MERKEZ - BOLU
TELEFON: +90 374 2123435   FAKS: +90 374 2123435

 

DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEEROL TOPUZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAKAN ÇELİK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEOKAN EREN KURU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET SERDAR ERDEM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEABDURRAHMAN GÜNEŞ 

KÜLTÜR MH. İSTANBUL CD. SPOR SK. İBRAHİMOĞLU İŞ MERKEZİ N.129 KAT.2 MERKEZ - DÜZCE
TELEFON: +90 380 5247404   FAKS: +90 380 5247404

 

GEBZE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVEYSEL SULUDERE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT KORKMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT ÇİFTÇİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET CÜNEYT TÜFEKÇİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEPINAR DEMİR 

TMMOB BİNASI ADLİYE CAD. NO: 25 0262 6444825 GEBZE - KOCAELİ
TELEFON: +90 262 6432805   FAKS: +90 262 6444826

 

GÖLCÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHAYRİ SARAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERECEP VASFİ SIVIŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜRCAN DENİZ 

MERKEZ MH. 19 MAYIS CD. N.2/D GÖLCÜK GÖLCÜK - KOCAELİ
TELEFON: +90 262 4123865   FAKS: +90 262 4133215

 

KARABÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET EROL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET BÜRÜMCEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESADIK KETENCİ 

HÜRRİYET CD. MAKO İŞHANI KAT: 3/1 67200 MERKEZ - KARABÜK
TELEFON: +90 370 4131055   FAKS: +90 370 4247764

 

KARADENİZ EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ALİ KARANFİL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ETEM ÖZDEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN NAİL ZOBU 

MÜFTÜ MAH. YEMENİCİLER SOK. NO:22 KAT:3 NO:15 EREĞLİ - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 3230838   FAKS: +90 372 3235600

 

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHİDAYET BARBAROS AKYÜZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHALİL ATAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERKAN TIRMIKÇI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDİNÇER MACAZOĞLU 

KARAAĞAÇ CAD. ÖZKAYNAK İŞHANI NO:60 K:2 MERKEZ - SAKARYA
TELEFON: +90 264 2777530   FAKS: +90 264 2777531

 

ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBÜLENT ÖZGÜMÜŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAKAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENURİ ÖZEL 

TAHİRKARAOĞUZ SOKAK BİRLİK İŞHANI NO:203 MERKEZ - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 2524561   FAKS: +90 372 2524561

 

MERSİN ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ANAMUR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEUFUK KATIK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET ONUR KIRILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ÇAĞDAŞ ARICI 

YEŞİLYURT MAHALLESİ KIBRIS CADDESİ CUMHURİYET APT. NO:58/C ANAMUR - MERSİN
TELEFON: +90 324 8148088   FAKS: +90 324 8148088

 

KARAMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBÜNYAMİN SELVİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÜMİT ŞİMŞEK 

TAHSİN ÜNAL MAH. FAİK KAYSERİLİOĞLU CD. ÇAKIRLAR İŞH. K: 3 MERKEZ - KARAMAN
TELEFON: +90 338 2149494   FAKS: +90 338 2133000

 

NİĞDE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEIŞIK ÖZTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECİHAN EKEBAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESİBEL SONGUR 

ESENBEY MH. GİRAY SK.BAHADIR İŞ MERKEZİ K:1 NO:6 MERKEZ - NİĞDE
TELEFON: +90 388 2328553

 

SİLİFKE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEEKREM ONUR KOZAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDOĞAN SAYAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEMİN ÜMİT GÜR 

SARAY MAH. SANATÇILAR 2 SK. MAZHAR TOL İŞ HANI NO:2/105 SİLİFKE - MERSİN
TELEFON: +90 324 7148325   FAKS: +90 324 7148325

 

TARSUS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENURİ BAYÜLGEN 

ATATÜRK CAD. YENİ ÖMERLİ MAH. ELİYEŞİL APT. A BLOK K:1 NO:7 TARSUS - MERSİN
TELEFON: +90 324 6136888   FAKS: +90 324 6139833

 

SAMSUN ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AMASYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMETİN AHSEN DURUSOY 

ZİYAPA CAD: ÖZKÖK İŞMERKEZİ NO:17/8-4 MERKEZ - AMASYA
TELEFON: +90 358 2122067

 

ÇORUM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAYDIN TAŞKIN 

Temsilci Yardımcısı:

GAZİ CD. MAHMUT AKAYDIN İŞ MERKEZİ NO:17 K:7/23 MERKEZ - ÇORUM
TELEFON: +90 364 2240406   FAKS: +90 364 2240406

 

ORDU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVOLKAN TÜRKMEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBARIŞ TÜRKER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET AKÇİÇEK 

BAHÇELİEVLER MAH. YUNUS EMRE CAD. NO:50/A MERKEZ - ORDU
TELEFON: +90 452 2338252   FAKS: +90 452 2338252

 

SİNOP TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEKORAY KESEROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESAYGIN DOĞAN 

SAKARYA CAD. BATUR SOK. NO:36 MERKEZ - SİNOP
TELEFON: +90 368 2613033

 

TRABZON ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ARTVİN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET FARUK AÇIKGÖZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFATİH YAŞAR 

ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNE İKMAL ŞB MÜDÜRLÜĞÜ ÇARŞI MAH İNÖNÜ CAD NO:71 MERKEZ MERKEZ - ARTVİN
TELEFON: +90 466 2126661   FAKS: +90 466 2126619

 

BAYBURT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEOZAN ÖZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFATİH KORKUSUZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL KELLECİ 

TÜRK TELEKOM A.Ş. BAYBURT İL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ - BAYBURT
TELEFON: +90 458 5553000   FAKS: +90 458 5551015

 

GİRESUN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETACETTİN ÖZKILIÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBEYTULLAH ÖZBAYRAM 

ANAYURT YAPI DENETİM GAZİ CAD.KAPU MAH.NO:81/2 MERKEZ - GİRESUN
TELEFON: +90 454 2124032   FAKS: +90 454 2124032

 

GÜMÜŞHANE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHAKAN BİLGİÇ 

KARAER MAH. ATATÜRK CAD. NO:60 K:2 MERKEZ - GÜMÜŞHANE
TELEFON: +90 456 2131678   FAKS: +90 456 2131678

 

IĞDIR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM AKKUŞ 

SÖĞÜTLÜ MAH. RIZA YALÇIN CAD. MEVLANA SOK. NO:8 MERKEZ - IĞDIR
TELEFON: +90 476 2261853

 

KARS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENİZAMETTİN KARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDEMİREL ÖNCÜL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYUSUF TURNA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÖKSEL UBİÇ 

ARAS EDAŞ KARS İL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ - KARS
TELEFON: +90 474 2251119   FAKS: +90 474 2251102

 

RİZE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET AYGÜN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ GÖKTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET AYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERKAN BİRBEN 

ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. RİZE İL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ - RİZE
TELEFON: +90 464 2130596   FAKS: +90 464 2130607

 
Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri