MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EEMKON 2017 TEMMUZ AYI ÜNİVERSİTE ZİYARETLERİ 
EEMKON 2017 Kongresi hazırlıkları kapsamında kurum ve kuruluşlara tanıtım ve destek isteği ziyaretleri yoğun olarak devam ediyor. EEMKON 2017 Düzenleme Kurulu ve Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Temmuz ayı içinde, Boğaziçi, Yıldız Teknik, Arel, Marmara ve Kültür üniversitelerine ziyaret yapıldı.
 

18 Temmuz 2017 günü Arel Üniversitesi`ne yapılan ziyarete Şubemizden YK Başkan Yardımcısı H. Ergun Doğru ve Şube Müdürü Murat Gündüzay katıldı. EEMKON 2017 çalışmalarının aktarıldığı görüşmede, Eylül ayı içinde üniversitede EMO tanıtımı yapılması konuşuldu. Görüşmeye üniversiteden Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Vekil Dekanı Prof. Dr. Ahmet Can, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Osman Yıldırım katıldılar.

 

Aynı içerikle;

12 Temmuz 2017 Çarşamba günü Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Bölümü`nden Prof. Dr. Galip Cansever ile (Görüşmeye, Namık Cibaroğlu, Hakkı Kaya Ocakaçan, F. Kemal Özoğuz ve H.Ergun Doğru katıldı),

13 Temmuz 2017 günü Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yasemin Kahya ile yapılan görüşmeye, Şubemizden Tayfin İşbilen, H. Kaya Ocakaçan, Namık K. Cibaroğlu katıldılar.  

17 Temmuz 2017 Pazartesi günü Kültür Üniversitesi Elektrik/Elektronik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Oruç Bilgiç ile Şubemizden Hakkı Kaya Ocakaçan, H. Ergun Doğru ve Namık K. Cibaroğlu görüştü. 

19 Temmuz 2017 Çarşamba günü İTÜ de Prof. Dr. Salman Kurtulan ile (Şubemizden katılanlar: Namık K. Cibaroğlu ve Beyza Metin) görüşme gerçekleştirildi.

 MUSTAFA BULUT ŞUBEMİZDE ANILDI

04.05.2018
 


Çok Okunanlar


MALİ YAPI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR EMO ÇALIŞTAYI

DİRENEN FİLİSTİN HALK YALNIZ DEĞİLDİR!

TARİHİ VE DOĞAYI YOK EDECEK PROJELERE HAYIR!

İSRAİL VAHŞETİNİ KINIYORUZ!

Okunma Sayısı: 49


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri