MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

 TEKNİK YÖNETMELİKLER DAİMİ KOMİSYONU

   · 

HAKKINDA

   · 

KOMİSYONDAN HABERLER

   · 

KOMİSYON TOPLANTILARI

   · 

KOMİSYON ÜYELERİ

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

TEKNİK YÖNETMELİKLER DAİMİ KOMİSYONU


 
>SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    MEHMET MAZMANOĞLU

Üye Sicil No: 12954

Şubesi: İSTANBUL

 

 

1961 yılında Antakya`da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nü 1985 yılında bitirdi. Halen özel sektörde çalışmalarını sürdürmektedir. EMO 37. Dönem Denetleme Kurulu Üyeliği, 40. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve 33. Dönem EMO İstanbul Şube Saymanlığı yaptı. EMO İstanbul Şube ve Genel Merkez`de çeşitli dönemlerde Yönetmelikler ve SMM komisyonlarında görev aldı. EMO 48. Dönem Yönetim Kurulu`nda Sayman ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>KOMİSYON BŞK.YRD.

    HÜSEYİN AVNİ GÜNDÜZ

Üye Sicil No: 5841

Şubesi: İZMİR

 

1952 yılında Keçiborlu`da doğdu. 1976 yılında ODTÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. TEDAŞ İzmir Müessese Müdürlüğü bünyesinde çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra 2004 yılında emekli oldu. Meslek çalışmalarını SMM olarak sürdürmektedir. EMO İzmir Şubesi Yayın Komisyonu ve Enerji Komisyonunda uzun yıllardır görev almaktadır. Enerji orumlarına ve Elektrik Tesisat Ulusal Kongrelerine yürütme kurullarında yer alarak katkı sağladı. EMO İzmir Şubesi yönetim kurullarında; 16.,25. ve 32. Dönem asıl, 21. Dönem yedek üye olarak görevlerde bulundu.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>RAPORATÖR

    CEM ÖZKAN

Üye Sicil No: 16123

Şubesi: BURSA

 

1967 yılı Trabzon doğumlu, ilk ve ortaöğretimi Bursa‘da tamamladı, İTÜ‘de Mühendislik eğitimi aldı. Elektrik Mühendisliği meslek hayatı boyunca tesisat işlerinde proje ve uygulama alanlarında çalıştı, mesleki gelişimin meslek örgütü ve meslek kültürü bağını görerek bu alanda araştırmalar, gözlemler yaptı, girişimlerde bulundu ve makaleler yazdı. Uludağ Üniversite‘si Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans yaparak (2020) Bilim Eğitim Uzamnı oldu. 6‘sı hakemli bilimsel dergilerde olmak üzere 30‘un üzerinde yayınlanmış makalesi bulunmaktadır. Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği 2020 yılı güncelleme çalışmalarını yapan ekibin Başkanı Prof.Dr.T Tüfekçi‘ye bu çalışmalarda asistanlık yapmıştır. Meslek Deneyimin Paylaşılması Programının geliştiricilerindendir.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    MUSTAFA KARATAŞ

Üye Sicil No: 85586

Şubesi: ANKARA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    AHMET UĞUR

Üye Sicil No: 16038

Şubesi: ANTALYA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    TURAY VOLKAN AYANOĞLU

Üye Sicil No: 27197

Şubesi: DENİZLİ

 

1977 yılında Karabük`te doğdu. Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü 1999 yılında bitirdi ve aynı yıl iş hayatına başladı. 2013‘ ten bu yana kendi firmasında (Ayanoğlu Enerji Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.) Elektrik SMM olarak, yoğunlukla enerji santralleri ve enerji nakil hatları üzerine çalışmalarına devam etmektedir. EMO Denizli Şube 9. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, 10. Dönem Yönetim Kurulu Saymanlığı, 11. Dönem Şube Denetçiliği ve Komisyon üyelikleri, 12. Dönem Yönetim Kurulu Saymanlığı, 13. Dönem` de 14.09.2020` ye kadar Yönetim Kurulu Yazmanlığı, bu tarihten itibaren de Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Evli ve 1 erkek çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    RAMAZAN ALTIN

Üye Sicil No: 41477

Şubesi: DİYARBAKIR

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    İRFAN SATIR

Üye Sicil No: 9971

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden 1981 yılında mezun oldu. 1993-2000 yılları arasında EMO Eskişehir Temsilciliği yaptı; 2014-2020 döneminde EMO Eskişehir Şube Denetçisi olarak görev üstlendi. EMO 45. Dönem Onur Kurulu`nda yer aldı. EMO Eskişehir Şubesi ve merkez düzeyinde SMM, Yönetmelikler ve Mevzuat komisyonlarında görev alarak katkı sağladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    İSMAİL DOĞANDOR

Üye Sicil No: 15424

Şubesi: KOCAELİ

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    BAHATTİN UYLUKÇU

Üye Sicil No: 22175

Şubesi: GAZİANTEP

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    İSMAİL ALKAYA

Üye Sicil No: 10020

Şubesi: MERSİN

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    TARIK TARHAN

Üye Sicil No: 15907

Şubesi: SAMSUN

 

1966 yılında Samsun‘da doğdu. İlköğrenimini Samsun‘da tamamladıktan sonra lisans eğitimi için 1982 yılında İTÜ Sakarya Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘ne kaydoldu. 1987 yılında Lisans eğitimini tamamlayarak aynı yıl Samsun‘da Toprak Mahsulleri Ofisi‘nde Elektrik Mühendisi olarak göreve başladı. Halen aynı kurumda (TMO) görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    DR FATİH MEHMET NUROĞLU

Üye Sicil No: 40745

Şubesi: TRABZON

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    SAADET NURUİLAH GÜLEÇ

Üye Sicil No: 12832

Şubesi: İSTANBUL

 

1958 yılında İstanbul`da doğdu. Yıldız Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden 1984 yılında mezun oldu. Halen yüksek binalarda elektrik tesisatı, yüksek gerilim transformatör merkezleri, ex-proof alanlarda elektrik tasarımı ve güneş enerji santralları alanında çalışmaya devam ediyor. Saadet Nuruilah Güleç, 38. Dönem`de EMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı; 44. Dönem`de de EMO Kadıköy Temsilci Yardımcısı olarak görev yaptı. İstanbul Şube`de çeşitli dönemlerde Yapı Denetim, Yayın, Yönetmelikler, Eğitim, Kadın ve Enerji komisyonlarında yer aldı. 44 ve 45. Dönemler EMO MİSEM Daimi Komisyonu ile 41, 42, 43, 44 ve 45. dönemler ATEX Çalışma Grubu`nda üye olarak görev yaptı. Ayrıca çeşitli dönemlerde EMO Uygulamalı Eğitim Merkezi Komisyonu, Kitap Seçim ve Yayın ile Yönetmelikler komisyonlarında yer aldı. 46. Dönem`de EMO Yönetim Kurulu Yedek Üyesi seçildi.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    MEHMET KARADURAK

Üye Sicil No: 11502

Şubesi: İSTANBUL

 

1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Bölümü`nden mezun. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    ÖMER ÇELİK

Üye Sicil No: 7207

Şubesi: ADANA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.