MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

 ETİK KOMİSYONU

   · 

HAKKINDA

   · 

KOMİSYONDAN HABERLER

   · 

KOMİSYON TOPLANTILARI

   · 

KOMİSYON ÜYELERİ

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ETİK KOMİSYONU


 
>SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

    MEHMET MAZMANOĞLU

Üye Sicil No: 12954

Şubesi: İSTANBUL

 

 

1961 yılında Antakya`da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nü 1985 yılında bitirdi. Halen özel sektörde çalışmalarını sürdürmektedir. EMO 37. Dönem Denetleme Kurulu Üyeliği, 40. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve 33. Dönem EMO İstanbul Şube Saymanlığı yaptı. EMO İstanbul Şube ve Genel Merkez`de çeşitli dönemlerde Yönetmelikler ve SMM komisyonlarında görev aldı. EMO 48. Dönem Yönetim Kurulu`nda Sayman ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>KOMİSYON BAŞKANI

    HAYRİ AYDIN

Üye Sicil No: 18574

Şubesi: İSTANBUL

 

1966 Stuttgart, Nürtingen doğumludur. 1991 yılında YTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 20 yıldan fazla süreyle SMM olarak çalıştı. SMM olduğu dönem elektrik tesisat projesi hazırlanması ve yönetimi konularında görev aldı. Şu an emekli, 2020 itibarıyla yarı zamanlı elektrik kontrollük hizmetlerine devam ediyor.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>KOMİSYON BŞK.YRD.

    RÜŞTÜ BEKDİKHAN

Üye Sicil No: 12662

Şubesi: ANTALYA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>RAPORATÖR

    ÖZCAN UĞURLU

Üye Sicil No: 23317

Şubesi: İZMİR

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    RÜSTEM ÖZATA

Üye Sicil No: 7121

Şubesi: ANKARA

 

1948 yılında ORDU Merkeze bağlı GÜLYALI beldesinin Kestane köyünde doğdu. İlk okulu aynı köyde,orta okulu ORDU Merkez orta okulunda, liseyi ORDU lisesinde okudu. GAZİ Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden 1977 yılında mezun olduktan sonra İLLER Bankası Enerji ,SU Makine Dairesi Başkanlığında Proje ve kontrol mühendisi olarak çalışmaya başladı. Daha sonra İller Bankası TRABZON Bölge müdürlüğünde Kontrol Baş mühendisi olarak Proje,ENERJ Nakil HATLARI Ve dağıtım tesislerinde görev yaptı.

1979 yılından itibaren de TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL Müdürlüğü İNŞAAT Dairesi başkanlığında BAŞ Mühendis olarak çalışmasını sürdürdü, Aynı kurumun Genel Müdürlük binasının kontrol mühendisliğini ve bağlı bulunduğu müesseselerinin yer altı ve yer üstü projelerinin çizimi ve uygulaması,denetimlerinin kontrollerini yaptı, Baş uzman, teknik kontrol müdürlüğü,bakım onarım amirliği görevlerinde bulundu.

2006 yılında emekli oldu.

Sosyal faaliyetleri:

TKİ Genel Müdürlüğünde EMO, TMMOB İŞ Yeri Temsilciliği,

ESM Sendikasının TKİ Şube Üyesi, yedek yönetim kurulu, denetleme kurulu üyelikleri, işyeri temsilciliği yaptı.

17.Dönem EMO Ankara şubesi yönetim kurulu üyeliği,

EMO Merkez MİSEM ve Ankara Şubesinin tüm birimlerinde uzun zaman Teknik görevli olarak çalıştı,

ODA VE ANKARA Şubesinin tüm komisyonlarında görev aldı, 

Yapı denetçi belgesine aldı, EMO Elektrik ve Asansör SMM eğitimlerine katıldı. Elektrik tesislerinde Topraklama eğitimine katıldı belgesini aldı

Ayrıca (TMB)TÜRK Mühendisler Birliğinde Genel Sekreterlik ve saymanlık görevlerini iki şer dönem yaptı.

ADD VE Emekliler derneğinin üyesi.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    YUSUF BOZKURT

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

Üye Sicil No: 5373

Şubesi: BURSA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ARİF DÖNMEZ

Üye Sicil No: 22363

Şubesi: DENİZLİ

 

 

Arif Dönmez, 1971 Denizli-Bekilli`de doğdu. Yıldız Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünü 1994 yılında bitirdi. 1995-1996 yılları arasında Denizli`de SMM olarak çalıştı. 1996-2005 yılları arasında Şubemizde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2005-2013 yılları arasında Dönmez Mühendislik firmasında Elektrik SMM olarak faaliyet sürdürdü. Hala proje ve uygulama denetçisi olarak faaliyet sürdürmektedir. EMO Denizli Şube Danışma Kurulu ve Komisyon üyeliği, 9. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, 10. Dönem Şube Denetçiliği, 11.ve 12. Dönem Şube Yazmanlığı, 13. Dönem Şube Yönetim Kurulu Başkanlığı, 14. Dönem Şube Denetçiliği görevlerini üstlenmiştir. Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    TARIK ÖDEN

Üye Sicil No: 15482

Şubesi: DİYARBAKIR

 

Diyarbakır‘da 1964 yılında doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Diyarbakır‘da tamamladı. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden 1988 yılında mezun oldu. Diyarbakır Telekom Baş Müdürlüğü‘nde Santral Mühendisi olarak 1989 yılında göreve başladı ve 1991 yılında Radyolink ve Uydu Haberleşme Mühendisi, 1996 yılında Baş Mühendis, 1997 yılında Makine Enerji Grup Baş Mühendisi, 1999 yılında da Makine Enerji Müdürü olarak görev yaptı. Telekom‘un özelleştirilmesinin ardından 2006 yılında Ankara‘ya tayin oldu. Halen Ankara ODTÜ BİLTİR Bilgisayar Destekli Tasarım İmalat Robotik Araştırma ve Uygulama Merkezi‘nde çalışmaktadır. Japonya‘da 1992 yılında Uydu Haberleşme Sistemleri konusunda ve İngiltere‘de 1997 yılında Grup Elektrojen Sistemleri konusunda eğitimlere katıldı. EMO Diyarbakır Bölge Temsilciliği‘nde 1992-1993 yılları arasında Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği, EMO Diyarbakır Şube‘de 2000-2002, 2002-2004 ve 2004-2006 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı‘nı üstlendi. 2006-2008 dönemine ilişkin yapılan seçimlerde Diyarbakır Şube Yönetim Kurulu‘na seçilerek, Başkanlık görevini üstlenirken, Ankara‘ya tayin olması nedeniyle Haziran 2006 tarihinde görevi devretti. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ALİ ÖTER

Üye Sicil No: 44933

Şubesi: GAZİANTEP

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    UĞUR TULAY

Üye Sicil No: 15991

Şubesi: MERSİN

 

Yıldız Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak 1986 yılında mezun oldu. Mersin Türk Telekom Müdürlüğü Telekom Müdürü olarak 2017 yılı sonunda kendi isteği ile emekli oldu.2002-2004 tarihlerinde Mersin Şube Yazman Üye,2004-2006  tarihleri  arası 3. Dönem Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Mersin Şubenin ilk defa 2.Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyum  ve Sergi düzenlenmesinde Yürütme ve Danışma Kurulu Başkanlığı ile çeşitli Komisyon ve Oda Kurullarında yer aldı. EMO MİSEM eğitmenliği yanısıra, Meslek alanında, Bilirkişilik görevi yapmakta olup Halen Mersin NKP Çalışma ve Yürütme Kurulu ile Merkez Nükleer İzleme ve Çalışma Grubu üyesi olarak görev yapmakta olup, evli ve bir kız bir erkek çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ADNAN KORKMAZ

Üye Sicil No: 19987

Şubesi: SAMSUN

 

Evli ve 2 çocuk babası olan Adnan Korkmaz 1969 yılında Samsun`da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Samsunda tamamladıktan sonra lisans eğitimi için 1986 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümüne kaydoldu. Aralık 1990  yılında lisan eğimini tamamlayarak mezun oldu. Mezuniyetinden sonra meslek hayatına atılmadan yedek subay olarak askerlik  görevini tamamladı.

Yaklaşık 30 yıl Samsun`da Türk Telekom`da çeşitli birimlerde çalıştıktan sonra 2021 yılında emekli oldu. Meslek hayatı döneminde 1993 yılından beri  EMO Samsun Şubesinde asil ve yedek yönetim kurulu üyeliği, Saymanlık , şube başkan yardımcılığı ve şube başkanlığı  görevlerinde bulunan Adnan Korkmaz,   Yönetimlerde bulunduğu dönem içerisinde 2 dönemde TMMOB Samsun İl Koordinasyon sekreterliğini yürütmüş olup, Samsunda kurulan Samsun Çevre Platformunun (SAMÇEP) kurulmasında etkin rol almıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    DR FATİH MEHMET NUROĞLU

Üye Sicil No: 40745

Şubesi: TRABZON

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    METİN ÇANGALGİL

Üye Sicil No: 7389

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ZAFER YİŞ

Üye Sicil No: 23052

Şubesi: KOCAELİ

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    MUSTAFA ÖZDEMİR

Üye Sicil No: 8686

Şubesi: ANKARA

 

Konya 1955 doğumlu olup, Ankara`da yaşamaktadır. ADMMA Elektrik Mühendisliği Bölümünden 1979 yılında mezun olduktan sonra onbir yıl Elk Mlz üretimi yapmış olup, 1991 yılında ASKİ Genel Müdürlüğünde işe başlamış. 15 yıllık kontrol mühendisliği hizmetinden sonra emekli olmuştur. 2006 yılından beri Yüksel Proje A.Ş. bünyesinde Müşavir olarak çalışmaktadır. 8 yıl EMO denetleme Kurulunda 4 yıl TMMOB Denetleme Kurulunda görev yapmıştır. Şube, Oda ve TMMOB Komisyonlarında görev yapmaktadır. EMO Etik Komisyonunca hazırlanıp yayınlanan kitaplara Komisyon üyesi olarak katkı koymuştur. EMO Bilirkişi eğitimlerinde görev almaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.