MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO MİSEM DAİMİ KOMİSYONU TOPLANDI


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası Meslekiçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) Daimi Komisyonu, 46. Dönem ilk toplantısını 7 Temmuz 2018 tarihinde EMO Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi. Komisyon Başkanlığı’na Saadet Nuruilah Güleç, Başkan Yardımcılığına Doç. Dr. Alkan Alkaya ve Raportörlüğe Erdal Apaçık seçildi. Gündem kapsamında komisyonun çalışma programı ele alınırken, eğitimlerin planlamasına yönelik değerlendirmeler yapıldı.
 

 

EMO MİSEM Daimi Komisyonu ilk toplantısı EMO Genel Merkezi Konferans Salonu`nda 7 Temmuz 2018 tarihinde yapıldı. Toplantıya EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Turgut, EMO Yönetim Kurulu Üyesi Kübülay Özbek ve EMO Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saadet Nuruilah Güleç, EMO Ankara Şubesi`nden Şube Müdürü Neşe Akkoç ve Erdal Apaçık, EMO Antalya Şubesi`nden Mehmet Bahadır Demir, EMO Gaziantep Şubesi Teknik Görevli Erhan Pala, EMO İstanbul Şubesi`nden Prof. Dr. Tanay Sıdkı Uyar, Prof. Dr. Tayfun Akgül, Hakkı Kaya Ocakaçan, EMO Mersin Şubesi`nden Doç. Dr. Alkan Alkaya katıldı. Komisyon toplantısının açılışında EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Turgut konuştu. Turgut, eğitimden para kazanma anlayışı yerine odanın üyesiyle eğitim düzeyinde bağını oluşturacak oda-üye ilişkisini en üst noktaya çekecek bir planlama ile bu dönem çalışmaları yürütmeyi planladıklarını ifade etti. Eğitimde yeni alanların açılması gerektiğini kaydeden Turgut, şöyle konuştu:

"Üyenin sürekli olarak bilgilendirilmesi gerekiyor. Üyenin odayı kendi işi, kendi evi bilmesinin önünü açmalıyız. 8-10 konuda eğitim veriyoruz. Üye evrak almaya, para kazanmak için eğitim almaya geliyor. Üyenin eğitim şart noktasına çekilmesi gerekiyor. Bunun için interaktif olarak çalışmalar yapacağız. Bu zor bir iş. Bunu becerebilmek için de sizlerin çok büyük katkılarına ihtiyaç var. Bu komisyonu tüm üyeleriyle birlikte biz olma noktasına getirebiliriz."

Mehmet Turgut`un konuşmasının ardından MİSEM Daimi Komisyonu Başkanlığı`na Saadet Nuruilah Güleç, Başkan Yardımcılığı`na Doç. Dr. Alkan Alkaya, Raportörlüğe de Erdal Apaçık seçildi. "Tanışma ve görev dağılımı; komisyon çalışma programının hazırlanması, eğitim önerileri, eğitim notlarının güncellenmesi, dilek ve temenniler" başlıklarından oluşan gündeme komisyon üyelerinin önerileriyle "Eğiticilerin güncellenmesi" ve "Eğitim ilkelerinin planlanması" başlıkları da eklendi. Komisyon çalışmalarını gündem kapsamındaki konuları ele alarak tamamladı.

 TRT- TRT HABER

07.11.2018
 


Çok Okunanlar


IX. ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ BAŞLADI

EMO YÖNETİM KURULU ÜYESİ KÜBÜLAY ÖZBEK’İN DEĞERLENDİRMELERİ TRT HABER’DE DUYURULDU

HASAN BALIKÇI’NIN MÜCADELESİ YOLUMUZU AYDINLATIYOR

EMO KOMİSYON TOPLANTILARI

`IX. ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ` BAŞLIYOR

KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE KARŞI ÇÖZÜMLER VE ÖNLEMLER

HASAN BALIKÇI’NIN MÜCADELESİ YOLUMUZU AYDINLATIYOR

MÜHENDİSLİK-MİMARLIK HAFTASI BAŞLADI

CUMHURİYET BAYRAMI’NI KUTLUYORUZ

ASANSÖR SEKTÖRÜ İZMİR`DE BULUŞTU (EGEMECLİSİ.COM)

Okunma Sayısı: 269


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri