MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 167  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ`NDEN VAZGEÇMİYORUZ! 11.05.2021

    

TMMOB Kadın, toplumsal cinsiyetin tanımını yapan, ilk uluslararası sözleşme olan ve bugün 10 yaşına giren, İstanbul Sözleşmesi’ne ilişkin bir video hazırladı. Videoyu yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN 09.05.2021

    

Annelik duygusunu yüreğinde hisseden; şefkat, merhamet, fedakarlık ve koşulsuz sevginin kaynağı tüm kadınların Anneler Günü’nü kutlarız. Elektrik Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu

TMMOB 4. KADIN SEMPOZYUMU BAŞLIYOR: `İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMEYECEĞİZ` 05.05.2021

    

İlki 2015 yılında yapılan TMMOB Kadın Sempozyumu’nun dördüncüsü `İstanbul Sözleşmesi’nden Vazgeçmeyeceğiz` başlığıyla 8 Mayıs 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Sempozyum programına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ÜNAL ERDOĞAN`I KAYBETTİK 03.05.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şube Yönetim Kurulu Eski Başkanı, TMMOB Yönetim Kurulu Eski Üyesi ve Şube kurullarında üstlendiği çeşitli görevlerle örgütlü mücadelemize güç katan değerli meslektaşımız Ünal Erdoğan’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Erdoğan Ailesi başta olmak üzere, yakınlarına ve EMO camiasına başsağlığı diliyoruz.

EMEĞİN BAYRAMI KUTLU OLSUN! YAŞASIN 1 MAYIS! 30.04.2021

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin KORAMAZ, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle basın açıklaması yaparak, salgın ve ekonomik kriz koşulları altında ezilen emekçilerin sorunlarını ve taleplerini dile getirdi.

UMUT YAN YANA 30.04.2021

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, 30 Nisan 2021 tarihli BirGün Gazetesi`ndeki köşesinde, salgınla mücadele tedbirleri gerekçesiyle bir kez daha alanlarda kutlayamadığımız 1 Mayıs İşçi Bayramı üzerine yazdı.

ANKARA’DA KİTLESEL 1 MAYIS AÇIKLAMASI 29.04.2021

    

Ankara’da, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları kapsamında, 29 Nisan 2021 tarihinde bir araya gelen emek ve meslek örgütleri kitlesel basın açıklaması yaptı. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Yazmanı Can İncebıyık ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ’ın da katılım sağladığı açıklamada insanca yaşam için talepler haykırıldı, AKP hükümetinin politikaları protesto edildi.

1 MAYIS’TA UMUT YAN YANA 26.04.2021

    

TMMOB Ankara İKK, DİSK Ankara Bölge Temsilciliği, KESK Ankara Şubeler Platformu, Ankara Tabip Odası, Ankara Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, 26 Nisan 2020 tarihinde Ulus Meydanı`nda `1 Mayıs`ta Umut Yan Yana` başlıklı ortak basın açıklaması yaptılar.

TMMOB 13. ENERJİ SEMPOZYUMU HAZIRLIKLARI BAŞLADI 26.04.2021

    

Sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) yürüttüğü TMMOB 13. Enerji Sempozyumu’nun Düzenleme Kurulu ilk toplantısını çevrimiçi yaparak sempozyum hazırlıklarını görüştü.

ÇERNOBİL’İN YIL DÖNÜMÜNDE DİJİTAL MİTİNG DÜZENLENDİ… 25.04.2021

    

Çernobil nükleer santral faciasının 35. yıl dönümü dolayısıyla Ajans Sinop öncülüğünde 25 Nisan 2021 tarihinde, “Felaketin Adı Çernobil” adı altında çevrimiçi dijital miting düzenlendi. Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu (EMO) Üyesi ve Samsun Çevre Platformu Sözcüsü (SAMÇEP) Mehmet Özdağ’ın da konuşmacı olduğu mitingde, nükleer santral projeleri protesto edilerek, santral çalışmalarının durdurulması istendi. Dijital Mitingin tamamını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

NKP`DEN ÇERNOBİL’İN YIL DÖNÜMÜNDE ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLER… 24.04.2021

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) tarafından Çernobil nükleer kazısının 35. Yıl dönümünde 24-28 Nisan 2021 tarihleri arasında çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında; dünyada ve ülkemizde nükleer santral çalışmaları, nükleer santralların yaydığı tehlike, barındırdığı riskler, nükleer santral kazalar ve sonuçları, uygulanan enerji politikaları gerçekleştirilecek söyleşiler ve forumlarla masaya yatırılırken, nükleer santralları protesto etmek ve kamuoyu oluşturmak adına resim sergileri, kitlesel basın açıklamaları yapılacak.

KRT TV- HABER AKTİF 22.04.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ, KRT TV’de 21 Nisan 2021 tarihinde canlı yayınlanan Haber Aktif programına konuk oldu. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından “pandemi yardımı” adı altında zararda olan elektrik şirketlerine finansman sağlanmak amacıyla hazırlanan Elektrik Piyasası Kapasite Mekanizması Yönetmeliği Değişiklik Taslağı’na ilişkin değerlendirmelerde bulunan Özdağ, uygulamanın özelleştirme politikalarının sonucu olduğunu vurguladı. Özdağ, belirli firmaların ayakta kalması adına yapılan düzenlemenin TEİAŞ’ın giderleri, dağıtım bedeli olarak elektrik faturalarına yansıtılacağını söyledi. Enerjide serbest piyasa koşullarının halka dayatıldığını ifade eden Özdağ, üretimdeki plansızlığın ülkenin aleyhine işlediğini, kıt kaynakların bu plansızlık nedeniyle heba olduğunu belirtti. Mehmet Özdağ’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

MEHMET ÖZDAĞ KOMÜN TV YAYININA KATILACAK 21.04.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdağ, 22 Nisan 2021 Perşembe günü saat 21.00’de Komün TV’de A. Türker Ertuncay’ın hazırlayıp sunduğu “Çernobil’i Anlamak” konulu Doğanın Meramı Programı’na katılarak, değerlendirmelerde bulunacak.

“DİJİTAL MEYDANLAR BİZİMDİR...” 21.04.2021

    

Çernobil Faciası’nın 35. yılı nedeniyle 25 Nisan 2021 Pazar günü saat 13.00’te Ajans Sinop’un öncülüğünde Dijital Miting düzenlenecek.

ÇERNOBİL’İN YIL DÖNÜMÜNDE 48 MÜZİSYENDEN NÜKLEERE KARŞI BİR ŞARKI 20.04.2021

    

Çernobil`in nükleer felaketinin 35. Yıl dönümü nedeniyle, nükleer santralların barındırdığı risk ve neden olduğu facialara dikkat çekmek amacıyla bir araya gelen 48 müzisyenin seslendirdiği şarkının klibi yeniden gündeme geldi.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ DUYURUSU 19.04.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı (EKB) Eğitimi düzenlenecektir. 23-25 Nisan 2021 ve 7-9 Mayıs 2021 tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleştirilecek eğitimle ilgili bilgiye yazımızın devamından ulaşabilir ve kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz.

FOX TV- ÇALAR SAAT 19.04.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO), Elektrik Üretim Anonim Şirketi’nin (EÜAŞ) dağıtım şirketlerine yüzde 17.5 oranında indirim yapması ve bu indirimin tüketici faturalarına yansıtılmamasına ilişkin yaptığı değerlendirmeler; 19 Nisan 2021 tarihinde Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programında Gazete Manşetleri Köşesi’nde duyuruldu. EMO’nun hesaplamalarına göre; tüketicinin son 4 yıldır elektriği 83,6 zamlı kullandığı, 4 Kişilik bir ailenin; Nisan 2017’de 94,7 TL elektrik faturası öderken, Nisan 2021 itibariyle ödediği elektrik faturası tutarının 183,4 TL’ye çıktığı aktarıldı. Haberin tamamını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

NKP YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ… 12.04.2021

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) Yürütme Kurulu 5.Toplantısı, 9 Nisan 2021 tarihinde, düzenlendi. Video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıda; NKP Yürütme Kurulu temsilcilik değişiklikleri, NKP Bileşenleri faaliyetleri (basın açıklamaları, toplantılar vs.), Çernobil Nükleer Santral Kazası yıl dönümüne ilişkin yapılması planlanan çalışmalar, Sinop Çevre Düzeni Planı ve nükleer santral projeleri dava süreçleri ile nükleer santrallar konusunda dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ele alındı.

PERİYODİK KONTROL MUAYENE PERSONELİ TEMEL ELEKTRİK GRUBU-EK EĞİTİM DUYURUSU 09.04.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) işbirliği ile Periyodik Kontrol Muayene Personeli Temel Elektrik Grubu için düzenlenen eğitimlere yoğun talep olması nedeniyle 3 eğitim daha açılmıştır. Eğitimlerle ilgili bilgiye yazımızın devamından ulaşabilir ve kayıt başvurusu yapabilirsiniz.

EMO’DAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET 07.04.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Heyeti, 6 Nisan 2021 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Banu Aslan Can’ı ziyaret ederek, meslektaşlarımızın yapı denetimi konusundaki yetkileri ve sahada yaşanan sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 


İSTANBUL SÖZLEŞMESİ`NDEN VAZGEÇMİYORUZ!

11.05.2021
 


Çok Okunanlar


ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ DUYURUSU

ÜNAL ERDOĞAN`I KAYBETTİK

NKP`DEN ÇERNOBİL’İN YIL DÖNÜMÜNDE ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLER…

ÇERNOBİL’İN YIL DÖNÜMÜNDE 48 MÜZİSYENDEN NÜKLEERE KARŞI BİR ŞARKI

ÇERNOBİL`DE NÜKLEER REAKSİYONLAR YENİDEN BAŞLADI (ETHA18.COM)

ÇERNOBİL’İN YIL DÖNÜMÜNDE DİJİTAL MİTİNG DÜZENLENDİ…

FOX TV- ÇALAR SAAT

TMMOB 13. ENERJİ SEMPOZYUMU HAZIRLIKLARI BAŞLADI

KRT TV- HABER AKTİF

NÜKLEERDE LİYAKAT YOKSA KAZA VARDIR!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.