MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 194  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYE AİDAT BORÇLARI YAPILANDIRMA SÜRESİ UZATILDI 25.05.2023

    

Resmi Gazete’de 26.05.2023 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren Cumhurbaşkanı Kararı ile üye aidat borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili başvuru ve ilk taksit ödeme süreleri uzatıldı. Üyelerimizin yapılandırmadan faydalanabilmeleri için 30 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar bağlı oldukları EMO şubesine başvurmaları gerekmektedir.

CUMHURİYET TV- GÜNDEM ÖZEL 13.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, seçim akşamı İnternet erişimi ile ilgili soruları yanıtladı. Ulutaş’ın değerlendirmelerini yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

SOMA İÇİN, BİR DAHA BÖYLESİ FELAKETLER YAŞAMAMAK İÇİN… 13.05.2023

    

13 Mayıs 2014 tarihinde yaşanan ve 301 madencinin hayatını kaybetmesine neden olan Soma Maden Faciası`nın dokuzuncu yılında TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından basın açıklaması yapıldı.

SÜRDÜRÜLEBİLİR SU, GIDA VE ENERJİ İÇİN İKLİM POLİTİKALARI 12.05.2023

    

İzmir’de Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) da destekleyicileri arasında yer aldığı WENERGY-Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi kapsamında Odamızın yürütücülüğünde gerçekleştirilen zirvede, sürdürülebilir su, gıda ve enerji için iklim politikaları değerlendirildi.

TURNUSOL TV- SÖYLEŞİ 10.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş; 8 Mayıs 2023 tarihinde Turnusol TV’de yayınlanan Neşe Akkoç’un kolaylaştırıcılığını üstlendiği, “14 Mayıs Sonrası Enerji Politikaları Nasıl Olmalı?” konulu söyleşide, iktidar ve iktidara aday muhalefet partilerinin enerji politikalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ulutaş’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

TEMİZ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ FUARI VE KONGRESİ (WENERGY’23) 09.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) da destekleyicileri arasında yer aldığı WENERGY-Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi, 9-11 Mayıs 2023 tarihlerinde Fuar İzmir’de düzenleniyor.

SOL PARTİ’DEN EMO’YA ZİYARET 03.05.2023

    

Sol Parti Ankara milletvekili adayları Sercan Dede, İsmail Hakkı Tombul ve Ezgi Ergen Sürer, 3 Mayıs 2023 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası’nı (EMO) ziyaret ettiler.

TİP HEYETİNDEN EMO’YA ZİYARET 03.05.2023

    

Türkiye İşçi Partisi (TiP) Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Elif Çongur ve beraberindeki heyet, 3 Mayıs 2023 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası’nı (EMO) ziyaret etti.

1 MAYIS’TA ALANLARDA TOPLANIYORUZ 28.04.2023

    

Emekçilerin Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü olan 1 Mayıs’ta, “Emek Bizim, Gelecek Bizim” diye haykırmak için alanlarda toplanıyoruz. İllere göre 1 Mayıs programına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

KRT TV- GÜN İZİ 28.04.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, inşaatı devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santralı’na ilk nükleer yakıtın getirilmesi, nükleer santrallardan enerji üretimi ve ülkemizde uygulanan enerji politikaları konusunda; KRT TV’de 27 Nisan 2023 tarihinde yayınlanan Gün İzi programında değerlendirmelerde bulundu. Ulutaş’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

`EMEĞİMİZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN 1 MAYIS’TA ALANLARA` 27.04.2023

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, üyelerimize gönderdiği mektupla, tüm meslektaşlarımızı 1 Mayıs`ta alanlara çıkmaya, TMMOB kortejlerinde yan yana gelmeye çağırdı.

ÇERNOBİL’İN 37. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ 25.04.2023

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) Bileşenleri, Çernobil nükleer felaketinin 37. Yıldönümü dolayısıyla 26 Nisan 2023 tarihinde; Ankara, İstanbul, Mersin ve Sinop’ta kitlesel basın açıklamaları, eylem ve etkinlikler düzenleyecek. Yaklaşan seçimler öncesinde tüm siyasi partileri uyaracak olan nükleer karşıtları, Akkuyu Nükleer Santral alanına 27 Nisan 2023 tarihinde getirilecek nükleer yakıtın ve ülkemizde nükleer santral faaliyetlerinin durdurulması çağrısında bulunacak. Etkinliklerin ayrıntılarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN 22.04.2023

    

Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin (TBMM) açılışının 103. yılı ve Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.

MUTLU BAYRAMLAR… 20.04.2023

    

Bayramınızı kutlar; sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve umut dolu nice bayramlar dileriz. Elektrik Mühendisleri Odası 48. Dönem Yönetim Kurulu

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ`NİN 472. SAYISI ÇIKTI 19.04.2023

    

Elektrik Mühendisliği Dergisi’nin 6 Şubat depremlerini konu eden yeni sayısı, “Yüzyılın Felaketi Değil, İhmalkârlık Öldürdü” kapağıyla yayımlandı. Bölgedeki yıkım, yaşanan çaresizlik ve süreç yönetimindeki beceriksizliğe dikkat çekilen dergi yazılarında, doğa olaylarının felakete dönüşmemesi için mesleki alanlarımızda bilim ve teknik kurallarına uygun hareket edilmesi gereğinin altı çiziliyor. Dergide ayrıca seçimlere giderken enerji zamlarının sektörlere etkisi, ilgili meslek odalarının bakış açısıyla aktarılıyor.

NÜKLEER KARŞITLARINDAN SİYASİ PARTİLERE “NÜKLEER SANTRAL” UYARISI! 19.04.2023

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) “Akkuyu’ya Nükleer Yakıt Getirilmemeli” başlığı altında hazırladığı, 54 nükleer karşıtı kurum ve sivil toplum örgütünün imzası ile bir mesaj yayımlayarak iktidara aday tüm siyasi partileri uyardı. 19 Nisan 2023 tarihinde yayımlanan mesajda; nükleer santralların barındırdığı risklere dikkat çekildi. Nükleer santral inşaatının durdurulması istenerek, “Mali açıdan büyük kamu zararı doğursa da ‘nükleer santralı kapatacağız’ demeyen hiçbir siyasi partiye oy vermeyeceğiz” denildi.

EMO İLE TEZ-KOOP-İŞ ARASINDA TİS SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 17.04.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ile Türkiye Ticaret, Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanatlar İşçileri Sendikası (TEZ-KOOP-İŞ) arasında sürdürülen görüşmelerde anlaşma sağlanarak Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

NKP UYARIYOR: “AKKUYU’YA NÜKLEER YAKIT GETİRİLMEMELİ!” 14.04.2023

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP), Akkuyu Nükleer Santralı alanına ilk nükleer yakıtın 27 Nisan 2023 tarihinde getirileceğinin duyurulması üzerine “Akkuyu’ya Nükleer Yakıt Getirilmemeli!” başlığı altında iktidara aday tüm siyasi partileri uyarmak amacıyla bir uyarı mesajı hazırladı. Nükleer karşıtı kurumların imzasına açılan mesaj, imza sürecinin tamamlanmasının ardından, 19 Nisan 2023 tarihinde kamuoyuna ilan edilecek. Uyarı mesajının tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ENERJİ BORSASINDA NELER OLUYOR? 13.04.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) yaptığı açıklamada, elektrik üretim verilerinde dün (12.4.2023) itibarıyla görülen ani yükselmeye dikkat çekerek, `Üretim verilerindeki sapma hata mı, manipülasyon mu” diye sordu. Açıklamada, enerji üretim şirketlerine EPİAŞ’ın yapacağı ödemelerde bu üretim rakamlarının baz alındığı, dolayısıyla verilerde hata varsa fazladan ödemenin kaçınılmaz olacağı belirtildi. EMO, temel kamu hizmetlerinden biri olan elektrik enerjisinin gereksiz yüklerle pahalılaştırılmasına, sıradan bir emtia gibi alınıp satılmasına artık izin verilmemesini istedi.

HALK SAĞLIĞINI VE ÇEVREYİ TEHDİT EDENLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU 12.04.2023

    

TMMOB, bilimsel ve teknik esaslar çerçevesinde yürütülmediği için deprem bölgesinde yaşayan insanlara, bölgenin bitki örtüsüne, su kaynaklarına, tarım alanlarına ve doğal yaşamına telafisi imkansız zararlar verecek enkaz kaldırma ve depolama çalışmalarının sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.

 


CUMHURİYET TV- GÜNDEM ÖZEL

13.05.2023
 


Çok Okunanlar


ÜYE AİDAT BORÇLARI YAPILANDIRMA SÜRESİ UZATILDI

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI TALEPLERİNİ AÇIKLADI! (ENERJİEKONOMİSİ.COM)

YENİ YÖNETİMDEN TALEPLER

TEMİZ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ FUARI VE KONGRESİ (WENERGY’23)

CUMHURİYET TV- GÜNDEM ÖZEL

ELEKTRİK TARİFELERİNİN İNCELENMESİ RAPORU

EMO’DAN VATANDAŞ YARARINA ELEKTRİK HİZMETİ TALEPLERİ (ENERJİGUNLUGU.NET)

TURNUSOL TV- SÖYLEŞİ

SÜRDÜRÜLEBİLİR SU, GIDA VE ENERJİ İÇİN İKLİM POLİTİKALARI

TURNUSOL TV- SÖYLEŞİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.