MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

“EMO ONUR KURULU VE SORUŞTURMACILARIN ÖNEMİ” TOPLANTISI


HABER


 
EMO Genel Merkezi’nde 11 Ağustos 2018 tarihinde “EMO Onur Kurulu ve Soruşturmacıların Önemi” konulu forum niteliğinde bir toplantı gerçekleştirildi. Onur Kurulu ve soruşturmacıların yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarının tartışıldığı toplantıda, yeni dönem çalışmalarına ilişkin görüş ve öneriler de paylaşıldı.
 

 

EMO Genel Merkezi`nde düzenlenen toplantıya, EMO 46. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, Başkan Yardımcısı Mehmet Turgut, Yazman İbrahim Saral, Yönetim Kurulu Üyesi Kübülay Özbek; EMO Onur Kurulu Başkanı İsa Güngör, Onur Kurulu Raportörü Ercan Dursun, Onur Kurulu üyeleri İhsan Yurt, Murat Çelik, Onur Kurulu yedek üyeleri Hüseyin Öcal, Sıddıka Ödel, Gülşah Mutlu; EMO Ankara Şubesi`nden Ebru Akgün Yalçın, Şükrü Güner, Hasan Aktaş, Mehmet Tekin; EMO Antalya Şubesi`nden İbrahim Kücü, Mehmet Bahadır Demir, Hakkı Ercan, Ertuğrul Gazi Ünal; EMO Bursa Şubesi`nden Naci Basmacı; EMO Denizli Şubesi`nden; Mahmut Kaya, Seyit Ali Gürsoy; Gaziantep Şubesi`nden Bülent Daşoluk;  EMO Kocaeli Şubesi`nden Sedat Özkan; EMO İstanbul Şubesi`nden Asuman Yıldırım, Mahmut Galip Demircan, Halis Sarı; EMO İzmir Şubesi`nden Gülefer Mete; EMO Samsun Şubesi`nden Metin Telatar ve EMO Kocaeli Şubesi`nden Sedat Özkan katıldı.

EMO 46. Dönem Onur Kurulu Başkanı İsa Güngör, etkinliğin açılışında yaptığı konuşmada soruşturma ve kovuşturma aşamalarının daha verimli ve hızlı sonuçlanması adına bu toplantının düzenlemeye karar verildiğini kaydetti. 

EMO Hukuk Müşaviri Fikret İlkiz de, TMMOB ve Odaların kamu kurumu niteliğinde, meslek kuruluşları olduğunu hatırlatarak başladığı konuşmasında, meslek odalarının mesleki konularda karar verme yetkilerinin olduğuna dikkat çekti. Soruşturmacıların, Onur Kurulu`nun ve TMMOB Yüksek Onur Kurulu`nun görevleri, yetkileri ve işleyişine ilişkin bilgi aktaran İlkiz, mesleki disiplin sağlanması konusunda soruşturma ve kovuşturmanın büyük önem taşıdığını vurguladı. İlkiz, kovuşturma ve soruşturma aşamasında görevlendirilen kişilerin yaptıklarından ve yapmadıklarından sorumlu olduğunun altını çizdi.

Onur Kurulu üyeleri ve soruşturmacıların yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esasları konusunda bilgi aktaran İlkiz, katılımcıların sorularını yanıtlayarak, önerilerini paylaştı. FOX TV- ÇALAR SAAT

24.07.2019
 


Çok Okunanlar


“KAYYUM REJİMİ” KABUL EDİLEMEZ!

NKP EŞGÜDÜM TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

NÜKLEER KARŞITI PLATFORM BASIN TOPLANTISINA ÇAĞRI: YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR!..

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN ESKİŞEHİR ŞUBE’YE ZİYARET

TMMOB BELEDİYE BAŞKANLARININ GÖREVDEN ALINMASINI KINADI

EMO’DAN KARADENİZ ÇIKARMASI (YALÇIN BAYER-HÜRRİYET)

İYİ BAYRAMLAR...

HİROŞİMA`NIN 74. YILINDA NÜKLEER SANTRALLERE KARŞI MÜCADELE ÇAĞRISI (EVRENSEL.NET)

AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ İNŞAATI DERHAL DURDURULMALI (GÜNLÜK EVRENSEL)

NÜKLEER ÇÖZÜM DEĞİL TEHDİTTİR (GÜÇLÜ ANADOLU)

Okunma Sayısı: 354


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri