MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

BİNA VE TESİS YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ FUAR VE KONFERANSI BAŞLADI 
Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuar ve Konferansı, 3 Nisan 2019 tarihinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi`nde başladı. Fuar alanında Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi`ne ait stant da yer alıyor.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, 3 Nisan 2019 tarihinde İstanbul‘da Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuar ve Konferansı‘nın açılışına katılarak konuşma yaptı. EMO‘nun çalışmaları hakkında bilgi veren İpek, Odanın mesleki denetim yetkisi kapsamında, bünyesindeki mesleki faaliyetlerin bilim ve tekniğin gereklerine, yasal kurallara, mesleki davranış ilkelerine uygun olarak yerine getirilip getirilmediğini denetlemekle görevli olduğunu belirtti. İpek konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Mesleki denetim; toplumun güvenliği, sağlığı, refahı ve geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Yargı kararlarıyla da haklılığı belgelenen mesleki denetimin göz ardı edilmesi halinde can ve mal güvenliğinin nasıl tehdit altına girdiği bugüne dek yaşanan deneyimlerle acı biçimde görülmüştür."

Açılış töreninin ardından konferans sunumlarına geçildi. Etkinlik Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi‘nde 6 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.YOUTUBE YAYINI

20.06.2020
 


Çok Okunanlar


KANAL D YAYINI

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI GAZİ İPEK: ENERJİ TEMEL BİR İNSAN HAKKIDIR, NÜKLEER SANTRALLER İNSANLIK SUÇUDUR (YURTSEVERLİK.COM)

YOUTUBE YAYINI

Okunma Sayısı: 136


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.