MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

KOMİSYON TOPLANTILARI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Serbest Müşavir Mühendisler (SMM) Komisyonu, Elektronik Mühendisleri Meslek Dalı Ana Komisyonu (Elektronik MEDAK), Yapı Denetim Daimi Komisyonu ve Biyomedikal Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu (MEDAK) toplantıları, 16 Haziran 2019 tarihinde EMO İstanbul Şube’de yapıldı. Toplantılarda mesleki alanlarımızdaki gelişmeler, mevzuat çalışmaları ve etkinlik takvimi değerlendirildi.
 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem 51. Yönetim Kurulu toplantısı ile bazı komisyon toplantıları EMO İstanbul Şubesi`nde gerçekleştirildi.

SMM Komisyonu Toplantısı

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Serbest Müşavir Mühendisler (SMM) Komisyonu, 16 Haziran 2019 tarihinde EMO İstanbul Şubesi`nde toplandı.

Toplantıya SMM Komisyonu Başkanı Abdullah Büyükışıklar, Komisyondan sorumlu EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Evindar Aydın, EMO Ankara Şubesi`nden Nihal Kalender; EMO Antalya Şubesi`nden Eser Oraklı; EMO Eskişehir Şubesi`nden Zeliha Aziret; EMO İstanbul Şubesi`nden Mehmet Mazmanoğlu ve Süleyman Servet Kumsal katıldı.

SMM Daimi Komisyonu kararlarının gözden geçirildiği toplantıda, Yönetim Kurulu`nun bilgilendirilmesi ve gelen evraklar ele alındı. SMM Çalıştayı hazırlıkları değerlendirilerek, 2020 En Az Ücret Çalışması takvimi belirlendi.

Elektronik MEDAK

Elektronik Mühendisleri Meslek Dalı Ana Komisyonu (Elektronik MEDAK) toplantısı, 16 Haziran 2019 tarihinde EMO İstanbul Şubesi`nde yapıldı.

Toplantıya, Komisyon Başkanı Hüseyin Ergun Doğru, EMO Yönetim Kurulu Saymanı Mehmet Turgut, EMO Ankara Şubesi`nden Neşe Akkoç, Şenay Karamut, Ali Haydar Gümüş; EMO Antalya Şubesi`nden Suat Kaş; EMO İstanbul Şubesi`nden Tayfun İşbilen, Halil Kadri Lokum ve EMO İzmir Şubesi`nden Gökhan Sezer katıldı.

Toplantıda, meslek alanımızda yaşanan gelişmeler, oda etkinlikleri ve önümüzdeki dönem takvimi ele alındı.

Yapı Denetim Daimi Komisyonu

EMO Yapı Denetim Daimi Komisyonu, 16 Haziran 2019 tarihinde EMO İstanbul Şubesi`nde toplandı.

Toplantıya, Yapı Denetim Daimi Komisyonu Başkanı Şahin Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mecdi Demir Gürsoytrak, Raportör Muharrem Celal Pınargözü, EMO Gaziantep Şubesi`nden Celal Küçükgüner ve EMO İstanbul Şubesi`nden Erhan Karaçay katıldı.

Şube yapı denetim komisyon raporlarının incelendiği toplantıda, yapı denetçi anketi ve gündemdeki diğer konular değerlendirildi. 

Biyomedikal MEDAK

EMO Biyomedikal Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu (MEDAK) toplantısı, 16 Haziran 2019 tarihinde İstanbul`da yapıldı. Toplantıya, EMO Adana Şubesi`nden Serap Lokman; EMO Ankara Şubesi`nden Barış Çoruh, Cansu Akbay, Mehmet Emre Sipahi, Onur Koçak, Selen Şimşek; EMO İzmir Şubesi`nden Barış Ünlü; EMO Antalya Şubesi`nden Büşra Çelik; EMO İstanbul Şubesi`nden F. Kemal Özoğuz, İpek Şen ve M. Ali Arıcı katıldı. Yapılan görev dağılımı ile Onur Koçak Komisyon Başkanı, Mehmet Ali Arıcı Başkan Yardımcısı ve Barış Çoruh Yazman olarak belirlenirken, Mehmet Emre Sipahi, Eren Arıkan, Serap Lokman ve Büşra Çelık de üye olarak yer aldılar.

Toplantıda daha sonra 3. Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi (EEMKON) 2019 Biyomedikal Sempozyumu çalışmaları ile 46. Dönem Çalışma Programı ile ilgili görüş ve öneriler ele alındı. FOX TV – ANA HABER BÜLTENİ

18.05.2020
 


Çok Okunanlar


EMO MİSEM ONLİNE EĞİTİMLERİ

EMO REAKTİF BEDEL UYGULAMASIYLA İLGİLİ EPDK’YA BAŞVURDU

TMMOB`YE BAĞLI ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA

MESLEK ODALARINI HEDEF ALAN MÜDAHALEYİ KABUL ETMİYORUZ!

BİRLİĞİMİZİ VE DEMOKRASİYİ SAVUNACAĞIZ!

EMİN KORAMAZ’DAN ÜYELERİMİZE SESLENİŞ

TMMOB`YE BAĞLI ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA

TMMOB`YE BAĞLI ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA

TMMOB’NİN İŞLEVLERİ VE MÜCADELESİ HAKKINDA BROŞÜR

FOX TV – ANA HABER BÜLTENİ

Okunma Sayısı: 234


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.