MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN’E ZİYARET 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal ve Şube Müdürü Neşe Akkoç, 17 Eylül 2019 tarihinde Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i ziyaret ettiler. EMO’nun mesleki alanlarında belediye ile ortaklaşa yürütülebilecek çalışmaların ele alındığı ziyarette karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.
 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal ve Şube Müdürü Neşe Akkoç`tan oluşan heyet, 17 Eylül 2019 tarihinde Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen`i ziyaret etti.

Ziyarette EMO ile Çankaya Belediyesi arasında önümüzdeki süreçlerde gerçekleştirilebilecek ortak faaliyetler ele alındı. EMO yetkilileri, Çankaya Belediyesi sınırları dahilinde yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygın kullanımına yönelik desteklerini dile getirirken, istenmesi halinde bu konuda teknik görüş, rapor ve benzeri çalışmanın hazırlanarak belediyeye iletilebileceğini aktardılar.

Toplantıda, belediye sınırlarında yapılan asansör periyodik kontrol ve muayenelerinde, makine mühendislerinin yanı sıra elektrik mühendislerinin de görevlendirilmesi gerektiğinin altı çizildi. Kamunun can ve mal güvenliğinin, kamusal faydanın gerek EMO gerekse belediyelerin öncelikli amacı olduğunun vurgulandığı toplantıda, özellikle ruhsat aşamasında olan işyerlerinde elektrik tesisat kontrollerinin yetkili mühendislere yaptırılması gerektiğine dikkat çekildi. Toplantıda ayrıca EMO`nun ve belediyenin taleplerinin ele alınacağı ortak bir çalışma grubu oluşturulmasına; meslek alanlarımızın düzenlenmesi ve denetlenmesiyle ilgili olarak genel düzeyde TMMOB il koordinasyon kurulları ve Odamızın çalışma alanlarıyla ilgili olarak da EMO ile protokol imzalanması için çalışmalara başlanmasına karar verildi.  YOUTUBE YAYINI

20.06.2020
 


Çok Okunanlar


METSAMOR NÜKLEER SANTRALI’NIN HEDEF ALINMASINI KINIYORUZ!

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR

TMMOB 12. ENERJİ SEMPOZYUMU SONUÇ BİLDİRGESİ

NKP: METSAMOR NÜKLEER SANTRALI`NIN HEDEF ALINMASINI KINIYORUZ (SOL.ORG.TR)

‘AZERBEYCAN’IN HEDEF GÖSTERDİĞİ METSAMOR NÜKLEER SANTRALİ TÜRKİYE’YE 16 KM UZAKLIKTA’ (YESİLGAZETE.ORG)

NKP AZERBAYCAN’IN ERMENİSTAN’A NÜKLEER TEHDİDİNİ KINADI KAYNAK: NKP AZERBAYCAN’IN ERMENİSTAN’A NÜKLEER TEHDİDİNİ KINADI (ENERJİGUNLUGU.NET)

TEOMAN ÖZTÜRK`Ü ANIYORUZ

HİROŞİMA VE NAGAZAKİ UNUTULMADI, UNUTTURMAYACAĞIZ!

HİROŞİMA VE NAGAZAKİ UNUTULMADI, NÜKLEER SİLAHLANMAYA HAYIR! (SİYASİHABER4.ORG)

VATANDAŞA İNDİRİM YOK! (KAAN ALİŞAN-HABER EKSPRES)

Okunma Sayısı: 118


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.