MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN’E ZİYARET 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal ve Şube Müdürü Neşe Akkoç, 17 Eylül 2019 tarihinde Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i ziyaret ettiler. EMO’nun mesleki alanlarında belediye ile ortaklaşa yürütülebilecek çalışmaların ele alındığı ziyarette karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.
 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal ve Şube Müdürü Neşe Akkoç`tan oluşan heyet, 17 Eylül 2019 tarihinde Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen`i ziyaret etti.

Ziyarette EMO ile Çankaya Belediyesi arasında önümüzdeki süreçlerde gerçekleştirilebilecek ortak faaliyetler ele alındı. EMO yetkilileri, Çankaya Belediyesi sınırları dahilinde yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygın kullanımına yönelik desteklerini dile getirirken, istenmesi halinde bu konuda teknik görüş, rapor ve benzeri çalışmanın hazırlanarak belediyeye iletilebileceğini aktardılar.

Toplantıda, belediye sınırlarında yapılan asansör periyodik kontrol ve muayenelerinde, makine mühendislerinin yanı sıra elektrik mühendislerinin de görevlendirilmesi gerektiğinin altı çizildi. Kamunun can ve mal güvenliğinin, kamusal faydanın gerek EMO gerekse belediyelerin öncelikli amacı olduğunun vurgulandığı toplantıda, özellikle ruhsat aşamasında olan işyerlerinde elektrik tesisat kontrollerinin yetkili mühendislere yaptırılması gerektiğine dikkat çekildi. Toplantıda ayrıca EMO`nun ve belediyenin taleplerinin ele alınacağı ortak bir çalışma grubu oluşturulmasına; meslek alanlarımızın düzenlenmesi ve denetlenmesiyle ilgili olarak genel düzeyde TMMOB il koordinasyon kurulları ve Odamızın çalışma alanlarıyla ilgili olarak da EMO ile protokol imzalanması için çalışmalara başlanmasına karar verildi.  HALK TV - HALK KÜRSÜSÜ

27.01.2020
 


Çok Okunanlar


DİYARBAKIR ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

DENİZLİ ŞUBE GENEL KURULU TAMAMLANDI

İZMİR ŞUBE GENEL KURULU TAMAMLANDI

KOCAELİ ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

ANKARA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

GAZİ İPEK: `EMO ENERJİ, ELEKTRİK MALZEMELERİ ÜRETİMİ VE AYDINLATMA SEKTÖRLERİNE İLİŞKİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ETKİNLİKLERLE SEKTÖRÜN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAKTADIR` (ELEKTRİK DÜNYASI DERGİSİ)

Okunma Sayısı: 105


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.