MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

SMM VE MESLEKİ DENETİM ÇALIŞTAYI YAPILDI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Denizli Şubesi’nce düzenlenen Serbest Müşavir Mühendis (SMM) ve Mesleki Denetim Çalıştayı, 2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Marmaris’te gerçekleştirildi. Çalıştayda SMM ve mesleki denetim alanındaki gelişmeler, sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişi yapılırken, önümüzdeki dönem için yol haritası çizilmeye çalışıldı.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Denizli Şubesi`nce Marmaris`te düzenlenen SMM ve Mesleki Denetim Çalıştayı`nın açılışında EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, çalıştaylardan sorumlu EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Evindar Aydın ve EMO Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Pala birer konuşma yaptılar.

2 Kasım`daki SMM Çalıştayı`nın öğleden önceki ilk bölümünün kolaylaştırıcılığını Arif Dönmez üstlendi. Bu bölümde "YG işletme sorumluluğu ve geleceği; mevcut uygulamalar ve iyileştirilmesi; SMM ile ilgili yönetmelik değişiklikleri ve SMM hizmetleri ihtiyaç analizi" konuları ele alındı.

Öğleden sonra Bülent Pala`nın kolaylaştırıcılığında da, "Yapı projelerinin içeriğinde olması gerekenler ve ücret analizi; asansör hizmetleri; EDAŞ ve diğer kurum-kuruluşlar ile yaşanan sorunlar ile test-ölçüm hizmetleri yönetmelik çalışması" konuları masaya yatırıldı.

3 Kasım`da da Abdullah Büyükışıklar`ın kolaylaştırıcılığında SMM Çalıştayı Sonuç Bildirgesi karara bağlandı.

Aynı gün daha sonra Evindar Aydın`ın kolaylaştırıcılığında "Mesleki denetimin amaç, kapsam ve tanımı ile mesleki denetim uygulamaları ve sorunları (EMO ve TMMOB`deki durum)" konuları değerlendirildi.

Çalıştay, "Mesleki denetim şekli ve geleceği ile Mesleki Denetim Çalıştayı sonuç bildirgesinin karara bağlanması" konularının ele alınmasının ardından sona erdi.                                                                                                YOUTUBE YAYINI

20.06.2020
 


Çok Okunanlar


KANAL D YAYINI

ŞİRKETLERE İNDİRİM VAR, HALKA YOK!

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI GAZİ İPEK: ENERJİ TEMEL BİR İNSAN HAKKIDIR, NÜKLEER SANTRALLER İNSANLIK SUÇUDUR (YURTSEVERLİK.COM)

YOUTUBE YAYINI

Okunma Sayısı: 330


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.