MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TMMOB 12. ENERJİ SEMPOZYUMU


HABER


 
TMMOB adına, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından Diyarbakır’da 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde, “TMMOB 12. Enerji Sempozyumu” gerçekleştirilecek. “Enerji, Ekoloji ve Toplumsal Barış” temalı sempozyumda, dünyadaki yeni gelişmelerle enerji alanı küresel bir perspektiften değerlendirilirken, Türkiye’yi de içeren uluslararası enerji politikaları, bölgesel, ekonomik, jeopolitik, stratejik, kamusal ve hukuki açılardan masaya yatırılacak.
 

 

TMMOB 12. Enerji Sempozyumu "Enerji, Ekoloji ve Toplumsal Barış" başlığı ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) adına, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından EMO Diyarbakır şubesinin ev sahipliğinde 5-6-7 Aralık 2019 tarihlerinde Diyarbakır`da gerçekleştirilecek.

Sempozyum, dünyadaki gelişmelerle birlikte enerji alanını küresel bir perspektiften değerlendirerek, Türkiye`yi de içeren uluslararası enerji politikalarını; bölgesel, ekonomik, jeopolitik, stratejik, kamusal ve hukuki açılardan masaya yatırmayı amaçlıyor.

Enerji, Ekoloji ve Toplumsal Barış konularında uzman olan ve bilgilerini sunarken insandan, doğadan, barıştan, yaşamdan yana taraf olan konuşmacıları bir araya getirmeyi hedefleyen sempozyumda, konuşmacılar görüşlerini 3 özel oturum, 3 teknik oturum ve 3 panelde sunma ortamı bulacaklar. Sempozyum, düşüncelerini, bilgilerini paylaşmak ve tartışmak için herkesin konuşmacı olarak katkı sağlayabileceği Forum ile tamamlanacak.

Sempozyumda; "Dünya ve Türkiye Enerji Görünümü, Enerji Politikaları, Enerjide Dönüşüm, Enerjinin Toplumsal Maliyeti, Enerjide Demokratik Yönetim, Hasankeyf, Enerji ve Ekoloji, Doğanın Metalaşması ve Mücadele Örnekleri, Tahir Elçi Anısına: Enerji Savaşlarında Yıkılan Kentler ve Kürt Sorunu, Enerji ve Bölgesel Barış" başlıkları ele alınacak. Oturum sonlarında gerçekleştirilecek olan tartışmaların yanı sıra, düzenlenecek panel ve forumlarla konular derinlemesine irdelenecek.  

Sempozyum internet sayfası için tıklayınız 

Sempozyum kayıt formu için tıklayınız 

Sempozyum programı için tıklayınız 

Sempozyum Yürütme Kurulu için tıklayınız 

Sempozyum Düzenleme Kurulu için tıklayınız YOUTUBE YAYINI

20.06.2020
 


Çok Okunanlar


KANAL D YAYINI

ŞİRKETLERE İNDİRİM VAR, HALKA YOK!

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI GAZİ İPEK: ENERJİ TEMEL BİR İNSAN HAKKIDIR, NÜKLEER SANTRALLER İNSANLIK SUÇUDUR (YURTSEVERLİK.COM)

YOUTUBE YAYINI

Okunma Sayısı: 183


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.