MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin, EMO’nun kuruluş yıldönümünde düzenlediği törenle; meslekte 25, 40 ve 50’inci yıllarını geride bırakan üyelere başarı plaketleri verildi. Dönem arkadaşlarını ve ailelerini bir araya getiren etkinlikte, üyelere mesleğe ve ülke kalkınmasına katkılarından dolayı teşekkür edildi.
 

İzmir Mimarlık Merkezi`nde 25 Aralık 2019`de düzenlenen plaket töreninde konuşan EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, ilk genel kurulunun 26 Aralık 1954 tarihinde düzenlendiği hatırlatarak, EMO`nun 65. kuruluş yıl dönümünü kutladı. EMO`nun TMMOB`a bağlı diğer meslek odaları gibi üyenin ve toplumun ortak çıkarlarını aynı anda koruma ilkesiyle faaliyetlerini sürdürdüğünü vurgu yapan Şebnem Seçkin Uğurlu, Oda çalışmalarına katkı veren üyelere teşekkür etti.

EMO İzmir Şubesi`nin 32. Çalışma Dönemi`ni tamamlamak üzere olduğuna işaret ederek konuşmasını sürdüren Uğurlu, dönem içindeki en önemli çalışmalardan birinin EMO İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi`nin kullanıma açılması olduğunu ifade etti. Binanın ofis ve çalışma katları ile eğitim amaçlı kullanılan salonların üyelerin hizmetine açıldığını belirtti. Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİSEM) çalışmalarından kullanılan salon ve dersliklerin hizmete açılmasıyla aynı anda farklı eğitimler düzenlenebildiğini vurgulayan Uğurlu, EMO İzmir Şubesi`nin ülke genelindeki üyelere eğitim hizmet sunarak, bu alanda öncü olmasından gurur duyduklarını ifade etti. Eğitim merkezi kapsamındaki, yüksek gerilim laboratuvarın eksiklerinin giderilmesi için sürdürülen çalışmalara değinen Uğurlu, MİSEM eğitimlerinin uygulamalı hale getirileceğini kaydetti. Yüksek gerilim laboratuvarının MİSEM eğitimlerinde kullanılmaya başlandığını belirten Uğurlu, otomasyon eğitimleri için PLC laboratuvarı kurulmasına yönelik çalışmaların da sürdürüldüğünü kaydetti. EMO İzmir Şubesi Hizmet ve Eğitim Merkezi`nin bağışlar ve üyelerin katkılarıyla bu noktaya getirildiğine dikkat çeken Uğurlu, binanın üst katında yer alacak olan konferans salonun da tamamlanabilmesi için bağış ve katkıların sürdürülmesi çağrısında bulundu.

Etkinlikte meslekte 25, 40 ve 50`inci yıllarını dolduran meslektaşlara, başarı plaketlerini verileceğini hatırlatan Uğurlu, plaket töreni katılım sağlayan üyelere mesleğe, ülke kalkınmasına ve Oda çalışmalarına olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

Şebnem Seçkin Uğurlu`nun açılış konuşmasının ardından plaketlerin taktim edildiği törene geçildi. Meslekte 50. yılını dolduran üyelere plaketleri, Şebnem Seçkin Uğurlu tarafından verilirken, 40. yılının dolduran üyelerin plaketleri ise EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Avni Gündüz ve Sayman Z. Feryal Gezer tarafından taktim edildi. Meslekte 25. Yılını dolduran üyeler ise başarı plaketlerini EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Gülefer Mete`den aldı.

Plaket törenin ardından düzenlenen kokteylde ise yılın yorgunluğunu atan EMO üyeleri, uzun zamandır göremedikleri sınıf arkadaşlarıyla sohbet etme şansı da yakaladılar.ALPASLAN GÜZELİŞ’İ ANIYORUZ...

14.07.2020
 


Çok Okunanlar


EMO 47. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BARIŞIN EGEMEN OLDUĞU BİR DÜNYA İSTİYORUZ!

ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ : AKDENİZ KARADENİZ ENERJİDE YENİ SEÇENEKLER

ÇARPIK KENTLEŞMENİN BEDELİNİ ÖDÜYORUZ

ADİL YARGILANMA TALEBİNİN BEDELİ ÖLÜM OLMAMALI

12 EYLÜL FAŞİZMİNE KARŞI DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR

Okunma Sayısı: 154


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.