MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İNDİRİM YAPAN KURULUŞLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 373

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 134  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - AÇILIŞ OTURUMU 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 11 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen açılış oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - BİRİNCİ OTURUM 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 11 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen `Enerji Görünümü` başlıklı birinci oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - İKİNCİ OTURUM 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 11 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen `GES ve Elektrikli Araçlar` başlıklı ikinci oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - ÜÇÜNCÜ OTURUM 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 11 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen `Rüzgar Enerjisi Santralleri ve Dere Tipi HES‘ler ve Jeotermal Santrallar` başlıklı üçüncü oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - DÖRDÜNCÜ OTURUM 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 12 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen `Enerji Verimliliği Uygulamaları ve Alternatif Enerji Kaynakları` başlıklı dördüncü oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - PANEL 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 12 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen `Aliağa Bölgesindeki Enerji Tesisleri ve Çevresel Etkileri` başlıklı panel oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - BEŞİNCİ OTURUM 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 12 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen `Çevresel Etkiler` başlıklı beşinci oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - ALTINCI OTURUM 14.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlendi. 12 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen `İklim Değişikliği` başlıklı altıncı oturumunun video kaydını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: İŞ HAYATINDA MOBBİNG VE TEMEL HAKLAR 12.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu`nun, İzmir Barosu İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Komisyonu işbirliğiyle düzenlediği ve Av. Dicle Arar`ın konuşmacı olarak katılacağı `İş Hayatında Mobbing ve Temel Haklar` başlıklı çevrimiçi seminer, 18 Haziran 2021 Cuma günü saat 20:30`da gerçekleştirilecektir. Etkinliğe EMO İzmir Şubesi`nin Youtube kanalından canlı katılım sağlayabilirsiniz.

İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - CANLI YAYIN 11.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlenecektir. İki gün boyunca 6 oturumunun düzenleneceği etkinlik kapsamında 26 bildiri sunumunun yanı sıra “Aliağa Bölgesindeki Enerji Tesisleri ve Çevresel Etkileri” başlıklı bir de panel gerçekleştirilecektir. EMO İzmir Şubesi`nin Youtube kanalından canlı yayınlanacak olan etkinliğini yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

PROGRAM: İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU // 11-12 HAZİRAN 2021 08.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi sekretaryasında düzenlenen İzmir Bölgesi Enerji Forumu, 11-12 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi etkinlik olarak düzenlenecektir. İki gün boyunca 6 oturumunun düzenleneceği etkinlik kapsamında 26 bildiri sunumunun yanı sıra “Aliağa Bölgesindeki Enerji Tesisleri ve Çevresel Etkileri” başlıklı bir de panel gerçekleştirilecektir. EMO İzmir Şubesi`nin Youtube kanalından canlı yayınlanacak olan etkinliğin programına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO İZMİR ŞUBESİ 53. YAŞINDA: ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ VE CANLI KONSER 04.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin 53. kuruluş yıldönümünde Gazeteci, Yazar Barış İnce’nin konuk olacağı “Türkiye’deki Son Gelişmeler ve Muhalefet” başlıklı söyleşi ve Agora Minör’ün katılımıyla çevrimiçi canlı konser düzenlenecektir. 8 Haziran 2021 tarihinde saat 19:30’da başlayacak etkinlik EMO İzmir Şubesi’nin Youtube kanalından canlı yayınlanacaktır. Etkinliğe ilişkin detaylara ve canlı yayın bağlantısına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

NİHAT ÖZGÜL`Ü ANIYORUZ 24.05.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 18. ve 19. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Elektrik Yüksek Mühendisi NİHAT ÖZGÜL’ü aramızdan ayrılışının 28. yılında saygıyla anıyoruz.

İZMİR EMEK VE DEMOKRASİ GÜÇLERİ`NDEN FİLİSTİN AÇIKLAMASI… 16.05.2021

    

İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri’inin Filistin Halkına destek amacıyla düzenlediği basın açıklamasında, İsrail ile bütün askeri, siyasi ve ticari ilişkilerin kesilmesi çağrısı yapılarak, “Kahrolsun İşgalciler, Kahrolsun Emperyalizm!” ve “Yaşasın Özgür Filistin!” sloganları atıldı.

SOMA KATLİAMINI UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ! 15.05.2021

    

Soma’da 301 madencinin göz göre göre gelen bir katliam sonucu hayatını kaybetmesinin üzerinden 7 yıl geçti. 7 yılda adalet gelmediği gibi, madenlerde özelleştirme, kamu denetiminden çıkarma ve güvencesiz çalıştırma uygulamaları da devam etti. Soma katliamını unutmadık, unutturmayacağız; katliamın sorumlularından hesap soruluncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz.

`TASLAK MEVZUAT İHALELERDEN KEYFİLİĞİ ARTIRIR` 13.05.2021

    

Kamu İhale Kurumu, “Kamu Alım İhalelerinde Reform Çalışmaları” kapsamında hazırlanan mevzuat değişikliklerine ilişkin TMMOB’dan görüş istedi. TMMOB, değişikliklerin keyfi uygulamaları artıracağına vurgu yaparak, kuruma gönderdiği değerlendirmeleri 10 Mayıs 2021 tarihinde kamuoyuyla paylaştı.

İKİZDERE’DEKİ DOĞA KATLİAMI DURDURULSUN! 13.05.2021

    

TMMOB ve bağlı meslek odalarının başkanları tarafından yapılan açıklamada, Rize İkizdere’de taşocağının doğal yaşamı ve ekosistemi olumsuz etkileyeceği vurgulanarak, ruhsatının derhal iptal edilmesi istendi. İnşaat firmasının doymak bilmez rant hırsının, ülkenin ve doğanın geleceğini yok ettiği belirtilen açıklamada, “Tüm yetkilileri bilim insanlarının, çevre gönüllülerinin, yöre halkının ve doğanın sesine kulak vermeye, bu insanlık suçuna dur demeye davet ediyoruz” denildi.

ENERJİ DEPOLAMA YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI 13.05.2021

    

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 9 Mayıs 2021 tarihinde Resmi Gazete’de Elektrik Piyasasında Depolama Faaliyetleri Yönetmeliği’ni yayımladı. Yönetmelik kapsamında tedarik lisansı sahip şirketler müstakil, üretim lisansına sahip şirketler bütünleşik enerji depolama tesisleri kurabilecekken, dağıtım şirketleri ve TEİAŞ’a ise şebeke işletmecileri olarak depolama tesisi kurabilecek.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ GERÇEĞİ: İŞSİZLİK RAPORU YAYIMLANDI 11.05.2021

    

İnşaat Mühendisleri Odası’nın yayımladığı İnşaat Mühendisleri Gerçeği: İş, İstihdam ve İşsizlik Raporu’nda İktidara çağrı yapılarak, işsizlik oranın gençlerde yüzde 50’lere belirtilerek, ruhsat verilen yapı sayısına bakıldığında büyük oranda hizmet açığı olduğu ve “mevcut mevzuatın uygulanmasıyla bile büyük oranda mühendis istihdamı sağlanabileceği” vurgulandı.

372. SAYI : 1 MAYIS #UMUTYANYANA 05.05.2021

    

EMO İzmir Şubesi Bülteninin Mayıs 2021 tarihli 372. sayısı “1 Mayıs #UmutYanYana” kapağıyla yayımlandı. Bültenimizi yazımızın devamında yer alan bağlantılardan elektronik ortamda okuyabilirsiniz.

 


CANLI YAYIN KAYDI - İŞ HAYATINDA MOBBİNG VE TEMEL HAKLAR

18.06.2021
 


Çok Okunanlar


İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - CANLI YAYIN

PROGRAM: İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU // 11-12 HAZİRAN 2021

ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: İŞ HAYATINDA MOBBİNG VE TEMEL HAKLAR

EMO İZMİR ŞUBESİ 53. YAŞINDA: ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ VE CANLI KONSER

NİHAT ÖZGÜL`Ü ANIYORUZ

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - PANEL

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - ÜÇÜNCÜ OTURUM

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - BEŞİNCİ OTURUM

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - İKİNCİ OTURUM

CANLI VİDEO KAYDI - İZMİR BÖLGESİ ENERJİ FORUMU - DÖRDÜNCÜ OTURUM

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.