MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ŞUBE DANIŞMA KURULU 5.TOPLANTISI YAPILDI 
Şubemizin 32.Dönem 5.Danışma Kurulu Toplantısı 7 Ocak 2020 tarihinde Şube Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Şube çalışma dönemi içinde görev yapmakta olan yönetim kurulunun asıl ve yedek üyeleri ile daha önceki dönemlerde bu görevi üstlenmiş üyeler, şube denetçileri, il-ilçe, iş yeri temsilcileri ile şube komisyonlarında yer alan 38 danışma kurulu üyemizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, Oda ve Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme, Mali Durum, Genel Kurul Süreci ve Dilek ve Öneriler gündemiyle yapıldı.
 

Şube Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu`nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Şube Müdürü Barış Aydın "Oda-Şube Çalışmaları ve Mali Durum" gündem maddelerine ilişkin olarak dönem başından itibaren Şube ve Oda merkezinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında; komisyon toplantıları, eğitimler, mesleki denetim, üye istatistikleri, üye ödenti bilgileri, EMO Yeni Hizmet Binası, ulusal ve merkezi bazda yapılan etkinlikler ve mali tablolar hakkında bilgi verdi.

Şube Genel Kurul süreci hakkında Şebnem Seçkin Uğurlu tarafından bilgilendirme yapılarak Danışma Kurulu üyelerinin bu süreçlere yönelik katkı ve önerilerini sunmaları talep edildi. Genel Kurul‘da oluşturulacak komiyonların ve sunulacak önergelerin belirlenmesi, katılım arttırılması, özellikle yeni mezun genç üyelerin katılımının sağlanmasının önemi vurgulandı.

Toplantıda ayrıca; Oda-Şube ilişkileri, Şubenin ve Odanın mali durumu, hizmet binasında ilave yapılacak imalatlar, Dağıtım Şirketi ile ilişkiler, yerel yönetimler ve İl Koordinasyon Kurulu çalışmaları hakkında görüş ve öneriler dile getirildi.ALPASLAN GÜZELİŞ’İ ANIYORUZ...

14.07.2020
 


Çok Okunanlar


EMO 47. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BARIŞIN EGEMEN OLDUĞU BİR DÜNYA İSTİYORUZ!

ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ : AKDENİZ KARADENİZ ENERJİDE YENİ SEÇENEKLER

ÇARPIK KENTLEŞMENİN BEDELİNİ ÖDÜYORUZ

ADİL YARGILANMA TALEBİNİN BEDELİ ÖLÜM OLMAMALI

12 EYLÜL FAŞİZMİNE KARŞI DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR

Okunma Sayısı: 111


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.