MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO`DA ENDER KELLECİ GÜVEN TAZELEDİ


GÜNDEM

 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Eskişehir Şubesi`nin 6, Olağan Genel Kurulu Hasan Polatkan Kongre Merkezinde gerçekleştirildi, Kongrede seçime tek liste ile katılan mevcut başkan Ender Kelleci, yeniden seçilerek güven tazeledi.
 

 

EMO‘da Kelleci güven tazeledi Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Eskişehir Şubesi‘nin 6. Olağan Genel Kurulu 18-19 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirildi. Tek liste üzerinden gerçekleştirilen seçimlerde yönetim kurulu başkanlığına Ender Kelleci seçildi. Elektrik Mühendisleri Odası 6.Olağan Genel Kurulu, 18 Ocak 2020 Cumartesi günü Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirildi. Genel Kurul, divanın oluşturulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı‘nm okunmasının ardından EMO Eskişehir Şubesi 5.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci ve EMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek‘in konuşmalarıyla başladı. Konukların konuşması, yönetim kurulu çalışma raporunun okunması, yönetim kurulu çalışma raporu üzerine görüşmeler, yönetim kurulunun aklanması, oda genel kuruluna önerilmek üzerine şube tahmini bütçesinin oluşturulması, 6. dönem şube yönetim kurulu şube denetçileri ve oda genel kurulu delegelerin belirlenmesi, dilek-temenniler ve kapanış gündemiyle tamamlandı.

İlk gün çalışmalarının tamamlanmasının ardından 19 Ocak 2020 Pazar günü EMO Eskişehir Şubesi‘nde tek liste ile gerçekleştirilen seçimler sonucunda Demokrat Mühendisler Grubu adına Ender Kelleci başkan seçildi. Kelleci başkanlığındaki Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu; Adil Güzle, Ahmet Sakar, Aykut Kadir Kozandağı, Doğukan Yurttaş, Gökçenur Ateş, Levent Çelikten oluştu. Şube denetçileri İrfan Satır, Hasan Hüseyin Köseoğlu, Mahmut Uğur Kolca; yedek denetçiler Metin Çam, Çağrı Demirci ve Burak Oklar‘dan oluşurken, yönetim kurulu yedek üyeleri arasında ise Alper Çetin, Aşkıner Kılıç, Hayati Çetin, Rasih Arıkan, Ozcan Ozdemir, Tuğba Irmak, Turan Ayan yer aldı.

EMO, ÜYELERİYLE BÜYÜYEN KOCA BİR ÇINAR

 Genel kurulda bir konuşma yapan Ender Kelleci, kuruluşunun 65.yılı kutlanan EMO‘nun üyeleriyle koca bir çınar gibi büyüdüğünü belirterek şunları söyledi: "Eskişehir Şubesi odamızın en genç üyesi olarak çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Geride bıraktığımız süre zarfında üyelerimizin sorunlarına çözüm önerileri aradık, onlara destek olmaya çalıştık. Eskişehir, Kütahya ve Bilecik‘in sorunlarına eğildik. Alpu Termik Santrali ile ilgili çok ciddi çalışmalar gerçekleştirdik. Geçen dönem ekibimizle birlikte devraldığımız hizmet bayrağını daha da yukarılara taşımak için gayret ettik. Yeni dönemde de hedefimiz yine odamıza, üyelerimize daha iyi hizmet etmek olacak. Örgütlenme ve kurumsallaşma konusunda önemli adımlar attık, yeni dönemde de daha ciddi adımlar atacağız. Daha güçlü bir oda ve daha güçlü bir TMMOB hedefimiz doğrultusunda bize her zaman destek olan meslek büyüklerimize, tüm üyelerimize ve EMO Genç üyelerimize şahsım ve şubemiz adına teşekkür ederim."


 TMMOB YÖNETİM KURULU BAŞKANI EMİN KORAMAZ`DAN ÜYELERE ÇAĞRI-VİDEO

16.05.2020
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE ŞARJ İSTASYONLARI

12 EYLÜL FAŞİZMİNE KARŞI DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR

EPDK’DAN RÜZGAR’A GEÇİT YOK…

YERLİ VE MİLLİ ENERJİ’DE, ÜRETİM ŞİRKETLERİNE AMERİKAN DOLARI ESASLI ÖDEMEYE DEVAM...

Okunma Sayısı: 186


Tüm Gündem

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.