MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 29  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TİCARET ODASI 1. MESLEK KOMİTESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 16.07.2018

    

Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi İsmail Çavdar, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Öztürk ve beraberindeki heyetten oluşan Ticaret Odası 1. Meslek Komitesi 10 Temmuz 2018 Salı günü Şubemizi ziyaret ettiler. Ziyarette, ilimizdeki inşaat sektöründeki sorunlar ve gelişmeler ile BTK kararı ile `Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı Teknik Şartnamesi` ve bu şartnamenin uygulaması konusunda yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

KOMPANZASYON BİLGİ PAYLAŞIMI DÜZENLENDİ 06.07.2018

    

Şubemiz Eğitim Komisyonu`nun MüGe eğitimleri kapsamında hazırlamış olduğu Kompanzasyon Bilgi Paylaşımı Elektrik Mühendisi Banu AKIN tarafından 5 Temmuz Perşembe günü şubemiz eğitim salonunda gerçekleştirildi.

ETİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 05.07.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çelik, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Hatice Aydın; 4 Temmuz 2018 Çarşamba günü ETİ Merkezi Bakım Müdürü Serhat Aydın, Planlı Bakım Yöneticisi Cumhur Burak Çırakoğlu, Çevre ve Enerji Yöneticisi Anıl Ünlü ve Enerji Mühendisi İbrahim Sözkesen`i ziyarette bulundu. Ziyarette Bakım Mühendisliği ve ETİ-EMO işbirliğiyle yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

OEDAŞ YETKİLİLERİ VE OEDAŞ DANIŞMANI SRM DANIŞMALIK ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER. 08.06.2018

    

OEDAŞ Yetkilileri ve OEDAŞ Danışmanı SRM Danışmalık 7 Haziran Perşembe günü Şubemizi ziyaret ettiler. Ziyarette Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci ve Şube SMM Komisyonu Başkanı Ahmet Emre Şahin hazır bulunurken OEDAŞ ile ilişkiler, Enerji müsaadeleri, YG İşletme Sorumluluğu, Fen Adamları Yönetmeliği ve OEDAŞ ile yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENTEGRE KATI ATIK BERTARAF VE ENERJİ ÜRETİM TESİSİ AÇILIŞI YAPILDI 08.06.2018

    

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Entegre Katı Atık Bertaraf ve Enerji Üretim Tesisi Açılış Töreni 7 Haziran Perşembe Günü Seyitgazi Yolu 15.Km’de gerçekleştirildi. Açılışını Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Tesis Yetkililerinin yaptığı törene, EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu ve EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ömür Yıldız katılım sağladı.

ÇEVRE PARKI AÇILIŞI YAPILDI 05.06.2018

    

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ve EMO Eskişehir Şubesi desteği ile 4 Haziran 2018 tarihinde Vadişehir mahallesinde Çevre Parkı açılışı gerçekleştirildi. Çevre Parkında, çevre ve yenilenebilir enerji bilincini oluşturmak amacı ile rüzgar ve güneş enerjisinden faydalanılarak parkın elektrik enerjisi ihtiyacı karşılandı. Açılışa, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, EMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu, Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, CHP Miletvekili Utku Çakırözer, CHP Milletvekili Adayları Nuray Akçasoy, Sinan Özkar, Sibel Yeşildal ve Metin Tomsuk, Vadişehir Muhtarı ve mahalle sakinleri katılım sağladı. Elektrik-Elektronik malzeme atıkları ile ilgili ilköğretim okullarına başarı ödülleri verilirken, pil toplama yarışmasında dereceye giren ilköğretim okullarına plaket ve çeşitli ödüller takdim edildi. Etkinliğin sonunda, Eskişehirde kurulması düşünülen Alpu Kömürlü Termik Santraline karşı eylem yapıldı.

YENİ ÜYELERLE TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI 30.05.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu 29 Mayıs 2018 tarihinde, Şubemize yeni kayıt üyelerle toplantı gerçekleştirdi. Yeni üyelerle tanışmanın ardından, Şubemizden ve EMO`dan beklentiler, çalışan ve işsiz mühendislerin sorunları ile ortak çalışmalar konusunda fikirler paylaşıldı.

ATAYURT OKULLARI MESLEK TANITIMI ETKİNLİĞİNE KATILIM SAĞLANDI 25.05.2018

    

Eskişehir Atayurt Okulları` nda 23 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen Meslek Tanıtımı etkinliğine Şubemiz Teknik Görevlileri Semih Keleş ve Çağrı Demirci katılım sağladılar. Etkinlikte, meslek alanları hakkında bilgilendirme yapıldı ve öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

OEDAŞ ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 22.05.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu, Şube Müdürü Kaan Hürler ve Şube SMM Komisyonu Başkanı Ahmet Emre Şahin, 22 Mayıs 2018 tarihinde OEDAŞ İl İşletme Müdürü Hamdi Öztürk`ü ve Sistem İşletme Başmühendisi Bahadır Karaca`yı makamında ziyaret ettiler. Görüşmelerde, OEDAŞ ile ilişkiler ve SMM sorunları kapsamında fikir-alışverişinde bulunuldu.

SERBEST MÜŞAVİR MÜHENDİS SEMİNERİ DÜZENLENDİ 21.05.2018

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı Seminerleri kapsamında, Serbest Müşavir Mühendis Semineri, Şubemiz Elektrik SMM üyesi Elektrik Mühendisi Alkan Ulukoca tarafından 17 Mayıs 2018 Perşembe günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde gerçekleştirildi. Seminer, EMO-Genç üyelerin soru-cevap kısmı ile son buldu.

ŞUBEMİZ 46. DÖNEM OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 21.05.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası 46. Dönem Denetim Kurulu üyeleri Giyasi Güngör, Naci Basmacı ve Serdar Çiftcan, 17-18 Mayıs 2018 tarihlerinde Şubemizin Olağan Denetlemesini gerçekleştirdiler. Denetimin ardından, Şube Denetçilerimize oryantasyon eğitimi düzenlendi.

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ`NDE ROZET TÖRENİ YAPILDI 18.05.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz SOYLU , Şube Teknik Görevlisi Semih KELEŞ ve Kütahya İl Temsilciliği Büro Personeli M. Ali YEMENİCİ , 11 Mayıs Cuma günü Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elekronik Mühendisliği son sınıf öğrencilerinin mezuniyet törenine katılım sağladılar. Tören Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elekronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali EBEOĞLU`nun açılış konuşmasıyla başladı, Mehmet Ali EBEOĞLU`nun konuşmasının ardından söz alan Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz SOYLU mezun olan öğrencilere TMMOB ve EMO hakkında bilgi verdi, EMO ve örgütlenmenin öneminden bahsetti. Konuşmaların ardından EMO rozetleri öğrencilere takdim edildi. Yapılan ikramdan sonra tören son buldu.

AVİYONİK SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ VE RAYLI SİSTEMLERDE SİNYALİZASYON SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ 12.05.2018

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı Seminerleri kapsamında, Aviyonik Sistem Mühendisliği Semineri Elektrik-Elektronik Mühendisi Gamze Bayram ve Raylı Sistemlerde Sinyalizasyon Semineri Elektrik-Elektronik Mühendisi Aykut Kadir Kozandağı tarafından 11 Mayıs 2018 Cuma günü Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu`nda gerçekleştirildi. Seminer, EMO-Genç üyelerin soru-cevap kısmı ile son buldu.

OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ VE TASARIM MÜHENDİSLİĞİ SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ 11.05.2018

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı Seminerleri kapsamında, Otomasyon Mühendisliği Semineri Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çelik ve Tasarım Mühendisliği Semineri Elektrik Elektronik Mühendisi Şenol Anasız tarafından 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde gerçekleştirildi. Seminer, EMO-Genç üyelerin soru-cevap kısmı ile son buldu.

SCHNEIDER ELECTRIC, KIRAÇ ELEKTRİK İLE ENDÜSTRİ 4.0 SEMİNERİ DÜZENLENDİ 10.05.2018

    

Kıraç Elektrik, Schneider Electric ve Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi işbirliği ve ekonomist & yazar Sayın Kerem ALKİN’in katılımı ile ‘’Endüstri 4.0 Semineri’’ 9 Mayıs 2018 tarihinde Tasigo Hotel Eskişehir’de gerçekleşti.

MEDYA VE İLETİŞİM KOMİSYONU 1. TOPLANTISI YAPILDI 08.05.2018

    

Şubemiz 5. Dönem komisyon çalışmaları kapsamında, Medya ve İletişim Komisyonu 1. toplantısı 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü Şubemizde gerçekleştirildi. Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci ve Medya ve İletişim Komisyonu Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Gökçenur Oral`ın açılış konuşmalarının ardından, Komisyon Başkanlığı`na Gökçenur Oral, Başkan Yardımcılığına Semih Keleş ve Raportörlüğe Emre Ateş seçildi. Komisyon üyelerinin yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunmalarının ardından toplantı son buldu.

EMO-GENÇ PROJE ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI YAPILDI 08.05.2018

    

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi`nde öğrenim gören EMO-Genç üyelerimiz ile 7 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda oluşturulmasına karar verilen EMO-Genç Proje Çalışma grubu 7 Mayıs 2018 tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirdi.Toplantıda, yeni dönemde yapılması düşünülen EMO-Genç projeleri konusunda çalışma yapıldı.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 06.05.2018

    

MİSEM eğitimleri kapsamında Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi 3-4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlendi. Eğitim, MİSEM eğitmeni Oğuz Soylu tarafından verildi.

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ 05.05.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömür Yıldız ve Şube Müdürü Kaan Hürler, 4 Mayıs Cuma günü 8. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri`nin ardından göreve başlayan Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu`na tebrik ziyaretinde bulundular.Ziyarette; Alpu`da kurulması planlanan termik santral, termal enerji ve yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 05.05.2018

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı Seminerleri kapsamında, Haberleşme Mühendisliği Semineri Elektrik Elektronik Mühendisi Özer Arıöz tarafından 4 Mayıs 2018 Cuma günü Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu`nda gerçekleştirildi. Seminer, EMO-Genç üyelerin soru-cevap kısmı ile son buldu.

 

Çok Okunanlar


KOMPANZASYON BİLGİ PAYLAŞIMI DÜZENLENDİ

ETİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TİCARET ODASI 1. MESLEK KOMİTESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri