MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 26  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZ 5. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 19.02.2018

    

Şubemizin 5. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı, 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi`nde gerçekleştirildi. Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci`nin açılış konuşmasının ardından, divan oluşturuldu. Divan Başkanlığı`na Alkan Ulukoca, Divan Başkan Yardımcılığı`na Hüseyin Güray Gürlek ve Yazmanlığa ise Gökçenur Oral seçildiler. Gündem doğrultusunda, 5. Dönem Çalışmaları Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Alpu`da Kurulması Planlanan Kömürlü Termik Santral ve ÇED Süreci Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu ve 5. Dönem Çalışma Programı Yönetim Kurulu üyesi Ömür Yıldız tarafından sunuldu. Söz Üye`de gündem maddesinde ise, Danışma Kurulu`na katılan üyelerimiz dilek ve temennilerini belirttiler. Danışma Kurulu`na katılım sağlayan EMO-Genç üyelerimiz adına Müslüm Can Özata, EMO-Genç etkinlikleri ve Şubemizden beklentilerini iletti.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ ZİYARET EDİLDİ 15.02.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri, 13 Şubat 2018 Salı günü, yeni göreve gelen Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu`nu ziyaret etti. Ziyarette, gündemde bulunan Alpu Termik Santrali konusunda yapılabilecek çalışmalar, iki oda arasında ortak düzenlenebilecek etkinlikler ve İKK çalışmaları konusunda görüşler aktarıldı.

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANI KAZIM KURT ZİYARET EDİLDİ 14.02.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu, Yönetim Kurulu üyeleri Ömür Yıldız ve Levent Çelik, Yönetim Kurulu Yedek üyesi Andaç Yalçınkaya ve Şube Müdürü Kaan Hürler, 13 Şubat 2018 Salı günü, Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt`u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, gündemdeki Alpu`da kurulması düşünülen kömürlü termik santral konusundaki çalışmalar, enerji verimliliği konusunda yapılabilecek projeler, akıllı park sistemleri, ışık ve elektromanyetik kirlilik konularında yapılabilecek çalışmalar ve enerji kooperatifi konularında görüşler bildirildi. Sayın Kurt, ziyaret için memnuniyetini ve EMO-Belediye ortak çalışmaları konusunda her türlü desteğe açık olduklarını belirtti.

ODUNPAZARI BELEDİYESİ`NDEKİ ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ 14.02.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri 13 Şubat 2018 Salı günü, Eskişehir Odunpazarı Bediyesi Başkan Yardımcısı ve meslektaşımız Olcay Çakar, Yapı Kontrol Müdürlüğü`nde görev yapan üyemiz Adnan Solmaz`ı ziyaret ettiler.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI`NDA DÜZENLENEN İDK TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI 09.02.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu, JMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Can Ayday, TTB, TEMA ve Eskişehir Büyükşehir ve Tepebaşı Belediyeleri Yetkilileri ile birlikte 9 Şubat 2018 Cuma günü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı`nda düzenlenen Eskişehir ili Tepebaşı ilçesi Alpu Termik Santrali, Yeraltı Maden İşletmesi ve Kül Düzenli Depolama Tesisi Projesi’nin İzleme Değerlendirme Komisyonu Toplantısına katılım sağladılar.

ADRESLİ YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 07.02.2018

    

Şubemiz ve Bilgi Elektronik firması ile birlikte 7 Şubat Çarşamba günü `Adresli Yangın Algılama Sistemleri Semineri` düzenlendi. Bilgi Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Saruhan Acar, yapılan etkinlikten memnuniyetini ve EMO Eskişehir Şubesi`ne katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Acar`ın ardından, Yangın Alarm Sistemleri Proje Destek Uzmanı Kadir Altun, Yangın Algılama Sistemleri konusunda teknik bilgiler verdi. Seminere, şehrimizdeki üç belediyeden yetkililer, şehrimizdeki üniversitelerin ilgili birim yöneticileri, milli eğitim müdürlüğü yetkilileri, itfaiye birimi, çevre ve şehircilik il müdürlüğü temsilcileri, yapı denetim firma temsilcileri, özel şirketlerden yetkili uzmanlar, serbest çalışan üyelerimiz ve sektör bileşenleri yoğun katılım gösterdi.

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ`NDEN ZİYARET 07.02.2018

    

Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri 7 Şubat Çarşamba günü Şubemizi ziyaret etti. Görüşmede, gündemdeki termik santral ve ortak yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

BİLECİK SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 06.02.2018

    

EMO Bilecik İl Temsilciği`nde SMM üyeler ile 5 Şubat 2018 Pazartesi günü toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu, İl Temsilcisi Suat Zafer Meriçelli ve SMM üyeler katılım sağladı. SMM üye toplantısında, Genel SMM üye sorunları, en az ücretler, Şube-temsilcilik çalışmaları ve mühendislik geliştirme kapsamında düzenlenebilecek eğitim ve seminerler konusunda görüşme yapıldı.

ZMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ ZİYARET EDİLDİ 02.02.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu, Şube Yazmanı Onur Oluklulu ve Şube Müdürü Kaan Hürler, 2 Şubat 2018 tarihinde, Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu`nu ziyaret ettiler. Ziyarette, ZMO Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özbunar ve Yönetim Kurulu üyesi Sultan Anar hazır bulundular. Görüşmede, Alpu`da yapılması düşünülen Kömürlü Termik Santrali hakkında yapılan çalışmalar, iki Oda arasında ortak yapılabilecek proje ve etkinlikler konusunda fikir alış-verişinde bulunuldu.

ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ ENERJİ ÇALIŞMA GRUBU ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 31.01.2018

    

Eskişehir Kent Konseyi Enerji Çalışma Grubu 31 Ocak 2018 tarihinde Şubemizi ziyaret etti. Toplantıya Enerji Çalışma Grubu Başkanı Dilek Bayraç, grup üyeleri Şevket Doğan ve Haldun Aydın Köroğlu, Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Soylu ve Şube Müdürü Kaan Hürler katılım sağladılar. Toplantıda; Enerji Verimliliği çalışmaları, GES uygulamaları ve Enerji Kooperatifi konu başlıklarında fikir alış-verişinde bulunuldu.

OEDAŞ DİREKTÖRÜ ZİYARET EDİLDİ 24.01.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri, Şube Müdürü ve Şube Teknik Personeli ile birlikte 24 Ocak 2018 Çarşamba günü OEDAŞ Eskişehir İl Müdürlüğü ziyaret edildi.

ENDER KELLECİ, ESKİSEHİR EKSPRES`E RÖPORTAJ VERDİ 20.01.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kelleci`nin , eskisehirekspres`e vermiş olduğu röportajı haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 5. DÖNEM YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ 19.01.2018

    

13-14 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenen EMO Eskişehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu ve Seçimlerinin ardından 5. Dönem Yönetim Kurulu 17 Ocak 2018 tarihinde mazbatasını teslim aldı. Yönetim Kurulu 18 Ocak Perşembe günü, ilk toplantısında görev bölümü yaparak Ender Kelleci`yi Başkan, Oğuz Soylu`yu Başkan Yardımcısı, Onur Oluklulu`yu Yazman ve Adil Güzle`yi Sayman seçerek yeni dönem çalışmalarına fiilen başladı.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 5. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİ SONA ERDİ 15.01.2018

    

EMO Eskişehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu 13 Ocak 2018 Cumartesi günü Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Çift liste ile girilen Genel Kurul’un ardından, 14 Ocak 2018 Pazar günü Şube Hizmet Binasında, 333 üyemizin katıldığı seçimleri Mavi Liste ile seçime giren Demokrat Mühendisler kazandı. Seçimlerin ardından Şube Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri; Ender Kelleci (35690), Cumhur Burak Çırakoğlu (33125), Oğuz Soylu (47311), Onur Oluklulu (33252), Adil Güzle (45738), Ömür Yıldız (40206), Levent Çelik (29269). Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri ise şu isimlerden oluştu; Serhat Karaer (37519), Tuğba Irmak (59597), Serkan Yürekli (54693), Hatice Aydın (57138), Andaç Yalçınkaya (55490), Gökçenur Oral (64229), Mehmet Sercan Büke (61657).

2018 YILI EN AZ ÜCRETLERİ BELİRLENDİ 03.01.2018

    

Elektrik, elektronik, biyomedikal ve kontrol mühendisliği hizmetlerinde 2018 yılı için uygulanacak en az ücretler ile ilgili kurallar belirlenerek kitap olarak yayımlandı. En az ücret tanımlarının yanı sıra, yönetmelikler, tip sözleşmeler, yönerge ve çizelgeler ile ölçüm raporlarına yer verilen kitap, EMO’nun İnternet sayfasından e-kitap olarak da indirilebilir.

ESKİŞEHİR ALPU’DA KÖMÜR SANTRALI’NA HAYIR! 22.12.2017

    

TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu, Eskişehir-Alpu’da kömür rezerv alanı ve enerji üretim alanı işletme hakkı devredilerek kurulmak istenen termik santrala karşı basın açıklaması yaptı. Açıklamada, Türkiye’deki mevcut santralların yüzde 40 kapasite ile çalışarak tüketimi karşıladığı, elektrikte arz fazlası sorununun oluştuğu bir dönemde hem gereksiz, hem pahalı, hem de çevreyi kirletecek yanlış yatırımlardan biri olacak bu karardan acil olarak vazgeçilmesi istendi.

GELENEKSEL EMO GECESİ DÜZENLENDİ 18.12.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası`nın kuruluşunun 63. yılını kutlarken, Şubemizin Geleneksel EMO Gecesi 15 Aralık 2017 Cuma günü The Garden`da, üyelerimizin yoğun katılımı ile düzenlendi. Gecede, Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna`nın açılış konuşmasının ardından, mesleğinde 25. yılını dolduran üyelere belgeleri, 40. ve 50. yılını dolduran üyelere ise plaketleri takdim edildi. Gece de, ünlü ses sanatçısı Neslihan Demirtaş, şarkılarıyla meslektaşlarımıza güzel bir müzik ziyafeti sunarken, üyeler arasında hediye çekilişi gerçekleştirildi.

BLOK ZİNCİRİ VE GÜVENLİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ 18.12.2017

    

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Suat Mirza Konferans Salonu`nda 14 Aralık 2017 tarihinde Blok Zinciri ve Güvenlik Semineri düzenlendi. Semineri Şubemiz Yönetim Kurulu Yedek Üyesi ve Eltagron Bilişim Şirketi sahibi Ömür Yıldız tarafından verildi. Seminerde, Eskişehir osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rifat Edizkan`ın açılış konuşmasının ardından söz alan Ömür Yıldız, blok zinciri ve güvenlik konusunda bilgilendirme yaptı.

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYESİ İLE TOPLANTI YAPILDI 12.12.2017

    

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ile 12 Aralık 2017 Salı günü Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Eskişehir`de kurulması düşünülen Termik Santral konusunda görüşme yapıldı.

ULUSLARARASI ELEKTRİKLİ RAYLI ULAŞIM SİSTEMLERİ SEMPOZYUMU SONA ERDİ 29.10.2017

    

Şubemiz ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işbirliği ile uluslararası olarak ilk kez Elektrikli Raylı Ulaşım Sistemleri Sempozyumu 27-28 Ekim 2017 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi`nde düzenlendi. Haberimizin tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

 

Çok Okunanlar


ŞUBEMİZ 5. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

BİLECİK SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

ADRESLİ YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ZMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ ZİYARET EDİLDİ

ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ ENERJİ ÇALIŞMA GRUBU ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANI KAZIM KURT ZİYARET EDİLDİ

ODUNPAZARI BELEDİYESİ`NDEKİ ÜYELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ`NDEN ZİYARET

OEDAŞ DİREKTÖRÜ ZİYARET EDİLDİ

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ ZİYARET EDİLDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri