MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 24  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ESGAZETE İLE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.09.2017

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna, ESGAZETE`den Şenay Yıldırım ile Uluslararası Elektrikli Raylı Ulaşım Sistemleri Sempozyumu konusunda söyleşi gerçekleştirdi. Haberimizin devamı ektedir.

ACI KAYBIMIZ 09.08.2017

    

Bilecik İl Temsilci Yardımcısı olarak görev yapan 43643 sicil nolu üyemiz Erdem Gedik vefat etmiştir. Cenazesi 9 Ağustos 2017 Çarşamba günü ikindi namazından sonra doğum yeri olan Giresun İli, Güre İlçesi, Düzçukur Köyü`nde defnedilecektir. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİNDE ROZET TÖRENİ YAPILDI 01.07.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Kelleci, Şube Yönetim Kurulu üyeleri Zeliha Aziret ve Adil Güzle; 30 Haziran Cuma günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencilerinin mezuniyet törenine katılım sağladılar. Örgün ve ikinci öğretim öğrencileri için iki ayrı sınıfta yapılan törende, EMO-Genç üyesi olan öğrencilere teşekkür belgeleri ve mezun öğrencilerin tamamına rozetleri takdim edildi.

ŞUBEMİZ 4. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 23.06.2017

    

Şubemizin 4. Dönem 2. Danışma Kurulu Toplantısı 22 Haziran Perşembe günü, Şubemizde gerçekleştirildi. Danışma Kurulunda, Uluslararası Elektrikli Raylı Ulaşım Sistemleri Sempozyumu (2017), Doğalgaz topraklama ölçümleri konusunda yapılan çalışmalar, TMMOB Yasa Tasarısı, Olağanüstü Genel Kurul Süreci, A Tipi Muayene Kuruluşu/Akreditasyon Çalışmaları konularında, danışma kurulu üyeleri ile bilgi paylaşımı ve fikir alış-verişinde bulunuldu.

SEMİNER MARATONU: AKILLI KART TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 26.05.2017

    

Şubemiz EMO-Genç etkinlikleri kapsamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik olarak Seminer Maratonu - Akıllı Kart Tekonojileri Semineri 24 Mayıs Çarşamba günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde düzenlendi. Seminer Şubemiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Kelleci tarafından verildi.

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ`NDE MEZUNİYET TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI 24.05.2017

    

Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezuniyet törenine EMO Kütahya İl Temsilcisi Yaşar Varmaz katılım sağladı. Törende, mezun olan öğrencilere EMO rozetleri takdim edildi.

SEMİNER MARATONU: PROJE YÖNETİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 12.05.2017

    

Şubemiz EMO-Genç etkinlikleri kapsamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik olarak Seminer Maratonu - Proje Yönetimi Semineri 10 Mayıs Çarşamba günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde düzenlendi. Seminer Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna tarafından verildi.

YAŞAM VE RİSKLER PANELİ DÜZENLENDİ 12.05.2017

    

Eskişehir Kent Konseyi İş Sağlığı ve İş Güvenliği Çalışma Grubu tarafından düzenlenen ve Şubemizi temsilen Şubemiz Yönetim Kurulu Yedek üyesi Oğuz Soylu`nun da konuşmacı olarak yer aldığı YAŞAM VE RİSKLER Paneli 12 Mayıs 2017 Cuma günü Tepebaşı Belediyesi Kırmızı Salon`da düzenlendi.

SEMİNER MARATAONU: FİBER SİSTEMLER VE UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 12.05.2017

    

Şubemiz EMO-Genç etkinlikleri kapsamında Anadolu Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik olarak Seminer Maratonu - Fiber Sistemler ve Uygulamaları Semineri 12 Mayıs Cuma günü Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda düzenlendi. Seminer üyemiz Elektrik-Elektronik Mühendisi Serhat Karaer tarafından verildi.

YANGIN ALGILAMA VE UYARI SİSTEMLERİNİN STANDART VE YÖNETMELİKLERE GÖRE TASARIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 10.05.2017

    

Şubemizin teknik seminerleri kapsamında, 8 Mayıs Pazartesi günü `Yangın Algılama ve Uyarı Sistemlerinin Standart ve Yönetmeliklere Göre Tasarımı` Semineri Eskişehir Sanayi Odası Eğitim Salonu`nda düzenlendi. Seminer; Elektrik-Elektronik Mühendisi Burak Özgen tarafından verildi.

EMO-GENÇ KAHVALTISI DÜZENLENDİ 09.05.2017

    

Şubemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde eğitim hayatına devam eden EMO-Genç üyelerimize, 6 Mayıs Cumartesi günü kahvaltı etkinliği düzenlendi.

KENT SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ 08.05.2017

    

TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu tarafından 4-5 Mayıs 2017 tarihlerinde `Şehrin Akıllı Geleceği` temalı Kent Sempozyumu Hasan Polatkan Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi. Açılışta TMMOB Eskişehir İKK Sekreteri Neşet Aykanat, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Erdoğan Aydoğmuş konuşmalarını gerçekleştirdiler.

SEMİNER MARATONU: İMZA YETKİSİ, ELEKTRİK VE ASANSÖR SMM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 05.05.2017

    

Şubemiz EMO-Genç etkinlikleri kapsamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik olarak Seminer Maratonu - İmza Yetkisi, Elektrik ve Asansör SMM Semineri 3 Mayıs Çarşamba günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde düzenlendi. Seminer Şubemiz Yönetim Kurulu üyesi Zeliha Aziret ve Şube Müdürü Kaan Hürler tarafından verildi.

1 MAYIS`TA ALANLARDAYDIK 02.05.2017

    

TMMOB, DİSK, KESK, TTB ve TÜRK-İş tarafından organize edilen; 1 Mayıs Birlik, Dayanışma ve Mücadele Günü`nde, Şubemiz Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz, EMO-Genç üyelerimiz, çalışanlarımız ve diğer örgütler ile birlikte alanlardaydık. TMMOB korteji arkasında EMO Eskişehir Şubesi pankartıyla saat 11.00`da Sakarya Caddesi başında buluştuk ve Sakarya caddesinden Sıhhıye Meydanına sloglanlarımızla yürüyüşümüzü tamamladık. Yürüyüşün ardından saygı duruşu, İstiklal Marşı,1 Mayıs marşı, örgütlerin açılış konuşmaları ve KİBELE Grubu`nun konseri ile 1 Mayıs kutlamaları devam etti.

SEMİNER MARATONU: BAKIM MÜHENDİSLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 29.04.2017

    

Şubemiz EMO-Genç etkinlikleri kapsamında Anadolu Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik olarak Seminer Maratonu - Bakım Mühendisliği Semineri 28 Nisan Cuma günü Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda düzenlendi. Seminer Şubemiz Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Adil Güzle tarafından verildi.

ESOGÜ KARİYER GÜNÜ`NDE STANDIMIZI AÇTIK 27.04.2017

    

27 Nisan Perşembe günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde düzenlenen Kariyer Günü`nde EMO Eskişehir Şubesi olarak standımızı açtık. Gün boyu açık olan standımıza ilginin yoğun olduğu gözlenirken, standımızı ziyaret eden Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde öğrenim gören öğrencilere Odamız ve EMO-Genç çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Kariyer Günü 2017 etkinliğine katılım Teşekkür Plaketini; Şube Yönetim Kurulu adına Başkanımız Hakan Tuna`ya, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hakan Gaşan tarafından takdim edildi.

SEMİNER MARATONU: ELEKTRONİK SİSTEMLERDE TEST STRATEJİLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 26.04.2017

    

Şubemiz EMO-Genç etkinlikleri kapsamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik olarak Seminer Maratonu - Elektronik Sistemlerde Test Stratejileri Semineri 26 Nisan Çarşamba günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde düzenlendi. Seminer Elektrik-Elektronik Mühendisi Erhan Gocuklu tarafından verildi.

YILDIRIMDAN KORUNMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 21.04.2017

    

Şubemiz ve Yıldırımdan Korunma Merkezi (YILKOMER) işbirliği ile 13 Nisan Perşembe günü Yıldırımdan Korunma Sistemleri Semineri Eskişehir IBIS Hotel`de düzenlendi. Seminerde Yıldırım ve diğer darbe türleri arasındaki farklılıklar, Yıldırımın karakteristik özellikleri, Yıldırım ve aşırı gerilimden korunmada 4lü entegrasyon, Dış yıldırımlık Faraday Kafesi Tasarımı, AG parafudrlara ihtiyaç nedenleri, AG parafudr ürün tipleri, teknolojileri ve seçim kriterleri, AG parafudr montaj esasları, AG parafudr örnek sistem tasarımı-Kademeli korumanın önemi, Topraklama sistemleri dizaynı nasıl yapılmalı ve Fabrikalardaki topraklama ve koruma ölçümleri gibi konu başlıkları katılımcılara aktarıldı.

YANGIN ALGILAMA VE UYARI SİSTEMLERİNİN STANDART VE YÖNETMELİKLERE GÖRE TASARIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 21.04.2017

    

EMO Bilecik İl Temsilciliği ve Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası işbirliği ile 19 Nisan Çarşamba günü `Yangın Algılama ve Uyarı Sistemlerinin Standart ve Yönetmeliklere Göre Tasarımı` Semineri düzenlendi. Seminer; Elektrik-Elektronik Mühendisi Burak Özgen tarafından verildi.

BİNA VE TESİSLERDE ELEKTRİKSEL TEST VE GÜVENLİK YÖNTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 13.04.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası, Fluke ve Netes Mühendislik iş birliği ile `Bina ve Tesislerde Elektriksel Test ve Güvenlik Yöntemleri` semineri 12 Nisan Çarşamba günü İbis Otel de düzenlendi. Hangi testlerin ne tür cihazlarla yapılacağı, bu konuda dikkat edilmesi gereken güvenlik unsurları gibi konuları içeren seminer, Fluke ve Netes Mühendislik yetkilileri tarafından verildi.

 

Çok Okunanlar


ESGAZETE İLE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri