MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>7. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>BAŞKAN

    ENDER KELLECİ

Üye Sicil No: 35690

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 Osmangazi Üniverstitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisansını yaptıktan sonra Anadolu Üniversitesi‘ nde Coğrafil Bilgi Sistemleri bölümünde doktoraya başladı. 10 yıllık kamu ve özel sektör deneyiminden sonra ÇözümTR Ödeme Sistemleri‘ ni kurdu. Şubede çeşitli kademelerde görev aldı. Şube 5. Dönem Başkanlığı görevini yürüttü.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>BAŞKAN YARDIMCISI

    AHMET ŞAKAR

Üye Sicil No: 77692

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

Anadolu Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden 1988 yılında mezun oldu. 1988-2006 yılları arası TCDD Eskişehir Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Simulator Sorumlusu olarak çalıştı. 2006-2017 yılları arası TCDD Eskişehir Cer Teslim Alma Müdürlüğünde Uzman Mühendis, 2017 yılından sonra ise Cer Teslim Alma Müdürü olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YAZMAN

    SALİH EĞERCİ

Üye Sicil No: 34722

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. Kamu ve özel sektörde görev yaptı. 2009-2010 yıllarında EMO Aydın İl Temsilciliği‘nde çalıştı. Yerel Yönetimlerde çeşitli görevlerde bulundu. Halen Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğünde Projeler Dairesinde görev yapmaktadır. EMO İzmir Şubesi 30. ve31. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği; ve 2010-2021 yılları arasında EMO Aydın İl Temsilci Yardımcılığı görevlerini üstlendi. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>SAYMAN

    ÖZCAN ÖZDEMİR

Üye Sicil No: 63007

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1991 Eskişehir doğumlu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu oldu. Tepebaşı Belesiyesinde Enerji Yöneticisi olarak görev almıştır. Şu anda, ÇözümTR Ödeme Sistemleri firmasında Gömülü Sistem Mühendisi olarak görev yapmaktadır. 6. Dönem‘de Şube Yönetim Kurulu Saymanı olarak görev almıştır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    NAZAN ERŞAHİN

Üye Sicil No: 23588

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1963 yılında Eskişehir‘de doğdu. Gazi Üniversitesi Müh. Mim. Fak. Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun oldu. 1989 yılında 1. Hava İkmal Bakım Merkezi K.lığı nda çalışmaya başladı. 2006 yılında emekli oldu. Şu anda, Tepebaşı Belediyesi‘nde Meclis Üyesi, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü son sınıf öğrencisi, Proje ve uygulama denetçisi, bilirkişi, Anadolu Üniversitesi Havacılık Uzay Bilimleri Fakültesi‘nde uçak elektrik bakım onarımı dersi veriyor.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ONUR YÜKSEL

Üye Sicil No: 55830

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1984 yılında Eskişehir‘de doğdu. 2007 yılında Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2015 yılından beri Haier Europe şirketinde Bakım , Otomasyon ve Enerji Müdürü olarak çalışmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    TUĞBA IRMAK

Üye Sicil No: 59597

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1989 yılında Eskişehir‘ de doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun oldu. Temmuz 2013‘ de Savronik Elektronik firmasında çalışmaya başladı. Şuan Savronik Elektonik‘ te Sanayi Grubu bünyesinde Aviyonik Sistemler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>ÜYE

    ANIL ARI

Üye Sicil No: 59275

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1991 yılında Eslişehir‘de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Şu anda Osmangazi EDAŞ‘ta Sistem-İşletme Müdürlüğü‘nde görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    GENCER AKAKÇA

Üye Sicil No: 76863

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1994 yılında Eskişehir‘de doğdu. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2018 yılında mezun oldu. Şu anda Alkan ulukoca mühendislik firmasında SMM olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    BEGÜM ÇETİN

Üye Sicil No: 72981

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 2017 Eskişehir Osmangazi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Şu anda, Eskişehir Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği yüksek lisans öğrencisidir. Çalışmalarında fayda ilkesi ile değer katarken ülkemizin üretim ve teknolojisinin gelişmesine katkı sağlamak amacı ile daha kullanılabilir ve yenilikçi çözümler üretmek istemektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    RÜSTEM ŞİMŞEK

Üye Sicil No: 60589

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1987 yılında Polatlı‘da doğdu. 2015‘te Cumhuriyet Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ekim 2015 ‘de Savronik Elektronik firmasında çalışmaya başladı. Şu an Savronik Elektronik  Raylı Sistemler bölümünde Kumanda ve Kontrol Sistemleri/Uzman Mühendis olarak görev almaktadır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    GÖKHAN DINDIŞ

Üye Sicil No: 86006

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1985 yılında Elektrik elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. ASELSAN‘da AR-GE mühendisliği, Anadolu Üniversitesinde Öğretim Görevliliği yaparken akademik çalışmalarına da devam etti. 1990 yılında ABD‘ye yerleşti. 20 yıl sonra Türkiye‘ye döndü. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde Dr. Öğr. Üyesi olarak akademik çalışmalarına devam ederken Üniversite-Sanayi işbirlikleri çerçevesinde mühendislik ve danışmanlık AR-GE faaliyetlerini de sürdürmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    VOLKAN BAŞKAYA

Üye Sicil No: 66189

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

1991 yılında Eskişehir‘de doğdu. Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden mezun oldu. Sarar Basma Fabrikası‘nda Elektrik Bakım Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.