MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>6. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>BAŞKAN

    ENDER KELLECİ

Üye Sicil No: 35690

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 Osmangazi Üniverstitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisansını yaptıktan sonra Anadolu Üniversitesi‘ nde Coğrafil Bilgi Sistemleri bölümünde doktoraya başladı. 10 yıllık kamu ve özel sektör deneyiminden sonra ÇözümTR Ödeme Sistemleri‘ ni kurdu. Şubede çeşitli kademelerde görev aldı. Şube 5. Dönem Başkanlığı görevini yürüttü.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>BAŞKAN YARDIMCISI

    AHMET ŞAKAR

Üye Sicil No: 77692

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

Anadolu Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden 1988 yılında mezun oldu. 1988-2006 yılları arası TCDD Eskişehir Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Simulator Sorumlusu olarak çalıştı. 2006-2017 yılları arası TCDD Eskişehir Cer Teslim Alma Müdürlüğünde Uzman Mühendis, 2017 yılından sonra ise Cer Teslim Alma Müdürü olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YAZMAN

    DOĞUKAN YURTTAŞ

Üye Sicil No: 74927

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>SAYMAN

    AYKUT KADİR KOZANDAĞI

Üye Sicil No: 58204

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

1990 YILINDA KAHRAMANMARAŞ‘ TA DOĞDU. OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 2013 MEZUNUDUR. RAYLI SİSTEMLER ALANINDA SAVRONİK FİRMASINDA DİZAYN MÜHENDİSLİĞİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ GÖREVLERİNİN ARDINDAN ALSTOM FİRMASINDA ARAÇÜSTÜ TEST VE DEVREYE ALMA MÜHENDİSLİĞİ GÖREVİNİ İFA ETMİŞTİR. ŞUANDA ALSTOM FİRMASINDA ERTMS T&D LİDERLİĞİ GÖREVİNİ İFA ETMEKTEDİR

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    LEVENT ÇELİK

Üye Sicil No: 29269

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1978 yılında Eskişehir‘ de doğdu. 2001 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühedisliği bölümünden mezun oldu. Ford Otosan A.Ş. , Pınar Süt A.Ş. , Arçelik A.Ş. ve Festo A.Ş.‘ de sırasıyla Bakım Mühendisi, Elektrik Bakım Ekip Lideri, Otomasyon Mühendisi ve Teknik Danışman olarak çalıştı. Halen kurucusu olduğu RLC Otomasyon Ltd. Şti.‘ de Şirket Müdürü olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ADİL GÜZLE

Üye Sicil No: 45738

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1986 yılında Emirdağ ilçesinde doğdu. 2009 yılında Bahçeşehir Üniversitesi (Burslu) Elektrik Elektronik Mühedisliği bölümünden mezun oldu. 2009-2010 yılları arasında Amerika‘da ICLS yurt dışı eğitimini tamamladı. 2013 yılı itibariyle EMO Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmaktadır. 2017 Ocak ayı itibariyle Peyman Kuruyemiş A.Ş‘ de Teknik Müdür görevini yürütmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    GÖKÇENUR ATEŞ

Üye Sicil No: 64229

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi süresince IEEE klubünde aktif rol alıp Yönetim kurulu üyeliği yaptı. C sınıfı iş güvenliği belgesi alarak Vestel A.Ş. bünyesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi olarak çalıştı ve Eylül 2017‘ de görevinden ayrıldı. 2018 yılından beri Savronik Elektronik‘ te çalışmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>üye

    TUĞBA IRMAK

Üye Sicil No: 59597

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1989 yılında Eskişehir‘ de doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun oldu. Temmuz 2013‘ de Savronik Elektronik firmasında çalışmaya başladı. Şuan Savronik Elektonik‘ te Sanayi Grubu bünyesinde Aviyonik Sistemler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>üye

    TURAN AYAN

Üye Sicil No: 38960

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1985 yılında Kırıkkale‘ de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 2007 mezunudur. Sakarya Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dali‘ nda 2010 yılında ‘‘Yönetim ve Organizasyon‘‘ yüksek lisansını tamamlamıştır. Enerji Sistemleri alanında Türk Telekomünikasyon A.Ş. Eskişehir İl Müdürlüğü‘ nde 2007-2019 yılları arasında görev yapmıştır. Şuanda kurucusu olduğu Pons İnovasyon Elektronik firmasında iş hayatına devam etmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>üye

    HAYATİ ÇETİN

Üye Sicil No: 59844

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1990 yılında Konya‘ da doğdu. 2015 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Anka Seramik, Qua Granite ve Arte Seramik‘ te Elektrik Bakım Mühendisi ve Otomasyon Mühendisi olarak çalıştı. Şu anda Best Profil firmasında fabrika yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>üye

    ÖZCAN ÖZDEMİR

Üye Sicil No: 63007

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1991 Eskişehir doğumlu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu oldu. Şuanda Tepebaşı Belesiyesinde Enerji Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>üye

    RASİH ARIKAN

Üye Sicil No: 70189

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1992 yılında Denizli‘ de doğdu. Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Alternans Elektrik Güç Sistemleri firması bünyesinde yurt içi ve yurt dışı projelerde Saha Operasyonları Süpervizörü olarak bir yıl çalıştı. 2017-2019 yıllarında Eskişehir Knauf Insulation‘ da Elektrik Bakım Mühendisi olarak çalıştı. Aynı firmada Sıcak Hat Proses Lideri olarak çalışmaya devam etmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>üye

    AŞKINER KILIÇ

Üye Sicil No: 73204

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

 1994 yılında Amasya‘ da doğdu. 2018 yılında Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 4. Sınıfta Peyman Kuruyemiş A.Ş.‘ de 1 yıl süreyle stajyerlik yaptı. 2018 yılından itibaren Peyman Kuruyemiş A.Ş. ‘de Teknik görevli olarak görev yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>üye

    ALPER ÇETİN

Üye Sicil No: 62235

Şubesi: ESKİŞEHİR

 

1991 yılında Eskişehir‘ de doğdu. 2014 yılında Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi, İleri Teknolojiler A.B.D. Enerji Yönetimi porogramında yüksek lisans derecesini tamamladı. Meslek hayatına 2015 yılında balşlamış olup, 2016 yılından itibaren Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapmaktadır.  

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.