MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

MESLEKTE 25. VE 30. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE BELGELERİ VERİLDİ 
Meslekte 25. ve 30. yıllarını dolduran üyelerimize 24 Ocak 2020 Cuma günü EMO Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle verildi.
 

Açılış konuşmasını yapan EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömürhan Soysal şöyle konuştu, "Sevgili meslektaşlarım hepiniz hoş geldiniz. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu adına hepinizi saygıyla, dostlukla ve dayanışmayla selamlıyorum. İki hafta önce meslekte ilk 5 yılını dolduran meslektaşlarımızla buluşmuştuk. Her yıl geleneksel olduğu üzere önce meslekte 25., 30. yılını dolduran, gelecek hafta da meslekte 40., 50. ve 60. yılını dolduran meslektaşlarımızla buluşacağız. Bugün özel bir gün. Bu yılki belge törenimiz Uğur Mumcu`nun katledilişinin 27. yılına denk geldi. Bu vesileyle de Uğur Mumcu`yu saygıyla ve özlemle anıyorum.

 Meslekte 25. ve 30 yıl meslekte belli olgunluk, tecrübenin en tepe noktalarından biri diye düşünüyorum. 25 yıl neye göre belirlenmiş? Önceden biliyorsunuz özel sektör bu kadar güçlü değilken meslektaşlarımız daha çok kamuda çalışıyordu. Kamuda kadınlarda 23, erkeklerde 25 yılını dolduranlar emekliliği hakkediyordu. Anladığım kadarıyla 25 yıl etkinlikleri bu nedenle düzenleniyormuş. Bildiğiniz gibi artık kamu diye bir şey kalmadı. Özel sektör gerçeği ile karşı karşıyayız. Emekli olmayı beklersek bu belgeleri vermemiz mümkün değil.

 Önemli bir deneyime sahipsiniz. Bu deneyimlerin genç meslektaşlarınızla paylaşılmasının fırsatlarının ve olanaklarının yaratılması gerektiğini düşünüyorum. EMO, gerek yayınları ile gerek eğitimleri ile, konferanslarıyla, sempozyumlarıyla, çalıştaylarıyla sizlerin bu deneyimleri paylaşabileceği olanakları ve platformları yaratıyor. Bu konuda sizlerden destek bekliyoruz. Genç meslektaşlarınızla meslek yaşamınızda karşılaşıyorsunuzdur. Onların şu anda sahip olmadıkları, en çok ihtiyaç duydukları şey sizlerin deneyimleri, tecrübeleri. Deneyimler ve tecrübeler okullarda öğretilmez. Bunları aktaracak olanlar sizlersiniz.

 Bu vesile ile bu akşam buraya geldiğiniz için teşekkür ediyorum ve mesleğinde 25., 30. yılını dolduran sizlere nice nice 25, 30 yıl diliyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum."

 Ömürhan Soysal`ın açılış konuşmasının ardından meslekte 25. yılını ve 30. yılını dolduran üyelerimize belgeleri taktim edildi.GAZİ İPEK VE KARDELEN KAMİŞLİ`DEN KANAL D HABER`E DEĞERLENDİRME

15.06.2020
 


Çok Okunanlar


TEMMUZ AYINDA ONLINE MİSEM EĞİTİMLERİ DÜZENLENECEK

GAZİ İPEK VE KARDELEN KAMİŞLİ`DEN KANAL D HABER`E DEĞERLENDİRME

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. DÖNEM MESLEK DALI KOMİSYONLARI KURULUYOR

SMM KOMİSYON TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Okunma Sayısı: 192


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.