MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2022.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 289  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 29.03.2023

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar eğitimi, 22-23-24 Mart 2023 tarihlerinde MİSEM eğitmeni Seyfettin Yumrukaya tarafından çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Eğitime 16 üyemiz katıldı.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 108. YILI KUTLU OLSUN 17.03.2023

    

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi, saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.

#GEÇMİŞOLSUNURFA-ADIYAMAN 16.03.2023

    

Şanlıurfa ve Adıyaman’da meydana gelen sel felaketi bize bir kez daha göstermiştir ki; doğayla barış bilimle mümkündür. Sel felaketinde yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar ve sabır diliyoruz.

14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN 14.03.2023

    

Hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz. Depremde kaybettiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızı minnetle anıyor, bölgede canla başla çalışan sağlıkçılarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN 08.03.2023

    

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle EMO Ankara Şubesi 26. Dönem Yönetim Kurulu adına bir açıklama yayınlayan Şubemiz Yazman Üyesi Hatice Bilge Algın, 6 Şubat’ta yaşanan büyük yıkımdan dayanışma ile daha güçlü çıkılacağını belirterek “Kadınlar için acının, yıkımın, mahrumiyetin gölgesinde geçen son 8 Mart olması dileklerimizle, Dünya Kadınlar Günü`nü kutluyor, yaşamı güzelleştiren kadınları saygıyla selamlıyoruz.” dedi.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 07.03.2023

    

Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında Elektrik SMM Eğitimi, 01-02-03 Mart 2023 tarihlerinde MİSEM eğitmeni üyemiz Seyfettin Yumrukaya tarafından çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Yirmi dört üyemizin katıldığı eğitim üç gün boyunca devam etti.

DEPREMZEDELER YARARINA ONLİNE RESİM SERGİSİ 07.03.2023

    

Ankara Rüzgarı Kültür Sanat ve Yaşamı Destekleme Derneği ve Uluslararası Femin Art Kadın Sanatçılar Derneği Ankara Şubesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Depremde Kaybettiklerimiz Dünya İnsanlarının Dayanışma Ruhu “Sevgi Pınarı :Kadın” online resim sergisi web sayfamızda yayınlandı.

ŞUBE BAŞKANIMIZ TMMOB 47. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA KATILDI 06.03.2023

    

TMMOB 47 Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı 4 Mart 2023 Cumartesi günü zoom üzerinden “Bilgilendirme ve genel durum değerlendirmesi, 06 Şubat 2023 Depremleri ve yapılması gerekenler” gündemi ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

EMO ANKARA ŞUBESİ DEPREMZEDELER İÇİN UZUN SOLUKLU ÇALIŞMA BAŞLATTI 03.03.2023

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu ve üyelerimiz, ülkemizi yasa boğan 6 Şubat ve 20 Şubat depremlerinin yaralarını sarmak; depremin olumsuzluklarında yaşamlarını sürdürmeye çalışan vatandaşlarımızın yanında olmak için uzun soluklu bir çalışma başlattı.

GAZİANTEP ŞUBEMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK 03.03.2023

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu ve EMO Ankara Şubesi Elektronik MDK Başkanı Ertuğrul Tekin, EMO Gaziantep Şube Başkanı İslim Arıkan’ı 25 Şubat 2023 Cumartesi günü makamında ziyaret etti.

TÜRKİYE AFET MÜDAHALE PLANI (TAMP) NEDEN UYGULAN(A)MADI? 24.02.2023

    

6 Şubat 2023’teki Kahramanmaraş depremlerinin ardından yaşananlara ilişkin Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Yönetim Kurulu 22 Şubat 2023 tarihinde `Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) Neden Uygulan(A)madı?` başlıklı çalışmasını yayımladı. Çalışmanın tam metnini haberimizin devamından okuyabilirsiniz.

İYİ PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLİ PROF. DR. AYHAN ALTINTAŞ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 23.02.2023

    

27. Dönem Ankara Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabi Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi olan Bilkent Üniversitesi öğretim üyeliği yapmış Prof. Dr. Ayhan Altıntaş, 1 Şubat 2023 Çarşamba günü Şubemizi ziyaret ederek EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu, Yazman Üye Hatice Bilge Algın ile görüştü.

5. VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI KAPILARINI ANKARA`DA AÇTI 20.02.2023

    

Ankara Bilim Üniversitesi tarafından düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı ATO Congresium`da 2 Şubat 2023 Perşembe günü ziyaretçilere kapılarını açtı. EMO Ankara Şubesi`nin de yerini aldığı, ülkemizde verimliliğin artırılmasına katkı sağlayan ileri düzeydeki teknolojik ürünlerin sergilenmesini, çalışmaların geniş kitlelere yayılmasını, teknolojik gelişmelerin tüm alanlarda verimli bir şekilde kullanılmasını amaç edinen fuar 4 Şubat 2023 tarihine kadar Başkentliler tarafından ziyaret edildi.

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 17.02.2023

    

Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında Asansör SMM Eğitimi, 13-14-15-16-17 Şubat 2023 tarihlerinde MİSEM eğitmeni üyelerimiz Mustafa Tutsak, Mustafa Demirbağ ve Murat Demir tarafından çevrim içi olarak 35 üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.

BİLEŞENİ OLDUĞUMUZ ANKARA KENT KONSEYİ ELİYLE YÜRÜTÜLEN DEPREM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİK 16.02.2023

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu ve Yönetim Kurulu Yazmanı Hatice Bilge Algın 14 Şubat 2023 Salı günü bileşeni olduğumuz Ankara Kent Konseyi`ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyip, deprem sonrası yürütülmekte olan koordinasyon faaliyetlerindeki eşgüdüm hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK MERKEZLİ DEPREMDEN SAĞ KURTULAN EMO GAZİANTEP ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALİ ÖTER YAŞANANLARI DEĞERLENDİRDİ 15.02.2023

    

EMO Gaziantep Şubesi 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Dr. Ali Öter, Kahramanmaraş Pazarcık merkezli olup 10 ilimizi etkileyen depremde yaşadıklarını Şubemize değerlendirdi.

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 13.02.2023

    

Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi, 8-9-10 Şubat 2023 tarihlerinde MİSEM eğitmeni üyemiz Ahmet Gündüz Hayırcı tarafından çevrim içi olarak gerçekleştirildi. 27 üyemizin katılım sağladığı eğitim üç gün boyunca devam etti.

TMMOB BARINMA AĞI İÇİN ÇAĞRI! 10.02.2023

    

Depremden etkilenen ve barınma ihtiyacı olan yurttaşlarımız ile dayanışma için TMMOB ve üyelerimiz tarafından `TMMOB Barınma Ağı` oluşturulmuştur. TMMOB Barınma Ağına tmmob.org.tr/barinma adresinden ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK ÜRETİMİNDE ESCO MODELİ BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ 09.02.2023

    

EMO Ankara Şubesi 2023 Şubat ayı webinar programı kapsamında 1 Şubat 2023 Çarşamba günü Avukat Çiğdem Dilek’in sunumuyla `Elektrik Üretiminde ESCO Modeli` başlıklı webinar çevrim içi olarak düzenlendi.

ŞUBEMİZ 20. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYESİ DUYGU TOKMAK PITIR’IN ANNESİNİ VE BABASINI DEPREMDE KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUZ 08.02.2023

    

Şubemiz 20. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi, 21. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Duygu Tokmak Pıtır’ın annesinin ve babasının Hatay’da yaşanan depremde vefat ettiği haberini üzülerek öğrendik. Duygu Tokmak Pıtır’ın annesine ve babasına Allahtan Rahmet, geride kalanlara baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

 


ELEKTRİK ÜRETİMİNDE ESCO MODELİ BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ

09.02.2023
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ DEPREMZEDELER İÇİN UZUN SOLUKLU ÇALIŞMA BAŞLATTI

DEPREMZEDELER YARARINA ONLİNE RESİM SERGİSİ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

GAZİANTEP ŞUBEMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

ŞUBE BAŞKANIMIZ TMMOB 47. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA KATILDI

#GEÇMİŞOLSUNURFA-ADIYAMAN

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 108. YILI KUTLU OLSUN

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.