MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2023.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 304  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BİYOMEDİKAL MESLEK DALI KOMİSYONU İÇİN ÜYE TOPLANTISI ÇAĞRISI 06.06.2024

    

Şubemiz yapısı içinde farklı meslek alanlarından bulunan üyeler arasında dayanışmayı güçlendirecek politikaların oluşturulması, o meslek alanına özgü bilgi ve birikiminin oluşturulması, o alana ilişkin Oda birimlerinde yürütülecek çalışmaların eş güdümlenmesi, geliştirilmesi, düzeyinin yükseltilmesi ve üyelerin çıkarlarının korunmasına yönelik çalışma ve örgütlenmenin gerçekleşmesi amaçlı kurulacak Biyomedikal Meslek Dalı Komisyonu için Üye Toplantısı 08 Haziran 2024 günü, 11.00-12.00 saatleri arasında EMO Hizmet Binası Teras Kat Toplantı Salonu`nda gerçekleştirilecektir.

EMO ANKARA ŞUBESİNDEN TÜRKSAT ZİYARETİ 06.06.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu, Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. Genel Müdürü Hasan Hüseyin Ertok ve Hukuk Müşaviri Mehmet Çerikçi’yi makamında ziyaret etti. Şube Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan, Yazmanı Tarık Atakul, Yedek Üyeler Esra Sargın ve Buğra Ayan ile EMO-Genç Başkanı Hüseyin Ünal’ın katıldığı ziyaret 5 Haziran 2024 tarihinde gerçekleşti.

ELEKTRONİK MESLEK DALI KOMİSYONU İÇİN ÜYE TOPLANTISI ÇAĞRISI 05.06.2024

    

Şubemiz yapısı içinde farklı meslek alanlarından bulunan üyeler arasında dayanışmayı güçlendirecek politikaların oluşturulması, o meslek alanına özgü bilgi ve birikiminin oluşturulması, o alana ilişkin Oda birimlerinde yürütülecek çalışmaların eş güdümlenmesi, geliştirilmesi, düzeyinin yükseltilmesi ve üyelerin çıkarlarının korunmasına yönelik çalışma ve örgütlenmenin gerçekleşmesi amaçlı kurulacak Elektronik Meslek Dalı Komisyonu için Üye Toplantısı 08 Haziran 2024 günü, 12.00-13.00 saatleri arasında EMO Hizmet Binası Teras Kat Toplantı Salonu`nda gerçekleştirilecektir.

5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ KUTLU OLSUN 05.06.2024

    

TÜRKİYE YÜZYILINDA MÜHENDİSLER: SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ 04.06.2024

    

Türk Mühendisler Derneği’nin 1 Haziran 2024 Cumartesi günü düzenlediği `Türkiye Yüzyılında Mühendisler: Sorunlar ve Çözüm Önerileri` başlıklı çalıştaya EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan ve Yazman Üye Tarık Atakul katılım sağladılar. Bu önemli etkinlikte, mühendislik mesleğinin hak ettiği değeri kazanması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için kapsamlı tartışmalar ve çözüm önerileri sunuldu.

ÜYEMİZ EMİN YILDIRIM İMZA GÜNÜ DÜZENLİYOR 04.06.2024

    

EMO Ankara Şubesi Üyesi Elektrik Mühendisi Emin Yıldırım, 8 Haziran 2024 Cumartesi günü EMO Ankara Şubesi Üye Dinlenme Salonu’nda imza günü düzenliyor. Çeşitli dönemlerde yazdığı yedi kitabı bulunan Yıldırım’ın imza günü saat 13.00’te başlayacak. İmza gününe tüm üyelerimiz davetlidir.

EMO ANKARA ŞUBESİ MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZTÜRK GÖREVİNDEN AYRILDI 03.06.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Müdürü Mustafa Öztürk görevden ayrıldı. 31 Mayıs 2024 tarihinde görevine veda eden Mustafa Öztürk`e EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu adına Şube Başkanı Cevdet Aslan tarafından yaptığı hizmetlerden dolayı plaket takdimi yapıldı. EMO Ankara Şubesi’nde üstlenmiş olduğu idarecilik görevinden 6 yılın ardından ayrılan Mustafa Öztürk’e huzurlu ve sağlıklı bir emeklilik diliyoruz.

UYGULAMALARLA DOCKER CONTAİNER EĞİTİMİ DÜZENLENİYOR 31.05.2024

    

EMO Ankara Şubesi tarafından 4-5 Haziran 2024 tarihlerinde Uygulamalarla Docker Container Eğitimi düzenlenecek. Elektrik-Elektronik Mühendisi Enes Polat tarafından iki oturum halinde düzenlenecek olan eğitim için kayıt yaptırmak zorunludur. Eğitim ile ilgili ayrıntı bilgi ve kayıt için haberimizin devamındaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

WIN EURASIA 2024 FUARINA GEZİ DÜZENLİYORUZ 31.05.2024

    

Bölgenin ve sektörünün en büyük uluslararası sanayi fuarı olan WIN EURASIA - World of Industry Fuarı, 5-8 Haziran 2024 tarihleri arasında kapılarını İstanbul Fuar Merkezi`nde açacak. WIN EURASIA Fuarına EMO Ankara Şubesi ve ETMD işbirliği ile 7 Haziran 2024 tarihinde ücretsiz gezi düzenleniyor. Gezi ve fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi haberimizin devamındadır.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ BAŞLADI 30.05.2024

    

30-31 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihlerinde EMO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Elektrik Serbest Müşavir Mühendis (SMM) Eğitimi EMO Ankara Şubesi Müdürü Mustafa Öztürk’ün açılış konuşması ile başladı. MİSEM Eğitmeni Ali Gündüz tarafından verilen eğitim üç gün sürecek.

LÖSEV YETKİLİLERİNDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 30.05.2024

    

Lösemili Çocuklar Vakfı yetkilileri EMO Ankara Şubesi’ni ziyaret ederek, farkındalık çalışmalarına yapılabilecek destekler ile ilgili görüştü. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede, 29 Eylül 2024 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan LÖSEV Mücadele Koşusu ve İşbirliği yapılabilecek çalışmalar ele alındı.

12. ULUSLARARASI AKILLI ŞEBEKELER KONFERANSI (ICSMARTGRID) 27-29 MAYIS 2024 TARİHLERİNDE PORTEKİZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR 27.05.2024

    

EMO Ankara Şubesi`nin destekleyenler arasında yer aldığı 12. Uluslararası Akıllı Şebekeler Konferansı (IC Smart Grid) dünyanın birçok noktasından mühendisleri, araştırmacı, uygulayıcı ve üreticileri bir araya getiriyor. Akıllı şebeke araştırma ve uygulamalarındaki ilerlemeleri ve gelişmeleri paylaşılacağı ve tartışılacağı konferans, 27 29 Mayıs 2024 tarihlerinde Portekiz’de gerçekleşiyor. Konferansla ilgili ayrıntı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO-GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ 27.05.2024

    

EMO-Genç Üyelerimiz ile 25 Mayıs 2024 tarihinde EMO Ankara Şubesi’nde, EMO Ankara Şubesi 27. Dönem Yönetim Kurulu`nun bir araya geldiği, kahvaltı ve tanışma toplantısı düzenlendi.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ZİYARETİ VE İŞ BİRLİĞİ KONULARI 24.05.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan, Başkan Yardımcısı Murat Subaşı ve Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Buğra Ayan, Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu ve Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Fırat Hardalaç`ı ziyaret etti.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET 24.05.2024

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan ve Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Esra Sargın 22 Mayıs 2024 tarihinde EGO Genel Müdür Yardımcısı Zafer Tekbudak’ı makamında ziyaret etti.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ SİSTEMLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET 24.05.2024

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan, Başkan Yardımcısı Murat Subaşı, Sayman Selçuk Topal, Yedek Üye Esra Sargın, Enerji Komisyonu Başkanı Ömer Ramazan Taşkın ve Genç Mühendisler Komisyonu Başkanı Bahadır Keleş, 23 Mayıs 2024 tarihinde Orman Genel Müdürlüğü Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret etti. EMO Ankara Şubesi Yedek Denetçisi Hüseyin Aktürk`ün Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanı olarak atanması vesilesiyle yapılan ziyarette, Aktürk’e EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu adına hayırlı olsun denilerek, başarılı bir süreç geçirmesi temenni edildi.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SANAYİDE YEŞİL DÖNÜŞÜM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 24.05.2024

    

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğü koordinasyonunda ve Anadolu Organize Sanayi Bölgesi ev sahipliğinde, 21 Mayıs 2024 tarihinde “Sanayide Yeşil Dönüşüm” semineri düzenlendi. Seminere EMO Ankara Şubesi adına, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Salih Berkan Ateş katılarak sunumunu gerçekleştirdi.

TÜRK TELEKOM ÇALIŞANI ÜYELERİMİZDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 23.05.2024

    

Türk Telekom A.Ş. Ankara Bölge Müdürlüğü Network Sistemleri Kurulum ve Operasyon Müdürlüğü`nde çalışan meslektaşlarımız Bekir İlhan, Ertuğrul Kutlu, Harun Akbaş ve Şafak Haykır EMO Ankara Şubesini ziyaret ettiler. 22 Mayıs 2024 tarihinde yapılan ziyarete EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan ve Yazmanı Tarık Atakul`un ev sahipliği yaptılar. Türk Telekom`da çalışan mühendislerin sektördeki yeri ve önemi, iletişim dünyasında üstlenilen görevin önemine dair konuların değerlendirildiği görüşmede, yapılacak çalıştay ve etkinliklerde birlikte hareket edilebileceğine vurgu yapılmıştır.

TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM DAİRESİ BAŞKANLIĞINA ZİYARET 22.05.2024

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Aslan ve 27.Dönem Enerji Komisyonu Başkanı Ömer R. Taşkın 21 Mayıs 2024 tarihinde TEİAŞ İşletme ve Bakım Dairesi Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. İşletme ve Bakım Dairesi Başkanı Ömer Baydilli, Otomasyon Sistemleri Müdürü Özkan Akansel, İletim Hatları Müdürü Mete Uzar, Trafo Merkezleri Müdürü Gültekin Altıntaş, Test Müdürü M.Fatih Bolaç, Ölçü Sistemleri Müdürü Cuma Ali Mantaş ve Başkanlıkta görevli meslektaşlarımız ziyaret edildi. Yapılan görüşmelerde meslektaşlarımızın sektörde karşılaştıkları sorunlar, EMO Ankara Şubesi olarak yapacağımız webinar ve teknik yayınlarda İşletme ve Bakım Dairesi Başkanlığı’nın desteklerinin önemi ve meslek odamızı enerji alanında uluslararası standartlara yön verecek teknik yeterliliğe sahip bir meslek örgütü haline getirilmesi konuları ele alındı.

LİSELERDE BİLİM UYGULAMALARI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 20.05.2024

    

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 15 Mayıs 2024 tarihinde Liselerde Bilim Uygulamaları Etkinliği düzenlendi. Kuzey Ankara Kültür ve Kongre Merkezi`nde gerçekleştirilen etkinliğine Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi de katılım sağladı. Merkezi sınav sistemiyle öğrenci alan en yüksek puanlı okullardan yaklaşık 4000 öğrencinin yer aldığı etkinlikte, Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Buğra Ayan, yapay zekâ üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

 


“SANAL ÇALIŞANLAR GELİYOR” RPA: ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

21.07.2023
 


Çok Okunanlar


WIN EURASIA 2024 FUARINA GEZİ DÜZENLİYORUZ

UYGULAMALARLA DOCKER CONTAİNER EĞİTİMİ DÜZENLENİYOR

EMO ANKARA ŞUBESİ MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZTÜRK GÖREVİNDEN AYRILDI

ELEKTRONİK MESLEK DALI KOMİSYONU İÇİN ÜYE TOPLANTISI ÇAĞRISI

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ BAŞLADI

TÜRKİYE YÜZYILINDA MÜHENDİSLER: SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

EMO-GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

BİYOMEDİKAL MESLEK DALI KOMİSYONU İÇİN ÜYE TOPLANTISI ÇAĞRISI

LÖSEV YETKİLİLERİNDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

ÜYEMİZ EMİN YILDIRIM İMZA GÜNÜ DÜZENLİYOR

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.