MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2021.1

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 267  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

HDP İZMİR İL BAŞKANLIĞI’NA YAPILAN SALDIRIYI KINAMAK İÇİN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENECEK «Yeni» 18.06.2021

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu, DİSK İç Anadolu Bölge Temsilciliği, KESK Ankara Şubeler Platformu, Ankara Tabip Odası, HDP İzmir İl Başkanlığı’na yapılan silahlı saldırıyı ve parti görevlisi Deniz Poyraz’ın öldürülmesini protesto etmek için 18 Haziran 2021 Cuma günü saat 17.00’de Eğitim Sen Ankara 5 No’lu Şube’de basın açıklaması düzenleyecek.

YAPAY ZEKÂ VE ROBOTLAR BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 17.06.2021

    

‘Yapay Zekâ ve Robotlar’ başlıklı sunum Elektrik-Elektronik Mühendisi Figen Özen tarafından 15 Haziran 2021 Salı günü online olarak gerçekleştirildi.

RÜZGÂR YATIRIMLARININ TEKNİK DEĞERLENDİRME YÖNETMELİĞİ GÜNCELLENDİ 17.06.2021

    

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından “Rüzgâr Kaynağına Dayalı Elektrik Üretimi Başvurularının Teknik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik`te değişiklik yapıldı.

ISO 39001 BİLGİLENDİRME BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENECEK 17.06.2021

    

Elektrik-Elektronik Mühendisi Asuman ERKUL’un ‘ISO 39001 Bilgilendirme’ başlıklı sunumu 22 Haziran 2021 Salı günü saat 20.30’da online olarak gerçekleşecektir. Webinar bağlantısına erişmek için haberimizin devamında bulunan başlığın üstüne tıklayınız.

TRUONE ATS-DÜNYANIN İLK GERÇEK ATS’Sİ BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENECEK 17.06.2021

    

Elektrik Mühendisi Cem KARADENİZ’in ‘TruONE ATS-Dünyanın ilk gerçek ATS’si’ başlıklı sunumu 24 Haziran 2021 Perşembe günü saat 20.30`da online olarak gerçekleşecektir. Webinar bağlantısına erişmek için haberimizin devamında bulunan başlığın üstüne tıklayınız.

15-16 HAZİRAN İŞÇİ DİRENİŞİ’NİN YILDÖNÜMÜNDE ULUS HEYKEL ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ 16.06.2021

    

DİSK, KESK, TMMOB Ankara İKK, Ankara Tabip Odası, Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası tarafından “15-16 Haziran 1970 İşçi Direnişi”nin yıldönümünde 15 Haziran Salı günü, Ulus Heykel önünde saat 12.30’da “15-16 Haziran’ın 51.Yılında, Mafya-Sömürü Düzenine Karşı Mücadelemiz Sürüyor” başlıklı basın açıklaması düzenlendi.

TMMOB`TAN KEÇİÖREN HALKINA UYARI: DAVA SÜREÇLERİ BİTMEDEN SÖZLEŞME İMZALAMAYIN 14.06.2021

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu, Keçiören’de kentsel dönüşüm adı altında talan yapılmasına Keçiören Belediyesi tarafından halkın yanlış bilgilendirilmesine ve plânsız kentleşme süreçlerine ilişkin TMMOB’ta 14 Haziran 2021 Pazartesi günü basın toplantısı düzenledi.

MÜHENDİSLİĞE YÖNELİK TEMEL İŞ HUKUKU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 11.06.2021

    

“Mühendisliğe Yönelik Temel İş Hukuku” başlıklı sunum Avukat Ümit Süha Ünal tarafından 10 Haziran 2021 Perşembe günü online olarak gerçekleştirildi.

ALTIUM DESIGNER ILE BASKILI DEVRE KARTI TASARIMI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 10.06.2021

    

Üyelerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Mühendislik Geliştirme Eğitimleri (MÜ-GE) kapsamında 5-6-7 Haziran 2021 tarihlerinde “Altium Designer İle Baskılı Devre Kartı Tasarımı” eğitimi Elektrik Elektronik Mühendisi Mustafa Berk Aydoğan tarafından online olarak düzenlendi.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÖNETİMİ, ÖLÇME VE DOĞRULAMA BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 09.06.2021

    

‘Enerji Verimliliği Yönetimi, Ölçme Ve Doğrulama’ başlıklı webinar Elektrik Mühendisi Ali Naci Işıklı tarafından 8 Haziran 2021 Salı günü online olarak gerçekleştirildi.

MÜHENDİS ADAYLARI STAJ İÇİN KONTENJAN BEKLİYOR 09.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu, Koronavirüs salgını nedeniyle üniversite öğrencilerinin laboratuvar dersleri ve staj yeri bulmakta yaşadıkları zorluklara dikkat çeken bir açıklama yaptı. Açıklamada, meslektaş adaylarımıza düzenli çalışma disiplini sağlayacak takip sistemlerinin oluşturulması, gerekli eğitimlerin verilmesi ve yaşadıkları kentte stajlarını yapabilmeleri için resmi kurumlar ve özel sektörün birlikte planlama yapması istendi.

TEST VE KALİBRASYON MÜHENDİSLİĞİ BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 04.06.2021

    

‘Test ve Kalibrasyon Mühendisliği’ başlıklı webinar Elektrik-Elektronik Mühendisi Andaç Pamuk tarafından 3 Haziran 2021 Perşembe günü online olarak gerçekleştirildi.

20 YILDA 4 MİLYON OLAN FİBER ABONE, 2 YILDA 24 MİLYONA ÇIKAR MI? 31.05.2021

    

EMO 47. Dönem Yönetim Kurulu, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısının dile getirdiği “2 yılda yüzde 100 fiber İnternet’e ulaşılacağı” iddiası üzerine, Türkiye İnternet ve fiber altyapı durumuna ilişkin açıklama yaptı. `20 yılda fiber altyapıda bir arpa boyu yol alındığı` rakamlarla ortaya konulan açıklamada, Türk Telekom’un derhal kamulaştırılması ve telekomünikasyon ana omurgasının şirketler üstü bir yaklaşımla ele alınarak hızla geliştirilmesi istendi.

TMMOB ANKARA İKK, DİSK, KESK, ATO VE ASMMMO’DAN CEBECİ STADYUMU İÇİN DAYANIŞMA ÇAĞRISI 31.05.2021

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu, DİSK İç Anadolu Bölge Temsilciliği, KESK Ankara Şubeler Platformu, Ankara Tabip Odası, Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın içinde yer aldığı meslek örgütleri, Ankara’nın tarihi yapıları arasında yer alan Cebeci İnönü Stadyumu’nun yıkılıp yerine Millet Bahçesi yapılmak istenmesine karşı 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü basın açıklaması yaptı.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU MANEVRALAR EĞİTİMİ YAPILDI 31.05.2021

    

Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu eğitiminin metal mahfazalı modüler hücreler üzerinde yapılan saha eğitimi EVA Elektromekanik fabrikalarında 28 Mayıs 2021 Cuma günü gerçekleştirildi. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu adına saha eğitimine Şube Yazmanı Özgür Karagülle, Örgütlenme Sekreteri Ferhat Bitecek, Teknik Görevliler Fatma Gizem Yürümez, Melis Kultufan katıldı.

#GEZİDİRENİŞİ8YAŞINDA 30.05.2021

    

27 Mayıs 2013 tarihinde iş makinelerinin Gezi Parkı’na girmesiyle başlayan Gezi Direnişi 8. yılında. Türkiye genelindeki direnişte 8 genç fidan toprağa düştü, yüzlerce insan yaralandı. Gezi direnişi insanın, doğanın çığlığı; haksızlığa ve zulme başkaldırısıdır.

HAZİRANDA ÖLMEK ZOR 30.05.2021

    

Edebiyatımızın usta şair ve yazarlarından Nâzım Hikmet, Orhan Kemal ve Ahmed Arif’i Haziran ayında kaybettik. “Kuvayi Milliye Destanı” ,“ Memleketimden İnsan Manzaraları”, “Murtaza”, “Gurbet Kuşları”, “Hasretinden Prangalar Eskittim” gibi unutulmaz eserlerin yazarlarını sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz...

ELEKTRİKLİ ARAÇLARDA ŞARJ ALT YAPISI VE ŞEBEKE ENTEGRASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 28.05.2021

    

‘Elektrikli Araçlarda Şarj Alt Yapısı ve Şebeke Entegrasyonu’ başlıklı webinar Elektrikli Araç Şarj Üniteleri Ürün Pazarlama Uzmanı Metin Uçar tarafından 27 Mayıs 2021 Perşembe günü online olarak düzenlendi.

TARAFTAR BİLİRKİŞİ İSTEMİYORUZ! 28.05.2021

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP), Sinop Nükleer Güç Santralı (NGS) projesiyle ilgili hazırlanan ÇED raporuna karşı açılan dava için belirlenen bilirkişi heyetinde tartışmalı isimlerin yer alması ve bu durumun tarafsızlık ve güvenilirlik açısından kamuoyunda soru işaretlerine yol açması nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada, “Akkuyu NGS için daha önce olumlu görüş veren, daha sonra santralın temel atma süreçlerinde basın üzerinden santralı öven ve Türkiye’nin nükleer santral konusunda geç kaldığını söyleyen bilirkişilerin Sinop NGS için hazırlayacağı raporun içeriği şimdiden şaibelidir” denildi. Açıklamanın tamamına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ANKARA ŞUBESİ 2021 HAZİRAN AYI WEBINARLARI DÜZENLENİYOR 27.05.2021

    

EMO Ankara Şubesi 2021 Haziran ayı webinar programı 3 Haziran 2021 Perşembe günü saat 20.30`da Elektrik-Elektronik Mühendisi Andaç PAMUK’un “Test ve Kalibrasyon Mühendisliği” başlıklı sunumu ile başladı. Haziran ayı sonuna kadar sekiz ayrı başlıkta üyelerimiz ile buluşacak webinarların ayrıntısına ve kayıt bağlantılarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 


YAPAY ZEKÂ VE ROBOTLAR BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

17.06.2021
 


Çok Okunanlar


EMO ANKARA ŞUBESİ 2021 HAZİRAN AYI WEBINARLARI DÜZENLENİYOR

RÜZGÂR YATIRIMLARININ TEKNİK DEĞERLENDİRME YÖNETMELİĞİ GÜNCELLENDİ

ELEKTRİKLİ ARAÇLARDA ŞARJ ALT YAPISI VE ŞEBEKE ENTEGRASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

TEST VE KALİBRASYON MÜHENDİSLİĞİ BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU MANEVRALAR EĞİTİMİ YAPILDI

MÜHENDİSLİĞE YÖNELİK TEMEL İŞ HUKUKU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

GÜNEŞ ENERJİSİNİN HAYATIMIZA ETKİLERİ BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

“ANGARA ANGARA GÜZEL ANGARA” SUNUMU DÜZENLENDİ

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLİK: YERLİ TIBBİ CİHAZ ÜRETİMİ BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

EMO SİVAS İL TEMSİLCİLİĞİ’NDEN TELEKOM SİVAS İL MÜDÜRܒNE ZİYARET

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.