MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2021.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 275  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO ANKARA ŞUBESİ 26.OLAĞAN GENEL KURULU VE ŞUBE SEÇİMLERİ YAPILDI 17.01.2022

    

EMO Ankara Şubesi 26. Olağan Genel Kurulu 15 Ocak 2022 Cumartesi günü TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu’nda, Şube seçimleri 16 Ocak 2022 Pazar günü Sarar İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirildi. Şube seçimlerini Prof.Dr.Şeref Sağıroğlu önderliğinde Kırmızı liste (Frekans Mühendisler Platformu) kazandı.

TMMOB 13. ENERJİ SEMPOZYUMU SONUÇ BİLDİRGESİ YAYIMLANDI 13.01.2022

    

TMMOB adına Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından “Enerji, Yaşam ve Demokratikleşme” ana temasıyla 9-11 Aralık 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen “TMMOB 13. Enerji Sempozyumu”nun Sonuç Bildirgesi yayımlandı. Sonuç bildirgesine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ İMZA YETKİSİ SORUNUNA ÇÖZÜM ÜRETENLERE TEŞEKKÜRLER 13.01.2022

    

EMO Ankara Şubesi 25. Dönem Yönetim Kurulu 13.01.2022 tarihinde Elektronik Mühendislerinin ve Elektronik-Haberleşme Mühendislerinin mesleki yetkilerinin netleştirilmesi sürecinde görev alıp çözüm üreten kurullara teşekkür eden bir basın açıklaması yayımladı. Açıklamanın tam metnine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Elektronik Mühendisleri İmza Yetkisi Sorununa Çözüm Üretenlere Teşekkürler

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİLER 12.01.2022

    

EMO Ankara Şubesi 25. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Kardelen Kamişli, Yönetim Kurulu Yazmanı Özgür Karagülle, Yönetim Kurulu Saymanı Volkan Erbab, EMO Yönetim Kurulu Yazmanı Şükrü Can İncebıyık, EMO Ankara Şubesi Teknik Görevlileri Fatma Gizem Yürümez, Melis Kultufan’dan oluşan heyet 11 Ocak 2022 Salı günü Anıtkabir’i ziyaret ettiler.

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ CHP ANKARA İL BAŞKANI ALİ HİKMET AKILLI’YI ZİYARET ETTİLER 12.01.2022

    

EMO Ankara Şubesi 25. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Kardelen Kamişli, Yönetim Kurulu Yazmanı Özgür Karagülle, Yönetim Kurulu Saymanı Volkan Erbab, EMO Yönetim Kurulu Yazmanı Şükrü Can İncebıyık üyemiz Barça Güney’den oluşan heyet 11 Ocak 2022 Salı günü CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ve İl Yöneticileri ile görüştüler.

ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİ (EDAŞ) ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ YAYIMLANDI 10.01.2022

    

6 Şubat - 10 Nisan 2021 tarih aralığında altı farklı EDAŞ bölgesinde sorunların masaya yatırıldığı çalıştayların çıktıları, bir rapor şeklinde derlenmiş ve üyelerimizin bilgisine sunulmuştur. Sunuş metni haberimizin devamında yer alan sonuç bildirgesinin tam metni için ilgili bağlantıyı takip ediniz.

TMMOB ANKARA İKK VE ESM ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM: ELEKTRİK VE DOĞALGAZ ZAMLARI GERİ ÇEKİLSİN! 07.01.2022

    

TMMOB Ankara İKK ve KESK Enerji Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası (ESM) tarafından 6 Ocak 2022 tarihinde Enerji Bakanlığı önünde elektrik, doğalgaz ve petrol ürünlerine yapılan yüksek oranlı zamlarla ilgili `Elektrik ve Doğalgaz Zamları Geri Çekilsin!` başlıklı bir basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasına EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban Filiz, EMO Yazmanı Can İncebıyık, Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Sakarya, Teknik Görevli Sevgi Kınacı katıldı.

TMMOB VE BAĞLI ODALARININ ELEKTRİK, DOĞALGAZ VE PETROL ÜRÜNLERİNE YAPILAN YÜKSEK ORANLI ZAMLARLA İLGİLİ ORTAK RAPORU 06.01.2022

    

TMMOB ve Bağlı Odaları, Elektrik, Doğalgaz ve Petrol Ürünlerine yapılan yüksek oranlı zamlarla ilgili olarak 6 Ocak 2022 tarihinde yazılı bir basın açıklaması yaparak hazırlanan ortak raporu kamuoyu ile paylaştı. Basın açıklamasına ve rapora haberin devamından ulaşabilirsiniz.

ZAMLI YENİ YIL MÜJDESİ 03.01.2022

    

1 Ocak 2022 tarihinden itibaren EPDK tarafından onaylanarak yürürlüğe giren elektrik tarifelerine göre; 5 kWh/gün ve altında tüketim için mesken abonelerine yüzde 50; 5 kWh/gün üstü tüketim için de yüzde 125 zam yapıldı. Aralık 2021’de aylık elektrik tüketimi 230 kWh olan 4 kişilik bir ailenin toplam ödediği fatura toplamı 210.58 TL iken, Ocak 2022 itibarıyla aylık faturası yüzde 76 artarak 370.80TL’ye çıkacaktır. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Dönem Yönetim Kurulu`nun konuyla ilgili açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

YURTTAŞLARA YENİ YIL MÜJDESİ YİNE KATMERLİ ZAM OLDU 01.01.2022

    

EMO Ankara Şubesi EPDK tarafından elektriğe yapılan zam ile ilgili açıklama yayınladı. EPDK’nın kuruluş felsefesine uygun olarak geleneğini devam ettirerek katmerli zam haberi ile ilgili detayların paylaşıldığı metinde yurttaşların nasıl adım adım yoksulluğa itildiği vurgulandı.

EMO ANKARA ŞUBESİ TEKNİK BÜLTEN YAYINLANDI 01.01.2022

    

EMO Ankara Şubesi Teknik Bülten’i yayınlandı. Bültende Cemil Keskinoğlu’nun “Üç Boyutlu Yazıcılar ve Covid Döneminde Önemi”, Ferhat Sarıkaya’nın “Büyük Veri Ekosisteminin Tasarımı” yazıları yer alırken, BTE Enerji Genel Müdürü Hüsnü Turgut Akar ile EMO Ankara Şubesi Teknik Görevlisi Melis Kultufan’ın yaptığı röportaj yer alıyor.

ERTELENMİŞ DÜŞLERİN GERÇEKLEŞTİĞİ BİR YIL DİLEĞİYLE! 31.12.2021

    

TMMOB Yönetim Kurulu, TMMOB örgütlülüğüne ve kamuoyuna yeni yıl mesajı yayınladı. Yeni yıl mesajına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ANKARA ŞUBESİ EĞİTİM MERKEZİ AÇILDI 30.12.2021

    

EMO Ankara Şubesi Eğitim Merkezi, EMO ve EMO-Genç üyelerimizin kullanımı için yeniden düzenlenerek Necatibey Caddesi 102 numarada hizmete açıldı.

NİCE UMUTLU, MUTLU, SAĞLIKLI YILLARA! 30.12.2021

    

Pandemilerin, ekonomik krizlerin, doğal afetlerin, çevre felaketlerinin, açlığın, yoksulluğun, olmadığı; nice umutlu, mutlu, sağlıklı yıllara!

ELEKTRİK TESİSAT HESAPLAMALARINDA KULLANILAN FREEWARE YAZILIMLAR BAŞLIKLI WEBINAR GERÇEKLEŞTİ 29.12.2021

    

Elektrik Mühendisi Dr. Kürşat TANRIÖVEN`in `Elektrik Tesisat Hesaplamalarında Kullanılan Freeware Yazılımlar` başlıklı sunumu 28 Aralık 2021 Salı günü saat 20.00`de online olarak gerçekleşti. Webinar kaydına erişmek için haberimizin devamında bulunan youtube bağlantısına tıklayınız.

EMO ANKARA ŞUBESİ GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ 27.12.2021

    

EMO Ankara Şubesi Geleneksel Gecesi 25 Aralık 2021 Cumartesi akşamı Kurtuluş Parkı içerisinde yer alan Vedat Dalokay Nikah ve Kokteyl Salonu`nda gerçekleştirildi. Üyelerimizin ve misafirlerimizin güzel bir gece geçirdiği, gönlünce eğlendiği gecenin fotoğraflarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

TOPRAKLAMA IZOLASYON VE KACAK AKIM ŞALTERLERİ BAŞLIKLI WEBINAR GERÇEKLEŞTİ 24.12.2021

    

EMO Ankara ve Kocaeli Şubelerinin işbirliğinde, Elektrik Mühendisi Vasfi Seber`in `Topraklama Izolasyon ve Kacak Akım Şalterleri` başlıklı sunumu 23 Aralık 2021 Perşembe günü saat 20.00`de online olarak gerçekleşti. Webinar kaydına erişmek için haberimizin devamında bulunan youtube bağlantısına tıklayınız.

ENERJİ ALTINDA ÇALIŞMA BAŞLIKLI WEBINAR GERÇEKLEŞTİ 22.12.2021

    

Elektrik Mühendisi Musa Çeçen`in `Enerji Altında Çalışma` başlıklı sunumu 21 Aralık 2021 Salı günü saat 20.00`de online olarak gerçekleşti.

EMO KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE `TT`Mİ? TN`Mİ? ELEKTRİK TOPRAKLAMA TESİSLERİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR` BAŞLIKLI EĞİTİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ 18.12.2021

    

EMO Kayseri İl Temsilciliği`nde `TT`mi? TN`mi? Elektrik Topraklama Tesislerinde Doğru Bilinen Yanlışlar` başlıklı eğitim Elektrik Mühendisi Musa Çeçen`in sunumu ile 17 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Eğitime EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kardelen Kamişli ve Örgütlenme Sekreteri Ferhat Bitecek de katılım sağladı

`BLOKZİNCİR TABANLI GÜVENLİ DOSYA YÖNETİM SİSTEMİ` BAŞLIKLI WEBINAR GERÇEKLEŞTİ 17.12.2021

    

Elektrik Elektronik Mühendisi Gökhan Önal`ın `Blokzincir Tabanlı Güvenli Dosya Yönetim Sistemi` başlıklı sunumu 16 Aralık 2021 Perşembe günü saat 20.00`de online olarak gerçekleşti.

 


ELEKTRİK TESİSAT HESAPLAMALARINDA KULLANILAN FREEWARE YAZILIMLAR BAŞLIKLI WEBINAR GERÇEKLEŞTİ

29.12.2021
 


Çok Okunanlar


YURTTAŞLARA YENİ YIL MÜJDESİ YİNE KATMERLİ ZAM OLDU

EMO ANKARA ŞUBESİ 26.OLAĞAN GENEL KURULU VE ŞUBE SEÇİMLERİ YAPILDI

ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİ (EDAŞ) ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ YAYIMLANDI

EMO ANKARA ŞUBESİ EĞİTİM MERKEZİ AÇILDI

ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ İMZA YETKİSİ SORUNUNA ÇÖZÜM ÜRETENLERE TEŞEKKÜRLER

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ CHP ANKARA İL BAŞKANI ALİ HİKMET AKILLI’YI ZİYARET ETTİLER

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİLER

EMO ANKARA ŞUBESİ TEKNİK BÜLTEN YAYINLANDI

ZAMLI YENİ YIL MÜJDESİ

TMMOB ANKARA İKK VE ESM ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM: ELEKTRİK VE DOĞALGAZ ZAMLARI GERİ ÇEKİLSİN!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.