MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2020.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 262  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYEMİZ İDRİS YAMANTÜRK’Ü KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUZ 07.03.2021

    

Güriş Holding`in kurucusu ve Onursal Başkanı, Odamız üyesi İdris Yamantürk’ü kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.425 sicil numarası ile Odamıza kayıtlı olan İdris Yamantürk İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden 1955 yılında mezun oldu. 1960 yılında EMO Denetleme Kurulu Üyeliği yapan İdris Yamantürk’ün ailesine, sevenlerine, dostlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

RESMİ GAZETE: YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİKLERİ 06.03.2021

    

Odamız meslek disiplinlerinde yer alan üyelerimizin çalışma alanlarına dair bazı yönetmeliklerde değişiklik yapılmış, yapılan değişiklikler Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. İlgili yönetmeliklere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

SANAYİDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ UYGULAMALARI VE TEŞVİKLER BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 05.03.2021

    

Sanayide Enerji Verimliliği Uygulamaları ve Teşvikler başlıklı webinar Makine Mühendisi Altuğ Karataş tarafından 4 Mart 2021 Perşembe günü online olarak gerçekleştirildi.

TEK`Lİ GÜNLER SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ 05.03.2021

    

EMO Ankara Şubesi tarafından “TEK’li Günler” söyleşisi 1 Mart 2021 Pazartesi günü online olarak düzenlendi. Moderatörlüğünü TMMOB Eski Başkanlarından Teoman Alptürk’ün yaptığı söyleşide; Erkan Çetinkaya `Türkiye Elektrik Kurumu Kuruluşu ve Sonrasında Ayrılıp Yeni Kurulan Kuruluşlar`. Nihat Dursun `Türkiye`de Elektriğin Gelişimi; Thales`ten TEK`e` konularını anlattı.

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDE YAPAY ZEKÂ BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENECEK 05.03.2021

    

Elektrik-Elektronik Mühendisi Figen ÖZEN’in ‘Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde Yapay Zek⒠başlıklı sunumu 9 Mart 2021 Salı günü saat 20.00`de online olarak gerçekleşecektir. Webinar bağlantısına erişmek için haberimizin devamında bulunan başlığın üstüne tıklayınız.

YAPILARDA MİMARİ DIŞ CEPHE AYDINLATMASI BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENECEK 05.03.2021

    

Elektrik-Elektronik Mühendisi Ayrım Yaser TALU’nun ‘Yapılarda Mimari Dış Cephe Aydınlatması’ başlıklı sunumu 11 Mart 2021 Perşembe günü saat 20.00`de online olarak gerçekleşecektir. Webinar bağlantısına erişmek için haberimizin devamında bulunan başlığın üstüne tıklayınız.

SUFFRAGETTE (DİREN) FİLMİNİ TARTIŞIYORUZ 04.03.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Kadın Mühendisler Komisyonu tarafından Cam Tavan Söyleşileri’nin ikincisi “Suffragette (Diren) Filmini Tartışıyoruz” etkinliği düzenleniyor.

GSM 5G VE SONRASI BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 03.03.2021

    

“GSM 5G VE Sonrası” başlıklı webinar Elektrik-Elektronik Mühendisi Murat Kaya tarafından 2 Mart 2021 Salı online olarak gerçekleştirildi.

EMO KADIN KOMİSYONU 8 MART ETKİNLİKLERİ 03.03.2021

    

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için EMO Kadın Komisyonu tarafından söyleşiler ve film gösterimini içeren etkinlikler gerçekleştirilecektir.

EDAŞ ÇALIŞTAYI HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA SİVAS-TOKAT-YOZGAT SMM TOPLANTISI DÜZENLENDİ 01.03.2021

    

Elektrik enerjisi alanında arz sürekliliğinin sağlanması aşamasında gelişen olumlu ve olumsuz faktörlerin tespiti ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi amacıyla Şubemizce düzenlenecek olan EDAŞ Çalıştayı’nın ikinci alt toplantısı, Sivas-Tokat-Yozgat SMM toplantısı 27 Şubat 2021 Cumartesi günü 11.00`de online olarak gerçekleştirildi.

YALIN DÜŞÜNCE VE 6 SİGMA BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 01.03.2021

    

Yalın Düşünce Ve 6 Sigma başlıklı webinar Elektrik Mühendisi Bahadır ATMACA tarafından 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 20.00`de online olarak gerçekleştirildi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU MANEVRALAR EĞİTİMİ YAPILDI 26.02.2021

    

Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu eğitiminin metal mahfazalı modüler hücreler üzerinde yapılan saha eğitimi EVA Elektromekanik fabrikalarında 23 Şubat 2021 Salı günü gerçekleştirildi. EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu adına saha eğitimine Şube Yazmanı Özgür Karagülle ve Teknik Görevli Ferhat Bitecek katıldı.

KİŞİSEL ALAN HAKKI BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ 24.02.2021

    

Kişisel Alan Hakkı başlıklı webinar Avukat Yavuz Fırat tarafından 23 Şubat 2021 Salı günü online olarak gerçekleştirildi.

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİYLE MÜCADELE İÇİN RANT DÜZENİNDEN VAZGEÇİLMELİ! 22.02.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca yayımlanan “İklim Değişikliği ile Mücadele Sonuç Bildirgesi” ile ilgili basın açıklaması yaptı. Açıklamada, “Kömür santrallarına alım garantisi, araba lastiğine yenilenebilir enerji desteği verilerek; müteahhit ve TOKİ için binalarda enerji verimliliğini erteleyerek iklim değişikliği ile etkin mücadele yapılamaz” denildi.

DEPOLAMA BİRİMLERİ, SSD TEKNOLOJİLERİ, SAVUNMA SANAYİSİNDE KULLANILAN DİSK TEKNOLOJİLERİ, ZEROİZE WEBINAR DÜZENLENDİ 19.02.2021

    

Depolama Birimleri, SSD Teknolojileri, Savunma Sanayisinde Kullanılan Disk Teknolojileri, Zeroize webinarı Elektrik Elektronik Mühendisi Aykut Altıntaş tarafından 18 Şubat 2021 Perşembe günü online olarak düzenlendi.

GÜÇ ELEKTRONİĞİ UYGULAMALARI VE DC/DC DÖNÜŞTÜRÜCÜLER WEBINAR DÜZENLENDİ 17.02.2021

    

Güç Elektroniği Uygulamaları ve DC/DC Dönüştürücüler webinarı Mekatronik Mühendisi Volkan Süel tarafından 16 Şubat 2021 Salı günü online olarak düzenlendi.

CHP ANKARA İL YÖNETİCİLERİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER 17.02.2021

    

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ve İl Yöneticilerinden oluşan heyet, 17 Şubat 2021 tarihinde EMO Ankara Şubesini ziyaret ederek EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kardelen Kamişli ile görüştüler.

TERÖRÜ LANETLİYORUZ 14.02.2021

    

PKK terör örgütü tarafından kaçırılarak, Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde katledilen 13 vatandaşımızın ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyor, ülkemizi ve vatandaşlarımızı hedef alan terör eylemini nefretle kınıyoruz. ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI 47. DÖNEM YÖNETİM KURULU 14 Şubat 2021

MADEN MÜHENDİSİ CANAN TOSUN’A YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ! 13.02.2021

    

EMO Ankara Şubesi 25. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 14 Şubat 2021 Pazar günü yapılan basın açıklamasında “Maden Mühendisi Canan Tosun’a yapılan saldırıyı kınıyoruz!” denildi. Basın açıklamasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ANKARA ŞUBESİ 2021 ŞUBAT AYI WEBINARLARI DÜZENLENİYOR 12.02.2021

    

EMO Ankara Şubesi 2021 Şubat ayı webinar programı 2 Şubat 2021 Salı günü saat 20.00`de üyemiz Ömer Faruk KURU’nun Ürün Takip Sistemi (ÜTS) başlıklı sunumu ile başladı. Şubat ayı sonuna kadar sekiz ayrı başlıkta üyelerimiz ile buluşacak webinarların ayrıntısına ve kayıt bağlantılarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 


TEK`Lİ GÜNLER SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

05.03.2021
 


Çok Okunanlar


CHP ANKARA İL YÖNETİCİLERİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU MANEVRALAR EĞİTİMİ YAPILDI

GSM 5G VE SONRASI BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

GÜÇ ELEKTRONİĞİ UYGULAMALARI VE DC/DC DÖNÜŞTÜRÜCÜLER WEBINAR DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ 2021 ŞUBAT AYI WEBINARLARI DÜZENLENİYOR

DÖNEN MAKİNALARDA TİTREŞİM - TEMEL KAVRAM VE AÇIKLAMALAR BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

ISO 45001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

ÜYEMİZ İDRİS YAMANTÜRK’Ü KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUZ

MADEN MÜHENDİSİ CANAN TOSUN’A YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ!

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDE YAPAY ZEKÂ BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENECEK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.