MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

CHP ÇANKAYA İLÇE YÖNETİCİLERİ EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDULAR 
CHP Çankaya İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, 10 Mart 2020 Salı günü EMO Ankara Şubesi 25. Dönem Yönetim Kurulu üyelerine tebrik ziyaretinde bulundular. Görüşmede EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ecevit Ablak, Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Yiğitcan Ecevit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa Mumcu, Yönetim Kurulu Üyesi Kardelen Kamişli, Şube Teknik Müdürü Mustafa Öztürk, TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Ataç, EMO Ankara Şubesi 21. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Çiftcan ve üyemiz Şükrü Can İncebıyık hazır bulundu.
 

EMO Ankara Şubesi ziyaretini; CHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Adem Kaleli, CHP Ankara İl Disiplim Kurulu Üyesi İlhan Kat, CHP Çankaya İlçe Başkan Yardımcısı İlçe Eğitim Sekreteri Selis Aydar, CHP Çankaya İlçe Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abidin Işıldak, CHP Çankaya İlçe STK`lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemal Üstün, CHP Çankaya İlçe Eylem ve Etkinlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Mürsel Yavuz ve CHP Çankaya Belediyesi Meclis Üyesi Cefa Sefa gerçekleştirdi.

EMO Ankara Şubesi 25. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ecevit Ablak ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Genç bir ekiple Şube`yi yönetmeye talip olduk ve yönetime ciddi hedeflerle geldi. Seçimler sonucu Ankara Şube`nin demokratik yapısı devam etti. Kamu kurumunda hizmet veren bir yapımız var ama aynı zamanda demokratik kitle örgütü sıfatımız da var. Mesleki anlam üzerinden müdahale etmemiz gereken, katkı koyabileceğimiz her noktada katkımızı koyacağız. Bu bağlamda demokrat tüm siyasi yapılarla ilişkilerimizi sürdüreceğiz. Mesleğimiz üzerinden siyaset geliştirmek de bizim hakkımızdır. Yönetim olarak mesleki disiplinlerimiz üzerinden yol alacağız. Mesleki disiplinlerimizde ciddi sıkıntı var. Şu anki siyasi erk TMMOB`nin tüm Odaları`nı olumsuz etkileyecek şekilde işler yaptı. Depremler oluyor, insanlar ölüyor, enerji konusunda sıkıntılarımız var. Devlet şu anda mesleki denetimi ciddiye almıyor. Biz de bunun için mücadelemizi vereceğiz. Tüm gelişmiş toplumlarda tüm disiplinlerde iktidar erki kimde olursa olsun toplum yararına muhalefet edecek, geliştirecek, deneyimlerini aktaracak yapılar Odalardır. Bu sadece bizde değil Avrupa`da, ABD`de de bu yapılar var. Demokratik kitle örgütlerinin özellikle Meslek Odaları`nın çalışmalarının ciddiye alınması gerekiyor. TMMOB`nin devrimci demokrat kültürü çok uzun yıllardır devam etmekte. Biz de bu kültürle yetişmiş mühendisleriz. Bizi ziyaret ettiniz çok da mutlu olduk"

Ziyaret sırasında konuşan TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Ataç da şunları söyledi; "TMMOB Yönetim Kurulu üyesi olarak burada bulunuyorum. İnanıyorum ki 25. Dönem Yönetim Kurulu`ndaki arkadaşlar güzel çalışmalarla önümüzdeki dönem daha iyi hedefler koyarak çalışmalarını sürdürecektir. Sizleri aramızda görmekten çok mutlu oldum hoş geldiniz."

CHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Adem Kaleli ziyarette yaptığı konuşmada; "Bugünkü toplantıya bir cenazeden dolayı İlçe Başkanımız katılamadı. Meslek Odaları ve STK`lardan sorumlu Cemal Üstün Bey burada. Mesleki sorumluluk alanınızda başarıya ulaşacağınızdan hiç şüphem yok." dedi. CHP Çankaya İlçe Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abidin Işıldak konuşmasında "Hepinize hayırlı olsun diyorum. Alanlarda sizinle duracağız. Bundan sonra daha sık görüşmek dileğiyle yeni yönetim kurulunuz hayırlı olsun" dedi.

 GAZİ İPEK VE KARDELEN KAMİŞLİ`DEN KANAL D HABER`E DEĞERLENDİRME

15.06.2020
 


Çok Okunanlar


GAZİ İPEK VE KARDELEN KAMİŞLİ`DEN KANAL D HABER`E DEĞERLENDİRME

TEMMUZ AYINDA ONLINE MİSEM EĞİTİMLERİ DÜZENLENECEK

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. DÖNEM MESLEK DALI KOMİSYONLARI KURULUYOR

SMM KOMİSYON TOPLANTISI DÜZENLENDİ

`UYGUN ELEKTRİK TESİSATI VE UYGUN KAÇAK AKIM RÖLELERİ HAYAT KURTARABİLİR` (SOL GAZETE, 13.06.2020)

EMO ANKARA ŞUBESİ: ÖLÜM SAÇAN TESİSATLAR BİR AN ÖNCE REVİZE EDİLMELİ (EVRENSEL, 13.06.2020)

EMO ANKARA ŞUBESİ 25. ÖNEM YÖNETİM KURULU TARAFINDAN 13 HAZİRAN 2020 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN `UYGUN ELEKTRİK TESİSATI VE UYGUN KAÇAK AKIM RÖLELERİ HAYAT TURTARABİLİR` BAŞLIKLI BASIN AÇIKLAMASI

UYGUN ELEKTRİK TESİSATI VE UYGUN KAÇAK AKIM RÖLELERİ HAYAT KURTARABİLİR (ZAFER GAZETESİ, 13.06.2020)

Okunma Sayısı: 306


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.