MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

1 MAYIS ULUSLARARASI BİRLİK, MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN! 
Elektrik Mühendisleri Odası 46. Dönem Yönetim Kurulu, 1 Mayıs Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Mesajda, “Dünya’da ve Türkiye’de; haksızlıkların, sömürülerin, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin olmadığı, emeğin sömürülmediği, barış, kardeşlik ve dayanışmanın hüküm sürdüğü bir ortamda, insanca yaşama umudu ile; başta meslektaşlarımız, işçi ve emekçiler olmak üzere tüm halkımızın 1 Mayıs Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü’nü kutluyoruz” denildi. Mesaja haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.
 

 

1 MAYIS ULUSLARARASI BİRLİK, MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Ülkemize, mesleğimize, emeğimize ve geleceğimize sahip çıkıyoruz!

Omuz omuza alanlarda, meydanlarda bir arada kutladığımız 1 Mayıs Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü`nde, bu yıl bütün dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısı ile yan yana olamamanın verdiği hüzünle; ülkemize, mesleğimize, emeğimize ve geleceğimize sahip çıkıyoruz.

Daha sağlıklı günlerde, 1 Mayıs alanlarında yeniden coşkuyla birarada olacağımız inancı ile; sömürü ve yoksulluk karşısında, insan onuruna yaraşır bir sağlık sistemi, iş, gelir ve sosyal güvenlik taleplerimizi evlerimizden, iş yerlerimizden haykırıyoruz.

Kutuplaşmanın olmadığı: barış, demokrasi ve daha güvenli bir gelecek adına emek ve bilimle kurulacak yeni bir toplumsal düzen için, "Tüm farkı yaratan emektir" şiarından hareketle; neoliberal politikalar ve antidemokratik uygulamalar karşısında, mücadele ve dayanışma saffını daha da güçlendiriyoruz.  

Binlerce emekçinin; işlerini, aşlarını kaybettiği, güvencesiz ortamlarda ölmek pahasına çalışmak zorunda kaldığı, örgütlenmenin olmadığı, toplu sözleşmelerin, grev, gösteri ve yürüyüş hakkı gibi en temel hakların keyfi tutumlar ile yasaklandığı, yoksulluğun çığ gibi büyüdüğü bir dönemde, tüm meslektaşlarımızı; emeğimize, mesleğimize sahip çıkmaya, mesleki ve ekonomik haklarımızın kazanılması, mesleki itibarın korunması adına birlik ve dayanışmaya içinde olmaya çağırıyoruz.

Dünya`da ve Türkiye`de; haksızlıkların, sömürülerin, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin olmadığı, emeğin sömürülmediği, barış, kardeşlik ve dayanışmanın hüküm sürdüğü bir ortamda, insanca yaşama umudu ile; başta meslektaşlarımız, işçi ve emekçiler olmak üzere tüm halkımızın 1 Mayıs Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü`nü kutluyoruz.

 

Yeni bir toplumsal düzeni emek ile bilim ile kuracağız!

İş, emek, özgürlük için yaşasın 1 Mayıs!

 

 

 


 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
46.DÖNEM YÖNETİM KURULU
30 NİSAN 2020YOUTUBE YAYINI

20.06.2020
 


Çok Okunanlar


METSAMOR NÜKLEER SANTRALI’NIN HEDEF ALINMASINI KINIYORUZ!

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR

ACI KAYBIMIZ: PROF. DR. OSMAN SEVAİOĞLU VEFAT ETTİ

TMMOB 12. ENERJİ SEMPOZYUMU SONUÇ BİLDİRGESİ

NKP: METSAMOR NÜKLEER SANTRALI`NIN HEDEF ALINMASINI KINIYORUZ (SOL.ORG.TR)

‘AZERBEYCAN’IN HEDEF GÖSTERDİĞİ METSAMOR NÜKLEER SANTRALİ TÜRKİYE’YE 16 KM UZAKLIKTA’ (YESİLGAZETE.ORG)

NKP AZERBAYCAN’IN ERMENİSTAN’A NÜKLEER TEHDİDİNİ KINADI KAYNAK: NKP AZERBAYCAN’IN ERMENİSTAN’A NÜKLEER TEHDİDİNİ KINADI (ENERJİGUNLUGU.NET)

HİROŞİMA VE NAGAZAKİ UNUTULMADI, UNUTTURMAYACAĞIZ!

HİROŞİMA VE NAGAZAKİ UNUTULMADI, NÜKLEER SİLAHLANMAYA HAYIR! (SİYASİHABER4.ORG)

MUTLU BAYRAMLAR…

Okunma Sayısı: 188


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.