MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO İZMİR ŞUBESİ MAYIS 2020 BÜLTENİ YAYIMLANDI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Bülteni`nin Mayıs 2020 tarihli 360. sayısı `Yaşasın 1 Mayıs` kapağıyla yayımlandı. `İnsanca Yaşamak İçin Üreteceğiz` başlıklı 1 Mayıs açıklamasının yer aldığı bültende, `Emeği, Bilimi, Demokrasiyi, Laikliği ve Örgütümüzü Savunacağız` vurgusuna yer verildi.
 

Bültenin 360. Sayısı‘nda ilk olarak EMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu‘nun kaleme aldığı "Emeği, Bilimi, Demokrasiyi, Laikliği ve Örgütümüzü Savunacağız" başlıklı başyazıya yer verildi. Yazısında Covid-19 salgını sürecinde Şubemizce toplantı, seminer vb. etkinliklerin çevrimiçi gerçekleştirildiğine değinen Uğurlu siyasi iktidarın meslek odalarını etkisizleştirmeye dönük girişimlerine karşı meslek örgütümüzün etrafında kenetlenerek mücadelenin birlikte sürdürüleceğini vurguladı.

Bültenin "Şubeden Haberler" bölümünde Danışma Kurulu Toplantısı ve Efeler Belediyesi ile imzalanan işbirliği protokolü haberleri, "5G ile Koronavirüs Salgını Arasında İlişki Yok" başlıklı Şube basın açıklaması yer alırken; internetin ülkemizde kullanılmaya başlanmasının "27. Yıldönümünde İnternet Yaşamdır" başlıklı bildirge de yayımlandı.

Aramızdan ayrılan meslek büyüğümüz Altay Anıl anısına H. Avni Gündüz‘ün kaleme aldığı yazıya da yer verilen bültende; TMMOB‘den "Mücbir Sebep", Nükleer Karşıtı Platform tarafından "Nükleere Değil Sağlığa Yatırım" çağrıları da yer aldı.

Mayıs 2020 Bülteninde; "İnsanca Yaşamak İçin Üreteceğiz" başlıklı 1 Mayıs açıklaması, İzmir Emek ve Demokrasi Güçlerinin yerel yönetimlerin COVID-19 salgını  dezavantajlı kesimlerle dayanışma kampanyalarının engellenmesi konusunda açıklama, "Çarkları Durdurmadan Salgın Durmaz" başlıklı açıklamaları yer buldu. 

EMO İzmir Şubesi 33. Dönem Çalışma Programı‘na da yer verilen bültende; Elektrik Yüksek Mühendisi İş Güvenliği Uzmanı Üyemiz F. Ünal Toktaş‘ın Maske Kullanımı ile ilgili kaleme aldığı yazının yanı sıra, TMMOB Kadın Çalışma Grubu‘nun da aralarında olduğu kadın örgütlerinin "Çocuk İstismarının Affı Olmaz" başlıklı açıklaması yayımlandı.

Bülten, ayın güncel gelişmelerinin mizahi ve ironik bir dille aktarıldığı "Vendetta" sayfası ile tamamlandı.

EMO İzmir Şubesi Bülteni‘nin 360. Sayısı‘na aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

 


Dijital Bülten bağlantısı : 

https://www.paperturn-view.com/?pid=ODk89768&v=1.2  


Bülten .pdf uzantılı :  

http://www.emo.org.tr/yayinlar/dergi_goster.php?kodu=1217&sube=7
 


 

 https://www.paperturn-view.com/?pid=ODk89768&v=1.2  KAPİTALİST DÜNYA SİSTEMİNDE KAOS VE POLİTİK AYRIŞMALAR: “ADALET YOKSA BARIŞ YOK” // ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ// CANLI YAYIN KAYDI

17.06.2020
 


Çok Okunanlar


ÇEVRİMİÇİ SEMİNER: YANGIN ALGILAMA VE YANGIN ALARM SİSTEMLERİYLE İLGİLİ TSE CEN/TS 54-14 STANDARDINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER // KAYIT

EMO İZMİR ŞUBESİ BÜLTENİ`NİN HAZİRAN 2020 SAYISI YAYINLANDI: TMMOB‘YE DOKUNMA

27. YILINDA SİVAS KATLİAMINI LANETLİYORUZ

Okunma Sayısı: 47


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.