MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 150  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

VI. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ «Yeni» 21.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi`nce, 16-19 Ekim 2019 tarihleri arasında `VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi` düzenlendi. “Geleceğin Elektrik Tesisleri ve Dijitalleşme” temalı kongre kapsamında 4 büyük sempozyum ve özel etkinlikler gerçekleştirildi.

NKP BİLEŞENLERİ NÜKLEER TEHLİKEYE KARŞI MERSİN’DE BULUŞTU 14.10.2019

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) bileşenleri, 13 Ekim 2018`de Mersin’de buluştu. Etkinlikte; Ülkemizde kurulması planlanan nükleer santrallar, nükleer silahlanma yarışı, enerji politikaları masaya yatırıldı. Nükleer karşıtı dayanışmanın artırılması, santralların faaliyetlerinin durdurulması ve nükleer silahların kaldırılması için mücadele vurgusu yapıldı. Etkinlik çalışmaları bir sonuç bildirgesi ile ilan edilirken, NKP Kongresi yapılması kararı alındı.

VI. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ BAŞLIYOR 14.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin “Geleceğin Elektrik Tesisleri ve Dijitalleşme” ana temasıyla düzenlediği VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi, 16-19 Ekim 2019 tarihleri arasında Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

SEYFETTİN ATAR’A KUTLAMA ZİYARETİ 11.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Heyeti, Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Araştırma ve Geliştirme Dairesi Başkanlığı’na atanan EMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Atar’ı ziyaret ederek, yeni görevinden dolayı kutladı ve başarı dileklerini iletti.

MEHMET MAK’A KUTLAMA ZİYARETİ 11.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Heyeti, Adana Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Şube Müdürlüğü’ne getirilen EMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mak’ı ziyaret ederek, yeni görevinden dolayı kutladı ve başarı dileklerini iletti.

`BU TOPRAKLARIN İHTİYACI ADALET, DEMOKRASİ VE BARIŞTIR` 10.10.2019

    

DİSK-KESK-TMMOB ve TTB, son günlerde yaşanan gelişmeler ve Suriye‘nin kuzeyinde başlatılan askeri operasyon ile ilgili ortak basın açıklaması yaptı. Başka bir ülkenin toprağında askeri bir operasyona girişmenin, kimin ihtiyacına yanıt verdiğinin büyük bir soru işareti olduğu belirtilen açıklamada, `Böylesi bir askeri maceranın hiçbir sorunu çözmeyeceğini, aksine ülkemizin temel sorunlarını derinleştireceğini görenler için, göz göre göre susma zamanı değildir` denildi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

10 EKİM KATLİAMININ DÖRDÜNCÜ YILINDA YİTİRDİĞİMİZ CANLARI ANDIK 10.10.2019

    

Ankara Tren Garı’nda 10 Ekim 2015’te Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi’ne yapılan bombalı saldırıda katledilen 103 kişiyi, aramızdan ayrılışlarının 4. yıldönümünde özlemle andık.

10 EKİM’DE YİTİRDİKLERİMİZİ ANIYORUZ 09.10.2019

    

10 Ekim 2015 tarihinde düzenlenen Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi’ne yapılan bombalı saldırıda katledilen 103 kişiyi aramızdan ayırılışlarının 4. yıldönümünde çeşitli etkinliklerle anıyoruz. Anma programına göre, 10 Ekim 2019 Perşembe günü saat 09.00’da Ulus Metro Durağı’nda toplanılmaya başlanacak. Ankara Garı önündeki tören de saat 10.04’te gerçekleştirilecek.

SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 07.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi, Bilgisayar Mühendisleri Odası (BMO), TED Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümleri tarafından düzenlenen “Sinyal ve Görüntü İşleme Konferansı-2019”, 5-6 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

5. İZMİR RÜZGÂR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ 07.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi ve Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen “5. İzmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi”, 3-5 Ekim 2019 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sempozyumun açılış konuşmalarında, Türkiye’de rüzgar enerjisinin gelişimine dikkat çekilirken, enerji üretiminde fosil yakıtlara değil, yenilenebilir kaynaklara öncelik verilmesi gerektiği vurgulandı.

EMO MİSEM KOMİSYONU TOPLANTISI 04.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Meslekiçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) Daimi Komisyonu 28 Eylül 2019 tarihinde EMO Genel Merkezi’nde toplanarak, bugüne dek yapılan çalışmalar, “eğitmen eğitimleri` ve önümüzdeki dönem programını değerlendirdi.

CEM TV - ANA HABER 04.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, 1 Ekim 2019 tarihinde Cem TV’nin Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısı ile katılarak, elektrik zamları ile ilgili açıklamalar yaptı. İpek’in değerlendirmelerini yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

EMO SMM DAİMİ KOMİSYONU DENİZLİ’DE TOPLANDI 03.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Serbest Müşavirlik Mühendislik (SMM) Daimi Komisyonu 28 Eylül 2019 tarihinde EMO Denizli Şubesi’nde toplandı. SMM uygulamalarının ele alındığı toplantıda, gelen evraklar ve 2020 yılı en az ücret bedellerinin belirlenmesine yönelik değerlendirmeler yapıldı.

SMM VE MESLEKİ DENETİM ÇALIŞTAYI HAZIRLIK TOPLANTISI 03.10.2019

    

Denizli’de 2-3 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek SMM ve Mesleki Denetim Çalıştayı’na yönelik hazırlık toplantısı, 29 Eylül 2019’da EMO Denizli Şubesi Mesut Ulutaş Toplantı Salonu’nda yapıldı.

EMO YÖNETİM KURULU BAŞKANI İPEK, HALK TV YAYININA KATILDI 01.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, 1 Ekim 2019 tarihinde Halk TV’nin canlı yayınına katılarak, elektrik zamları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Enerji alanında yaşanan gelişmelere de değinen İpek’in açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

EMO YÖNETİM KURULU BAŞKANIİ İPEK, CEM TV’NİN YAYININA KATILACAK 01.10.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, 1 Ekim 2019 tarihinde Cem TV’nin Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısı ile katılarak, elektrik zamları ile ilgili değerlendirmelerde bulunacak. Gülseren Yıldırım Bakır’ın sunduğu Ana Haber Bülteni 18.30-19.30 saatleri arasında yayınlanacak.

ELEKTRİKTE ZAMLAR HIZ KESMİYOR 01.10.2019

    

Elektrik fiyatlarına 1 Ekim 2019’dan geçerli olmak üzere yüzde 14.9 oranında zam yapıldı. Temmuz ayında yapılan yüzde 15 zamla birlikte bu yıl içinde yapılan zam yüzde 32’ye ulaştı. Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) 230 kilovatsaat asgari tüketim tutarı üzerinden yaptığı hesaplamaya göre 4 kişilik bir ailenin aylık elektrik faturası 142 liradan 163 liraya çıktı. Yeni zamlarla ilgili basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO’DAN KAZ DAĞLARI DİRENİŞİNE “ENERJİ” DESTEĞİ 30.09.2019

    

Kaz Dağları’ndaki altın madenciliğine karşı çadırlarda direnişi sürdüren kişilerin enerji ihtiyacını karşılamak için Elektrik Mühendisleri̇ Odası’nın (EMO) başlattığı destek çağrısıyla tedarik edilen güneş panelleri alana kuruldu. TMMOB 45. Dönem 4. Danışma Kurulu için Çanakkale’ye giden EMO Yönetim Kurulu üyeleri güneş panellerinin kurulduğu alanda incelemeler yaptı.

NKP MERSİN BULUŞMASI 30.09.2019

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) bileşenleri 13 Ekim 2019’da Mersin’de bir araya geliyor. Bilim insanları, uzmanlar, sektör temsilcileri, gönüllü kuruluş, sendika ve meslek örgütü temsilcilerinin katılacağı etkinlikte, enerji politikaları ve nükleer santrallar, Türkiye’nin özgün jeolojisi, yaşanabilir bir çevrede nükleer santralların yeri ve nükleer silahlanmada santrallar konuları masaya yatırılacak. Etkinliğe yazılı ve görsel basın emekçileri ile tüm halkımız davetlidir.

TMMOB DANIŞMA KURULU TOPLANTISI 29.09.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, TMMOB 45. Dönem 4. Danışma Kurulu’nda, güncel gelişmeler ve Oda çalışmalarıyla ilgili değerlendirmeler yaptı. Doğa katliamına yol açan yatırım kararlarını eleştiren İpek, “Çanakkale’de olduğu gibi ülkemizin dört bir yanında sermaye çıkarlarına hizmet etmek adına yapılan enerji yatırımları çığırından çıkmıştır” diye konuştu.

 


CEM TV - ANA HABER

04.10.2019
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİKTE ZAMLAR HIZ KESMİYOR

ELEKTRİKTE ZAMLAR HIZ KESMİYOR

VI. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ BAŞLIYOR

İLETİŞİMDEKİ DEPREM DAHA YIKICI OLDU!

MEHMET MAK’A KUTLAMA ZİYARETİ

NKP MERSİN BULUŞMASI

SEYFETTİN ATAR’A KUTLAMA ZİYARETİ

`BU TOPRAKLARIN İHTİYACI ADALET, DEMOKRASİ VE BARIŞTIR`

NKP BİLEŞENLERİ NÜKLEER TEHLİKEYE KARŞI MERSİN’DE BULUŞTU

EMO MİSEM KOMİSYONU TOPLANTISI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri