MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 145  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SRİ LANKA’DAKİ TERÖR SALDIRISINDA GENÇ MESLEKTAŞIMIZ SERHAN SELÇUK NARİÇİ’Nİ YİTİRDİK… 22.04.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi üyesi Serhan Selçuk Nariçi, Sri Lanka’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybetmiştir. Genç meslektaşımızı yitirmenin derin üzüntüsünü yaşarken saldırıyı kınıyor, üyemizin ailesine, sevenlerine ve EMO örgütlülüğüne başsağlığı ve sabır diliyoruz. Bu olay bir kez daha göstermiştir ki barış, bir arada yaşama kültürü ve huzuru hedef alan ayrıştırıcı ve kamplaştırıcı politikaların toplumları getireceği nokta kan, gözyaşı ve kaos ortamıdır. EMO Yönetim Kurulu olarak saldırının faillerini lanetliyor, tüm insanlığı hedef alan terör olaylarının artık son bulmasını istiyoruz.

EMO TEKNİK KOMİSYON TOPLANTISI 17.04.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Teknik Komisyon toplantısında tamamlanan çalışmalarla ilgili Yönetim Kurulu üyelerine bilgi verilerek, önümüzdeki dönem programıyla ilgili görüş alışverişi yapıldı.

ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİNİN 1 KV ÜSTÜ SMM YETKİLERİ İLE İLGİLİ EMO GÖRÜŞÜ YÖK’E GÖNDERİLDİ 17.04.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), elektronik mühendislerinin 1 kV üstü Serbest Müşavir Mühendis (SMM) yetki sorunlarının çözülmesine yönelik hazırlanan Oda görüşünü Yükseköğretim Kurulu’na (YÖK) iletti.

TMMOB 3. BİLİRKİŞİLİK ÇALIŞTAYI 09.04.2019

    

İlki 19 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilen TMMOB Bilirkişilik Çalıştayı`nın üçüncüsü, 12 Nisan 2019 tarihinde “6754 Sayılı Yasanın Uygulama Sürecinde Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” başlığıyla İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Teoman Öztürk Salonu`nda düzenlenecek. Çalıştayın programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB, SEÇMEN İRADESİNİN İLANI VE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKILMASI İÇİN ÇAĞRI YAPTI 09.04.2019

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, 9 Nisan 2019 tarihinde bir basın açıklaması yaparak, “Seçimlere ilişkin seçmen iradesinin ilanını gerçekleştirerek demokrasiye sahip çıkılması” çağrısında bulundu. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO BİLİMSEL DERGİ TR DİZİN`DE 09.04.2019

    

Elektronik, bilgisayar, elektrik, kontrol ve biyomedikal mühendisliği alanlarında makalelerin yayımlandığı hakemli dergimiz EMO Bilimsel Dergi, 2017 ve 2018 yılında yayımlanmış olan tüm sayılarıyla beraber ULAKBİM TR Dizin’de yer almaya başladı.

TEVFİK OKUMUŞ, İBRAHİM ATALI, CELAL POLAT VE MEHMET AYSAN’I ANIYORUZ 05.04.2019

    

Samsun’da yapılan Elektrik Mühendisleri Odası Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nın ardından, 6 Nisan 1997 tarihinde Adana’ya dönüş yolunda kaza geçirerek yaşamını yitiren Tevfik Okumuş, İbrahim Atalı, Celal Polat ve Mehmet Aysan’ı saygı ve özlemle anıyoruz.

BİNA VE TESİS YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ FUAR VE KONFERANSI BAŞLADI 03.04.2019

    

Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuar ve Konferansı, 3 Nisan 2019 tarihinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi`nde başladı. Fuar alanında Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şubesi`ne ait stant da yer alıyor.

TMMOB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 29.03.2019

    

TMMOB İş Güvenliği Uzmanlarının Sorunları Çalıştayı Sonuç Bildirgesi yayımlandı. İş güvenliği uzmanlarının, işverenin yapmadığı veya yapamadığı çalışmaların takipçisi ve sorumlusu olmaması gerektiği vurgulanan bildirgede, “İşçi sağlığı ve iş güvenliği hizmetlerinin piyasalaştırılması, yaşanan sorunların en temel kaynağıdır. İşyerlerine verilecek işçi sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri bir kamu hizmeti olarak ele alınmalıdır” denildi. Bildirgenin tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB DÜNYA SU GÜNÜ SEMPOZYUMU YAPILDI 25.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası’nın da düzenleyicileri arasında yer aldığı “TMMOB Dünya Su Günü Sempozyumu`, 23 Mart 2019 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu`nda gerçekleştirildi.

LEYLA GÜVEN’E ZİYARET 22.03.2019

    

Nevruz kutlaması için Diyarbakır’da bulunan TMMOB heyeti, 134 gündür açlık grevinde olan HDP Hakkari Milletvekili Leyla Güven’i ziyaret etti.

“SUSMUYORUZ, KORKMUYORUZ, İTAAT ETMİYORUZ!” 22.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kadın Komisyonu, 8 Mart yürüyüşünde yaşanan polis şiddetine karşı bir mesaj yayımlayarak, yıllardır mücadele ile kazanılan hakların iktidar eliyle tırpanlanmaya çalışılmasına tepki gösterdi. Türkiye’de son yıllarda yükselişini giderek artıran kadın hareketi ve dayanışmasını hiçbir baskıcı yöntemin sindiremeyeceği vurgulanan mesajda, “Atölyede, kampüste, şantiyede, ofiste hayatın her alanında vardık, varız, var olacağız. Geceleri de, sokakları da, meydanları da terk etmiyoruz” denildi.

NEVRUZ’U DİYARBAKIR’DA KUTLADIK 22.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası, baharın müjdecisi Nevruz’u Diyarbakır’da kutladı.

NEVRUZ/NEWROZ KUTLU OLSUN! 21.03.2019

    

Dün olduğu gibi bugün de günümüzün `dehak`larına karşı mücadele edilen diriliş ve özgürlüğün sembolü, baharın müjdecisi Newroz`un tüm halklara barış getirmesini dileriz. Newroz pîroz be! / Nevruz kutlu olsun!

TMMOB DÜNYA SU GÜNÜ SEMPOZYUMU 20.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası`nın da düzenleyicileri arasında yer aldığı TMMOB Dünya Su Günü Sempozyumu 23 Mart 2019 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu`nda gerçekleştirilecek. “Su Yönetiminde Tarımsal ve Kentsel Su Politikaları” temasıyla düzenlecek sempozyumun programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO KADIN KOMİSYONU ETKİNLİKLERİ 19.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kadın Komisyonu üyeleri, 16-17 Mart 2019 tarihlerinde toplantı, belgesel film gösterimi ve SEKA Kağıt Fabrikası ziyareti için Kocaeli’de bir araya geldi.

ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN YILDÖNÜMÜ`NÜ KUTLUYORUZ 18.03.2019

    

Emperyalist devletlerin doymak bilmez hırslarıyla dünyanın her yanından insanları savaşa sürüklediği Çanakkale’de, 104 yıl önce Anadolu halklarının ortak mücadelesi ile kazanılan zaferin yıldönümü bugün… Dünyada benzerine az rastlanan bir direnişin simgesi olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünü kutluyoruz. “Biz barış istiyoruz dediğimiz zaman tam bağımsızlık dediğimizi herkesin anlaması gerekir.” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

YENİ ZELANDA KATLİAMINI KINIYORUZ! 18.03.2019

    

Yeni Zelanda’da iki camiye yapılan silahlı saldırıda 49 insanın katledilmesi insanlık adına yeni bir utanç olarak tarihe geçmiştir. Emperyalizmin Ortadoğu’daki sömürü, savaş ve işgal politikalarının bedeli insanlığa ödetilmeye devam ediyor. Kendinden olmayanı hunharca katletmeyi meşru gören ırkçı ve faşist zihniyeti lanetliyoruz. Saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerine ve tüm Yeni Zelanda halkına başsağlığı diliyoruz. TMMOB Yönetim Kurulu

EMO-ELDER GÖRÜŞMESİ 12.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Heyeti, 6 Mart 2019 tarihinde Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği’ni (ELDER) ziyaret etti. Ziyarette, EMO’nun meslek alanlarına ilişkin yürürlükteki yönetmelikler ve sahada uygulama birlikteliğinin sağlanması üzerinde duruldu.

EMO İZMİR ŞUBESİ HİZMET VE EĞİTİM MERKEZİ TÖRENLE AÇILDI 11.03.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi’nin yeni Hizmet ve Eğitim Merkezi, 8 Mart 2018 tarihinde düzenlenen törenle açıldı. Törende yapılan konuşmalarda, yeni binanın dayanışmanın eseri olduğu ve EMO’nun kurumsallaşmasına katkı sağlamanın yanı sıra emek ve demokrasi mücadelesini de güçlendireceğinin altı çizildi.

 


ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILDI

24.01.2019
 


Çok Okunanlar


EMO BİLİMSEL DERGİ TR DİZİN`DE

ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİNİN 1 KV ÜSTÜ SMM YETKİLERİ İLE İLGİLİ EMO GÖRÜŞÜ YÖK’E GÖNDERİLDİ

EMO TEKNİK KOMİSYON TOPLANTISI

BİNA VE TESİS YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ FUAR VE KONFERANSI BAŞLADI

TEVFİK OKUMUŞ, İBRAHİM ATALI, CELAL POLAT VE MEHMET AYSAN’I ANIYORUZ

TMMOB DÜNYA SU GÜNÜ SEMPOZYUMU YAPILDI

TMMOB 3. BİLİRKİŞİLİK ÇALIŞTAYI

TÜKETİCİYE DE ZAM GÖRÜNDÜ (CUMHURİYET)

SRİ LANKA’DAKİ TERÖR SALDIRISINDA GENÇ MESLEKTAŞIMIZ SERHAN SELÇUK NARİÇİ’Nİ YİTİRDİK…

TMMOB, SEÇMEN İRADESİNİN İLANI VE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKILMASI İÇİN ÇAĞRI YAPTI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri