MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 153  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

HALK TV - HALK KÜRSÜSÜ 27.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek’in, elektrik fiyatlarına üst üste yapılan zamlar ve sektörün durumu ile ilgili değerlendirmeleri, 25 Ocak 2020 tarihinde Halk TV’de “Halk Kürsüsü” programında yayınlandı. İpek’in açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

FOX TV- ANA HABER 22.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek’in, son 1.5 yılda elektriğe yapılan zamlara ilişkin değerlendirmeleri, 21 Ocak 2020’de Fox TV Ana Haber Bülteni’nde yayınlandı. İpek’in değerlendirmelerini yazımızın devamından izleyebilirsiniz

GAZİ İPEK’İN ELEKTRİK ZAMLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMALARI FOX TV ANA HABER’DE YAYINLANACAK 21.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, 21 Ocak 2020 tarihinde Fox TV muhabiri ile röportaj yaparak, son 2 yılda elektrik fiyatlarına gelen zamlar ve konut tarifelerindeki değişimle ilgili değerlendirmelerini aktardı. İpek’in açıklamaları bugün saat 19.00’da Fox TV Ana Haber Bülteni’nde yayınlanacak.

SİNOP’TA, YAŞAM HAKKI TALEBİ YARGILANAMAZ 20.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, Sinop’ta nükleer karşıtlarının, 21 Ocak 2020’de, 1. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacağı davanın ilk duruşması nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada, davanın basit bir dava niteliği taşımadığına dikkat çekilerek, siyasi iktidarın baskı ve yıldırma politikasının bir sonucu, nükleer santral dayatmasının bir parçası olduğu kaydedildi. Açıklama aşağıda değerlendirmenize sunulur.

ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILDI 17.01.2020

    

Geçen yıl yitirdiğimiz Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem Yönetim Kurulu Saymanı Şakir Aydoğan ve EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahsin Yılmaz’ı, aramızdan ayrılışlarının 1. yıldönümünde törenle andık.

EMO ŞUBELERİ GENEL KURUL TAKVİMİ 16.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) şubelerinin Olağan Genel Kurul süreçleri başladı. İlk olarak 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde Antalya, Mersin ve Samsun şubelerinin genel kurul ve seçimleri tamamlandı. EMO şubelerinin olağan genel kurullarına ilişkin takvime yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ANTALYA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI 13.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şube 14. Olağan Genel Kurulu, 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde yapıldı. Tek listenin girdiği seçimler sonucunda Antalya Şube yeni Yönetim Kurulu; Şaban Tat, Ahmet Aydın, Çiğdem Işıkyürek, Durali Çakır, Eser Oraklı, Ferhat Yamak ve Onur Yazıcı’dan oluştu.

SAMSUN ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI 13.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Samsun Şube 18. Olağan Genel Kurulu, 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde yapıldı. Tek listenin girdiği seçimler sonucunda Samsun Şube yeni Yönetim Kurulu; Tarık Tarhan, Tamer Bilal, İbrahim Deniz Saygılı, Ali Ekber Özdemir, Ahmet Kurada, Cem Kaya ve Hülya Gökalp Clarke isimlerinden oluştu.

MERSİN ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI 13.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Mersin Şube 11. Olağan Genel Kurulu, 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde yapıldı. İki listenin girdiği seçimler sonucunda Mersin Şube yeni Yönetim Kurulu; Seyfettin Atar, İsmail Alkaya, Caner Özdemir, Umut Temizkan, Metin Güneş, Veysel Atcı ve Alkan Alkaya’dan oluştu.

“TURGUT ÖZAL’IN EMO’DAN ATILDIĞI” İDDİASI GERÇEKDIŞIDIR 06.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Yavuz Donat’ın Sabah Gazetesi’nde yer alan yazısı üzerine açıklama yaparak, Turgut Özal`ın EMO`dan atıldığına ilişkin iddianın doğru olmadığını, konuyla ilgili olarak Sabah Gazetesi`ne bir kez daha düzeltme gönderildiğini bildirdi.

ACI KAYBIMIZ – MİHDİ YARBA’YI YİTİRDİK 06.01.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) genç üyelerinden Elektrik-Elektronik Mühendisi Mihdi Yarba, Ankara Yenimahalle’de bir okul inşaatında 18 Aralık’ta inşaat iskelesinin çökmesi sonucu yaşamını yitirmiştir.

MUTLU YILLAR 31.12.2019

    

Büyük umutlarla girdiğimiz 2020’nin, demokrasi ve özgürlük taleplerimizin karşılığını bulduğu; kalkınmış, bağımsız bir Türkiye’de birlik, dayanışma, barış ve kardeşlik içinde yaşayacağımız bir yıl olmasını diliyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun. Elektrik Mühendisleri Odası 46. Dönem Yönetim Kurulu

TMMOB YÖK İLE GÖRÜŞTÜ 30.12.2019

    

TMMOB Yönetim Kurulu II. Başkanı Selçuk Uluata ve Yürütme Kurulu Üyesi Baki Remzi Suiçmez, 25 Aralık 2019 tarihinde Yükseköğretim Kurulu yetkilileriyle görüştü.

EMO 65 YAŞINDA! 26.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, Odanın 65. kuruluş yılı nedeniyle basın açıklaması yaptı. EMO’nun 5 bin üyesinin katılımıyla gerçekleştirdiği ankete göre, Oda üyesi mühendisler arasındaki işsizlik oranının yüzde 30’un üstüne çıktığının saptandığı belirtilen açıklamada, krize karşı günübirlik değil kalıcı çözümler getirilmesi ve acilen istihdam planlaması yapılması istendi. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

2020 EMO AJANDASI DAĞITIMI BAŞLADI 24.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası 2020 Ajandası çıktı. Şubelerimiz ve temsilciklerimize 23 Aralık 2019 tarihi itibarıyla gönderilmeye başlanan ajandamızı üyelerimiz ücretsiz olarak edinebilecek. Ajanda isteyen EMO üyeleri ilgili şube ya da temsilciliklerine başvurabilir.

EMO DİYARBAKIR ŞUBESİ BASIN AÇIKLAMASI 24.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube Yönetim Kurulu, yerel ve ulusal medya organlarında 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde yayımlanan gerçeğe aykırı haberlere karşılık, 24 Aralık 2019`da bir basın toplantısı düzenleyerek açıklama yaptı. Açıklamada, “Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) yetkilileri, yerel ve ulusal medya organlarına amacını aşan beyanatlar vererek çarpıtıcı, inandırıcılığı olmayan, gerçekten uzak ve spekülatif haberlerin oluşmasına zemin hazırlamıştır” denildi.

REKABET KURULU SÖZLÜ SAVUNMA TOPLANTISI 19.12.2019

    

Rekabet Kurulu’nun Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) En Az Ücret ve Mesleki Denetim Uygulama Esasları Yönetmeliği kapsamında yapılan bir uygulama nedeniyle EMO hakkında yürüttüğü soruşturma çerçevesinde, 18 Aralık 2019 tarihinde sözlü savunma toplantısı gerçekleştirildi. EMO heyeti toplantıda, EMO’nun kaynağını Anayasa, ilgili yasalar ve yönetmeliklerden alan görev ve yetkilerinin altını çizerek, soruşturma süreci ve hazırlanan raporun hukuka aykırı olduğunu vurguladı.

SANAYİ KONGRESİ’NDE SEKTÖR SUNUMU 13.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, TMMOB Sanayi Kongresi’nde elektrik sektörünün durumuna ilişkin rapor sundu.

10. YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI SEMPOZYUMU BAŞLADI 12.12.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi’nin düzenlediği “10. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu”, 12 Aralık’ta Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. Sempozyumun açılış konuşmalarında, yenilenebilir enerji kaynaklarının önemine dikkat çekilerek, Türkiye’nin bu yarışın gerisinde kalmamak için bir an önce harekete geçmesi ve sahip olduğu zengin potansiyeli değerlendirmesi gerektiği vurgulandı.

ENERJİ SEMPOZYUMU KATILIMCILARI HASANKEYF’İ ZİYARET ETTİ 11.12.2019

    

TMMOB 12. Enerji Sempozyumu katılımcıları, 8 Aralık’ta Hasankeyf’i ziyaret ederek, Ilısu Barajı nedeniyle sular altında kalacak bölgede incelemeler yaptı. Heyet üyeleri, Türkiye’nin Ilısu Barajı’ndan üretilecek enerjiye ihtiyacı olmadığını vurgulayarak, tarihi ve doğayı yok edecek bu projenin durdurulmasını istediler.

 


HALK TV - HALK KÜRSÜSÜ

27.01.2020
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN ZORUNLU AÇIKLAMA

“TURGUT ÖZAL’IN EMO’DAN ATILDIĞI” İDDİASI GERÇEKDIŞIDIR

ACI KAYBIMIZ – MİHDİ YARBA’YI YİTİRDİK

EMO ŞUBELERİ GENEL KURUL TAKVİMİ

“TURGUT ÖZAL’IN EMO’DAN ATILDIĞI” İDDİASI GERÇEKDIŞIDIR

TMMOB YÖK İLE GÖRÜŞTÜ

MERSİN ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

ANTALYA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

SAMSUN ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

`TURGUT ÖZAL`IN EMO`DAN ATILDIĞI İDDİASI GERÇEKDIŞIDIR` (ARTIGERCEK.COM)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri