MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 124  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB`YE BAĞLI ODALAR ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE `HAYIR` DEDİ 03.02.2017

    

TMMOB`ye bağlı 23 oda, ortak açıklama yaparak Anayasa değişikliğine `hayır` dedi. Ülkenin karanlığa gidişinin durdurulabileceği vurgulanan açıklamada, `Ülkemizin ve halkımızın geleceğini, Cumhuriyeti, demokrasiyi, laikliği, toplumsal yaşamın bütününü kapsayan meslek alanlarımız ve örgütlerimizi korumak için anayasa değişikliğine hayır diyeceğiz` denildi. Anayasa değişikliği içeriğinin yanısıra hazırlık süreci, TBMM`de kabul ediliş şekli ve OHAL koşullarında referanduma sunulması eleştirilen açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ABD’Yİ KINIYORUZ: HER TÜRLÜ FAŞİZME HAYIR! 02.02.2017

    

Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı`na Donald Trump`ın gelmesinin ardından; Irak, Suriye, Yemen, İran, Sudan, Somali ve Libya vatandaşlarının Amerika`ya girişine yasak getirilmiş, Meksika sınırına duvar örülmesine yönelik kararname çıkarılmıştır. Sermayenin sınırsız dolaştığı küreselleşen dünyada, `ırkçı` temelli bir yaklaşımla insanların dolaşım özgürlüğünün yok edilmesi; demokrasinin asgari koşullarının yok sayılması demektir. Teröre engel olmak adına yapılan demokrasi dışı her türlü uygulama; bizzat terör tehdidini artırmaktadır. İnsanların potansiyel suçlu sayılması anlayışını reddediyor, ABD`yi kararından ötürü kınıyoruz.

SAKARYA’NIN YAZ SAATİ UYGULAMASINA İLİŞKİN AÇIKLAMALARI KANAL B’DE DUYURULDU 27.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Birimi Koordinatörü Olgun Sakarya’nın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın; yaz saati uygulaması ile tasarruf sağlandığı, uygulamanın insan psikolojisine de olumlu yansıdığı yönündeki açıklamasına ilişkin yaptığı değerlendirme, 27 Ocak 2017 tarihinde, Kanal B Ana Haber Bülteni’nde kamuoyuna duyuruldu. Sakarya’nın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

KURDA OHAL “DALGA”SININ FATURASI YURTTAŞA… 27.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Turkcell ve Telekom‘un 4.5N lisans ihalesi kapsamındaki ödemelerinin de aralarında bulunduğu devlet alacaklarına yönelik getirilen sabit kur uygulamasına tepki gösterdi. Bir nevi borçlulara af niteliğindeki bu uygulamadan kimlerin yararlandırılacağını soran EMO; ilacı yurtdışından gelen hastalardan katılım payının bile dalgalı kur üzerinden alındığına dikkat çekerek, OHAL ve adaletsiz uygulamaların biran önce son bulmasını istedi. EMO`nun açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

SAKARYA KANAL B ANA HABER’DE YAZ SAATİ UYGULAMASINI DEĞERLENDİRECEK 27.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Birimi Koordinatörü Olgun Sakarya, yaz saati uygulamasının sonuçları ve tasarruf tedbirlerine ilişkin Kanal B’nin sorularını yanıtladı. Sakarya’nın değerlendirmelerini, bugün (27 Ocak 2017) saat 20.00’da Kanal B’de yayınlanacak Ana Haber Bülteni’nde izleyebilirsiniz.

UĞUR MUMCU SAMSUN’DA ANILDI 26.01.2017

    

Gazeteci-yazar Uğur Mumcu katledilişinin 24. Yıldönümünde, EMO Samsun Şubesi’nin de düzenleyicileri arasında yer aldığı “Nasıl Bir Ülkede Yaşıyoruz? Biz Ne Yapmalıyız?” konferansı ile anıldı. Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Orhan Bursalı tarafından verilen konferansta, otoriterliğe karşı Cumhuriyeti koruma ve yaşatma çağrısı yapıldı.

IV. ENERJİ VERİMLİLİĞİ GÜNLERİ DÜZENLENDİ 19.01.2017

    

EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen IV. Enerji Verimliliği Günleri, Yaşar Üniversitesi Konferans Salonu`nda 19-20 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Etkinlikte; konutlarda, aydınlatmada ve sanayide enerji verimliliğine ilişkin konuların yanı sıra yenilenebilir kaynaklar ve verimlilik arasındaki ilişki de masaya yatırıldı. Enerji maliyetlerinin yüksekliği ve dışa bağımlılık nedeniyle yaşamsal öneme sahip `enerji verimliliğine` ilişkin güncel gelişmelerin takip edilmesi ve politika geliştirilmesine katkı sağlanması hedefleyen etkinlik kapsamında 5 oturumda 21 bildiri sunumu gerçekleştirildi.

KAYIP VE KAÇAKTA YENİ BULMACA 12.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), faturalarda gizlenen kayıp ve kaçak bedeli ile ilgili TETAŞ’ın 2017 tarifesinin yeni bir bulmaca yarattığına dikkat çeken bir açıklama yaptı. TETAŞ’ın satışlarında; genel aydınlatma için farklı, kayıp ve kaçak enerji için farklı bedel uygulamaya başlamasının ayrıntılı sonuçlarına yer verilen EMO’nun açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

HÜSEYİN YEŞİL AÇIK RADYO’YA KONUK OLDU 11.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, 11 Ocak 2017 tarihinde, Açık Radyo’da yayınlanan, “Altın Saatler” programına konuk oldu. Gürhan Ertür, Nuray Aydınoğlu, Elvan Cantekin, Argun Yum’un hazırlayıp sunduğu programda Yeşil, enerji krizine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Hüseyin Yeşil’in açıklamalarını yazımızın devamından dinleyebilirsiniz.

YEŞİL, AÇIK RADYO`DA ALTIN SAATLER PROGRAMINA KATILACAK 11.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, 11 Ocak 2017 Çarşamba günü 15.30-16.30 saatleri arasında Açık Radyo’da yayınlanacak olan “Altın Saatler” programına katılacak. Gürhan Ertür, Nuray Aydınoğlu, Elvan Cantekin, Argun Yum’un hazırlayıp sunduğu programda Yeşil, enerji krizi ile ilgili açıklamalar yapacak.

CHP BİLİM PLATFORMU’NDAN EMO’YA ZİYARET 09.01.2017

    

CHP Bilim Yönetim Kültür Platformu Başkanı Onur Bilge Kula, Elektrik Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti. Kula, enerji alanında yapacakları çalışmalara ilişkin olarak EMO’nun uzmanlık alanındaki birikimlerinden yararlanmak isteğini iletti. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, kamuoyunu aydınlatacak her türlü etkinliğe açık olduklarını vurguladı.

EMO KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI 09.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 45. Dönem 3. Koordinasyon Kurulu Toplantısı, 8 Ocak 2017’de Ankara’da yapıldı. Toplantıda, oda faaliyetleri, dönemsel etkinlikler ve mesleki gelişmeler ele alındı.

EMO DANIŞMA KURULU TOPLANDI 09.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 45. Dönem 1. Danışma Kurulu, 7 Ocak 2016 tarihinde toplanarak, 2016 yılı çalışmalarını ve gelecek yıllara ilişkin etkinlik programını değerlendirdi. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, “EMO’nun ayakta kalması için her türlü mücadeleyi veriyoruz, vermeye devam edeceğiz. Bunun için tüm örgütlülüğümüzün de yanımızda olmasını istiyoruz” diye konuştu.

OLGUN SAKARYA’NIN KESİNTİLERE İLİŞKİN AÇIKLAMALARI FOX TV’DE DUYURULDU 06.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Birimi Koordinatörü Olgun Sakarya, elektrik kesintileri Fox TV’ye değerlendirdi. Sakarya’nın açıklamaları; 6 Ocak 2017 tarihinde Fatih Portakal’ın sunduğu “Ana Haber Bülteni”nde, 7 Ocak 2017 tarihinde Murat Güloğlu’nun sunduğu “Çalar Saat” programında kamuoyuna duyuruldu. Sakarya’nın değerlendirmelerini yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

HÜSEYİN YEŞİL HALK TV’NİN ELEKTRİK KESİNTİLERİNE İLİŞKİN SORULARINI YANITLADI 06.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, 5 Ocak 2017 tarihinde, saat 16.00’da Halk TV’de canlı yayınlanan, “Haber Masası” adlı programa telefonla bağlanarak elektrik kesintileri ve enerji politikalarına ilişkin soruları yanıtladı. Yeşil’in açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

OLGUN SAKARYA FOX TV’DE ENERJİ KRİZİNİ DEĞERLENDİRECEK 06.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Birimi Koordinatörü Olgun Sakarya, Fox TV’nin enerji krizine ilişkin sorularını yanıtladı. Sakarya’nın değerlendirmeleri bu akşam (6 Ocak 2017), saat 19.00’da, Fatih Portal’ın sunduğu Ana Haber Bülteni’nde kamuoyuna aktarılacak.

HÜSEYİN YEŞİL ENERJİ KRİZİNİ AÇIK RADYO’DA ANLATTI 05.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, 5 Ocak 2017 tarihinde saat 11.00’de Açık Radyo’da Utku Zırığ’ın hazırlayıp sunduğu, “Yeşil Bülten” programına konuk oldu. Yeşil, enerji krizi ile ilgili kamuoyuna bilgi aktardı; enerji politikalarını değerlendirdi. Hüseyin Yeşil`in değerlendirmelerini yazımızın devamından dinleyebilirsiniz.

SAKARYA KANAL B CANLI YAYININDA ELEKTRİK KESİNTİLERİNİ DEĞERLENDİRDİ 05.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Birimi Koordinatörü Olgun Sakarya, 5 Ocak 2017 tarihinde, saat 16.30’da Kanal B’de canlı yayınlanan, Emre Saklıca’nın hazırlayıp sunduğu, “Güncel” programına konuk oldu. Sakarya, elektrik kesintileri ve enerji politikalarına ilişkin değerlendirmelerini paylaştı. Olgun Sakarya’nın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

HÜSEYİN YEŞİL CANLI YAYINDA HALK TV’NİN SORULARINI YANITLAYACAK 05.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, bugün (5 Ocak 2017) saat 16.00’da Halk TV’de canlı yayınlanan `Haber Masası` programına telefonla bağlanarak elektrik kesintileri ve enerji politikalarına ilişkin soruları yanıtlayacak.

OLGUN SAKARYA KANAL B CANLI YAYININA KONUK OLACAK 05.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Enerji Birimi Koordinatörü Olgun Sakarya, bugün (5 Ocak 2017) saat 16.30’da Kanal B’de Emre Saklıca’nın hazırlayıp sunduğu, “Güncel” programına konuk olacak. Canlı yayınlanan programda Sakarya, elektrik kesintileri ve enerji politikalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunacak.

 


KANAL B- ANA HABER

27.01.2017
 


Çok Okunanlar


AKP KAMU VARLIKLARINA EL KOYDU

ABD’Yİ KINIYORUZ: HER TÜRLÜ FAŞİZME HAYIR!

TMMOB`YE BAĞLI ODALAR ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE `HAYIR` DEDİ

KURDA OHAL “DALGA”SININ FATURASI YURTTAŞA…

UĞUR MUMCU SAMSUN’DA ANILDI

AKILDIŞI DÖNEMİN AYAK SESLERİ

KURDA OHAL “DALGA”SININ FATURASI YURTTAŞA…

SAKARYA’NIN YAZ SAATİ UYGULAMASINA İLİŞKİN AÇIKLAMALARI KANAL B’DE DUYURULDU

KANAL B- ANA HABER

SABİT KUR UYGULAMASINDAN KİMLER NEMALANACAK? (BİRGUN.NET)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri