MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ADANA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADANA   HATAY   OSMANİYE 
 

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 53  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ALADAĞ YANGININI UNUTMAYACAĞIZ. 29.11.2018

    

29 Kasım 2016 tarihinde Adana`nın Aladağ ilçesinde meydana gelen öğrenci yurdu yangınında yaşamını yitiren 11 çocuk ve 1 eğitmeni unutmadık, unutturmayacağız. Işıklar içinde uyusunlar. Çocuklarımız kimseye muhtaç bırakılmasın, yurtlar şahısların değil devletin kontrolünde olsun ki; gerekli denetimler ve kontrollerle bir daha böyle acılar yaşamayalım, yüreklerimiz yanmasın.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN. 24.11.2018

    

Hayatımıza çok önemli katkıları olan eğitim emekçisi Öğretmenlerimiz iyi ki varsınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

ŞUBEMİZDE ÖZGÜR YAZILIM SEMİNERİ DÜZENLENMİŞTİR. 24.11.2018

    

Açılış konuşmalarını Şubemiz Yönetim Kurulu Yazman üyesi Fikriye YAMAN ve Bilgisayar Mühendisleri Odası Adana Temsilcisi Hilal BOĞA`nın yaptığı, Bilgisayar Mühendisleri Odası Adana Temsilciliği ile birlikte düzenlediğimiz `Özgür Yazılım ve GNU/Linux` semineri 24 Kasım 2018 Cumartesi günü Şubemiz eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir. Yoğun katılımın olduğu etkinliğimizde sunumu ve bilgilendirmeleri için Bilgisayar Mühendisleri Odası Özgür Yazılım Komisyonu Başkanı Sayın Adil Güneş AKBAŞ`a teşekkür ederiz.

DOKTOR YAŞAR ULUTAŞ ’ IN YANINDAYIZ... 24.11.2018

    

Türk Tabiplari Birliği’nin “Savaş Bir Halk Sağlığı Sorunudur” başlıklı açıklamasında imzası bulunduğu için Aile Hekimliği Sözleşmesi feshedilen sağlık emekçisi Doktor Yaşar Ulutaş’ın görevine iade edilmesi için Adana İl Sağlık Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen basın açıklamasına katılım sağladık.

MESLEK TANITIM GÜNLERİ ETKİNLİĞİ 22.11.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MAK, Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Emir KAVİ ve Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu önceki Başkanı Semih KARADEMİR Final Temel Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek; üniversite meslek seçimlerinde Elektrik Mühendisliği, Makina Mühendisliği ve Ziraat Mühendisliği meslek alanlarında neler yapabilecekleri ile ilgili tecrübelerini aktarmışlardır.

2019 SMM BAŞVURULARI 22 KASIM TARİHİNDE BAŞLAMIŞTIR! 22.11.2018

    

Serbest Müşavir Mühendis (SMM) olarak çalışan EMO üyeleri için SMM yenileme başvuruları 22 Kasım 2018 tarihinden itibaren alınmaya başlanmıştır. 2019 Yılı SMM-BT başvurusu hakkındaki bilgilere ve başvuru esnasında istenen evraklara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTUK. 22.11.2018

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Mehmet MAK, Çukurova Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile bir araya gelerek, mesleğimiz ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Değerli Hocamız Prof. Dr. Turgut İKİZ`e ev sahipliği için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

ŞUBEMİZDE ÖZGÜR YAZILIM SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR. 21.11.2018

    

Bilgisayar Mühendisleri Odası Adana Temsilciliği ile birlikte 24 Kasım 2018 Cumartesi 13:00-16:00 saatleri arasında şubemizde `Özgür Yazılım ve GNU / Linux ` semineri düzenlenecektir. Etkinlik ücretsiz olup tüm üyelerimizin katılımına açıktır.

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. 15.11.2018

    

Açılış konuşmasını Şubemiz Yönetim Kurulu Mehmet MAK`ın, eğitmenliğini Şubemiz Yönetim Kurulu üyesi Selçuk ÖZDOĞAN`ın yaptığı Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 15-16-17 Kasım 2018 tarihlerinde Şubemiz eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`Ü SAYGIYLA ANIYORUZ 09.11.2018

    

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk`ü ölümünün 80. Yıldönümünde saygıyla anıyoruz.

OTOMATİK KONTROL SEMİNER VE SERGİSİ DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI. 07.11.2018

    

2 yılda bir Şubemiz, Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Çukurova Üniversitesi MACTİMARİUM (Makina-Alet-Cihaz Tasarım-İmalat-Araştırma ve Uygulama Merkezi) işbirliği ile düzenlenen `Otomatik Kontrol Seminer ve Sergisi`nin 16. sı 2019 yılında gerçekleştirilecektir.

YÜKSEKÖĞRETİM KURULU (YÖK) 37 YAŞINDA! 06.11.2018

    

YÖK`ün kurulduğu tarih olan 6 Kasım 1981, 37 yıldır Türkiye üniversitelerinin, akademik özgürlüğün, bilimin ve bilim insanlarının üzerine çöken karanlık bir gündür. Bugün yaşananlar, o dönemin darbecilerinin dahi hayal edemeyeceği boyutlara ulaşmıştır. Dünyanın iyi üniversiteleri arasında ülkemiz üniversitelerinin yer alamamasının başlıca nedeni YÖK ve getirdiği sistemdir.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMA EĞİTİMİ 02.11.2018

    

Açılışını Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MAK`ın yaptığı, MİSEM Eğitmeni Taner İRİZ`in sunumunda gerçekleşecek olan Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi Şubemiz eğitim salonunda başlamıştır.

KAPASİTİF VE REAKTİF SİSTEMLERE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI SEMİNERİ 31.10.2018

    

Açılış konuşmasını Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MAK`ın, sunumunu Elektronik ve Haberleşme Mühendisi üyemiz Erhan AKAR`ın yaptığı, Corbus Elektrik-Elektronik firması ile birlikte düzenlediğimiz `Kapasitif ve Reaktif Sistemlere Yeni Bir Bakış Açısı` Semineri üyelerimizin yoğun ilgisiyle Şubemiz toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN. 29.10.2018

    

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıl dönümünde; barış, özgürlük, demokrasi, laiklik, tam bağımsızlık, eşitlik, hukukun üstünlüğü, adalet, insan hakları ve milli egemenliğin hakim olduğu bir Cumhuriyet dileğiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun…

TMMOB ADANA İKK KENT SORUNLARI SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI ŞUBEMİZDE YAPILDI. 24.10.2018

    

TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Kent Sorunları Sempozyumu Yürütme Kurulu toplantısı 24 Ekim 2018 Çarşamba günü saat : 18:00 da şubemizde yapıldı. Toplantıda yapılması planlanan sempozyum hakkında görüş ve öneriler görüşülüp tartışıldı.

SEMİNER DUYURUSU: KAPASİTİF VE REAKTİF SİSTEMLERE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI 23.10.2018

    

31 Ekim 2018 Çarşamba günü 17:00 da Şubemizde Corbus Elektrik Elektronik firması ile KAPASİTİF VE REAKTİF SİSTEMLERE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI semineri gerçekleştirilecektir. Katılımınızı bekleriz.

ADANA ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI`NDAN ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULUNA ZİYARET 23.10.2018

    

Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu üyeleri, 23 Ekim 2018 Salı günü Şubemizi ziyaret ederek yeni dönem çalışmalarında başarılar dilediler. Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MAK da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyelerine yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

HASAN BALIKÇI`YI ANIYORUZ. 18.10.2018

    

Görevli olarak gittiği Şanlıurfa`da kaçak elektrik kullanımına karşı verdiği mücadelede 18 Ekim 2002 tarihinde kiralık katillerce katledilen üyemiz, dostumuz Hasan Balıkçı`yı aramızdan ayrılışının 16. yıldönümünde, saygıyla ve özlemle anıyoruz. Anısı mücadelemize ışık tutacak...

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ 17.10.2018

    

2-3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Şubemiz eğitim salonunda Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi düzenlenmesi planlanmaktadır.

 


EMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET MAK, ELEKTRİK KESİNTİLERİ VE KAYIP-KAÇAK KONUSUNDA DEĞERLENDİRMELERİ

13.11.2014
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZDE ÖZGÜR YAZILIM SEMİNERİ DÜZENLENMİŞTİR.

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

2019 SMM BAŞVURULARI 22 KASIM TARİHİNDE BAŞLAMIŞTIR!

ALADAĞ YANGININI UNUTMAYACAĞIZ.

ŞUBEMİZDE ÖZGÜR YAZILIM SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.

MESLEK TANITIM GÜNLERİ ETKİNLİĞİ

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTUK.

DOKTOR YAŞAR ULUTAŞ ’ IN YANINDAYIZ...

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri