MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ADANA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADANA   HATAY   OSMANİYE 
 

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU
 
YALNIZ DEĞİLSİN

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 56  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZ ÜYELERİNE İNDİRİM YAPAN FİRMALAR. 16.04.2019

    

Üyelerimiz ve aileleri ile EMO-Genç üyelerimize indirim yapılması için aşağıdaki kurum ve firmalar ile anlaşmalar sağlanmıştır. Üyelerimizin güncel Oda kimlik kartlarını göstermeleri indirim hakkını kullanmaları için yeterlidir. Üyelerimize duyurulur.

TEMEL PLC EĞİTİMİ 12.04.2019

    

Şubemiz üyelerinden Elektrik-Elektronik Mühendisi Faruk Kemal KARA`nın anlatımıyla `Temel PLC Eğitimi` semineri düzenlenecektir.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE PROAKTİF BAKIM UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 11.04.2019

    

Açılış konuşmasını Şubemiz Yönetim Kurulu Sayman`ı Mustafa ERGEN`in yaptığı, EMO, Fluke ve NETES Firmaları işbirliğinde Enerji Verimliliği ve Proaktif Bakım Uygulamaları Semineri 11 Nisan 2019 tarihinde Seyhan Otelinde düzenlendi.

ÜLKEMİZDE SEÇİM Mİ YAPILDI SAVAŞ MI ? 09.04.2019

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mak yerel seçimlerle ilgili yaptığı değerlendirmede sayımların halen bitmemiş olmasını eleştirdi.

EMO BİLİMSEL DERGİ TR DİZİN`DE 09.04.2019

    

Elektronik, bilgisayar, elektrik, kontrol ve biyomedikal mühendisliği alanlarında makalelerin yayımlandığı hakemli dergimiz EMO Bilimsel Dergi, 2017 ve 2018 yılında yayımlanmış olan tüm sayılarıyla beraber ULAKBİM TR Dizin’de yer almaya başladı.

BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİ SEMİNERİ 08.04.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Bilgisayar Mühendisleri Odası Adana Temsilciliği işbirliğinde 6 Nisan 2019 Cumartesi günü `Blockchain Teknolojisi` semineri düzenlenmiştir.

TEVFİK OKUMUŞ, İBRAHİM ATALI, CELAL POLAT VE MEHMET AYSAN`I SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ. 05.04.2019

    

Samsun’da düzenlenen Elektrik Mühendisleri Odası Koordinasyon Kurulu Toplantısı ardından, 6 Nisan 1997 tarihinde Adana’ya dönüş yolunda kaza geçiren Tevfik Okumuş, İbrahim Atalı, Celal Polat ve Mehmet Aysan aramızdan ayrılışlarının 22. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİ SEMİNERİ 02.04.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Bilgisayar Mühendisleri Odası Adana Temsilciliği işbirliğinde `Blockchain Teknolojisi` semineri düzenlenecektir.

YOMLAB SCADA OTOMASYON SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 02.04.2019

    

Şubemiz ve Yomlab firması işbirliği ile Şubemizde scada eğitimi düzenlendi. Şubemiz konferans salonunda gerçekleştirilen açılış konuşmasını Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MAK`ın yaptığı seminerin sunumunu Elektrik Mühendisi Cebrail Bektaş gerçekleştirdi.

YEREL SEÇİMLER SONRASI ELEKTRİĞE ZAM YAPILDI. 02.04.2019

    

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), 1 Nisan 2019’dan itibaren geçerli olmak üzere Elektrik Üretim AŞ’nin (EÜAŞ) aktif elektrik enerji toptan satış tarifesini belirledi. EPDK’nın konuya ilişkin kararı Resmi Gazete’nin 1 Nisan 2019 tarihli sayısında yayımlandı.

EMO-GENÇ TOPLANTISI 28.03.2019

    

Eğitim Öğretim ikinci döneminin EMO-Genç etkinlik planlamaları ile ilgili toplantısı, EMO-Genç temsilcilerinin katılımı ile Şubemizde gerçekleşti. Yeni dönemde yapılması planlanan seminer, staj organizasyonları ve teknik geziler planlandı. İlk dönem EMO-Genç eğitimlerine katılan öğrencilere katılım sertifikaları Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet MAK tarafından verildi.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 22.03.2019

    

MİSEM kapsamında Elektrik SMM Kursu 21-23 Mart 2019 tarihleri arasında Şubemiz Eğitim Salonunda gerçekleştirildi. Eğitimin birinci günü Elk. Elo. Müh. Kamil BAHÇECİ, TMMOB, EMO, SMM nedir, Yönetmelikler Hukiki sorumluluklar, EMOP, Eğitimin ikinci günü ilk kısımda Şube Yönetim Kurulu ve SMM Üyemiz Selçuk ÖZDOĞAN mali sorumluluklar konularında bilgi aktardı. Eğitimin ikinci günü son kısımda ve son gününde ise Elk. Müh. Ömer ÇELİK kompanzasyon, harmonikler, AG-YG topraklama ve güvenlik, 1kV altı ve üstü tesisler konularında bilgi verdi.

TEKNİK SEMİNER: YOM SCADA SİSTEMLERİ 19.03.2019

    

Şubemiz ve YomLab Yazılım Otomasyon Firması işbirliği ile 2 Nisan 2019 Salı günü saat: 13.00-17.30 saatleri arasında Şubemiz eğitim salonunda “Yom Scada Sistemleri” konulu teknik seminer verilecektir. Seminere başvuru zorunludur. Seminer konularına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

YENİ ZELANDA KATLİAMINI KINIYORUZ! 18.03.2019

    

Yeni Zelanda’da iki camiye yapılan silahlı saldırıda 49 insanın katledilmesi insanlık adına yeni bir utanç olarak tarihe geçmiştir. Emperyalizmin Ortadoğu’daki sömürü, savaş ve işgal politikalarının bedeli insanlığa ödetilmeye devam ediyor. Kendinden olmayanı hunharca katletmeyi meşru gören ırkçı ve faşist zihniyeti lanetliyoruz. Saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerine ve tüm Yeni Zelanda halkına başsağlığı diliyoruz. TMMOB Yönetim Kurulu

ADANA KENT SORUNLARI SEMPOZYUMU BAŞLADI 16.03.2019

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Adana İl Koordinasyon Kurulu’nun (İKK) düzenlediği Adana Kent Sorunları Sempozyumu’nun dördüncüsü “Kentleşemeyen Adana” temasıyla Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde başladı.

ADANA KENT SORUNLARI SEMPOZYUMU 11.03.2019

    

TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu (İKK) bünyesinde gerçekleşecek olan Adana Kent Sorunları Sempozyumu 15-16 Mart 2019 tarihlerinde Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezinde yapılacaktır.

`ÜLKEMİZ NÜKLEER ÇÖPLÜĞE DÖNÜŞTÜRÜLMESİN` BASIN AÇIKLAMASI 11.03.2019

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MAK tarafından, Fukuşima Nükleer Santral Faciasının 8. Yıl Dönümünde bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklaması metnine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN 08.03.2019

    

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun

SEÇSİS SEÇİM SİSTEMİ SEÇİM GÜVENLİĞİ PANEL-FORUMU DÜZENLENDİ 05.03.2019

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Adana Şubesi tarafından 31 Mart 2019’ta yapılacak yerel seçim öncesinde, 24 Haziran 2018 seçim verilerinin değerlendirilmesi, Seçim Sistemi ve Seçim Güvenliği ile ilgili düzenlenen panel-foruma Bilgisayar Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ve SEÇSİS Çalışma Grubu Üyesi Cem Nuri ALDAŞ, Seçim Güvenliği Uzmanı Avukat Remzi Ümit ATAY ve Adil Seçim Platformu – Gazeteci Gökhan BİÇİCİ konuşmacı olarak katıldı. TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Adana Şube Başkanı Mehmet Mak’ın moderatörlüğündeki panel ve forum Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’ndeki Mehmet Akif Ersoy Salonunda 1 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Panel-forum soru cevap bölümüyle sona erdi.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ 04.03.2019

    

21-22-23 Mart 2019 tarihlerinde Şubemizde Elektrik SMM Eğitimi düzenlenmesi planlanmaktadır.

 


EMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET MAK, ELEKTRİK KESİNTİLERİ VE KAYIP-KAÇAK KONUSUNDA DEĞERLENDİRMELERİ

13.11.2014
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZ ÜYELERİNE İNDİRİM YAPAN FİRMALAR.

TEVFİK OKUMUŞ, İBRAHİM ATALI, CELAL POLAT VE MEHMET AYSAN`I SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.

YOMLAB SCADA OTOMASYON SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TEMEL PLC EĞİTİMİ

BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİ SEMİNERİ

EMO-GENÇ TOPLANTISI

BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİ SEMİNERİ

ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE PROAKTİF BAKIM UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

YEREL SEÇİMLER SONRASI ELEKTRİĞE ZAM YAPILDI.

ÜLKEMİZDE SEÇİM Mİ YAPILDI SAVAŞ MI ?

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri