MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ADANA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADANA   HATAY   OSMANİYE 
 

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU
 
YALNIZ DEĞİLSİN

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 62  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YÜZ KARASI DEĞİL KÖMÜR KARASI... SOMA UNUTULMADI. UNUTULMAYACAK. 13.05.2020

    

Soma madenci katliamının üzerinden 6 yıl geçti. 13 Mayıs 2014 tarihinde 301 madencinin yaşamını yitirdiği Soma Katliamı sonrası Türkiye’de iş cinayetleri bitmedi.

SOMA FACİASINI UNUTMADIK 13.05.2020

    

13 Mayıs 2014 tarihinde yaşanan ve ülkemizin en büyük felaketlerinden biri olarak kayıtlara geçen Soma Maden Faciası`nın 6. yılında TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından basın açıklaması yapıldı.

TMMOB`YE DOKUNMA!! 11.05.2020

    

TMMOB YÖNETİM BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ ile ilgili video linkine yazının devamında ulaşabilirsiniz.

TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN! 10.05.2020

    

Dünyanın en kutsal görevini üstlenen, emeği sevgiye, umudu gerçeğe dönüştüren ve yüreği sevgiyle çarpan Saygıdeğer Annelerimizin ANNELER GÜNܒnü kutlarız.

EMEK VE BİLİM İLE KURULACAK YENİ BİR TOPLUMSAL DÜZEN İÇİN: YAŞASIN 1 MAYIS! 30.04.2020

    

İşçi sınıfının Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü 1 Mayıs bu sene Covid-19 koşullarında kutlanacak. Tarihte ilk kez 1 Mayıs’ta dünya işçi sınıfı büyük kitleler halinde kentlerin merkezi meydanlarında buluşamayacak. Ancak bu koşullara rağmen Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu’nun ilan ettiği insan onuruna yaraşır bir iş, gelir ve sosyal güvenlik talepleriyle dünya emekçileri tek ses, tek yürek olacak.

“SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİR ORTAMDA ÇALIŞMAK HER ÇALIŞANIN HAKKIDIR” 28.04.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem Yönetim Kurulu’nca 28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü nedeniyle gerçekleştirilen açıklamada, Covid-19 salgını ile mücadele vurgusu yapılarak, “Sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmak her çalışanın hakkıdır” denildi. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ÇERNOBİL’İ UNUTMADIK… NÜKLEER SANTRAL DEĞİL, SAĞLIKLI YAŞAMAK İSTİYORUZ! 26.04.2020

    

Adana Nükleer Karşıtı Platform adına Şubemiz tarafından, Çernobil Nükleer Güç Santralı’nda meydana gelen kazanın 34.yıldönümü dolayısı ile bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “Çernobil’in yıldönümünde; ölüm getiren teknolojiler yerine, sağlıklı bir yaşamı savunuyor, nükleer santrallara aktarılan kaynakların sağlık ve yoksullukla mücadelede kullanılmasını talep ediyoruz” denildi.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COCUK BAYRAMİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN. 23.04.2020

    

Ulusal Egemenliğimizin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışı ile çocuklarımıza armağan edilen bu anlamlı ve eşsiz bayramın 100. yılını gururla kutluyoruz. Yaşasın 23 Nisan!

TÜRKİYE’DE İNTERNET’İN 27. YAŞI KUTLU OLSUN! 20.04.2020

    

Tüm dünyayı sarsan Covid-19 salgını koşullarında, Türkiye’de İnternet’in 27. yaşı ve 23. İnternet Haftası’nı kutluyoruz. Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) da aralarında bulunduğu bilişim alanında faaliyet gösteren meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütleri İnternet Haftası nedeniyle ortak açıklama yaparak, öneri ve görüşlerini paylaştılar. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KORONAVİRÜS SALGININA KARŞI TEDBİRLER ALDIK 08.04.2020

    

Yeni koronavirüs COVİD-19 a karşı EMO Adana Şubesi olarak riskleri en aza indirmek, üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlıklarını korumak adına önlemler aldık.

5G İLE KORONAVİRÜS SALGINI ARASINDA İLİŞKİ YOK 08.04.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, sosyal medyada yeni koronavirüs (Covid-19) salgınıyla 5G altyapısı ve baz istasyonları arasından ilişki olduğunu iddia eden paylaşımların artması üzerine bugün (8 Nisan 2020) yazılı bir basın açıklaması yaptı. İddiaların dayanıksız olduğu ortaya koyulan açıklamada, “Bilimsel kaynaklar ve mevcut bilgi birikimi ışığında, 5G ile salgını arasında ilişki kurmanın mümkün olmadığını vurgulayarak, yurttaşlara bilimsel temeli olmayan iddialar yerine, virüse karşı alınacak önlemlere odaklanma çağrısı yapıyoruz” denildi.

TEVFİK OKUMUŞ, İBRAHİM ATALI, CELAL POLAT VE MEHMET AYSAN`I SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ. 05.04.2020

    

Samsun’da düzenlenen Elektrik Mühendisleri Odası Koordinasyon Kurulu Toplantısı ardından, 6 Nisan 1997 tarihinde Adana’ya dönüş yolunda kaza geçiren arkadaşlarımız Tevfik OKUMUŞ, İbrahim ATALI, Celal POLAT ve Mehmet AYSAN`ı aramızdan ayrılışlarının 23. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

EMO YÖNETİM KURULU VE ŞUBELERİMİZİN YÖNETİM KURULLARININ TELEKONFERANS İLE KATILDIĞI TOPLANTI 6 NİSAN 2020 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. 04.04.2020

    

Koronavirüs salgınının ana gündem maddesi olduğu toplantıda, ülkemizde yaşanan gelişmeler, alınan ve alınması gereken tedbirler konuşuldu. Bu süreçte üyelerimizin ihtiyaçları ve talepleri değerlendirildi. Yaşanan ve yaşanabilecek problemlere karşı nasıl çözüm yöntemleri geliştirileceğine dair fikirler paylaşıldı.

DİSK, KESK, TMMOB VE TTB’NİN YEDİ ACİL ÖNLEM METNİ İMZAYA AÇILDI. 02.04.2020

    

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, Covid-19 salgını ile etkin mücadelede halkın sağlığını, işini ve aşını korumak için 7 önlem açıkladı. Kişi ve kurumların imzasına açılan ortak metin ve imza formuna yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

DEĞERLİ KAMUOYUNA 20.03.2020

    

KORONAVİRÜS COVID-19 SALGINI İÇİN PANİK YAPMAYIN ÖNLEM ALIN!

YENİ KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ 16.03.2020

    

17.03.2020 tarihinden itibaren Şubemizde ve Temsilciliklerimizde 11:00-15:00 arası hizmet verilecektir. Bu süre zarfında üyelerimiz tüm işlemlerini ve belge taleplerini EMOP üzerinden yapabilecektir. Ayrıca 16-29 Mart tarihleri arasında planlanan tüm eğitim,etkinlik ve toplantılar ikinci bir bilgilendirmeye kadar ertelenmiştir. Üyelerimize önemle duyurulur.

GENEL ÜYE TOPLANTISI 10.03.2020

    

Şubemiz 18. Dönem Yönetim Kurulu, Şube Genel Kurulu`ndan sonra genel bir değerlendirme yapmak ve 18. dönemi planlamak için 09.03.2020 tarihinde “Genel Üye Toplantısı” düzenledi.

EMO ADANA ŞUBE BASIN AÇIKLAMASI: 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ 06.03.2020

    

06.03.2020 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Kadın Üyeleri `8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü` çerçevesinde basın açıklaması yapılmıştır. EMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Olpak KADEŞ tarafından okunan basın açıklaması metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

8 MART ETKİNLİKLERİNE KATILDIK. 05.03.2020

    

8 Mart TMMOB İKK etkinlikleri kapsamında Şakirpaşa Seymer de `Emek` Söyleşisi, MMO Adana Şubede `Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği` Semineri, Bin kadın korosu ve Kadın yürüyüşü kortejlerine katıldık. Çukurova Belediyesinde düzenlenen ` Türkiye`de Kadın Olmak` konulu panele ve eşitlik merdiveni açılışına katıldık.

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 02.03.2020

    

27-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Şubemizde Katodik Koruma eğitimi düzenlendi.

 


EMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET MAK, ELEKTRİK KESİNTİLERİ VE KAYIP-KAÇAK KONUSUNDA DEĞERLENDİRMELERİ

13.11.2014
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.