MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 54  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SIR BARAJI VE HİDROELEKTRİK SANTRALİ’NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 02.05.2019

    

02.05.2019 tarihinde EMO-Genç Üyelerimizin katılımı ile Sır Barajı ve Hidroelektrik Santrali’ne Teknik Gezi düzenlendi. Teknik desteklerinden dolayı Sır Barajı ve HES İşletme Müdürü Meslektaşımız Sn. A. Levent BULUT’a plaket takdimi yapıldı. Sır Barajı ve HES yönetici ve teknik personellerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ 01.05.2019

    

Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerimiz, Komisyon Başkanlarımız ve Sektördeki meslektaşlarımız ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Fatma Şahin`e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Sektörden meslektaşlarımızla, Enerji, Teknoloji ve Gaziantep üzerine görüşme gerçekleştirildi. Sn.Başkanımıza samimi karşılamasından dolayı teşekkür ederiz.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSAT UYGULAMALARI KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 29.04.2019

    

Şubemiz Schneider Electric firması işbirliği ile 29 Nisan 2019 tarihinde Şubemizde Elektrik İç Tesisat Uygulamaları konulu Seminer düzenlenmiştir. Son Dağıtım Ürünleri(Alçak gerilim tesisat bilgisi, kaçak akım rölesi ve parafudrlar) konusunda Schneider Electric Son Dağtım Ürünleri Ürün Müdürü Selçuk Çalışkan ve Anahtar – Priz ve Kablo konusunda Anahtar – Priz ve Kablo Ürün Müdürü Özgür Tuğcu bilgilerini paylaştılar. Schneider Electric Pazarlama Müdürü Yusuf Emre ÇAKMAK’a plaket takdiminde bulundu. Konuşmacılara, Schneider Electric firmasına ve değerli katılımcılara teşekkür ederiz.

GENERAL SOLAR GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ’NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 29.04.2019

    

29 Nisan 2019 tarihinde Şubemiz EMO-Genç Üyelerinin katılımıyla Gaziantep/Oğuzeli İlçesi Beşdeli Köyü sınırları içerisinde bulunan General Solar firması tarafından yapılan 25 MW Güneş Enerjisi Santrali’ne teknik gezi düzenlendi. Teknik gezide bize rehberlik ederek santral hakkında teknik bilgi veren General Solar firması Genel Müdürü, Üyemiz Sn. Ercan İzzet DİNÇER’e teşekkür ederiz.

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 27.04.2019

    

25,26 ve 27 Nisan 2019 tarihlerinde MİSEM Eğitmeni Bünyamin SAĞLAM tarafından Kahramanmaraş Temsilciliğimizde MİSEM kapsamında `YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` düzenlendi.

ŞUBEMİZDE KOMPANZASYON EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 27.04.2019

    

Şubemiz Entes firması işbirliği ile 27 Nisan 2019 tarihinde Şubemizde Kompanzasyon Eğitimi Semineri düzenlenmiştir. Semineri Entes Elektronik Gaziantep Bölge Müdürü Meslektaşımız Serkan AKSAK verdi. Seminer sonunda Meslektaşımız Serkan AKSAK’a plaket takdiminde bulunuldu. Entes Elektronik Gaziantep Bölge Müdürü Meslektaşımız Serkan AKSAK’a ve değerli katılımcılara teşekkür ederiz.

UÇTAN UCA ENERJİ ÇÖZÜMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 26.04.2019

    

Şubemiz, ALD Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti ve İnform Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliğiyle 26 Nisan 2019 tarihinde Grand Hotel`de “Uçtan Uca Enerji Çözümleri” konulu seminer düzenlenmiştir. Açılış konuşmasını Şube Başkanımız İslim ARIKAN ve ALD Enerji Genel Müdürü Ali DEĞER’in yaptığı seminer, meslektaşlarımızın ve sektör temsilcilerinin yoğun katılımlarıyla gerçekleşti. Statik UPS Çözümleri konusunda İnform Elektronik Bölge Satış Müdür Yardımcısı Ayşe Ülger YILMAZ, Proje Ürün Çözümleri konusunda İnform Elektronik Ürün Grupları Satış Müdürü Ahmet SARIKAYA, Yenilenebilir Enerji Çözümleri konusunda İnform Elektronik Yenilenebilir Enerji Satış Müdürü ve Estab Kabinet – Legrand Yapısal Kablolama Çözümleri konusunda İnform Elektronik Estab Satış Müdürü Ali YAY bilgilerini paylaştılar. Seminer sonunda üyelere çekilişler gerçekleşti. ALD Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Meslektaşımız Ali DEĞER’e ve İnform Elektonik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye teşekkür ederiz.

ELEKTRİK İÇ TESİSAT UYGULAMALARI KONULU SEMİNER 25.04.2019

    

Şubemiz Schneider Electric firması işbirliği ile 29 Nisan 2019 tarihinde Saat 14.00 te Şubemizde Elektrik İç Tesisat Uygulamaları konulu Seminer düzenlenecektir. Katılım için Şubemize lütfen kayıt yaptırınız. 03423219080 nolu telefondan Şubemize ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZ 2019 NİSAN AYI ETKİNLİK TAKVİMİ 22.04.2019

    

UNIVERSITY4SOCIETY YARIŞMASINA, YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SN. MEMİK DEMİR JÜRİ ÜYESİ OLARAK KATILDI 21.04.2019

    

Toplumun günlük hayatında karşılaştığı sorunlara teknoloji tabanlı çözümler getirebilme gayesiyle, bu sorunlara çözüm olabilecek fikirleri olan, farkındalık yaratmayı hedefleyen yazılımcı, tasarımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren 48 saatlik bir iş fikri hızlandırma maratonu olan University4Society yarışmasına, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn. Memik DEMİR jüri üyesi olarak katıldı.

BARFAS OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. DE ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZ ZİYARET EDİLDİ 17.04.2019

    

Şube Başkanımız İslim ARIKAN, Barfas Otomasyon Teknolojileri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Faik BAHAROĞLU ve meslektaşlarımızla bir araya geldi. Dijital dünyanın önemi ve bu konuda sektöre katkıları üzerine gerçekleşen ziyarette, faaliyet alanlarına ilişkin bilgilendirme yapıldı. “Barfas Otomasyon Teknolojileri Ltd. Şti.” Gaziantep` te faaliyet gösteren, üretim-sevkiyat takibi, stok takibi, geçiş kontrol, personel devam kontrol, otomatik nesne tanımlama, görüntü işleme alanlarında faaliyet yürüten firma; UHF RFID, barkod, geçiş kontrol, parmak izi, kart okuyucuların dizaynı, yazılımı ve imalatını kendi markası altında yaparak Ülkemizin elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlamıştır. Bunun yanı sıra ar-ge, inovasyon ve %100 yerli üretim için gerekli yatırım çalışmalarına var gücüyle sürdüren firma Yöneticilerine, değerli mühendislerimize başarılar diler, nazik ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

OTOMOBİL, ROBOT VE ENERJİ TOPLULUĞU ŞUBE BAŞKANIMIZ İSLİM ARIKAN’A PLAKET TAKDİMİNDE BULUNDU 17.04.2019

    

Gaziantep Üniversitesi Otomobil, Robot ve Enerji Topluluğu “EFFICIENCY CHALLENGE” projesi kapsamında elektrikli araç projelerine Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi olarak verdiğimiz destek için Şube Başkanımız İslim ARIKAN’a plaket takdim ettiler.

ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANI SN. MEHMET TAHMAZOĞLU ZİYARET EDİLDİ 17.04.2019

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri Şahinbey Belediye Başkanı Sn. Mehmet Tahmazoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AYDIN TABİP ODASI`NIN BASIN AÇIKLAMASI VE ANMA TÖRENİNE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ KATILIM SAĞLADI 17.04.2019

    

Dr. Ersin Arslan’ın öldürülmesinin 7.yıl dönümü nedeniyle Aydın Tabip Odası`nın basın açıklaması ve anma törenine Yönetim Kurulu Üyelerimiz de katılım sağladı.

ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANI SN. RIDVAN FADILOĞLU ZİYARET EDİLDİ 15.04.2019

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri Şehitkamil Belediye Başkanı Sn. Rıdvan Fadıloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

GAZİANTEP ICONOVA PRESTİJ KONUTLARI’NA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 13.04.2019

    

13 Nisan 2019 tarihinde Üyelerimiz ve EMO-Genç Üyelerimizin katılımı ile Gaziantep ICONOVA Prestij Konutları’na teknik gezi düzenlendi. Sosyal ve kültürel yaşamın iyi düşünüldüğü ICONOVA Prestij Konutları` nda teknik olarak da standartların üzerinde çalışmalar yapıldığını ifade eden Şube Başkanımız Sn.İslim Arıkan, çalışmalarda emeği geçenlere, teknik gezimizde bizlere bilgilendirme yapan başta Acarsan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Halit ACAR olmak üzere, Elektrik koordinatörü Üyemiz, meslektaşımız Hakan KURNAZ ve tüm Yönetim ekibine teşekkür ederek, plaket takdimi gerçekleştirildi. Nazik karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür eder, yapılarda oturanlara sağlıklı günler dileriz.

İPEKYOLU KARİYER FUARI’NDA STANT AÇILDI, STANDIMIZI ZİYARET EDENLERE ŞUBEMİZİN FAALİYETLERİ ANLATILDI 12.04.2019

    

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen İpekyolu Kariyer Fuarı’nda stant açtık, standımızı ziyaret edenlere Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubemizin faaliyetlerini anlattık.

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SN.MEMİK DEMİR T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI 10. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI`NDA, BAŞARI ÖDÜLÜ ALDI 11.04.2019

    

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız, Süper Film Enerji ve Bakım Müdürü Sn.Memik Demir T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı` n da, Sanko Süper Film adına yapmış olduğu iki adet verimlilik projesi için başarı ödülü almıştır. Süper Film ve Sn.Memik Demir`i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

TEKNOLOJİ ZİRVESİ VE “ULUSAL PCB HACKATHON - ULUSAL ELEKTRONİK KART TASARIM YARIŞMASI” DÜZENLENDİ 10.04.2019

    

5-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Gaziantep Üniversitesi Target Teknoloji Ofisi ev sahipliğinde, Elektrik Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu işbirliği ile Teknoloji Zirvesi ve Ulusal PCB Hackathon’u - Ulusal Elektronik Kart Tasarımı Yarışması düzenlendi.

UÇTAN UCA ENERJİ ÇÖZÜMLERİ KONULU SEMİNER 08.04.2019

    

Şubemiz, ALD Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti ve İnform Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliğiyle 26 Nisan 2019 tarihinde Saat 14.00`te Grand Hotel`de `Uçtan Uca Enerji Çözümleri` konulu seminer düzenlenecektir. Katılım için Şubemize lütfen kayıt yaptırınız. 03423219080 nolu telefondan Şubemize ulaşabilirsiniz.

 


ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

20.02.2018
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZ 2019 NİSAN AYI ETKİNLİK TAKVİMİ

ELEKTRİK İÇ TESİSAT UYGULAMALARI KONULU SEMİNER

SIR BARAJI VE HİDROELEKTRİK SANTRALİ’NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSAT UYGULAMALARI KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

GENERAL SOLAR GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ’NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ

UÇTAN UCA ENERJİ ÇÖZÜMLERİ SEMİNERİ`NE İLİŞKİN HABER

ŞUBEMİZDE KOMPANZASYON EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

UNIVERSITY4SOCIETY YARIŞMASINA, YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SN. MEMİK DEMİR JÜRİ ÜYESİ OLARAK KATILDI

UÇTAN UCA ENERJİ ÇÖZÜMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri