MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 40  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

GAMOB DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA ORTAK MESAJ YAYINLADI 06.06.2017

    

Dünya çevre günü dolayısıyla çevre bilincinin artırılmasına yönelik çalışmalara dikkat çeken Gaziantep Akademik Meslek Odaları Birliği yapılan toplantının ardından ortak bildiri yayınladı.

ŞUBEMİZDE Y.G TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 29.05.2017

    

25-27 Mayıs 2017 tarihlerinde Şubemizde Y.G Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Musa Çeçen tarafından verilen eğitime 23 üyemiz katıldı.

KSÜ EMO GENÇ B-PRO AG, YG, ENH PROJE TASARIMI EĞİTİMİ 22.05.2017

    

17 Mayıs 2017 tarihinde KSÜ EMO-GENÇ Komisyonu üyelerimize B-PRO AG, YG, ENH PROJE TASARIMI hakkında 5 saatlik eğitim düzenlendi. KSÜ Avşar Kampüsünde gerçekleştirilen eğitim SINERTECH MÜH. A.Ş. Kalender Korkmaz ve ASİNTEL MÜH. A.Ş.Bahattin Uylukçu ile Raşit TAŞDEMİR`in yapmış olduğu sunumlar ile sona erdi.

ANNELER GÜNÜ KAHVALTIMIZDA ÜYELERİMİZLE BİRARADAYDIK... 15.05.2017

    

14 Mayıs 2017 tarihinde Şube ve Kahramanmaraş Temsilcilik Üyelerimizin ve ailelerinin bir araya geldiği Anneler Günü Bahar Kahvaltısı yoğun katılım ile gerçekleşti.

RELUX EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ 13.05.2017

    

13 Mayıs 2017 tarihinde Şubemiz PELSAN işbirliğinde Aydınlatma Tasarım Programı RELUX Eğitimi gerçekleşti. Eğitime 25 Üyemiz katıldı.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`ÜN ŞAHSINA YAPILAN SALDIRILARI KINIYORUZ. 12.05.2017

    

Cumhuriyetimizin ve Devletimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi şahsiyetine karşı zaman zaman yoğunlaşma eğilimi gösteren saldırıları şiddetle kınıyor, yetkilileri göreve çağırıyor, başta TMMOB ve bütün STK`ları tepki vermeye davet ediyoruz.

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 12.05.2017

    

12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde Kahramanmaraş Temsilciliğimizde Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi MİSEM Eğitmeni Serdar Paker`in anlatımıyla düzenlendi.

İKA DESTEKLİ UYGULAMALI PLC OTOMASYON EĞİTİMİ DÜZENLEDİ 08.05.2017

    

İpekyolu Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubemizin projesi olan “Uygulamalı PLC Otomasyon Eğitimi” tamamlandı. Üyemiz Gazi Çupurbaş tarafından verilen 2 grup halinde 10 süren eğitime 60 Üyemiz katılım sağladı. Üyelerimize Eğitim sonunda katlım sertifikaları takdim edildi.

KSÜ EMO-GENÇ ETA 2017 DÜZENLENDİ 02.05.2017

    

26 Nisan 2017 tarihinde KSÜ EMO-GENÇ Komisyonu öncülüğünde ETA2017(2.ELEKTRO TEKNİK VE AR-GE BULUŞMASI) `Akıllı Şebekeler&Akıllı Binalar ` konulu konferans düzenlendi. KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda Kahramanmaraş Temsilcimiz Bahattin Uylukçu ve Tems. Yard. Prof.Dr.Ahmet Serdar Yılmaz’ın açılış konuşmalarıyla başlayan konferans Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Müh. Bölümünden Yılmaz VURAL ve Hager Group Elektrik Elektronik Müh. Yasir ÖZKAN`ın sunumlarıyla devam edip PLC Eğitimine katılan öğrencilerimize sertifika takdimi ve ardından yapılan hediye çekilişi ile sona erdi.

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİMİZDE AKEDAŞ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ. 02.05.2017

    

28 Nisan 2017 tarihinde EMO Kahramanmaraş Temsilciliğimizde AKEDAŞ ile SMM’li üyelerimizin sorunlarının ve taleplerinin konuşulduğu toplantı gerçekleşti.

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ SMM`Lİ ÜYELERİMİZ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ. 02.05.2017

    

29 Nisan 2017 tarihinde Kahramanmaraş Temsilciliği SMM’li Üyelerimizle AG, OG Projeler, Y.G İşletme Sorumluluğu ve Topraklama Ölçümleri hakkında sorunların dile getirildiği toplantı düzenlendi.

BAŞKONUŞ YAYLASINA GEZİ 24.04.2017

    

Üyelerimizin katılımı ile 23 Nisan 2017 tarihinde, Kahramanmaraş Başkonuş Yaylasına gezi düzenlenmiştir. Gaziantep`den 43, Kahramanmaraş Temsilciliği`nden 9 kişinin katılımı ile düzenlenen gezide üyelerimizle doğa yürüyüşü yapılmıştır.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 22.04.2017

    

20-22 Nisan 2017 tarihlerinde MİSEM kapsamında Şubemizde Elektrik Tesislerinde Topraklama Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitimcisi Sn.Hasan AKTAŞ tarafından verilen Eğitime 20 Üyemiz katıldı.

GAZİANTEP VALİSİ SN.ALİ YERLİKAYA ZİYARET EDİLDİ 19.04.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gaziantep Valisi Sn.Ali YERLİKAYA`yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Elektrik Mühendislerinin istihdam sorunu, yönetmelik gereği OSB`de uygulanması gereken Y.G İşletme sorumluluğu ve Şubemiz ile Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında yapılan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü hakkında bilgilendirme yapılarak Sn. Valimizden bu hususta destek talep edildi.

ŞUBEMİZ GELENEKSEL 2.PAİNTBALL TURNUVASI DÜZENLENDİ 17.04.2017

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikler kapsamında Dülükbaba Tabiat Parkı içerisinde bulunan Şehitkâmil Belediyesi Gençlik Kampında Şubemiz Geleneksel 2. Paintball Turnuvası düzenlendi.

ŞUBEMİZDE İSG EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 16.04.2017

    

Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından yürütülen `Gaziantep Kayıtdışı İstihdamla Mücadele Ediyor` projesi kapsamında Şubemiz işbirliğinde İSG Eğitimi düzenlendi.

ADIYAMAN KURUM ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİ. 14.04.2017

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Adıyaman Temsilci ve Yardımcılarının katılımıyla AKEDAŞ Adıyaman İl Müdürü Cemal Erkoç, Adıyaman Türk Telekom İl Müdürü Fevzi Gül ve Adıyaman Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Seydi Vakkas Toprak ziyaret edildi. Ziyarette Odamız ve Kurumlar arası işbirliğinin önemi vurgulanarak Üyelerimizin sorun ve talepleri görüşüldü.

ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİMİZDE GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 13.04.2017

    

Adıyaman Temsilciliğimizde Üyelerimizin sorun ve taleplerinin görüşüldüğü toplantı düzenlendi. Toplantıda Adıyaman Temsilcimiz Murat Ertürk tarafından Temsilcilik faaliyetlerinin anlatıldığı sunum gerçekleştirildi.

BAŞKONUŞ YAYLASI`NA SOSYAL GEZİ 11.04.2017

    

23 Nisan Pazar Günü Kahramanmaraş Başkonuş Yaylasına Sosyal Gezi düzenlenecektir. Program ekte olup rezervasyonunuzu EMO Gaziantep şubemizi arayarak yaptırmanız gerekmektedir. Saygılarımızla EMO Gaziantep Şube

SURİYEDE`Kİ İNSANLIK SUÇUNU LANETLİYORUZ 07.04.2017

    

Suriye’nin İdlib kentinde gerçekleştirilen kimyasal silah saldırısının savaş ve insanlık suçu olduğunu kamuoyuna hatırlatıyoruz. Bu vahşeti, savaşı, terörü lanetliyoruz...

 


ŞUBEMİZ 10.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

29.01.2016
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZDE Y.G TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

AKILLI ŞEHİR OLMAK BİZE UZAK MI?

GAMOB DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA ORTAK MESAJ YAYINLADI

BASIN AÇIKLAMASI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri