MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 45  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.03.2018

    

15-17 Mart 2018 tarihlerinde Şubemizde Elektrik SMM Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ tarafından verilen eğitime 27 Üyemiz katıdı.

ÇANAKKALE ZAFERİ`NİN 103.YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN 17.03.2018

    

Şanlı tarihimizin en büyük kahramanlıklarından olan Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümünü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, ebediyete intikal eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulu

DEVLET HAVA MEYDANLARI GAZİANTEP BAŞMÜDÜRÜ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 16.03.2018

    

Devlet Hava Meydanları Gaziantep Başmüdürü Sn. Alaattin Kırcı, Başmüdür Yrd. Sn. Nizamettin ÖZAYDIN ve Üyemiz ve DHMİ İş yeri temsilcimiz Sn. Mustafa HALHALLI 12.Dönem Şube Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Söz konusu ziyarette DHMİ Gaziantep Başmüdürü Alaattin Kırcı Gaziantep Havalimanı’nda devam eden ve gerçekleştirmeyi planladıkları projelerden bahsederken, Şube Başkanımız İslim ARIKAN`da Şubemiz yapısı ve çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak nazik ziyaretlerinden dolayı Sn.Alaattin KIRCI`ya teşekkür etti.

GAZİANTEP ŞANLIDER YÖNETİM KURULU ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 15.03.2018

    

Gaziantep Şanlıurfalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sn.Mustafa İsmet DOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri 12.Dönem Şube Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette bölgemizdeki GES yatırımları, tarımsal sulamalarda enerji yatırımları, Meslek Odaları ve STK`ların toplumsal açıdan rolü ve bu hususta ortak çalışmanın önemi vurgulandı.

12.DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIM YAPILDI 14.03.2018

    

Şubemiz 12. Olağan Genel Kurulu`nda seçilen Yönetim Kurulu üyeleri mazbata aldıktan sonraki ilk toplantıda görev dağılımı yaptılar. Yönetim Kurulu görev dağılımı yazımız devamındadır.

KADINLAR IŞIĞINDA MÜHENDİSLİK KONFERANSI DÜZENLENDİ 14.03.2018

    

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Topluluğu tarafından düzenlenen `Kadınların Işığında Mühendislik Konferansı`na` Üyemiz Emine ŞAHBAZ konuşmacı olarak katılmıştır.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 14.03.2018

    

Gaziantep Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn.Hasan ALAN ve İl Müdür Yardımcısı Sn.Enver KURTOĞLU 12.Dönem Şube Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Söz konusu ziyarette yapı denetim sisteminde yaşanan sorunlar, Bakanlık tarafından çalışması yapılan havuz sistemi konuşularak sorunların çözümü için Meslek Odalarının ve ilgili Kurum ve Kuruluşlar arasında işbirliğinin önemi vurgulandı.

Y.G TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 13.03.2018

    

8-10 Mart 2018 tarihlerinde Şubemizde Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Murat ERASLAN tarafından verilen eğitime 28 Üyemiz katıldı. Eğitimin son günü örnek trafo tesisine gidilerek Üyelerimiz uygulamalı olarak bilgilendirildi.

ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 08.03.2018

    

Şehitkamil Belediye Başkanı Sn.Rıdvan FADILOĞLU ve Başkan Yardımcısı Sn.Murat ÖZGÜLER 12.Dönem Şubemiz Yönetim Kurulu` na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Söz konusu ziyarette Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN, kentsel dönüşüm projeleri, enerji yatırımları, möp uygulamaları, özellikle sporu teşvik edici proje ve uygulamaları ve pozitif enerjisi için Belediye Başkanımıza teşekkür etti. Ülkemizin genel sorunu olan, yapıların sağlıklı denetimi için tüm meslek disiplinlerinin yer aldığı bir Komisyon ile yapı denetimlerinde görev verilirse hazır olduğumuzu, Belediye öncülügünde bir çalıştay yapılması taleplerimizi iletti.Nazik ziyaretlerinden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Sn.Rıdvan FADILOĞLU‘na teşekkür eder, saygılar sunarız...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ 08.03.2018

    

Şubemiz Kadın Üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir araya geldi. Tüm meslektaşlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü` nü kutlar, saygılar sunarız...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN 07.03.2018

    

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ BASIN BİLDİRİSİ 07.03.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla yapmış olduğu basın açıklaması yazımız devamındadır.

ÜYEMİZ SELAHADDİN KİREÇCİ VEFAT ETMİŞTİR 06.03.2018

    

Şubemiz 11301 Sicil Nolu Üyesi Selahaddin KİREÇCİ geçirdiği trafik kazası sonucu vefat etmiştir. Merhuma Allah`tan rahmet ailesine,sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza baş sağlığı dileriz.

ŞUBEMİZ 12.OLAĞAN GENEL KURUL VE SEÇİMLERİ YAPILDI 05.03.2018

    

Şubemiz 12.Dönem Olağan Genel Kurulu 3-4 Mart 2018 tarihlerinde birlik ve beraberlik içerisinde başarıyla tamamlanmıştır.Seçimler Beyaz Listenin üstünlüğü ile tamamlanmış olup Beyaz listeden İslim ARIKAN 404, Mavi listeden Mehmet SİRAZ 362 oy almıştır. Ülkemize, şehrimize ve meslektaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUZ, BAŞIMIZ SAĞOLSUN 02.03.2018

    

Afrin’de şehit düşen Kahraman Askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağolsun.

ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU 20.02.2018

    

Şubemiz 11.Dönem Faaliyet Sunumuna haber içeriğinden erişebilirsiniz.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNTÖRN ZİRVESİ DÜZENLENDİ. 16.02.2018

    

Gaziantep Üniversitesi`nde 11.İntörn Mühendislik Zirvesi düzenlendi.İnşaat Mühendisliği Bölümü Konferans Salonu`nda düzenlenen Gaziantep Üniversitesi son sınıf öğrencilerinin yoğun katılım sağladığı etkinlikte Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN `Sektör Analizi ve Tecrübe Paylaşımı` başlıklı konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında İntörn yapacak öğrencilerine meslek alanımızı ve kendi tecrübelerini paylaşarak öğrencilerin meslek hayatlarında ve intörnlükte dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında bilgilendirme yaptı.

ŞUBEMİZ 12.DÖNEM GENEL KURULU 15.02.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın 3-4 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak 12.Dönem Şube Genel Kurul ve Seçimlere ilişkin basın açıklamasına haber linkinden erişebilirsiniz.

KAHRAMANMARAŞ`IN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ 12.02.2018

    

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünü kutluyor, tüm Şehitlerimizi Rahmet ve Saygı ile anıyoruz.

ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİMİZDE SMM`Lİ ÜYELERİMİZ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ 12.02.2018

    

09.02.2018 tarihinde Adıyaman Temsilciliğimizde SMM`li Üyelerimiz ile toplantı düzenlendi. Toplantıda SMM üyelerimizin sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü. Sorunların doğrudan muhataplarına iletilmesi ve kararlılıkla üzerine gidilmesi konularında mutabık kalınırken fiyat düzensizliklerinin giderilmesi için uzlaşma yoluna gidilmesi ve AKEDAŞ ile de yakın bir zamanda toplantı yapılması kararlaştırıldı.

 


ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

20.02.2018
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZ 12.OLAĞAN GENEL KURUL VE SEÇİMLERİ YAPILDI

12.DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIM YAPILDI

ÜYEMİZ SELAHADDİN KİREÇCİ VEFAT ETMİŞTİR

Y.G TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ BASIN BİLDİRİSİ

ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

KADINLAR IŞIĞINDA MÜHENDİSLİK KONFERANSI DÜZENLENDİ

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

DEVLET HAVA MEYDANLARI GAZİANTEP BAŞMÜDÜRÜ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri