MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 41  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBE VE TEMSİLCİLİKLERİMİZDE BEP TR-2 ORYANTASYON EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ 19.07.2017

    

Enerji kimlik belgesi düzenlenmesi hakkında binalarda enerji performansı yazılımı ve masaüstü uygulaması olan BEP-TR II`ye geçişini sağlamak amacıyla, BEP-TR II oryantasyon eğitimleri Şubemiz ve Temsilciliklerimizde gerçekleştirildi. Şube Teknik Görevlisi Erhan Pala tarafından verilen eğitime, üyelerimiz ve diğer Oda üyelerinden toplam 47 kişi katıldı.

GAZİANTEP ESNAF SANATKARLAR ODASI BİRLİĞİ ZİYARETİ 18.07.2017

    

Şube Yönetim Kurulumuz Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Sn.Ömer Küsbeoğlu`nu ziyaret etti. Söz konusu ziyarette işyerlerinde İŞ Sağlığı ve Güvenliği, Periyodik Topraklama Ölçümü ve Elektrik Tesisatlarının kontrolünün önemi ve bu konuda bilinç oluşması açısından yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE BİRLİK GÜNÜ 15.07.2017

    

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü`nü kutluyoruz. 15 Temmuz 2016`da yaşadığımız hain darbe girişiminde, Vatanımıza, Bayrağımıza, Demokrasimize sahip çıkan Yüce Milletimize şükranlarımızı sunuyor, Şehitlerimizi rahmetle, Gazilerimizi minnetle anıyoruz. Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulu

TMMOB-SGK PROTOKOLÜ FESHİ İMZA KAMPANYASI 13.07.2017

    

Sayın Üyemiz Ücretli çalışan mühendis, mimar, şehir plancısı üyelerimiz adına önemli kazanımlarımızdan biri olan, Sosyal Güvenlik Kurumu ile TMMOB arasında yaklaşık 6 yıldır bir protokol çerçevesinde sürdürdüğümüz asgari ücrete ilişkin karşılıklı işbirliği, kurumun protokolü tek taraflı feshetmesi nedeniyle sonlanmış bulunmaktadır.

TT-TN SİSTEMLER VE ELEKTRİK TESİSLERİ SEMİNERİ 11.07.2017

    

Şubemiz tarafından 8 Temmuz 20170 tarihinde “TT-TN Sistemler ve Elektrik Tesisleri” Semineri düzenlendi. Söz konusu Seminer konusunda Uzman, Elektrik Tesislerinin Tasarlanması, Planlanması, Uygulaması ve Topraklama konularında çok sayıda bilimsel çalışması bulunan Almanya Biberach Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Prof. Dr. İsmail KAŞIKCI tarafından verildi. Seminere SMM,Yapı Denetçisi, Dağıtım Şirketinde çalışanlar ve Bilirkişilik yapan Üyelerimiz yoğun katılım sağladılar.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA VE ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ 28.06.2017

    

Ramazan Bayramı dolayısıyla Şubemizde Bayramlaşma yapılarak sonrasında iki Şehit Ailemize bayram ziyareti gerçekleştirildi.

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN 23.06.2017

    

Bayramın Hoşgörü ve Kardeşlik Bilincimizi Yenileme, Aramızdaki Dayanışmayı Pekiştirmeye Vesile Olması Dileklerimizle; Ramazan Bayramınızı Tebrik Ederiz. Enerjiniz Bol Olsun, Ülkemizin Enerjisi Güneş Olsun ...

KAHRAMANMARAŞ VE KİLİS TEMSİLCİLİĞİ KOORDİNASYON KURULU TOP. VE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ. 23.06.2017

    

Kahramanmaraş Temsilciliği ve Kilis Temsilciliği Üyelerimiz ile Şube Faaliyetlerimizin, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu Şube Koordinasyon toplantısı ve iftar programı düzenlendi.Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Temsilcilerimiz, Kurum Müdürleri ve Üyelerimiz katılım sağladı.

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİMİZDE TOPRAKLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 20.06.2017

    

16-18 Haziran 2017 tarihinde Kahramanmaraş Temsilciliğimizde Topraklama Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Taner İriz tarafından verilen eğitime 20 Üyemiz katıldı.

ŞUBE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI VE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ. 19.06.2017

    

16 Haziran 2017 tarihinde Şube danışma kurulu toplantısı ve iftar programı düzenlendi. Program Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Mustafa Günal,TMMOB Oda Başkanları, Kurum Müdürleri, ve Üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

GAMOB DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA ORTAK MESAJ YAYINLADI 06.06.2017

    

Dünya çevre günü dolayısıyla çevre bilincinin artırılmasına yönelik çalışmalara dikkat çeken Gaziantep Akademik Meslek Odaları Birliği yapılan toplantının ardından ortak bildiri yayınladı.

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ KUTLU OLSUN 06.06.2017

    

Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak ümidiyle Dünya Çevre Günü kutlu olsun.

ŞUBEMİZDE Y.G TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 29.05.2017

    

25-27 Mayıs 2017 tarihlerinde Şubemizde Y.G Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Musa Çeçen tarafından verilen eğitime 23 üyemiz katıldı.

KSÜ EMO GENÇ B-PRO AG, YG, ENH PROJE TASARIMI EĞİTİMİ 22.05.2017

    

17 Mayıs 2017 tarihinde KSÜ EMO-GENÇ Komisyonu üyelerimize B-PRO AG, YG, ENH PROJE TASARIMI hakkında 5 saatlik eğitim düzenlendi. KSÜ Avşar Kampüsünde gerçekleştirilen eğitim SINERTECH MÜH. A.Ş. Kalender Korkmaz ve ASİNTEL MÜH. A.Ş.Bahattin Uylukçu ile Raşit TAŞDEMİR`in yapmış olduğu sunumlar ile sona erdi.

ANNELER GÜNÜ KAHVALTIMIZDA ÜYELERİMİZLE BİRARADAYDIK... 15.05.2017

    

14 Mayıs 2017 tarihinde Şube ve Kahramanmaraş Temsilcilik Üyelerimizin ve ailelerinin bir araya geldiği Anneler Günü Bahar Kahvaltısı yoğun katılım ile gerçekleşti.

RELUX EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ 13.05.2017

    

13 Mayıs 2017 tarihinde Şubemiz PELSAN işbirliğinde Aydınlatma Tasarım Programı RELUX Eğitimi gerçekleşti. Eğitime 25 Üyemiz katıldı.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`ÜN ŞAHSINA YAPILAN SALDIRILARI KINIYORUZ. 12.05.2017

    

Cumhuriyetimizin ve Devletimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi şahsiyetine karşı zaman zaman yoğunlaşma eğilimi gösteren saldırıları şiddetle kınıyor, yetkilileri göreve çağırıyor, başta TMMOB ve bütün STK`ları tepki vermeye davet ediyoruz.

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 12.05.2017

    

12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde Kahramanmaraş Temsilciliğimizde Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi MİSEM Eğitmeni Serdar Paker`in anlatımıyla düzenlendi.

İKA DESTEKLİ UYGULAMALI PLC OTOMASYON EĞİTİMİ DÜZENLEDİ 08.05.2017

    

İpekyolu Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubemizin projesi olan “Uygulamalı PLC Otomasyon Eğitimi” tamamlandı. Üyemiz Gazi Çupurbaş tarafından verilen 2 grup halinde 10 süren eğitime 60 Üyemiz katılım sağladı. Üyelerimize Eğitim sonunda katlım sertifikaları takdim edildi.

KSÜ EMO-GENÇ ETA 2017 DÜZENLENDİ 02.05.2017

    

26 Nisan 2017 tarihinde KSÜ EMO-GENÇ Komisyonu öncülüğünde ETA2017(2.ELEKTRO TEKNİK VE AR-GE BULUŞMASI) `Akıllı Şebekeler&Akıllı Binalar ` konulu konferans düzenlendi. KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda Kahramanmaraş Temsilcimiz Bahattin Uylukçu ve Tems. Yard. Prof.Dr.Ahmet Serdar Yılmaz’ın açılış konuşmalarıyla başlayan konferans Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Müh. Bölümünden Yılmaz VURAL ve Hager Group Elektrik Elektronik Müh. Yasir ÖZKAN`ın sunumlarıyla devam edip PLC Eğitimine katılan öğrencilerimize sertifika takdimi ve ardından yapılan hediye çekilişi ile sona erdi.

 


ŞUBEMİZ 10.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

29.01.2016
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri