MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 48  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ENERJİSA TOROSLAR GAZİANTEP İL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ 27.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim Arıkan ve Şube Enerji Komisyonu Başkanımız Nahit Eser EnerjiSA-Toroslar EDAŞ Gaziantep İl Müdürü Sn. Mehmet Unsu ile Üyelerimiz İbrahim Halil KARAÇEÇİ ve Ali Fatih YEŞİL’e ziyarette bulundular. Söz konusu Ziyarette Meslek alanımız ve İlimizdeki Enerji çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

DİYARBAKIR-MARDİN GEZİSİ 25.06.2018

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikler kapsamında 14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Üyelerimiz ve Ailelerine yönelik Diyarbakır-Mardin gezisi organize etmektedir. Gezi ücretli olup tur programı hakkında detaylı bilgi ektedir. Katılmak isteyen Üyelerimizin 29.06.2018 tarihine kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Bilgilerinize sunarız.

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 24.06.2018

    

21-23 Haziran 2018 tarihinde Kahramanmaraş Temsilciliğimizde Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ tarafından düzenlenen eğitime 21 Üyemiz katıldı.

GAZİANTEP TİCARET ODASI BAŞKANI TUNCAY YILDIRIM ZİYARET EDİLDİ 21.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay YILDIRIM`a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Meslek alanımızla ilgili konuların görüşüldüğü ziyarette göstermiş olduğu nezaketten dolayı Gaziantep Ticaret Odası Tuncay YILDIRIM`a teşekkür ederiz.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİ 18.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Üyelerimizin Katılımıyla Ramazan Bayramı`nın 3.Günü Şubemizde Bayramlaşma Gerçekleşti.

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN... 17.06.2018

    

Hayatını kaybeden tüm Babalara Allah` tan rahmet diliyor, Adalet, paylaşma, sevgi, saygı gibi değerleri kuşaktan kuşağa aktaran, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların `Babalar Günü` nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz.

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN... 14.06.2018

    

Bayramın tüm gönüllere, hanelere, Ülkemize ve İslam dünyasına huzur, barış, selamet getirmesini diliyor,Bayram vesilesi ile bütün Şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyor,Ramazan Bayramınızı tebrik ediyoruz.

SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 14.06.2018

    

Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet KARALAR ve Gaziantep Milletvekili Adayları Halil KILIÇ, Ahmet Necati SARI ve Mustafa AKAR seçim çalışmaları kapsamında Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Odamız ve Meslek alanımıza ilişkin sorun ve taleplerimiz dile getirildi.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 14.06.2018

    

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Muzaffer ÇELİK ve Gaziantep Milletvekili Adayları Sermet ATAY ve Ejder DEMİR seçim çalışmaları kapsamında Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Odamız ve Meslek alanımıza ilişkin sorun ve taleplerimiz dile getirildi.

ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE TOPLANTI VE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ 13.06.2018

    

Adıyaman Temsilciliği Üyelerimiz ile Şube Faaliyetlerimizin, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu toplantı ve iftar programı düzenlendi.

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE TOPLANTI VE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ 12.06.2018

    

Kahramanmaraş Temsilciliği Üyelerimiz ile Şube Faaliyetlerimizin, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu toplantı ve iftar programı düzenlendi.

ELBİSTAN TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE TOPLANTI VE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ 11.06.2018

    

Elbistan Temsilciliği Üyelerimiz ile Şube Faaliyetlerimizin, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu toplantı ve iftar programı düzenlendi.

KİLİS TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZ İLE TOPLANTI VE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ 08.06.2018

    

Kilis Temsilciliği Üyelerimiz ile Şube Faaliyetlerimizin, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu toplantı ve iftar programı düzenlendi.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 07.06.2018

    

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekili Adayları Op. Dr. Bayram Yılmazkaya ve Hasan Öztürkmen seçim çalışmaları kapsamında Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Odamız ve Meslek alanımıza ilişkin sorun ve taleplerimiz dile getirildi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 06.06.2018

    

Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Sait KİRAZOĞLU seçim çalışmaları kapsamında Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Odamız ve Meslek alanımıza ilişkin sorun ve taleplerimiz dile getirildi.

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 06.06.2018

    

İyi Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Prof. Dr. İmam Hüseyin FİLİZ, Sanem KASAPSEÇKİN ve İlker BAY seçim çalışmaları kapsamında Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Odamız ve Meslek alanımıza ilişkin sorun ve taleplerimiz dile getirildi.

İKA TEKNİK DESTEK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 05.06.2018

    

İpekyol Kalkınma Ajansı (İKA) tarafından desteklenen, Üyelerimize yönelik, `Fotovoltaik Sistem Tasarımı İçin PV-Sol Yazılımı Eğitimi ve Autocad Destekli Elektrik İç Tesisatı Proje Hazırlama Eğitimi` için teknik eğitim destek sözleşmesi İpekyol Kalkinma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz ve Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim Arıkan tarafından imzalandı. Habere ilişkin basın açıklamasına linkten erişebilirsiniz.

BİNA İÇİ ELEKTRONİK HABERLEŞME TESİSATI TEKNİK ŞARTNAMESİ HK. 05.06.2018

    

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından `Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik` hazırlanarak 21/02/2018 tarihli ve 30339 sayılı Resmi Gazete‘de yayımlanmıştır. Yönetmeliğin 1 inci maddesinde; `Bina içi elektronik haberleşme tesislerinin, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından hazırlanan ve yayımlanan güncel Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı Teknik Şartnamesine uygun olması zorunludur.` hükmü yer almaktadır. Söz konusu yönetmelik değişikliği 21/05/2018 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Bu kapsamda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulunun 10/05/2018 tarihli ve 2018/DK/-TED/147 sayılı kararı ile `Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı Teknik Şartnamesi` güncellenmiş olup ilgili şartnameye ekten ve haber linkinden erişebilirsiniz.

ŞUBE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI VE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ 04.06.2018

    

1 Haziran 2018 tarihinde Şubemiz 12. Dönem 1. Danışma Kurulu toplantısı ve iftar programı Üyelerimizin yoğun katılımıyla düzenlendi.

GAZİANTEP İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ ZİYARET EDİLDİ 04.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve SMM Komisyonumuz Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı İbrahim APA ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yapılan ziyarette meslek alanımızla ilgili yaşanan sorunlar, sorunların çözümü noktasında yapılması gerekenler ve iş birliği içerisinde çalışmanın önemi vurgulandı. Ziyarete ilişkin basın metnine haber linkinden erişebilirsiniz.

 


ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

20.02.2018
 


Çok Okunanlar


KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİ

ENERJİSA TOROSLAR GAZİANTEP İL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ

DİYARBAKIR-MARDİN GEZİSİ

ŞEHRİMİZDEN YAŞANAN YANGIN OLAYLARINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI

GAZİANTEP TİCARET ODASI BAŞKANI TUNCAY YILDIRIM ZİYARET EDİLDİ

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN...

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri