MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 49  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İKA DESTEKLİ “AUTOCAD DESTEKLİ İÇ TESİSAT VE PV SOL YAZILIMI EĞİTİMLERİ” DÜZENLENDİ 14.09.2018

    

İPEKYOLU KALKINMA AJANSI DESTEKLİ EĞİTİMLER TAMAMLANDI. 06.08.2018

    

İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen; Autocad Destekli Elektrik İç Tesisatı Proje Hazırlama Eğitimi 26-27 Temmuz ve 28-29 Temmuz tarihlerinde 2 grup olark, PV-Sol Yazılımı Eğitimi ise 4-5 Ağustos tarihlerinde 2 grup olarak tamamlanmıştır. İpekyolu Kalkınma Ajansı Yetkilileri ve Eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIĞIN SONUÇLARINI YAŞIYORUZ 06.08.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın `Enerjide Dışa Bağımlılığın Sonuçlarını Yaşıyoruz.` konu başlıklı basın bildirisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

FUSİONSOLAR WORKSHOP SEMİNERİ DÜZENLENDİ 31.07.2018

    

Subemiz, Sektörün Liderlerinden Huawei ve Proactive Energy Management firmalari işbirliginde 30 Temmuz 2018` de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeşil Ev`de Fushion Solar Workshop konu başlıklı Güneş Enerji Sistemleri semineri düzenlendi. Güneş Enerji Sistemlerinde yerinde tüketim her zaman için avantajdır. Ancak güneşte gündüz üretim olduğu için, evlerde de gece tüketim olduğu için tüketimi üretime yaklaştırmak gerekiyor. Buda akıllı evlerle daha etkin ve mümkün. Smart PV çözümlerinin anlatıldıgı seminer oldukça etkili idi. Katkı koyan Huawei ve PEM Enerji ve yöneticilerine teşekkür ederiz.

GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ. 27.07.2018

    

Gaziantep Sanayi Odası Başkanımız Sn. Adnan Unverdi` ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sn.Başkanımızın gençlere, eğitime, otomasyona ne kadar önem verdigini biliyorum. Sanayi Odamız güçlü, etkin bir Odamız, Gaziantep`e birçok kazanımları olan bir Odamız. Önümüzdeki süreçte meslek disiplinimiz ile ilgili birçok ortak çalışmaları yapacağımıza inanıyorum. Gaziantep`e özel yapılan, yapılacak projelerin konuşuldugu teknik, samimi bir ziyaret oldu. Samimiyetinden, nezaketinden dolayı Sn.Başkanımıza teşekkür ederiz.

ŞANLIDER YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ. 27.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz olarak, Şanlıder Yönetim Kurulu` nu ziyaret ettik. Şubemize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sn. Başkan Mustafa İsmet Erdoğan ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunduk. Şanlıder` in çalışmalarını takdirle takip ediyorum. Bölgemiz Medeniyetler şehri. Gaziantep Zeugma Antik Kenti, Sanlıurfa Göbeklitepe Ülkemiz için muazzam bir turizm potansiyeli.. Özellikle UNESCO dünya mirası listesine giren Göbeklitepe` nin, bu köklü medeniyetin daha da gün yüzüne çıkarılması için, iyi projelerle yansıtılması beklentilerimizi, güçlü bir kadrosu bulunan Şanlıder` den de bu projelere katkı sağlamasını ilettik...Gaziantep ve Şanlıurfa kültür yolu projeleri şehirlerimize büyük katkı sağlayacaktır. Meslektaşlarımıza ve kamuya karşı sorumluluk bilincimiz ile meslek disiplinimizle ilgili konularda her türlü desteği vereceğimizi ilettiğimiz ziyaretimizde Sn.Baskan Mustafa İsmet Erdoğan` a ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerine nezaketlerinden, samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

YENİ ÜYELERİMİZ İLE TANIŞMA TOPLANTISI 24.07.2018

    

12.Dönemde Şubemize yeni kayıt yaptıran Üyelerimiz ile Şubemizde tanışma toplantısı düzenlendi. Şube çalışma ve etkinliklerinin paylaşıldığı, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu toplantı sonunda Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz aramıza Yeni katılan Meslektaşlarımıza EMO rozetlerini takdim etti.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 18.07.2018

    

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Sn.Hüseyin Ovayolu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şubemizi ziyaret ettiler. Söz konusu ziyarette Asansör denetimi, doğalgaz tesisatı, yangın algılama sistemleri, enerji, bina mekanik ve elektrik tesisatına ve birçok ortak konuda verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Sn.Başkan ve Yönetim Kuruluna nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

İMO GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 17.07.2018

    

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Sn. Gökhan Çeliktürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şube Yönetim Kurulumuzu ziyaret ettiler. Şube faaliyetlerinin ve yapılacak etkinliklerin değerlendirildiği ziyarette, Gaziantep`te önemli bir yere sahip İnşaat Mühendisleri Odamız ile gecmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz etkili çalışmalarımızın devamı konusunda görüşmeler yapıldı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sn.Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.

GAZİANTEP OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 16.07.2018

    

Gaziantep OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Temsilcisi Mahmud TEKİN ve İdari Kadrosu Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Mesleki ve Teknik eğitim sisteminin genel değerlendirilmesi yapılarak bu hususta iki Kurum arasında iş birliği içerisinde çalışmanın önemi belirtildi.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLU OLSUN 14.07.2018

    

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ. 12.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN`i ziyaret ettiler. Söz konusu ziyarette Şubemiz çalışmaları hakkında bilgilendirme yapılarak, Belediyenin Yenilenebilir Enerji yatırımları ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Nazik karşılamaları ve samimi yaklaşımları için Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma ŞAHİN`e teşekkür ederiz.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCILARI ZİYARET EDİLDİ 04.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN ve Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Mehmet Merkepçi, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcıları Aslettin YILDIZ ve Cuma GÜZEL`i ziyaret ettiler. Söz konusu ziyarette Meslek alanımız ve İlimizin enerji konularında görüş alış verişinde bulunuldu. Nazik karşılamaları ve samimi yaklaşımları için Şahinbey Belediyesi Başkan Yardımcılarımız Aslettin YILDIZ ve Cuma GÜZEL`e teşekkür ederiz.

ENERJİSA TOROSLAR GAZİANTEP İL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ 27.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim Arıkan ve Şube Enerji Komisyonu Başkanımız Nahit Eser EnerjiSA-Toroslar EDAŞ Gaziantep İl Müdürü Sn. Mehmet Unsu ile Üyelerimiz İbrahim Halil KARAÇEÇİ ve Ali Fatih YEŞİL’e ziyarette bulundular. Söz konusu Ziyarette Meslek alanımız ve İlimizdeki Enerji çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

DİYARBAKIR-MARDİN GEZİSİ 25.06.2018

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikler kapsamında 14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Üyelerimiz ve Ailelerine yönelik Diyarbakır-Mardin gezisi organize etmektedir. Gezi ücretli olup tur programı hakkında detaylı bilgi ektedir. Katılmak isteyen Üyelerimizin 29.06.2018 tarihine kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Bilgilerinize sunarız.

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 24.06.2018

    

21-23 Haziran 2018 tarihinde Kahramanmaraş Temsilciliğimizde Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ tarafından düzenlenen eğitime 21 Üyemiz katıldı.

GAZİANTEP TİCARET ODASI BAŞKANI TUNCAY YILDIRIM ZİYARET EDİLDİ 21.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay YILDIRIM`a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Meslek alanımızla ilgili konuların görüşüldüğü ziyarette göstermiş olduğu nezaketten dolayı Gaziantep Ticaret Odası Tuncay YILDIRIM`a teşekkür ederiz.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİ 18.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Üyelerimizin Katılımıyla Ramazan Bayramı`nın 3.Günü Şubemizde Bayramlaşma Gerçekleşti.

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN... 17.06.2018

    

Hayatını kaybeden tüm Babalara Allah` tan rahmet diliyor, Adalet, paylaşma, sevgi, saygı gibi değerleri kuşaktan kuşağa aktaran, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların `Babalar Günü` nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz.

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN... 14.06.2018

    

Bayramın tüm gönüllere, hanelere, Ülkemize ve İslam dünyasına huzur, barış, selamet getirmesini diliyor,Bayram vesilesi ile bütün Şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyor,Ramazan Bayramınızı tebrik ediyoruz.

 


ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

20.02.2018
 


Çok Okunanlar


İKA DESTEKLİ “AUTOCAD DESTEKLİ İÇ TESİSAT VE PV SOL YAZILIMI EĞİTİMLERİ” DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri