MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 57  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 31.10.2019

    

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası; Santranç Federasyonu Kahramanmaraş İl Temsilciliği ve EMO Kahramanmaraş İl Temsilciliği tarafından organizasyonu yapılmış olup 2 gün süren turnuva sonucunda dereceye giren yarışmacılar ödüllendirilmiştir. Cumhuriyet Bayramını Vatanımızın, Milletimizin değerlerini gençlere hatırlatmak adına önemsiyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun

PAİNTBALL ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 26.10.2019

    

Şubemiz Sosyal etkinlikleri kapsamında 26.10.2019 tarihinde Dülükbaba Tabiat parkında Üyelerimizin katılımıyla Paintball etkinliği düzenlendi. Hes, Res, Ges ve Jes olarak 4 takımdan oluşan etkinlikte Res takımı şampiyon oldu.

REMI-TÜRKİYE’DE İSTİHDAMIN VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIMININ GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ TANITIM TOPLANTISI 21.10.2019

    

REMI-Türkiye’de İstihdamın ve Yenilenebilir Enerji Kullanımının Güçlendirilmesi Projesi” açılış ve bilgilendirme toplantısı, 24 Ekim Perşembe günü saat 09.30’da Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’nde (GSOMEM) düzenlenecektir.

ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİMİZDE ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 21.10.2019

    

17,18,19 Ekim 2019 tarihlerinde MİSEM kapsamında Sn. Ali Haydar GÜMÜŞ tarafından Adıyaman Temsilciliğimizde düzenlenen “Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi” tamamlanmıştır.

ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMLERİ KONULU SEMİNER 12.10.2019

    

Şubemiz Mavili Elektronik firması işbirliği ile 12 Ekim 2019 Cumartesi Saat 13.30 da Şubemizde Endüstriyel Tesislerde Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri konulu seminer düzenlendi.Seminer Şubemiz Başkanımız Sn. İslim ARIKAN`ın, sunumu gerçekleştiren Akdeniz Bölge Müdürü Alper GÜL ve Akademi Teknik Eğitim Uzmanı Büşra GÜL`e plaket takdimi ve teşekkür konuşması ile sonlandırıldı.

GAZDAŞ PERSONELLERİNE SEMİNER 12.10.2019

    

Doğalgaz Dağıtım firması GAZDAŞ personellerine, Doğalgaz Tesisatında Topraklama konulu bilgilendirme semineri düzenlenmiştir.Seminer, Şubemiz Topraklama Komisyonu Başkanı Sn. Ali Fatih YEŞİL ve Odamız Misem Eğitimcisi Sn. Celal KÜÇÜKGÜNER tarafından verilmiştir. GAZDAŞ Yöneticileri, Personellerine ve Semineri veren Üyelerimize teşekkür ederiz.

ORDU – MİLLET ELELE 11.10.2019

    

Ülkemizin geleceğini teminat altına almak için, şer odaklarının planlarını bozmak için şanlı ordumuzun başlattığı Barış Pınarı harekatını da diğer harekatlar gibi yürekten destekliyor ve tek bir askerimizin bile canı yanmadan tamamlanmasını diliyoruz.

TÜRK MİLLETİ ORDUSUNUN YANINDA - BARIŞ PINARI HAREKATI 09.10.2019

    

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat’ın doğusuna kara harekâtına başladı.Allah ordumuzu muzaffer eylesin.

MÜHENDİSLİĞE DAİR FARKLI BAKIŞ AÇILARI KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 03.10.2019

    

Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 03.10.2019 tarihinde Mühendisliğe Dair Farklı Bakış Açıları konulu seminer Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali GÜR, Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin BEDİR, Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa GÜNAL, Üniversite hocalarımız ve öğrencilerin katılımları ile düzenlenmiştir. EMO-Genç Temsilcimiz, Şube Başkanımız ve Sn. Rektörün açılış konuşmaları, Prof. Dr. Mustafa BAYRAM ve Bilal EKMEKÇİ’nin sunumları ile gerçekleştirilen program plaket takdimleri ile son buldu. Gaziantep Üniversitemize, Sn. Rektöre ve kıymetli konuşmacılara çok teşekkür ediyoruz.

%100 YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜMKÜN MÜ?” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 02.10.2019

    

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu`nda Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR`ın sunumu ile “%100 Yenilenebilir Enerji Mümkün mü?” konulu seminer KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner OKUMUŞ, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm hocalarımız ve öğrencilerin yoğun katılımları ile düzenlenmiştir. Seminer sonunda Şube Başkanımız ve KSÜ EMO-Genç Temsilciliği tarafından Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR’a plaket takdiminde bulundu.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ` NÜN OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ 30.09.2019

    

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü` nün olağanüstü kongresi gerçekleşti. Onursal Başkan olan Sn. Adil Sani Konukoğlu, Kulüp Başkanı Sn. Mehmet Büyükekşi ve dernek yeni yönetim kurulunu, yönetim kurulunda görev alan Şube Başkanımız Sn. İslim Arıkan` ı tebrik eder, başarılar dileriz.

%100 YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜMKÜN MÜ?` KONULU SEMİNER 27.09.2019

    

2 Ekim 2019 tarihinde saat 14.00 de Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu`nda Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR`ın sunumu ile `%100 Yenilenebilir Enerji Mümkün mü?` konulu seminer düzenlenecektir.

TMMOB GAZİANTEP İL KOORDİNASYON KURULU (İKK) BASIN AÇIKLAMASI 27.09.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın da katılım sağlamış olduğu, İstanbul`da meydana gelen 5,8 şiddetindeki depremin ardından Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu (TMOBB GAZİANTEP İKK) İnşaat Mühendisleri Odası`nda (İMO) toplanarak TMMOB İKK Sekreteri Abdülkadir DENİZ tarafından aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

ENERJİ KALİTESİ ÇÖZÜMLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 25.09.2019

    

Şubemiz, Elektra Elektronik San. ve Tic. A.Ş. işbirliğinde 25 Eylül 2019 tarihinde Novotel’de Enerji Kalitesi Çözümleri konulu seminer düzenlenmiştir. Elektra Elektronik Ar-Ge Müdürü Ender Kasım’a Şube Başkanımız İslim ARIKAN tarafından teşekkür plaketi verildi. Sn. Ender KASIM’a, Elektra Elektronik Proje Satış Mühendisi Sn. Barbaros Hayrettin HELVACI’ya ve değerli katılımcılara katķılarından dolayı teşekkür ederiz.

GAZİANTEP ÖZEL ATAKENT OKULLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER 25.09.2019

    

Gaziantep Özel Atakent Okulları Şubemizi ziyaret ettiler. Şube ve okul hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra, öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan Şube Başkanımız İslim ARIKAN, teknik lisemize kariyer buluşmaları, meslek tanıtımı ve teknik geziler konusunda her türlü desteği vereceğini belirtti. Gaziantep Özel Atakent Okulları’na yeni öğretim yılında başarılar diliyoruz.

GAZİANTEP ADALET KOMİSYONU BAŞKANI VE GAZİANTEP BİLİRKİŞİLİK BÖLGE KURULU BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ 23.09.2019

    

Şube Yönetim Kurulumuz Gaziantep Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa ALÇIK’ı ve Gaziantep Bilirkişilik Bölge Kurulu Başkanı Cebrail YAŞAR’ı ziyaret ettiler. Söz konusu ziyaretlerde Şube Yönetim Kurulumuz Bilirkişilik sistemi ve uzmanlık alanları konusunda görüşmelerde bulundular.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 21.09.2019

    

19,20 ve 21 Eylül 2019 tarihlerinde MİSEM kapsamında Sn. Ali GÜNDÜZ tarafından Şubemizde düzenlenen “Elektrik SMM Eğitimi” tamamlanmıştır.

ENERJİSA TOROSLAR EDAŞ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 20.09.2019

    

Enerjisa Toroslar EDAŞ Gaziantep Yatırım Planlama Müdürü Kemal KILIÇ ve Yatırım Planlama Takım Yöneticisi İbrahim Halil KARAGEÇİ Şubemizi ziyarette bulundular. Söz konusu ziyarette meslek alanımız ve İlimizdeki enerji çalışmaları hakkında istişare yapıldı.

SİNEMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 20.09.2019

    

Şubemiz Geleneksel Sinema Etkinliği çerçevesinde 20 Eylül 2019 tarihinde Nakıp Ali Sinema Salonu’nda “Elektrik Savaşları(The Current War)” filmi; üyelerimiz ve ailelerinin katılımıyla düzenlendi.

ELEKTRİK SAVAŞLARI SİNEMA ETKİNLİĞİ 18.09.2019

    

20 Eylül 2019 Cuma günü Nakip Ali Sinemasında Saat 19.30 seansında Elektrik Savaşları sinema etkinliği düzenlenecektir. 03423219080 nolu telefondan Şubemize ulaşabilirsiniz.

 


ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

20.02.2018
 


Çok Okunanlar


REMI-TÜRKİYE’DE İSTİHDAMIN VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIMININ GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ TANITIM TOPLANTISI

PAİNTBALL ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SAYIN TAŞDOĞAN`A TEŞEKKÜR

ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİMİZDE ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri