MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
SÜS HAVUZLARI KONULU BASIN BİLDİRİSİ Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın `Süs Havuzları` konulu basın bildirisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 1
ELEKTRİK ZAMMINA İLİŞKİN BASIN BİLDİRİSİ Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın `Elektrik Zamları` konu başlıklı basın bildirisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 0
İPEKYOLU KALKINMA AJANSI DESTEKLİ EĞİTİMLER TAMAMLANDI. İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen; Autocad Destekli Elektrik İç Tesisatı Proje Hazırlama Eğitimi 26-27 Temmuz ve 28-29 Temmuz tarihlerinde 2 grup olark, PV-Sol Yazılımı Eğitimi ise 4-5 Ağustos tarihlerinde 2 grup olarak tamamlanmıştır. İpekyolu Kalkınma Ajansı Yetkilileri ve Eğitimcilerimize teşekkür ederiz. 0
ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIĞIN SONUÇLARINI YAŞIYORUZ Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın `Enerjide Dışa Bağımlılığın Sonuçlarını Yaşıyoruz.` konu başlıklı basın bildirisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 0
FUSİONSOLAR WORKSHOP SEMİNERİ DÜZENLENDİ Subemiz, Sektörün Liderlerinden Huawei ve Proactive Energy Management firmalari işbirliginde 30 Temmuz 2018` de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeşil Ev`de Fushion Solar Workshop konu başlıklı Güneş Enerji Sistemleri semineri düzenlendi. Güneş Enerji Sistemlerinde yerinde tüketim her zaman için avantajdır. Ancak güneşte gündüz üretim olduğu için, evlerde de gece tüketim olduğu için tüketimi üretime yaklaştırmak gerekiyor. Buda akıllı evlerle daha etkin ve mümkün. Smart PV çözümlerinin anlatıldıgı seminer oldukça etkili idi. Katkı koyan Huawei ve PEM Enerji ve yöneticilerine teşekkür ederiz. 0Etkinlikler

Ağustos 2018

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

32

 06 

 07 

 08 

 09 

 10 

 11 

 12 

33

 13 

 14 

 15 

 16 

 17 

 18 

 19 

34

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

35

 27 

 28 

 29 

 30 

 31 

 01 

 02 

36

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

37

 10 

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

38

 17 

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

39

 24 

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

İNDİRİM YAPAN FİRMALAR

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

ŞANLIDER YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ. 27.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz olarak, Şanlıder Yönetim Kurulu` nu ziyaret ettik. Şubemize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sn. Başkan Mustafa İsmet Erdoğan ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunduk. Şanlıder` in çalışmalarını takdirle takip ediyorum. Bölgemiz Medeniyetler şehri. Gaziantep Zeugma Antik Kenti, Sanlıurfa Göbeklitepe Ülkemiz için muazzam bir turizm potansiyeli.. Özellikle UNESCO dünya mirası listesine giren Göbeklitepe` nin, bu köklü medeniyetin daha da gün yüzüne çıkarılması için, iyi projelerle yansıtılması beklentilerimizi, güçlü bir kadrosu bulunan Şanlıder` den de bu projelere katkı sağlamasını ilettik...Gaziantep ve Şanlıurfa kültür yolu projeleri şehirlerimize büyük katkı sağlayacaktır. Meslektaşlarımıza ve kamuya karşı sorumluluk bilincimiz ile meslek disiplinimizle ilgili konularda her türlü desteği vereceğimizi ilettiğimiz ziyaretimizde Sn.Baskan Mustafa İsmet Erdoğan` a ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerine nezaketlerinden, samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ. 27.07.2018

    

Gaziantep Sanayi Odası Başkanımız Sn. Adnan Unverdi` ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sn.Başkanımızın gençlere, eğitime, otomasyona ne kadar önem verdigini biliyorum. Sanayi Odamız güçlü, etkin bir Odamız, Gaziantep`e birçok kazanımları olan bir Odamız. Önümüzdeki süreçte meslek disiplinimiz ile ilgili birçok ortak çalışmaları yapacağımıza inanıyorum. Gaziantep`e özel yapılan, yapılacak projelerin konuşuldugu teknik, samimi bir ziyaret oldu. Samimiyetinden, nezaketinden dolayı Sn.Başkanımıza teşekkür ederiz.

YENİ ÜYELERİMİZ İLE TANIŞMA TOPLANTISI 24.07.2018

    

12.Dönemde Şubemize yeni kayıt yaptıran Üyelerimiz ile Şubemizde tanışma toplantısı düzenlendi. Şube çalışma ve etkinliklerinin paylaşıldığı, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu toplantı sonunda Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz aramıza Yeni katılan Meslektaşlarımıza EMO rozetlerini takdim etti.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 18.07.2018

    

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Sn.Hüseyin Ovayolu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şubemizi ziyaret ettiler. Söz konusu ziyarette Asansör denetimi, doğalgaz tesisatı, yangın algılama sistemleri, enerji, bina mekanik ve elektrik tesisatına ve birçok ortak konuda verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Sn.Başkan ve Yönetim Kuruluna nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

İMO GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 17.07.2018

    

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Sn. Gökhan Çeliktürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şube Yönetim Kurulumuzu ziyaret ettiler. Şube faaliyetlerinin ve yapılacak etkinliklerin değerlendirildiği ziyarette, Gaziantep`te önemli bir yere sahip İnşaat Mühendisleri Odamız ile gecmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz etkili çalışmalarımızın devamı konusunda görüşmeler yapıldı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sn.Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.

GAZİANTEP OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 16.07.2018

    

Gaziantep OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Temsilcisi Mahmud TEKİN ve İdari Kadrosu Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Mesleki ve Teknik eğitim sisteminin genel değerlendirilmesi yapılarak bu hususta iki Kurum arasında iş birliği içerisinde çalışmanın önemi belirtildi.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLU OLSUN 14.07.2018

    

Tüm Haberler 

MİSEM KAPSAMINDA ŞUBEMİZDE YAPILMASI PLANLANAN EĞİTİMLER 15.01.2017

    

Şubemiz eğitim çalışmaları çerçevesinde, MİSEM bünyesinde 2017 yılında Şubemizde yapılması planlanan eğitimlere ve eğitim tarihlerine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.Aşağıda belirtilen eğitim isimlerine tıklayarak da eğitimin içeriği ve eğitimlere katılım şartları hakkında bilgi edinebilir, online başvuru yapabilirsiniz. Üyelerimizden gelecek eğitim talepleri doğrultusunda yeni eğitimler düzenlenebilir.

2015 SMM-BT YENİLEME İŞLEMLERİ 26.11.2014

    

2014 yılı SMM yenileme işlemlerine ilişkin duyuru ekli pdf dosyasındadır. Ayrıca Elektrik Elektronik ve Biyomedikal Mühendislerinin alabileceği asgari bürüt ücret 3.000,00 TL. olarak belirlenmiştir.

BAYRAM MESAJI 02.10.2014

    

KURBAN BAYRAMINIZI TEBRİK EDERİZ.

GAZİANTEP MOZAİKLERİ 25.08.2014

    

Bir Üyemizin gönderdiği, Sayın Özgen Acar’ın 22 Ağustos 2014 tarihli Cumhuriyet gazetesindeki köşesinde yayınladığı Gaziantep Mozaik Müzesi ile ilgili yazısı aşağıdadır. Şehrimizi ilgilendirmesi ve çalınmış mozaiklerin Ülkemize iadesi için başlatılan imza kampanyasına katılım dolaysıyla bilgilerinize sunulur.

ÖDÜLLÜ `ENERJİ TEKNOLOJİLERİ AR-GE PROJE PAZARI` 06.08.2014

    

Şubemizin de katkıları ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi`nde `Enerji Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı” gerçekleşecektir. Projeler ödüllü olup, son müracaat tarihi 30 Ağustos 2014 ‘tür. Meslektaşlarımızın değerli projeleri ile katılımlarını bekleriz.

2014 YILI SMM YENİLEME İŞLEMLERİ 04.12.2013

    

2014 yılı SMM yenileme işlemlerine ilişkin duyuru ekli pdf dosyasındadır. Ayrıca SMM Bürolarında ücretli çalışan SMM üyelerimizin alabileceği asgari ücret belirlendiğinde ek olarak güncellenecektir.

2013 YILI SMM YENİLEME İŞLEMLERİ 23.11.2012

    

2013 yılı SMM yenileme işlemleri ve SMM Bürolarında ücretli çalışan SMM üyelerin alabileceği asgari net ücretlerine ilişkin duyuru ekli pdf dosyasındadır.

Tüm Duyurular 

YAPI DENETİMDE YETKİ ARTIRIMINA DURDURMA 14.07.2014

    

Yapı denetiminde kapsamında görev üstelenen proje ve uygulama denetçisi elektrik ve makine mühendislerinin denetim yetki sınırını 120 bin metre kareden 180 bin metrekareye çıkartan yönetmelik maddesinin yürütmesi durduruldu. Böylece mühendislerin fiilen denetim yapamayacakları büyüklükte bir metrekareden sorumlu tutulabilmelerinin önüne geçilmiş oldu.

19 MAYIS ATATÜRK` Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAM... 19.05.2014

    

Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, Milli Egemenliği üstün kılan Kurtuluş Savaşı`nın tüm kahramanlarını rahmet, saygı ve şükranla anıyoruz. İnsan hakları, demokrasi ve hukuk devleti için gayret gösterecek, Türkiye`yi daha güçlü yapma mücadelesinde ön saflarda yer alacak, enerjisi bol, verimli bir nesil yetişmesi dileklerimizle; 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı`nı kutluyoruz. Saygılarımızla, EMO Gaziantep Yönetim Kurulu.

BASIN AÇIKLAMASI 17.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın İlimiz Elektrik Enerjisi tüketimi ve Güneş Enerjisi yatırımlarına ilişkin basın açıklamasına linkten erişebilirsiniz.

İMAR BARIŞINDA ELEKTRİK ABONELİĞİNDE YASANAN SORUN VE ÇÖZÜMÜ 11.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın İmar Barışında elektrik aboneliğinde yaşanan sorunlara ilişkin basın açıklamasına linkten erişebilirsiniz.

ŞEHRİMİZDEN YAŞANAN YANGIN OLAYLARINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 19.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN tarafından son dönemlerde yaşanan yangınlara ilişkin basın açıklamasına haber linkinden erişebilirsiniz.

YAPI RUHSATLARINDA MÜHENDİS VE MİMARLARIN İMZASI KALDIRILDI, TEPKİLİYİZ VE KAYGILIYIZ. 13.06.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın yapı ruhsatlarından Mühendis ve Mimarların imza bölümlerinin kaldırılmasına ilişkin basın açıklaması haber linkindedir.

SANAYİ ELEKTRİK ZAMMINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 16.05.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın sanayi bölgesinde uygulanan elektrik zammı ve doğalgaz santrallerine yapılan kısıtlamaya ilişkin basın açıklamasına haber ekindeki linkten erişebilirsiniz.

İSRAİL VAHŞETİNİ KINIYORUZ 15.05.2018

    

TMMOB Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu tarafından İsrail`in Filistin halkına saldırısına ilişkin yapılan basın açıklaması yazımız devamındadır.

GAZİANTEP BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ`NE İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 01.05.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın Gaziantep`te açılacak Gaziantep Bilim ve Teknoloji Üniversitesine ilişkin basın açıklamasına linkten erişebilirsiniz.

Tüm Basın Açıklamaları 

FATURALANDIRMA SORUNUNA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 16.06.2015

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn.İslim ARIKAN Elektrik faturalarının faturalandırma sorununa ilişkin basın açıklamasında bulundu

GAZİANTEP HÜRRİYET CADDESİ ELEKTRİK KESİNTİLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA 24.07.2014

    

Şubemiz Başkanı Sn. İslim ARIKAN`ın Gaziantep Hürriyet Caddesindeki elektrik kesintilerine ilişkin Oluşum Gazetesine yapmış olduğu açıklama ektedir.

GAZİANTEP` TE ELEKTRİK KESİNTİLERİ 18.12.2013

    

ŞUBE BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAYIN İSLİM ARIKAN GAZİANTEP 27 GAZETESİNCE ELEKTRİK KESİNTİLERİ HAKKINDA SORULAN SORULARI CEVAPLADI.

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULU GELİŞEN OLAYLAR ÜZERİNE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ. 12.07.2013

    

Şubemiz Yönetim Kurulunca son günlerde gelişen olaylar ve özellikle TMMOB Yasasında baskınla yapılan değişiklikler üzerine Basın Toplantısı düzenledi. Grand Hotelde yapılan Basın Toplantısına Yerel yazılı ve Görsel Basının Temsilcileri katıldılar.

25 MAYIS 2013 TARİHİNDE GAZİANTEP GRAND HOTELDE `GÜNEYDOĞU ENERJİ FORUMU-2013` DÜZENLENDİ 29.05.2013

    

ÇOK SAYIDA KATILIMCI VE BASIN MENSUBUNUN İZLEDİĞİ FORUMDA ENERJİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ MESAJLAR VERİLDİ.

20 OCAK 2013 TARİHİNDE YAPILACAK EYLEM PROGRAMINA İLİŞKİN PATROİTLER GELMESİN KONULU TMMOB GAZİANTEP İKK BASIN AÇIKLAMASININ, YAZILI BASINDA YER ALAN ŞEKLİ 18.01.2013

    

“ELEKTROMANYETİK KİRLİLİĞİN İNSANLAR VE CİHAZLAR ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ” SEMİNERİ 26.11.2012

    

Tüm Yazılı Basında Odamız 

Kayıt Yok

Kayıt Yok

ŞUBEMİZ 1.2.3.DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYESİ DOĞAN EYİKOÇAK VEFAT ETMİŞTİR. 15.04.2018

    

ODAMIZ 11301 SİCİLNO`LU ÜYESİ SELAHADDİN KİREÇCİ VEFAT ETMİŞTİR 06.03.2018

    

ODAMIZ 12600 SİCİLNO`LU ÜYESİ VEDAT MEHMET KARSLI VEFAT ETMİŞTİR 18.11.2017

    

ODAMIZ 30068 SİCİLNO`LU ÜYESİ MAHMUT KEMAL KIYMIK VEFAT ETMİŞTİR 28.12.2016

    

30068 sicil numaralı üyemiz MAHMUT KEMAL KIYMIK 28.12.2016 tarihinde yaşamını yitirmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz. Elektrik Mühendisleri Odası

ODAMIZ 9474 SİCİLNO`LU ÜYESİ MEHMET DURDU UĞRAŞ VEFAT ETMİŞTİR 31.12.2015

    

ODAMIZ 20641 SİCİLNO`LU ÜYESİ AHMET CENGİZ KARABAĞ VEFAT ETMİŞTİR 28.04.2015

    

ODAMIZ 5433 SİCİLNO`LU ÜYESİ MEHMET EMİN GÖREN VEFAT ETMİŞTİR 27.09.2014

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

ŞANLIDER YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ. 27.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz olarak, Şanlıder Yönetim Kurulu` nu ziyaret ettik. Şubemize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sn. Başkan Mustafa İsmet Erdoğan ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunduk. Şanlıder` in çalışmalarını takdirle takip ediyorum. Bölgemiz Medeniyetler şehri. Gaziantep Zeugma Antik Kenti, Sanlıurfa Göbeklitepe Ülkemiz için muazzam bir turizm potansiyeli.. Özellikle UNESCO dünya mirası listesine giren Göbeklitepe` nin, bu köklü medeniyetin daha da gün yüzüne çıkarılması için, iyi projelerle yansıtılması beklentilerimizi, güçlü bir kadrosu bulunan Şanlıder` den de bu projelere katkı sağlamasını ilettik...Gaziantep ve Şanlıurfa kültür yolu projeleri şehirlerimize büyük katkı sağlayacaktır. Meslektaşlarımıza ve kamuya karşı sorumluluk bilincimiz ile meslek disiplinimizle ilgili konularda her türlü desteği vereceğimizi ilettiğimiz ziyaretimizde Sn.Baskan Mustafa İsmet Erdoğan` a ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerine nezaketlerinden, samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ. 27.07.2018

    

Gaziantep Sanayi Odası Başkanımız Sn. Adnan Unverdi` ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sn.Başkanımızın gençlere, eğitime, otomasyona ne kadar önem verdigini biliyorum. Sanayi Odamız güçlü, etkin bir Odamız, Gaziantep`e birçok kazanımları olan bir Odamız. Önümüzdeki süreçte meslek disiplinimiz ile ilgili birçok ortak çalışmaları yapacağımıza inanıyorum. Gaziantep`e özel yapılan, yapılacak projelerin konuşuldugu teknik, samimi bir ziyaret oldu. Samimiyetinden, nezaketinden dolayı Sn.Başkanımıza teşekkür ederiz.

YENİ ÜYELERİMİZ İLE TANIŞMA TOPLANTISI 24.07.2018

    

12.Dönemde Şubemize yeni kayıt yaptıran Üyelerimiz ile Şubemizde tanışma toplantısı düzenlendi. Şube çalışma ve etkinliklerinin paylaşıldığı, Üyelerimizin sorun ve taleplerinin konuşulduğu toplantı sonunda Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz aramıza Yeni katılan Meslektaşlarımıza EMO rozetlerini takdim etti.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 18.07.2018

    

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Sn.Hüseyin Ovayolu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şubemizi ziyaret ettiler. Söz konusu ziyarette Asansör denetimi, doğalgaz tesisatı, yangın algılama sistemleri, enerji, bina mekanik ve elektrik tesisatına ve birçok ortak konuda verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Sn.Başkan ve Yönetim Kuruluna nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

İMO GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 17.07.2018

    

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Sn. Gökhan Çeliktürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şube Yönetim Kurulumuzu ziyaret ettiler. Şube faaliyetlerinin ve yapılacak etkinliklerin değerlendirildiği ziyarette, Gaziantep`te önemli bir yere sahip İnşaat Mühendisleri Odamız ile gecmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz etkili çalışmalarımızın devamı konusunda görüşmeler yapıldı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sn.Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.

BASIN AÇIKLAMASI 17.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın İlimiz Elektrik Enerjisi tüketimi ve Güneş Enerjisi yatırımlarına ilişkin basın açıklamasına linkten erişebilirsiniz.

GAZİANTEP OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 16.07.2018

    

Gaziantep OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Temsilcisi Mahmud TEKİN ve İdari Kadrosu Şubemizi ziyaret etti. Söz konusu Ziyarette Mesleki ve Teknik eğitim sisteminin genel değerlendirilmesi yapılarak bu hususta iki Kurum arasında iş birliği içerisinde çalışmanın önemi belirtildi.ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

20.02.2018
 


Çok Okunanlar


YENİ ÜYELERİMİZ İLE TANIŞMA TOPLANTISI

GAZİANTEP OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

İMO GAZİANTEP ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ.

BASIN AÇIKLAMASI

ŞANLIDER YÖNETİM KURULU ZİYARET EDİLDİ.

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBESİ

Adres:

EMEK MH. 19019 SK. NO:34/B ŞEHİTKAMİL - GAZİANTEP

Telefon:

+90 342 3219080

Faks:

+90 342 3229977

GSM:

+90 533 5713550

e-posta:

Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri