MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SAYIN TAŞDOĞAN`A TEŞEKKÜR Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesinin sürekli dile getirdiği bir konu olan TMMOB-SGK protokolü ile ilgili olarak Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili ve Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi Sn.Ali Muhittin TAŞDOĞAN , Aile, Çalışma ve sosyal Hizmetler Bakanı Sn. Zehra SELÇUK tarafından yazılı olarak cevaplandırılması konulu Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına ekte metni bulunan önergeyi vermiştir. Mimar, Mühendis ve Şehir Plancılarının ve tüm ücretli çalışanların, yaşamlarına ve devletimizin bütçesine katkıda bulunacak önerge için Sn. Ali Muhittin... 0
ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMLERİ KONULU SEMİNER Şubemiz Mavili Elektronik firması işbirliği ile 12 Ekim 2019 Cumartesi Saat 13.30 da Şubemizde Endüstriyel Tesislerde Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri konulu seminer düzenlendi.Seminer Şubemiz Başkanımız Sn. İslim ARIKAN`ın, sunumu gerçekleştiren Akdeniz Bölge Müdürü Alper GÜL ve Akademi Teknik Eğitim Uzmanı Büşra GÜL`e plaket takdimi ve teşekkür konuşması ile sonlandırıldı. 0
GAZDAŞ PERSONELLERİNE SEMİNER Doğalgaz Dağıtım firması GAZDAŞ personellerine, Doğalgaz Tesisatında Topraklama konulu bilgilendirme semineri düzenlenmiştir.Seminer, Şubemiz Topraklama Komisyonu Başkanı Sn. Ali Fatih YEŞİL ve Odamız Misem Eğitimcisi Sn. Celal KÜÇÜKGÜNER tarafından verilmiştir. GAZDAŞ Yöneticileri, Personellerine ve Semineri veren Üyelerimize teşekkür ederiz. 0
ORDU – MİLLET ELELE Ülkemizin geleceğini teminat altına almak için, şer odaklarının planlarını bozmak için şanlı ordumuzun başlattığı Barış Pınarı harekatını da diğer harekatlar gibi yürekten destekliyor ve tek bir askerimizin bile canı yanmadan tamamlanmasını diliyoruz. 0
MÜHENDİSLİĞE DAİR FARKLI BAKIŞ AÇILARI KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 03.10.2019 tarihinde Mühendisliğe Dair Farklı Bakış Açıları konulu seminer Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali GÜR, Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin BEDİR, Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa GÜNAL, Üniversite hocalarımız ve öğrencilerin katılımları ile düzenlenmiştir. EMO-Genç Temsilcimiz, Şube Başkanımız ve Sn. Rektörün açılış konuşmaları, Prof. Dr. Mustafa BAYRAM ve Bilal... 0Etkinlikler

Ekim 2019

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

40

 07 

 08 

 09 

 10 

 11 

 12 

 13 

41

 14 

 15 

 16 

 17 

 18 

 19 

 20 

42

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

 27 

43

 28 

 29 

 30 

 31 

 01 

 02 

 03 

44

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

 10 

45

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

 17 

46

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

47

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

 01 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

İNDİRİM YAPAN FİRMALAR

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

TÜRK MİLLETİ ORDUSUNUN YANINDA - BARIŞ PINARI HAREKATI 09.10.2019

    

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat’ın doğusuna kara harekâtına başladı.Allah ordumuzu muzaffer eylesin.

%100 YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜMKÜN MÜ?” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 02.10.2019

    

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu`nda Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR`ın sunumu ile “%100 Yenilenebilir Enerji Mümkün mü?” konulu seminer KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner OKUMUŞ, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm hocalarımız ve öğrencilerin yoğun katılımları ile düzenlenmiştir. Seminer sonunda Şube Başkanımız ve KSÜ EMO-Genç Temsilciliği tarafından Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR’a plaket takdiminde bulundu.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ` NÜN OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ 30.09.2019

    

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü` nün olağanüstü kongresi gerçekleşti. Onursal Başkan olan Sn. Adil Sani Konukoğlu, Kulüp Başkanı Sn. Mehmet Büyükekşi ve dernek yeni yönetim kurulunu, yönetim kurulunda görev alan Şube Başkanımız Sn. İslim Arıkan` ı tebrik eder, başarılar dileriz.

TMMOB GAZİANTEP İL KOORDİNASYON KURULU (İKK) BASIN AÇIKLAMASI 27.09.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın da katılım sağlamış olduğu, İstanbul`da meydana gelen 5,8 şiddetindeki depremin ardından Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu (TMOBB GAZİANTEP İKK) İnşaat Mühendisleri Odası`nda (İMO) toplanarak TMMOB İKK Sekreteri Abdülkadir DENİZ tarafından aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

%100 YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜMKÜN MÜ?` KONULU SEMİNER 27.09.2019

    

2 Ekim 2019 tarihinde saat 14.00 de Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu`nda Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR`ın sunumu ile `%100 Yenilenebilir Enerji Mümkün mü?` konulu seminer düzenlenecektir.

GAZİANTEP ÖZEL ATAKENT OKULLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER 25.09.2019

    

Gaziantep Özel Atakent Okulları Şubemizi ziyaret ettiler. Şube ve okul hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra, öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan Şube Başkanımız İslim ARIKAN, teknik lisemize kariyer buluşmaları, meslek tanıtımı ve teknik geziler konusunda her türlü desteği vereceğini belirtti. Gaziantep Özel Atakent Okulları’na yeni öğretim yılında başarılar diliyoruz.

ENERJİ KALİTESİ ÇÖZÜMLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 25.09.2019

    

Şubemiz, Elektra Elektronik San. ve Tic. A.Ş. işbirliğinde 25 Eylül 2019 tarihinde Novotel’de Enerji Kalitesi Çözümleri konulu seminer düzenlenmiştir. Elektra Elektronik Ar-Ge Müdürü Ender Kasım’a Şube Başkanımız İslim ARIKAN tarafından teşekkür plaketi verildi. Sn. Ender KASIM’a, Elektra Elektronik Proje Satış Mühendisi Sn. Barbaros Hayrettin HELVACI’ya ve değerli katılımcılara katķılarından dolayı teşekkür ederiz.

Tüm Haberler 

MİSEM KAPSAMINDA ŞUBEMİZDE YAPILMASI PLANLANAN EĞİTİMLER 15.01.2017

    

Şubemiz eğitim çalışmaları çerçevesinde, MİSEM bünyesinde 2017 yılında Şubemizde yapılması planlanan eğitimlere ve eğitim tarihlerine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.Aşağıda belirtilen eğitim isimlerine tıklayarak da eğitimin içeriği ve eğitimlere katılım şartları hakkında bilgi edinebilir, online başvuru yapabilirsiniz. Üyelerimizden gelecek eğitim talepleri doğrultusunda yeni eğitimler düzenlenebilir.

2015 SMM-BT YENİLEME İŞLEMLERİ 26.11.2014

    

2014 yılı SMM yenileme işlemlerine ilişkin duyuru ekli pdf dosyasındadır. Ayrıca Elektrik Elektronik ve Biyomedikal Mühendislerinin alabileceği asgari bürüt ücret 3.000,00 TL. olarak belirlenmiştir.

BAYRAM MESAJI 02.10.2014

    

KURBAN BAYRAMINIZI TEBRİK EDERİZ.

GAZİANTEP MOZAİKLERİ 25.08.2014

    

Bir Üyemizin gönderdiği, Sayın Özgen Acar’ın 22 Ağustos 2014 tarihli Cumhuriyet gazetesindeki köşesinde yayınladığı Gaziantep Mozaik Müzesi ile ilgili yazısı aşağıdadır. Şehrimizi ilgilendirmesi ve çalınmış mozaiklerin Ülkemize iadesi için başlatılan imza kampanyasına katılım dolaysıyla bilgilerinize sunulur.

ÖDÜLLÜ `ENERJİ TEKNOLOJİLERİ AR-GE PROJE PAZARI` 06.08.2014

    

Şubemizin de katkıları ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi`nde `Enerji Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı” gerçekleşecektir. Projeler ödüllü olup, son müracaat tarihi 30 Ağustos 2014 ‘tür. Meslektaşlarımızın değerli projeleri ile katılımlarını bekleriz.

2014 YILI SMM YENİLEME İŞLEMLERİ 04.12.2013

    

2014 yılı SMM yenileme işlemlerine ilişkin duyuru ekli pdf dosyasındadır. Ayrıca SMM Bürolarında ücretli çalışan SMM üyelerimizin alabileceği asgari ücret belirlendiğinde ek olarak güncellenecektir.

2013 YILI SMM YENİLEME İŞLEMLERİ 23.11.2012

    

2013 yılı SMM yenileme işlemleri ve SMM Bürolarında ücretli çalışan SMM üyelerin alabileceği asgari net ücretlerine ilişkin duyuru ekli pdf dosyasındadır.

Tüm Duyurular 

YAPI DENETİMDE YETKİ ARTIRIMINA DURDURMA 14.07.2014

    

Yapı denetiminde kapsamında görev üstelenen proje ve uygulama denetçisi elektrik ve makine mühendislerinin denetim yetki sınırını 120 bin metre kareden 180 bin metrekareye çıkartan yönetmelik maddesinin yürütmesi durduruldu. Böylece mühendislerin fiilen denetim yapamayacakları büyüklükte bir metrekareden sorumlu tutulabilmelerinin önüne geçilmiş oldu.

19 MAYIS ATATÜRK` Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAM... 19.05.2014

    

Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, Milli Egemenliği üstün kılan Kurtuluş Savaşı`nın tüm kahramanlarını rahmet, saygı ve şükranla anıyoruz. İnsan hakları, demokrasi ve hukuk devleti için gayret gösterecek, Türkiye`yi daha güçlü yapma mücadelesinde ön saflarda yer alacak, enerjisi bol, verimli bir nesil yetişmesi dileklerimizle; 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı`nı kutluyoruz. Saygılarımızla, EMO Gaziantep Yönetim Kurulu.

ELEKTRİK ZAMLARINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 04.10.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın elektrik zamlarına ilişkin basın açıklamana ekten ulaşabilirsiniz.

GÜNEYDOĞU ENERJİ FORUMU`NA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 19.09.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay YILDIRIM`la 26 Kasım 2019 tarihinde Gaziantep Ticaret Odası işbirliğinde düzenleyeceğimiz `Güneydoğu Enerji Forumu` na ilişkin basın açıklamasına ekten ulaşabilirsiniz.

GAZİANTEP OSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. CENGİZ ŞİMŞEK’E ZİYARETİMİZE İLİŞKİN BASINDA YER ALAN HABER 21.08.2019

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Komisyon Başkanlarımızın Gaziantep OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cengiz ŞİMŞEK’e hayırlı olsun ziyaretine ilişkin basında yer alan habere aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI DESTEKLEME MEKANİZMASI (YEKDEM)`NA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 21.08.2019

    

Şube Başkanımız İslim ARIKAN`ın Yenilenebilir Enerji Kaynakları Destekleme Mekanizması (YEKDEM)`nı, üreticilere etkisini, çatı GES`in OSB`lerde geçiş sürecini anlattığı basın açıklamasına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI 24.07.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın `24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı` dolayısıyla yapmış olduğu basın açıklamasına aşağıdaki haber linkinden erişebilirsiniz.

ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FATURALARINA VE ENERJİ VERİMLİLİĞİNE İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 05.07.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın elektrik ve doğalgaz faturalarına ve enerji verimliliğine ilişkin basın açıklamasına ekten ulaşabilirsiniz.

GAZİANTEP STK`LARDAN İYİNACAR CAMİ İMAMINA SUÇ DUYURUSUNA İLİŞKİN HABER 12.06.2019

    

Gaziantep Sivil Toplum Kuruluşları Platformu`nun İyinacar Cami imamına suç duyurusunda bulunulacağı belirtilen habere ekteki linkten ulaşabilirsiniz.

Tüm Basın Açıklamaları 

UÇTAN UCA ENERJİ ÇÖZÜMLERİ SEMİNERİ`NE İLİŞKİN HABER 30.04.2019

    

Şubemiz, ALD Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti ve İnform Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliğiyle 26 Nisan 2019 tarihinde Grand Hotel`de “Uçtan Uca Enerji Çözümleri” konulu seminere ilişkin basında yer alan haber ektedir.

TEKNOLOJİ ZİRVESİ VE “ULUSAL PCB HACKATHON - ULUSAL ELEKTRONİK KART TASARIM YARIŞMASI`NA İLİŞKİN HABER 10.04.2019

    

5-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Gaziantep Üniversitesi Target Teknoloji Ofisi ev sahipliğinde, Elektrik Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu işbirliği ile Teknoloji Zirvesi ve Ulusal PCB Hackathon’u - Ulusal Elektronik Kart Tasarımı Yarışması`na ilişkin basında yer alan haber ektedir.

BİYOGAZ SANTRALİ TEKNİK GEZİSİ HABERİ 01.10.2018

    

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Oğuzeli İlçesinde bulunan Biyogaz Santraline gerçekleştirilen Teknik Geziye ilişkin basında yer alan haber ektedir.

FATURALANDIRMA SORUNUNA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 16.06.2015

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn.İslim ARIKAN Elektrik faturalarının faturalandırma sorununa ilişkin basın açıklamasında bulundu

GAZİANTEP HÜRRİYET CADDESİ ELEKTRİK KESİNTİLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA 24.07.2014

    

Şubemiz Başkanı Sn. İslim ARIKAN`ın Gaziantep Hürriyet Caddesindeki elektrik kesintilerine ilişkin Oluşum Gazetesine yapmış olduğu açıklama ektedir.

GAZİANTEP` TE ELEKTRİK KESİNTİLERİ 18.12.2013

    

ŞUBE BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAYIN İSLİM ARIKAN GAZİANTEP 27 GAZETESİNCE ELEKTRİK KESİNTİLERİ HAKKINDA SORULAN SORULARI CEVAPLADI.

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULU GELİŞEN OLAYLAR ÜZERİNE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ. 12.07.2013

    

Şubemiz Yönetim Kurulunca son günlerde gelişen olaylar ve özellikle TMMOB Yasasında baskınla yapılan değişiklikler üzerine Basın Toplantısı düzenledi. Grand Hotelde yapılan Basın Toplantısına Yerel yazılı ve Görsel Basının Temsilcileri katıldılar.

Tüm Yazılı Basında Odamız 

Kayıt Yok

Kayıt Yok

ODAMIZ 11503 SİCİLNO`LU ÜYESİ HÜSEYİN DONBALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR 27.02.2019

    

ODAMIZ 24115 SİCİLNO`LU ÜYESİ TALAT KILCI VEFAT ETMİŞTİR. 18.09.2018

    

ŞUBEMİZ 1.2.3.DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYESİ DOĞAN EYİKOÇAK VEFAT ETMİŞTİR. 15.04.2018

    

ODAMIZ 11301 SİCİLNO`LU ÜYESİ SELAHADDİN KİREÇCİ VEFAT ETMİŞTİR 06.03.2018

    

ODAMIZ 12600 SİCİLNO`LU ÜYESİ VEDAT MEHMET KARSLI VEFAT ETMİŞTİR 18.11.2017

    

ODAMIZ 30068 SİCİLNO`LU ÜYESİ MAHMUT KEMAL KIYMIK VEFAT ETMİŞTİR 28.12.2016

    

30068 sicil numaralı üyemiz MAHMUT KEMAL KIYMIK 28.12.2016 tarihinde yaşamını yitirmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz. Elektrik Mühendisleri Odası

ODAMIZ 9474 SİCİLNO`LU ÜYESİ MEHMET DURDU UĞRAŞ VEFAT ETMİŞTİR 31.12.2015

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

TÜRK MİLLETİ ORDUSUNUN YANINDA - BARIŞ PINARI HAREKATI 09.10.2019

    

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Fırat’ın doğusuna kara harekâtına başladı.Allah ordumuzu muzaffer eylesin.

ELEKTRİK ZAMLARINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 04.10.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın elektrik zamlarına ilişkin basın açıklamana ekten ulaşabilirsiniz.

%100 YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜMKÜN MÜ?” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 02.10.2019

    

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu`nda Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR`ın sunumu ile “%100 Yenilenebilir Enerji Mümkün mü?” konulu seminer KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner OKUMUŞ, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm hocalarımız ve öğrencilerin yoğun katılımları ile düzenlenmiştir. Seminer sonunda Şube Başkanımız ve KSÜ EMO-Genç Temsilciliği tarafından Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR’a plaket takdiminde bulundu.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ` NÜN OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ 30.09.2019

    

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü` nün olağanüstü kongresi gerçekleşti. Onursal Başkan olan Sn. Adil Sani Konukoğlu, Kulüp Başkanı Sn. Mehmet Büyükekşi ve dernek yeni yönetim kurulunu, yönetim kurulunda görev alan Şube Başkanımız Sn. İslim Arıkan` ı tebrik eder, başarılar dileriz.

TMMOB GAZİANTEP İL KOORDİNASYON KURULU (İKK) BASIN AÇIKLAMASI 27.09.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İslim ARIKAN`ın da katılım sağlamış olduğu, İstanbul`da meydana gelen 5,8 şiddetindeki depremin ardından Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu (TMOBB GAZİANTEP İKK) İnşaat Mühendisleri Odası`nda (İMO) toplanarak TMMOB İKK Sekreteri Abdülkadir DENİZ tarafından aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

%100 YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜMKÜN MÜ?` KONULU SEMİNER 27.09.2019

    

2 Ekim 2019 tarihinde saat 14.00 de Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu`nda Prof. Dr. Tanay Sıdkı UYAR`ın sunumu ile `%100 Yenilenebilir Enerji Mümkün mü?` konulu seminer düzenlenecektir.

GAZİANTEP ÖZEL ATAKENT OKULLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER 25.09.2019

    

Gaziantep Özel Atakent Okulları Şubemizi ziyaret ettiler. Şube ve okul hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra, öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan Şube Başkanımız İslim ARIKAN, teknik lisemize kariyer buluşmaları, meslek tanıtımı ve teknik geziler konusunda her türlü desteği vereceğini belirtti. Gaziantep Özel Atakent Okulları’na yeni öğretim yılında başarılar diliyoruz.ŞUBEMİZ 11.DÖNEM FAALİYET SUNUMU

20.02.2018
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİK SAVAŞLARI SİNEMA ETKİNLİĞİ

ENERJİ KALİTESİ ÇÖZÜMLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

SİNEMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

ENERJİSA TOROSLAR EDAŞ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

GAZİANTEP ADALET KOMİSYONU BAŞKANI VE GAZİANTEP BİLİRKİŞİLİK BÖLGE KURULU BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ

%100 YENİLENEBİLİR ENERJİ MÜMKÜN MÜ?` KONULU SEMİNER

GAZİANTEP ÖZEL ATAKENT OKULLARI ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER

GÜNEYDOĞU ENERJİ FORUMU`NA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ` NÜN OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBESİ

Adres:

EMEK MH. 19019 SK. NO:34/B ŞEHİTKAMİL - GAZİANTEP

Telefon:

+90 342 3219080

Faks:

+90 342 3229977

GSM:

+90 533 5713550

e-posta:

Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri