MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 63  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İSRAİL SALDIRILARINI KINIYORUZ 07.01.2009

    

İsrail, ülkesine yönelik Hamas saldırılarını bahane ederek Filistin’in Gazze kentinde sivilleri de açıkça hedef alan bir bombalama ve kara harekatı başlatmıştır. İsraili’in bu harekatı sonrasında Gazze’de bir çok sivil yerleşim yeri yerle bir olmuş ve bu saldırıda başta kadın ve çocuklar olmak üzere yüzlerce masum sivil, hayatını kaybetmiş, İsraili’in bu eylemi bir insanlık ayıbına, bir katliama dönüşmüştür. Ayırım gözetmeksizin sivil hedeflere, kadınlara, çocuklara yönelik böyle bir saldırının kabul edilebilir hiç bir gerekçesi olamaz. Dünyada bu saldırılara karşı oluşan tepkilere rağmen, İsrail yönetiminin, bu tür saldırıların devam edeceğine yönelik açıklamaları dehşet vericidir. Diğer taraftan İnsan hakları, soykırım ve özgürlük çığırtkanlığı yapan ve bu sebeplerle ülkeleri işgal eden başta ABD ve destekçisi Avrupa Ülkeleri’nin bu saldırılar karşındaki suskunluğunu ve hatta İsrail’i cesaretlendiren açıklamalarını hayretle ve üzüntü ile karşılıyoruz. Yaşanan bu insanlık ayıbını bir an önce sona erdirmek için başta Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ni ve tüm devletlerin yöneticilerini bu katliama karşı duyarlı olmaya ve net tavır koymaya çağırıyor ve bu kıyımı gerçekleştiren İsrail’i KINIYORUZ…

EMO GAZİANTEP ŞUBE

YÖNETİM KURULU

GAZZE; İSRAİL’İN KATLİAM YAPTIĞI BİR HAPİSHANE! 31.12.2008

    

Filistinli çocuklar;

Dilsiz kalabalıklarda büyür yalnızlığım/Postal sesleri boğar türkülerimizi/Bir gecede büyüyen filistinli çocuklar/İntifada biçer mayın tarlalarında/Kutsal topraklar utanır/Ben utanırım çaresizliğimden/Sınırları zorlarım/Taş doldurup ceplerime

Adil Okay

Elektrik Mühendisleri Odası 41. Dönem Yönetim Kurulu, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınadı. Çoğu sivil olmak üzere yüzlerce ölü ve yaralıya neden olan saldırıların hiçbir gerekçe ile açıklanamayacağı belirtilerek, Gazze'ye yönelik tecrit politikasına son verilmesi için başta Mısır olmak üzere uluslararası kamuoyuna da çağrıda bulunuldu.

YENİ HİZMET BİNAMIZA TAŞINIYORUZ. 27.12.2008

    

29.12.2008 PAZARTESİ EMEK MAH. 190019 NOLU SOK. NO:34/B Ş.KAMİL/GAZİANTEP ADRESİNDEKİ BİNAMIZDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ. İRTİBAT TELEFONUMUZ 0533-5713550- 0342-3219080 Pbx (SABİT TELEFON PAZARTESİ AÇILACAKTIR.)

ŞUBEMİZ GELENEKSEL EMO GECESİ ÜYELERİMİZİN YOĞUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 22.12.2008

    

Türk Halk Müziği Sanatçısı Mustafa UĞUR'un sahne aldığı Şubemiz Geleneksel Gecesi 400 kişilik yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

MEHMET ŞEN'İ KAYBETTİK 18.12.2008

    

Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Müdürü Mehmet Şen, (15 Aralık 2008) sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Şen’in cenazesi ikindi namazının ardından Bursa Güzelyalı Yeni Cami’de yapılan törenden sonra Güzelyalı Mezarlığı'na kaldırıldı. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarına başsağlığı dileriz.

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ ŞUBEMİZDE ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA BAYRAMIN 3.GÜNÜ (10.12.2008) GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15.12.2008

    

Yönetim Kurulumuz bayramlaşmaya katılan tüm üyelerimizin bayramını kutladı ve daha nice bayramlarda birlikte olma temennilerinde bulundu.

29-30 KASIM TARİHLERİNDE BİLİRKİŞİLİK EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI 05.12.2008

    

TMMOB GAZİANTEP 2008 YILI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI FİNALİ 05.12.2008

    

İnşaat Mühendisleri Odası ve Şubemiz arasında oynanan final maçı, Şubemizin son dakikalara kadar üstün olmasına rağmen berabere bitti. Penaltılarda ise İnşaat Mühendisleri Odası şampiyonluğu kazandı.

SMM BELGESİ İÇİN DERS EKSİĞİ OLAN ÜYELERİMİZE TEKRAR KURS AÇILACAKTIR. 03.12.2008

    

Detay için ekli dosyayı tıklayınız.

TMMOB GAZİANTEP ŞUBELER ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI 02.12.2008

    

Şubemiz 01 Aralık tarihinde Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ile yarı final oynadı. Takımımızın üstün performansı sayesinde şu ana kadar hiç mağlup olmayan Makina Mühendisleri Odasını 5-2 mağlup ederek finale yükseldik.

HASAN BALIKÇI DAVASI SONUÇLANDI 02.12.2008

    

Kaçak elektrik kullanımına karşı verdiği mücadele sırasında alçak bir saldırı sonucu yaşamını yitiren Hasan Balıkçı'nın 6 yıldır süren davasında yerel mahkemede 3. kez karar alındı. Mahkemenin ilk olarak 2004 yılında verdiği ceza kararının Yargıtay tarafından yeni yasal düzenlemelerine uyum amacıyla tekrar yerel mahkemeye gönderilmesinin ardından ikinci yargılama süreci 2006 yılında sonuçlandırılmıştı. Ancak bu kez verilen kararın da bir imzanın sehven unutulmuş olması nedeniyle Yargıtay tarafından usulen bozulması üzerine yeniden yerel mahkemede yargılama süreci Aralık 2007'de başlamıştı. Yaklaşık 1 yıldır yapılan duruşmalara sanıkların tam olarak getirilmemesi nedeniyle karar alınamaması kamuoyunda tepkiye yol açarken, EMO'nun ve Balıkçı ailesinin girişimleri sonucunda nihayet 28 Kasım 2008 tarihinde yapılan duruşmada Şanlıurfa 2. Ağır Ceza Mahkemesi karar açıklayabildi. Şanlıurfa 2. Ağır Ceza Mahkemesi, 2006 yılında verdiği Yargıtay'ın usulen bozduğu kararındaki cezaları aynen korudu. Böylece sanıklar Zeki Akkoyun, Yılmaz Çakmak ve Şeyhmus Diken müebbet, Halim Şimşek ise 13 yıl 4 ay hapis cezasına mahkum oldu.

GELENEKSEL EMO GECESİ İÇİN HAZIRLIKLARI BAŞLADI 27.11.2008

    


HASAN BALIKÇI DAVASI 27.11.2008

    

Aradan geçen 6 yıla rağmen halen sonuçlandırılamayan Hasan BALIKÇI davasının yeni duruşması, 28 Kasım 2008 Cuma günü Şanlıurfa 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek. Her zaman olduğu gibi yine ailesi, sevenleri ve Elektrik Mühendisleri Odası olarak davanın takipçisi olacağız.

ELEKTRİK MÜHENDİSERİ ODASI GAZİANTEP ŞUBESİ 2009 BİLİRKİŞİ LİSTELERİ OLUŞTURULACAKTIR 27.11.2008

    

Şubemiz 2009 Yılı Bilirkişi Listeleri hazırlanarak EMO Üzerinden TMMOB'ye gönderilecektir..Şubemiz Bilirkişi Listelerinin oluşturulması çalışmaları başlatılmış olup şubemize bağlı tüm İl Temsilciliklerimizden gelecek talepler dikkate alınarak bu listeler oluşturulacaktır.Bilirkişilik listelerinde yer almak isteyen üyelerin Odamız MİSEM Bilirkişi eğitimi seminerlerine katılarak (MİSEM Bilirkişi eğitimi Semineri katılım koşullarını taşıyan kişilerden, ekte sunulmuştur) yetkilendirilmiş olmaları gerekmektedir.Tüm üyelerimize duyurulur.

TMMOB GAZİANTEP ŞUBELER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI 18.11.2008

    

Çevre Mühendisleri Odası ile oynanan ilk maçı şubemiz ezici üstünlükle aldı. İkinci maçımız ise İnşaat mühendisleri Odası ile oynandı. Ancak Şubemiz, sahada üstün oynamasına rağmen maçı kaybetti.

ŞUBEMİZ 13-16 KASIM TARİHLERİNDE İSTANBULDA DÜZENLENEN WEM FUARINA (ELEKTRİK VE MAKİNA) ŞUBEMİZ 1 OTOBÜS İLE KATILIM SAĞLANDI. 18.11.2008

    

Şubemiz üyeleri ve EMO-Genç üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen fuar gezisinden sonra boğazda turu ile sonlandı.

31 EKİM 2008 TARİHİNDE ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULU GAZİANTEP VALİSİNİ ZİYARET ETTİ. 18.11.2008

    

İlimizde Enerji Verimliliği konusunda çalışmalara katılan Şubemiz, daha etkin çalışmalar yapmak üzere ilimiz valisi'ne de çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ŞUBEMİZ 13-16 KASIM TARİHLERİNDE İSTANBULDA DÜZENLENEN WEM FUARINA (ELEKTRİK VE MAKİNA) ADIM FUARCILIK DESTEĞİ İLE OTOBÜS KALDIRIYOR 14.11.2008

    

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL İLANI 14.11.2008

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Olağanüstü Genel Kurulu, 14-15-16 Kasım 2008 tarihlerinde çoğunluklu olarak Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Hizmet Binası'nda toplanacaktır. Çoğunluğun sağlanamaması durumunda çoğunluksuz olarak 21-22-23 Kasım 2008 tarihlerinde Saturn Palace Resort Otel toplantı salonunda yapılacaktır. Delege listesi 30-31 Ekim ve 1 Kasım 2008 tarihlerinde TMMOB Hizmet Binası'nda ve EMO Genel Merkezi'nde askıya çıkarılacaktır. Toplantı gündemini de içeren Olağanüstü Genel Kurulu ilanının tam metnine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

TMMOB GELENEKSEL HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ BELİRLENMİŞTİR. 31.10.2008

    

 


ŞUBEMİZ 12.DÖNEM FAALİYET SUNUMUMUZ

09.03.2020
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.