MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 4  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

KAPALI KAPILAR ARDINDA HAZIRLIKLARI YAPILAN TMMOB`SİZ TMMOB YASASINI KABUL ETMEYECEĞİZ 16.11.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası`nın (EMO) da aralarında bulunduğu TMMOB`ye bağlı 23 oda, bugün (16 Kasım 2012) bir basın açıklaması yaparak, AKP Hükümeti’nin kapalı kapılar arkasında 6235 sayılı TMMOB Yasası’nın değiştirilmesine ilişkin girişimlerini kınandı. Bağımsız demokratik meslek kuruluşlarını tasfiyesine karşı mücadele edileceği vurgulanan ortak açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO, ESM VE TES-İŞ DİYARBAKIR YÖNETİCİLERİNE SÜRGÜN 23.10.2012

    

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş`de yapılan sürgünlürle emek ve meslek örgütleri hedef alındı. Elektrik Mühendisleri Odası 43. Dönem Yönetim Kurulu, yaptığı yazılı açıklama ile sürgünlerin arkasında yatan gerçekleri kamuoyuyla paylaştı. `Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.’de usulsüzlük ve yolsuzlukların üzeri sürgünlerle örtülmeye çalışılıyor` denilen açıklamada, sürgün kararları protesto edilerek geri alınması talep edildi. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından erişebilirsiniz.

1 YILDA ELEKTRİĞE YÜZDE 32.6 ZAM 02.10.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, bugün yaptığı yazılı açıklama ile elektriğe hem bütçeye gelir yaratmak hem de dağıtım özelleştirmeleri kapsamında şirketlerin taleplerini karşılamak ve yeni dağıtım özelleştirmelerini cazip hale getirmek için yapılan zamların dar gelirli kesimi hedef aldığını ortaya koydu. Asgari ücretlinin enerji yoksulu konumuna düşürüldüğünü de gösteren açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCILARI TMMOB`NİN BELİRLEDİĞİ ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA ÇALIŞTIRILAMAYACAK 01.08.2012

    

Mühendis, mimar ve şehir plancıları artık TMMOB tarafından belirlenen asgari ücretin altında çalıştırılamayacak. Mühendis, mimar ve şehir plancılarının düşük ücretle çalıştırılmaları ve alınan ücretin Sosyal Güvenlik Kurumu`na eksik bildirilmesinin önüne geçmek için Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği arasında protokol imzalandı.

EMO‘DAN ACİL DENETİM ÇAĞIRISI 16.07.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu bugün (15 Temmuz 2012) yaptığı basın açıklaması ile özeleştirilen elektrik dağıtım bölgelerinin denetimine ilişkin boşluk oluşturulduğuna dikkat çekerek, acil denetim çağrısı yaptı. Anayasa Mahkemesi ve Danıştay’ın kararlarına rağmen denetimin özel sektöre devredilmesi ısrarının sürdürüldüğüne dikkat çekilen açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTROMANYETİK KİRLİLİK BOYUT DEĞİŞTİRDİ 25.06.2012

    

Baz istasyonlarının şehir dışına taşınmasına yönelik karar ile ilgili Elektrik Mühendisleri Odası yazılı bir açıklama yaparak, halk sağlığını korumaya yönelik gerekli önlemlerin alınması konusunda yetkilileri uyardı. Açıklamanın tam metnine ve Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Çalışma Grubu`nun ayrıntılı çalışmasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

VEBLEN, KAPİTALİZM VE AKILCI BİR İKTİSADİ DÜZEN İÇİN OLANAKLAR SEMPOZYUMU 20.06.2012

    

Norveç’ten ABD’ye göç eden bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve 1857-1929 tarihleri arasında yaşamış olan iktisatçı, düşünür ve eğitimci Thorstein Veblen, kapitalizmin krizinin tüm dünyayı sardığı bir dönemde Elektrik Mühendisleri Odası, Uluslararası Thorstein Veblen Derneği ve Sabancı Üniversitesi tarafından İstanbul’da düzenlenecek sempozyumla bugüne ışık tutmaya çalışacak. Kapitalizmin eleştirisi içerisinde mühendislere biçtiği rol ile eleştirel kuramcılar arasında mühendis örgütleri açısından farklı bir yere sahip olan Veblen’in düşüncelerinin tartışılacağı sempozyum uluslararası çerçevede gerçekleştirilecek.

NKP KONGRESİ TOPLANIYOR 12.06.2012

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) Yürütme Kurulu’nun 15 Mayıs 2012 tarihinde yaptığı toplantıda alınan karar çerçevesinde NKP Kongresi 16 Haziran 2012 tarihinde Mersin’de toplanıyor.

EMO`DAN `İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇALIŞTAYI` 01.06.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), 9 Haziran 2012 tarihinde `İşçi Sağlığı ve Güvenliği Çalıştayı` düzenliyor. EMO`nun mesleki alanlarında yaşanan piyasalaştırmaya koşut olarak iş cinayetlerinin giderek artmakta olduğu bir dönemde gerçekleştirilecek olan çalıştay kapsamında yapılacak forumda iş güvenliği sorunlarına ilişkin çözüm önerileri geliştirilecek.

EMO`DAN AKADEMİK KAMP 18.05.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) akademisyen üyelerine yönelik ilk kez kamp düzenliyor. Akademik Kamp, 17-20 Mayıs 2012 tarihlerinde Nesin Vakfı’nın İzmir Şirince’de bulunan Matematik Köyü’nde yapılacak. EMO Üyesi 60 yüksek lisans ve doktora seviyesinde araştırmacının buluşacağı kampın ana gündemi olarak, sanatın teknolojiyle buluşma noktası olması nedeniyle giderek artan bir ilgi gören “Sinyal ve Görüntü İşleme” konusu belirlendi.

 

Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri