MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

  BİZE ULAŞIN

   · 

İLETİŞİM FORMU

   · 

GENEL MERKEZ İLETİŞİM BİLGİLERİ

   · 

ŞUBE İLETİŞİM BİLGİLERİ

   · 

TEMSİLCİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ

   · 

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ


A PROJE MÜH.MİM. İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

A TELEKOM

Temsilci:

ABB ELEKTRİK SANAYİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÖMER COŞKUN 

ADANA ÇİMENTO SAN.T.A.Ş

Temsilci:

ÜYEMAHMUT CAVİT SELEKOĞLU 

ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÖMER DOĞAN 

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEİNAYET BURCU TOPRAK 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEMETİN ÇAM 

ANDRİTZ HYDRO LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEDOĞAN BARIŞ UTKU 

ANKARA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEALAATTİN ALİ YOLCU 

ANOT ELEKTRİK ELEKTRONİK OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEEREN GÖNENLİ 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANTALYA SU VE ATIKSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEONUR YAZICI 

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Temsilci:

ÜYEKEMAL BODUR 

ANTALYA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN ŞAHİN GÜLTÜTER 

ANTALYA DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYESEVİLAY UYAR 

ANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAYHAN HAZIR 

ANTALYA SERBEST BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYENECAT ATÇAKARLAR 

ANTALYA TRT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFEVZİ HALLAÇ 

AYDEM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK

Temsilci:

BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYESAVAŞ YÜCEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDEM ÖZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA BÜÇKÜN 

BATIÇİM ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş

Temsilci:

ÜYECÜNEYT KAVAKLI 

BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SAN. T.A.Ş

Temsilci:

ÜYECELAL SARGUT 

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEŞENOL BAYSAN 

BORÇELİK AŞ.

Temsilci:

BOTAŞ DOĞALGAZ İŞLETMELERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETEOMAN AYDOĞMUŞ 

BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SAN.TİC.A.Ş.

Temsilci:

ÜYEBAYRAM ETKAR 

BTSO OSB MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMERT FIRAT AYDIN 

BURSA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

BURSAGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM AŞ.

Temsilci:

ÜYEHALİT YILMAZ 

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN ESAT FINDIKOĞLU 

COŞKUNÖZ AŞ.

Temsilci:

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜV. BAKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEMUSA DEMİR 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ TEFTİŞ KURULU DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEERGÜN GÖKTAŞ 

Temsilci:

ÜYEMUSA DEMİR 

ÇAYIRHAN PARK TERMİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYEONUR ÖZSİPAHİ 

Temsilci:

ÜYEÖMER YILDIZ 

ÇETİN ELEKTRİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYENUMAN SEMERCİ 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYERECEP ÜSLÜ 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI YAPI DENETİM KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEFATİH KAYMAKÇIOĞLU 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYESUAT YAŞAR 

ÇİMENTAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA KEMAL ZATEROĞLU 

D.S.İ. VII. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHASAN KÜLCÜOĞLU 

DENİZCİLİK MÜSTEŞARLIĞI

Temsilci:

ÜYEUĞUR MALLI 

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ELEKTRONİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEGÖKHAN HÜZMELİ 

DEVLET SU İŞLERİ DSİ

Temsilci:

ÜYEGÖKMEN ATAŞ 

DEVLET SU İŞLERİ ETLİK TESİSLERİ

Temsilci:

ÜYEERDAL APAÇIK 

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İÇMESUYU DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEBÜLENT SARIKAYA 

DHMİ ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA YALÇIN AKAR 

DHMİ ANTALYA HAVALİMANI BAŞ MD.LÜĞÜ

Temsilci:

ÜYESENAN ACAR 

DHMİ YENİŞEHİR HAVA MEYDAN MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAYSUN ERZEN 

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. DİYARBAKIR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSNÜ GÜL TEKİN 

Temsilci:

ÜYEMEHMET KOKTAY 

DİCLE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Temsilci:

ÜYEERDAL ÇÖKMEZ 

DİNİZ ADİENT OTO DONANIM SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMURAT KURTULUŞ 

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DİSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMAKBER ÇETİNKAYA 

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

Temsilci:

ÜYEBUKET TURAN AZİZOĞLU 

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDEVRİM SİPAHİ 

DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAHMET HÜNÜR 

DSİ 3.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYENUMAN ARTUN 

DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEARZU KÜTÜKCÜ 

DSİ VI. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYENİHAT GÜL 

E.L.İ. EGE LİNYİTLERİ MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETAYLAN ONUR ZEYBEKOĞLU 

EGE ÇELİK SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci:

EGESİM OTOMATİK KONT. LTD.ŞTİ. (FABRİKA)

Temsilci:

ÜYEAHMET İLHAN 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

Temsilci:

ÜYERÜSTEM ÖZATA 

ELSİS ENERJİ SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEERKAN KARACAR 

ELTAŞ TRANSFORMATÖR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Temsilci:

ÜYESELİM AYGÖREN 

ELTEM MÜHENDİSLİK

Temsilci:

ÜYEAHMET BİLGE 

EMEK ELEKTRİK END.A.Ş.

Temsilci:

ÜYEKORHAN SERDAR 

EMERSON PROCESS MANAGEMENT TİC.LTD.ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA ERGEN 

EMS ELEKTRO MEKANİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEMEHMET HALUK EKİN 

ENERCON SERVİS LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYESARPER BAŞAK 

ENERJİ SA

Temsilci:

ÜYEDİLA KAYA 

ENERJİ-SA BAŞKENT EDAŞ

Temsilci:

ÜYEVOLKAN KARADAĞ 

ENKA İZMİR ELEKTRİK ÜRETİM LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEKÜRŞAT SELÇUK 

ESHOT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÖZKAN CENGİZ 

ESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMURAT PİROĞLU 

Temsilci:

ÜYEERDEM USLU 

ESKİŞEHİR 1. HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI

Temsilci:

ÜYETAHA ÖZKIR 

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN OĞUZOĞLU 

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TESİS MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAHMET ERCAN AVŞAR 

ETİ TAM GIDA SANAYİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYECUMHUR BURAK ÇIRAKOĞLU 

ETİBOR A.Ş.

Temsilci:

ÜYEOSMAN SAĞLAM 

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİDROLİK SANTRALLER DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAYHAN ADAŞ 

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MALZEME YÖNETİMİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYERAHMİ ULVİ ACUNER 

FAYDAM TEKNOLOJİ VE İNOVASYON

Temsilci:

ÜYEERHAN GOCUKLU 

FORD OTOMOTİV SAN. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEANIL ÜNLÜ 

GAZİ TEKNOPLAZA İŞ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYEHİLAL CEYHAN AKÇOMAK 

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÜMİT YALÇIN 

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MANİSA İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖZGÜR BÜLENT ÇAMUR 

GEDİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEKEMAL ALTUNTAŞ 

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İNŞAAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEVOLKAN DÜZENLİ 

GRİD SOLUTİONS ENERJİ ENDÜSTRİSİ ANONİM ŞİRKETİ

Temsilci:

ÜYEAHMET BEYDAĞ 

HALUK ELEKTRİK

Temsilci:

ÜYEMEHMET KAĞAN SOYARSLAN 

HAVELSAN A.Ş.

Temsilci:

ÜYESERKAN ÜNSAL 

HAVELSAN HAVA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Temsilci:

ÜYEEMEL AKPINAR 

Temsilci:

ÜYEAHMET ZEKİ BOYRAZ 

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAHMET GÜLLÜ 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYILMAZ KOYUNCU 

İLLER BANKASI

Temsilci:

Temsilci:

İLLER BANKASI 5.BÖLGE MD.LÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET HİLMİ DUMAN 

İNCİ AKÜ SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA EMRE ÖZERMİŞ 

İSDEMİR A.Ş. PROJE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBARIŞ FİDAN 

İŞ TEFTİŞ ANK. GRUP BAŞK.

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERGÜN GÖKTAŞ 

İZMİR ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYESERKAN ÇOLAKKAYA 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Temsilci:

ÜYESEYHAN ÇETİN 

İZMİR DEMİR ÇELİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA UFUK ŞENARAS 

İZMİR KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMÜKREMİN ZÜLKADİROĞLU 

İZSU

Temsilci:

ÜYESEÇİL SAZAKLIOĞLU 

KALKINMA BANKASI

Temsilci:

ÜYEAHMET MİTHAT CESUR 

KARAÇİM ELEKTRONİK

Temsilci:

ÜYESABİR MEVLÜT 

KARAYOLLARI 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEŞAFAK TANYELİ 

KARAYOLLARI 4.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHALİL ASMA 

KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFERİT KARA 

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUAMMER MUT 

KAREL A.Ş.

Temsilci:

ÜYEVOLKAN EVRİN 

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAHMET DARENDELİOĞLU 

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK T.A.Ş.

Temsilci:

ÜYEKÜRŞAT TANRIÖVEN 

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş. DS PLANLAMA VE YATIRIMLAR MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETURGAY GÜNEŞ 

KIRAÇ OTOMASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEERDEM ÖZKAYKI 

KLEMSAN ELK.ELO.SAN.TİC.A.Ş,

Temsilci:

ÜYEKORAY DALCI 

KON-TEK KONTROL TEKNOLOJİLERİ VE OTOMASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEATTİLA YAPAR 

LİDER TEKNOLOJİ GELİŞTİRME LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEHAKAN ÇUKUL 

LİMAK ÇİMENTO A.Ş.

Temsilci:

ÜYEADNAN TURGUT 

MAGMA MEKATRONİK MAKİNE SAN.TİC.A.Ş.

Temsilci:

ÜYECEM ÇATAR 

MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEUMUT SERTER AYDIN 

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAHMET BÖBREK 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Temsilci:

ÜYEONUR GÜNER 

MERSİN ŞEHİR HASTANESİ

Temsilci:

ÜYEİSMAİL CAN ULUSOY 

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYEBETÜL YILMAZ 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İNŞAAT VE EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEMEHMET NADİR 

NOSAB MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSAMETTİN PALA 

ODTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Temsilci:

ÜYESERDAR ÇİFTÇİ 

ODTÜ TEKNOKENT İŞ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYEBURAK OĞUZ 

ODTÜ TEKNOKENT SİLİKON BİNASI İŞ BÖLGESİ

Temsilci:

ÜYEHALİL AĞIN 

ON KARDEŞLER İNŞ.SAN.TİC.

Temsilci:

ONMUŞ ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMETİN IŞIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ALAN 

ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYECOŞKUN AŞIK 

ORMAN VE SU İŞLER BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYETUFAN TEZİŞ 

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG AŞ.

Temsilci:

ÜYEERHAN ARGUNHAN 

PHILSA SAN. TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÖZGÜR ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFATİH ŞİMŞEK 

PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ POSTA KARGO HİZ. DAİRE BŞK.

Temsilci:

ÜYEYAŞANUR KAYA 

SAKARYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEKEREM BIYIKLI 

SCHNEİDER ELEKTRİK A.Ş BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBURCU AHISKAL SELVİTOPU 

SCHNEİDER ELEKTRİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYEÇETİN ÇAPAROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAYTEN ÇÖLER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURÇİN ACAR 

SIEMENS A.Ş. EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEVEDAT KAVUŞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHTAR SERDAR ERGİNTÜRK 

SODA-KROM-OXİVİT FABRİKALARI

Temsilci:

ÜYESALİH CAN 

SÖKTAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÜYENECMİ GÜLKAN 

T.A.V. ADNAN MENDERES HAVALİMANI DIŞ HATLAR TERMİNALİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK ŞEFLİĞİ

Temsilci:

ÜYECEM ONATER 

T.C. ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYAŞAR NORMAN 

T.C. DİYARBAKIR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEERCAN SANCAR 

T.C. MERSİN VALİLİĞİ

Temsilci:

ÜYEMURAT SAVAŞKAN 

T.C. ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBARIŞ DOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜLHAN GÜRLER 

TAİ

Temsilci:

ÜYEELİF URGUN 

TAİ TUSAŞ - TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİİ A.Ş.

Temsilci:

ÜYEFATİH PENBE 

Temsilci:

ÜYEBURHAN YASİN KAYA 

TCDD 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEELİFE YILDIRIM 

TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EMLAK VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYETOLGA BİLGİN 

TCDD İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YHT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLER SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖZENÇ AKDAĞ 

TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYELOKMAN ÇETİNTAŞ 

TEDAŞ GEDİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ŞİMŞEK 

TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROJE TESİS DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEERCAN DURSUN 

Temsilci:

ÜYENECMİTTİN BERÇİN 

TEİAŞ 10.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM DERVİŞOĞLU 

TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEONUR BIYIKLI 

TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEOKTAY BENLİ 

TEİAŞ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÇALLIOĞLU 

TEİAŞ BATI AKDENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFURKAN GÜZEL 

TEİAŞ DİYARBAKIR İLETİM ŞEBEKEVE İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDİLARA GÜZELGÜL 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ORTA ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA GÜN 

Temsilci:

ÜYEMUHSİN DUGAN 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİM HATLARI TESİS DAİRE BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEKEMAL HÜR 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 8.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEZEKİ ALTUNTAŞOĞLU 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKKÖPRÜ ELEKTRONİK LABORATUVARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDUYGU TOKMAK PITIR 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEBAHADIR ACAR 

TEİAŞ ORTA KARADENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA KURNAZ 

TEMSAN A.Ş.

Temsilci:

ÜYEONUR SEZER 

TEMSAN A.Ş.

Temsilci:

ÜYEVEYSEL SERKAN YILMAZ 

TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYEAHMET KEPEKÇİ 

TOROS GÜBRE FABRİKASI

Temsilci:

ÜYEBÜLENT SOYDAN 

TOROS ÜNİVERSİTESİ

Temsilci:

ÜYECEVHER AK 

TRT ÇUKUROVA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAYDIN AYDIN 

TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖMER YILDIRIM 

TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFATİH EROĞLU 

TRT İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEYAHYA ÇELİK 

TRT ORAN SİTESİ YERLEŞKESİ

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM İZLEM GÖZÜKELEŞ 

TURKCELL İLETİŞİM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEİSKENDER KARSLI 

TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM HALİL YAVUZ 

TÜBİTAK UZAY TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEEMRE DURNA 

Temsilci:

ÜYESİNAN EREN 

TÜBİTAK-BİLTEN

Temsilci:

ÜYEŞENOL TEKDAL 

TÜBİTAK-ULAKBİM

Temsilci:

ÜYEALİ DEĞİRMENCİ 

TÜLOMSAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMAHMUT UĞUR KOLCA 

TÜMEL ELK.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEÖZLEM GÜRBÜZ 

TÜPRAŞ

Temsilci:

ÜYECANER FİLİZ 

TÜPRAŞ A.Ş.

Temsilci:

ÜYEALİ ERENER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEZGİ KÖMÜRCÜ 

TÜPRAŞ TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. İZMİT RAFİNERİSİ

Temsilci:

ÜYEDİNÇER ALTINIŞIK 

TÜRK TELEKOM A.Ş DOĞU 2 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÖMER OZAN KAÇMIŞ 

TÜRK TELEKOM A.Ş. ISPARTA İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEALİ SİNAN 

TÜRK TELEKOM A.Ş. BURDUR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ULUDOĞAN 

TÜRK TELEKOM A.Ş. GÜNEY-1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEFATİH SAYGI 

TÜRK TELEKOM A.Ş. İZMİR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAKIN KARAKILIÇ 

TÜRK TELEKOM A.Ş. KAYSERİ ANADOLU MERKEZ II. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYETARIK BAYKAL 

Temsilci:

ÜYESADIK MELİH UZUNOĞLU 

TÜRK TELEKOM A.Ş. MANİSA İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM SÖNMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAYFUN AYDIN 

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÇAĞDAŞ DÖNERTAŞ 

TÜRK TELEKOM KOCAELİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEBİLGİN KÖROĞLU 

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ESKİŞEHİR İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEERHAN ALTUNTAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERHAT KARAER 

TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TEİAŞ) TRAFO MERKEZLERİ TESİS DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Temsilci:

ÜYERECEP ERMAN UYUMAZ 

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.

Temsilci:

ÜYETUNCAY ATMAN 

USKUNA MÜH.ELK.İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Temsilci:

ÜYEPELDA DOĞAN 

VODAFONE AKDENİZ BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEKUBİLAY BAYDOĞAN 

YENİŞEHİR GIDA ÇARŞISI

Temsilci:

ÜYEMURAT GÜLER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ FUAT ÖZBAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT YAPICI 

YOZGAT ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÖZTÜRK 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18



Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri