MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

E-POSTA AYARLARI


THUNDERBIRD AYARLARI

Windows İşletim Sisteminde Başlat -->Programlar-->Mozilla Thunderbird -->Mozilla Thunderbird üzerine tıklanarak program çalıştırılır.

 

Araçlar menüsünden Posta ve haber grupları ayarları…. üzerine tıklanır.

 

Aşağıdaki ekranda EKLE butonuna basılır.

 

Aşağıdaki ekranda açıklama kısmına Adınızı Soyadınızı, Sunucu ismine: mail.emo.org.tr Kullanıcı ismine size verilen adresdeki kullanıcı adınızı @ işareti olmadan yazınız. Sonuna emo.org.tr yazmayınız . Daha sonra Tamam butonuna basın. Bu işlem eposta gönderebilmeniz için yapılmıştır.

 

Şimdi Eposta hesabımızı eklemek için bulunduğunuz ekranda (Araçlar --> Posta ve haber grupları ayarları….) sol alt köşede bulunan Hesap Ekle… butonuna basınca aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Bu ekranda Eposta hesabını seçip İleri> butonuna basın.

 

Aşağıdaki ekranda İsminiz kısmına adınızı eposta gönderdiğinizde karşı tarafta görünmesini istediğiniz bir şekilde yazınız. Eposta adresi kısmına ad.soyad@emo.org.tr şeklinde eposta adresinizi yazın. Daha sonra İleri butonuna basın.

 

Önünüze gelen ekranda aşağıdaki gibi seçenekleri işaretleyin ve Giden Posta Sunucusu kısmına mail.emo.org.tr yazın.

 

Bu kısımda size oda tarafından verilen ad.soyad@emo.org.tr şeklindeki adresinizin sadece ad.soyad kısmını girin (Örnek: emre.metin@emo.org.tr ise adresiniz sadece emre.metin yazın.) İleri butonuna basın.

 

Aşağıdaki pencerede farklı hesaplarınızı bir arada kullanacağınızı varsayarak hesabınıza bir takma ad vermeniz gerekir. Buna EMO hesabım veya kendi belirleyeceğinizi bir ad yazabilirsiniz

 

Bu kısımda ise hesabınızla ile ilgili ayarları yapabilirsiniz. Mesela epostalarınızı webde yedekleyebilir. Siz silince sistemden de silinmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca epostalarınızı düzenli olarak yedekleyebilirsiniz

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.