MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

SMM FORUMU’NUN İKİNCİSİ ANADOLU YAKASI’NDA YAPILDI


HABER


 
Şubemizde Serbest Müşavir Mühendis (SMM) olarak faaliyet yürüten yaklaşık 900 üyemizin; dağıtım şirketleri, belediyelerle ve resmi kurumlarla olan ilişkilerinde meslek hayatlarında karşılaştıkları sorunların tespit edilmesi ve çözüm önerilerinin paylaşması için yapılan SMM Forumlarının ilki 10 Kasım 2018 Cumartesi günü, AYEDAŞ ve BEDAŞ yetkililerinin de katılımıyla düzenlenmişti. SMM Forumu’nun ikincisi İstanbul Anadolu Yakasında 24 Kasım 2018 Cumartesi günü Kadıköy Belediyesi Brifing Salonu’nda gerçekleştirildi.
 

 

40`a yakın SMM üyemizin katılımıyla gerçekleşen Anadolu Yakası SMM Forumu, Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Erol Celepsoy`un açılış konuşması ile başladı. Erol Celepsoy konuşmasında şöyle başladı: ‘`Anadolu Yakası`nda yaptığımız forumda, üyelerimiz AYEDAŞ ve BEDAŞ ve diğer dağıtım şirketleri ile karşılaştıkları sorunları dile getirmişti. Bugün de kendi içimizde yaşadığımız sorunları ve bunlara nasıl çözüm bulabileceğimiz hakkında toplanmış bulunuyoruz.`` Erol Celepsoy daha sonra Şube faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparak SMM yenileme işlemleri ve 2019 asgari ücretler hakkında bilgi verdi.

Daha sonra sırasıyla SMM Komisyonu Başkan Yardımcısı Mehmet Karadurak, Yönetim Kurulu Sayman üyesi Mustafa Aydın ve Yönetim Kurulu üyesi F. Kemal Özoğuz söz alarak, SMM üyelerimize yönelik çalışmaları, sorunların çözümü için yetkililerle yapılan görüşmeleri ve bu çalışmaların sonuçlarını aktardılar. Bu bilgilendirmeler sonrasında SMM üyelerimizin soruları ve bu sorulara verilen yanıtlarla Forumumuz son buldu.

 TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEK

17.11.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZ EMO GENÇ ÜYELERİ EMO GENEL KURULU`NDA

EMO GENÇ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ`NDE

Okunma Sayısı: 215


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.