MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

WEBİNAR 1 - KORONAVİRÜS SÜRECİNDE İŞ HAYATINDAKİ HAKLARIMIZ 
EMO İstanbul Şubesi Çevrimiçi Seminerleri başlıyor. 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 18.30`da Av. Eren Can ve Av. Mehmet Ümit Erdem`in sunumuyla gerçekleşecek olan Koronavirüs Sürecinde İş Hayatındaki Haklarımız başlıklı seminere kayıt olarak katılabilirsiniz
 

KAYIT İÇİN: https://emo.clickmeeting.com/corona-surecinde-is-hayatindaki-haklarimiz/register

Covid_19 virüsü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülmekte ve ülkemiz bu süreçte sıkıntılı günler geçirmektedir. Mühendislerin ve mimarların topluma, doğaya ve gelecek kuşaklara karşı zaten var olan sorumlulukları bu sıkıntılı süreçte kendini daha da ağırlıklı hissettirmektedir.

Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından, çalışmanın merkezine tamamıyla toplumun en temel taşı olan insanı konularak sıkıntılı süreçte meslektaşlarına ve topluma daha fazla faydalı olunması amacıyla KORONA KOMİSYONU kurulmuştur.

Korona Komisyonu, bu sıkıntılı süreçte maddi olarak büyük bir yara alıp toplumun ödemekte sıkıntı çektiği faturalar, işten çıkarılan ya da ücretsiz izine gönderilen çalışanlar, mikroorganizmaların daha etkin izolasyonu gibi birçok alanda çalışmasını yürütmektedir.

Bu çalışmaların bir tanesi olan "KORONA SÜRECİNDE İŞ HAYATINDAKİ HAKLARIMIZ" konulu webinar ile alanında değerli avukatlar; çalışanlarımıza var olan işçi haklarını, ve hukuksuzlukla karşılaşıldığında nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini anlatacaklar.

 

EMO İSTANBUL ŞUBESİ KORONA KOMİSYONU

 

Resim TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEK

17.11.2020
 


Çok Okunanlar


MUTLU YILLAR

Okunma Sayısı: 103


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.