MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

AG YENİ BAĞLANTI VE YG ÇALIŞMA GRUPLARI FAALİYETLERİNE BAŞLADI. 
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Mersin Bölge Müdürü Sn. Tayfun SEVİNDİK ve çalışma arkadaşlarının şubemizi ziyareti sırasında gündeme gelen, SMM üyelerimizin ürettikleri hizmetlerin kalitesinin arttırılması ve süreçlerin iyileştirilmesi için ortak çalışma gruplarının kurulması teklifi, 02.11.2022 Çarşamba günü itibariyle hayata geçirildi.
 

 Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Mersin Bölge Müdürü Sn. Tayfun SEVİNDİK ve çalışma arkadaşlarının şubemizi ziyareti sırasında gündeme gelen, SMM üyelerimizin ürettikleri hizmetlerin kalitesinin arttırılması ve süreçlerin iyileştirilmesi için ortak çalışma gruplarının kurulması teklifi, 02.11.2022 Çarşamba günü itibariyle hayata geçirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan EMO Mersin Şube Başkanı Doç. Dr. Alkan ALKAYA, EMO Mersin Şubesi`ne bağlı serbest çalışan üyelerle, Toroslar EDAŞ bünyesinde çalışan üyelerin, meslek odamızın çatısı altında, üretilen hizmetlerin kalitesinin arttırılması, yaşanılan süreçlerin iyileştirilmesi ve mesleğimize saygınlık kazandırılması gayesiyle, birlikte hareket edilebiliyor olmasının çok kıymetli olduğunu belirtti. Bu iş birliği ve birliktelik ruhunun artarak devam etmesini dileyen Alkaya, bu çalışma gruplarının oluşumunun bile üyelerde heyecan yarattığını aktardı ve çalışma gruplarında bulunan üyelere başarılar diledi.
Aralık ayında yapılması planlanan "SMM Çalıştayı" hazırlıkları kapsamında serbest çalışan üyelerden gelen görüş, öneri ve fikirlerin konuşulduğu toplantıya, Toroslar EDAŞ adına Mersin Metropol Müşteri Operasyonları Müdürü Sayın Ejder ÖZDEMİR UZUN, Mersin Metropol Yeni Bağlantı Mühendisi Sayın Ceren KÜTLER, Mersin Metropol Şebeke Operasyonları Mühendisi Sayın İsmet BUDAKOĞLU, Teknik Ofis Mühendisi Sayın Mert ÖZGÜN, EMO Mersin Şube Yönetim Kurulu adına Yüksel TEZCAN, Abdulkadir ÖZCAN ve Harun EKİZ, serbest olarak çalışan üyelerimiz adına Deniz ÇAM MADEN, Erkan KAR, Ali AKAR, Çağrı DAĞLIOĞLU, Faruk TOR, Murat KOCABAŞA ve Alper ÖZEL katıldı.


Çok Okunanlar


TOROSLAR BELEDİYESİ 2023 ŞUBAT AYI İTİBARİYLE E-İMAR VE E-RUHSAT SİSTEMİNE GEÇECEĞİNDEN DOLAYI SÜREÇLE İLGİLİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE ŞUBE BAŞKANI ALKAN ALKAYA KATILIM SAĞLADI.

YENİŞEHİR BELEDİYESİ`NİN DÜZENLEDİĞİ 1. ENERJİ GÜNLERİ`NE ŞUBEMİZ OLARAK KATILIM SAĞLADIK.

TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MERSİN METROPOL ŞEBEKE OPERASYONLARI MÜDÜRÜ SN. CEMAL AYDIN VE TEKNİK GELİŞİM TAKIM YÖNETİCİSİ SN. DENİZ COŞKUN TERAN ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİLER.

`SMM`LER YENİDEN BİR ARADALAR`

EMO MERSİN ŞUBE ÜYEMİZ, DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIZ MURAT ÇEVİREN YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

TEMSİLCİLİK DENETLEMELERİMİZ DEVAM EDİYOR

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI VE UNICEF YÜRÜTÜCÜLÜĞÜNDE BİR SOSYAL GİRİŞİM DESTEK PROGRAMI OLAN GENÇ UPSHIFT PROGRAMI KOORDİNATÖRÜ VE PROJE EKİBİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI SN. NEŞET TARHAN TMMOB MERSİN İL KOORDİNASYON KURULU`MUZA ZİYARETTE BULUNDU.

TOROS ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK BİRİMLERİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN DANIŞMA KURULUNA ŞUBE YÖNETİM KURULU SAYMANIMIZ ADNAN BARIŞOĞLU KATILIM SAĞLADI

ŞUBEMİZ 13. DÖNEM KOMİSYONLARINDAN OLAN YAPI DENETİM İSG VE BİLİRKİŞİLİK KOMİSYONU 2. TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Okunma Sayısı: 55


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.