MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 GAZİANTEP ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADIYAMAN   GAZİANTEP   KAHRAMANMARAŞ   KİLİS 
 

 
FORMLAR
 
ŞUBEMİZ ÜYELERİNE FİRMALAR TARAFINDAN YAPILAN İNDİRİMLER VE SÖZLEŞMELER
 

EMO Gaziantep Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 7

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

`OTOMOBİL ŞARJ İSTASYONLARI SEKTÖRÜNDE EĞİTİM MATERYALLERİNİN HAZIRLANMASI, EĞİTİLMESİ VE ENERJİ TASARRUFU` KONULU PROJEMİZ YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ.


GÜNDEM

 
Otomobil Şarj İstasyonları Sektöründe Eğitim Materyallerinin Hazırlanması Eğitilmesi ve Enerji Tasarrufu Konulu AB Projemizin Tanıtımı Proje Paydaşlarının Katılımı ile Gerçekleşti.
 

 

Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen, Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubemizin de paydaşı olduğu "Otomobil Şarj İstasyonları Sektöründe Eğitim Materyallerinin Hazırlanması, Eğitilmesi Ve Enerji Tasarrufu" konulu projemizin tanıtım toplantısı,

Milli Eğitim Müdürü Sn. Yasin TEPE, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Halil UĞUR, Gaziantep Ticaret Odası Genel Sekreteri Sn. Baran UÇANER, projenin koordinatörü Kanuni Sultan Süleyman Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, proje paydaşları Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubemiz, Bükreş Politehnica Üniversitesi, Kossuth Zsuzsanna Szakképzo Iskola és Kollégium ve  Dilersur Andalucia koordinatör ve uzmanları, Zorlu Enerji Sistemleri‘nin yöneticileri,  meslektaşlarımız ve teknik lise öğretmenlerinin  katılımları ile Gaziantep Ticaret Odası Toplantı Salonu‘n da gerçekleşti.

Sunuculuk ve tercümanlığını Sn. Furkan DEĞER`in yaptığı, program, proje koordinatörü Sn. Oktay KESKİNÖZ‘ün projeyi anlatan açılış konuşmaları ile başladı.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Yasin TEPE, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Halil UĞUR`un açılış konuşmalarından sonra, Kanuni Sultan Süleyman Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Müdürü Sn. M. Suat GÜZEL, Şube Başkanımız

Sn. İslim ARIKAN, Bükreş Politehnica Üniversitesinde Sn. Alexandra Laonid, Kossuth Zsuzsanna Szakképzo Iskola és Mollégium‘dan  Sn. Pétter SEGNAR, ve Sn. Bernadett REVAK ile Dilarsu ‘dan Sn. Luis SERRANO ile Sn. Alma GEMAR,  proje çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 

Şube Başkanımız Sn. İslim ARIKAN;

"Ülkemizde, şehir altyapılarımız bu dönüşüme nasıl hazırlanacaklar?" konusunu sürekli gündeminde tutan Şubemiz, ayrıca farklı organizasyonlarla bu konuyu ele alacaktır. Bu konu da; Şubemizin, tüm şahıs, kurum ve kuruluşlar için güvenilir ve yetkin bir paydaş olduğunu gururla ifade etmek isterim. Bu projemiz; elektrikli şarj istasyonları konusunda teknik personel yetiştirilmesine katkı sağlayacak bir projedir. Bu projemiz de; farkındalık, kurulum, kurulumda dikkat edilecek hususlar, eğitim modüllerinin oluşturulması, bunların simülasyona çevrilmesi, elektrikli şarj istasyonlarında enerjiyi verimli kullanmanın etkisi, başka projelere esas teşkil edilecek sonuçlar, teknik bir çalışma ile birlikte, Ülkeler arası konunun kıyaslanması amaçlanmıştır. Gerekli, önemli bir proje olduğu anlaşılmıştır." dedi. 

Sonrasında projeyi destekleyen kuruluş arasında yer alan Zorlu Grup Enerji A.Ş. adına Sn. Gürkan DÖKÜMCÜGİL; sektör ve ZES hakkında bilgilendirme yaparak, dünyada ve Ülkemizde elektrikli şarj istasyonları çalışmalarına ilişkin konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Program; konuşmacılara, destekleyen kuruluşlara plaket takdimi, uzmanlara belge takdimi ve kokteyl ile son buldu.  Program sonunda, katılımcılar yerli elektrikli otomobilimiz TOGG‘u inceleme fırsatı buldular.

Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü`ne, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi‘ne, Gaziantep Ticaret Odası‘na, Zorlu Grup`a, tüm paydaşlarımıza,  tüm değerli katılımcılara destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 


 GÜNEYDOĞU ENERJİ FORUMU 2021 TAMAMLANDI

06.12.2021
 


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 77


Tüm Gündem

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.