MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DENİZLİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 DENİZLİ   MUĞLA   UŞAK 
 

 
YEKSEM BANNER
 

EMO Denizli Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 13

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ENERJİ POLİTİKALARI


BASIN AÇIKLAMASI

 
TÜRKİYE’DE ENERJİ POLİTİKALARI GÜNDEMLİ KONFERANSIMIZA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi olarak 03.09.2008 Çarşamba günü saat 14.00 da TMMOB Makine Mühendisleri Odası Konferans Salonunda EMO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Musa ÇEÇEN ’in konuşmacı olarak katılacağı konferans düzenleyeceğiz. EMO olarak enerji sektöründeki özelleştirmelere dayanaklarla ve öneriler sunarak karşı çıktık. Özellikle Elektrik Enerjisinin stratejik konumundan,ayrıca teknik özelliğinden dolayı kamuda kalmasının ülkemiz çıkarına olacağına söyledik. Bugünkü Politikalarda değerlendirildiğinde Enerjide ve Enerji Girdilerinde Dışa Bağımlılığının ülkeyi ne gibi çıkmazlara ittiği bugünkü Enerji Politikaları ile açıkça ortadadır. Konferans da Enerjide dışa bağımlılığın negatif sonuçları ve enerjide oluşturulan politikaların sonuçları değerlendirilecektir. Ülkemizde Alternatif Enerji Kaynaklarının niçin değerlendirilmediği ,niçin bu konuda yatırımların yapılmadığı ve arz açığının giderek önümüzdeki günlerde hissedileceği aktarılacaktır. Bu yıl içinde yapılan otomatik elektrik zamlarının üretim ekonomisine etkilerinin anlatılacağı ve üretim sektöründe rekabetin niçin yapılamadığı belirtilecektir. Konferansa Tüm Halkımız davetlidir.
 

TÜRKİYE‘DE ENERJİ POLİTİKALARI GÜNDEMLİ KONFERANSIMIZA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi olarak 03.09.2008 Çarşamba günü saat 14.00 da  TMMOB Makine Mühendisleri Odası Konferans Salonunda EMO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Musa ÇEÇEN ‘in konuşmacı olarak katılacağı konferans düzenleyeceğiz.

EMO olarak enerji sektöründeki özelleştirmelere dayanaklarla ve öneriler sunarak karşı çıktık. Özellikle Elektrik Enerjisinin stratejik konumundan,ayrıca teknik özelliğinden dolayı kamuda kalmasının ülkemiz çıkarına olacağına söyledik.

Bugünkü Politikalarda değerlendirildiğinde Enerjide ve Enerji Girdilerinde Dışa Bağımlılığının ülkeyi ne gibi  çıkmazlara ittiği bugünkü Enerji Politikaları ile açıkça ortadadır.  Konferans da Enerjide dışa bağımlılığın negatif sonuçları ve enerjide oluşturulan politikaların sonuçları değerlendirilecektir.

Ülkemizde Alternatif Enerji Kaynaklarının niçin değerlendirilmediği ,niçin bu konuda yatırımların yapılmadığı ve arz açığının giderek önümüzdeki günlerde hissedileceği aktarılacaktır. Bu yıl içinde yapılan otomatik elektrik zamlarının üretim ekonomisine etkilerinin anlatılacağı ve üretim sektöründe rekabetin niçin yapılamadığı belirtilecektir.

Konferansa Tüm Halkımız davetlidir.

 BÜLENT PALA İLE TÜRKİYE`NİN ENERJİ GÜNDEMİ

21.03.2022
 


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 3001


Tüm Basın Açıklamaları

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.