MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DENİZLİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 DENİZLİ   MUĞLA   UŞAK 
 

 
YEKSEM BANNER
 

EMO Denizli Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 13

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

SALDIRILARI KINIYORUZ


BASIN AÇIKLAMASI

 
Son günlerde coğrafyamızda ve ülkemizde yeni senaryolar yazılmakta ve uygulanmaktadır. Geçtiğimiz günlerde artarak süren çatışma ortamında insanlarımızın hayatını kaybetmesinin ardından, son olarak İskenderun‘da 7 askerin öldüğü, 8 askerin yaralandığı bir saldırı düzenlenmiştir. Yaşamını yitirenlerin ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.Diğer yandan, Filistin halkına insani yardım götüren filoya İsrail karasularına 70 mil açıkta yapılan saldırıda, gelen ilk bilgilere göre 9‘u Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı 20 kişi ölmüş, 30 kişi yaralanmıştır. Bu saldırı, İsrail devlet terörünün uluslararası alana da sirayet ettiğinin yeni bir örneğidir.
 

SALDIRILARI KINIYORUZ

Son günlerde coğrafyamızda ve ülkemizde yeni senaryolar yazılmakta ve uygulanmaktadır. Geçtiğimiz günlerde artarak süren çatışma ortamında insanlarımızın hayatını kaybetmesinin ardından, son olarak  İskenderun‘da 7 askerin öldüğü, 8 askerin yaralandığı bir saldırı düzenlenmiştir. Yaşamını yitirenlerin ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Bu ve benzeri saldırılardan zarar gören yalnızca yaşamını kaybeden ve yaralanan insanlarımız değil, bu topraklar üzerinde kardeşçe yaşama umudumuz, barış ve demokrasidir. Toplumu birbirine düşman etmeye ve şiddet uygulamalarını meşrulaştırmaya yönelik gelişmeler karşısında barışı ve demokrasiyi her zamankinden daha fazla sahiplenmek durumundayız. Bu saldırıların kardeşçe yaşamaya hizmet etmediği açıktır. Barışın ve  kardeşliğin egemen olduğu bir ülkede yaşamak hepimizin yararına olacaktır.

Diğer yandan, Filistin halkına insani yardım götüren filoya İsrail karasularına 70 mil açıkta yapılan saldırıda, gelen ilk bilgilere göre 9‘u Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı 20 kişi ölmüş, 30 kişi yaralanmıştır. Bu saldırı, İsrail devlet terörünün uluslararası alana da sirayet ettiğinin yeni bir örneğidir.

ABD desteğindeki militarist, gerici ve ırkçı İsrail Devleti kitle katliamlarıyla, sivil insanların öldürülmesiyle ve işkencelerle tüm insani ve hukuki kuralları ve değerleri ayaklar altına almış, ABD ile birleştirdiği çıkarı için Ortadoğu‘yu bir kan gölüne çevirmiştir.  

Tüm dünyada olduğu gibi Ortadoğu‘da da halkların çıkarı, bir arada barış içerisinde yaşamaktan geçmektedir. Barış içinde bir arada yaşamı gerçekleştirmek için, ırkçı ve gerici anlayışların reddedilmesi gerektiği açıktır. Kalıcı barış, emperyalist ABD‘nin bölgeden çıkartılması, militarist-ırkçı-gerici İsrail Devletinin politikalarına dur diyerek, bölgede insanlıktan yana, barış ve demokrasiden yana anlayışların egemen hale getirilmesiyle başarılacaktır. 

Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi, İsrail ile tüm askeri-siyasi ilişkilerin kesilmesi gerektiği görüşünü kamuoyu ile paylaşmaktadır. İsrail‘i şiddetle kınarken, Filistin halkının haklı mücadelesinin yanında olduğumuzu bir kez daha ilan ediyoruz. 01.06.2010

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
DENİZLİ  ŞUBESİ  YÖNETİM KURULUTMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

13.05.2020
 


Çok Okunanlar


MİMARLAR ODASI DENİZLİ ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

Okunma Sayısı: 1624


Tüm Basın Açıklamaları

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.