MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

GEZİ DİRENİŞİ 11 YAŞINDA «Yeni» 29.05.2024

    

2013 yılında Taksim Gezi Parkı`ndaki ağaçların kesilmemesi için başlayan ve tüm yurda eylemlerle yayılan Gezi Direnişi’nin 11. Yıldönümü kutlanırken, yapılan açıklamalarda Gezi Davası’nda yaşanan haksızlıkların son bulması ve eşitlik, özgürlük, adalet ve demokrasi çağrısında bulunuldu.

EMO BİTİRME PROJELERİ SERGİSİ DÜZENLEYECEK 28.05.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 49. Dönem Yönetim Kurulu, üniversitelerin ilgili bölümlerindeki öğrenciler tarafından yapılan ve geçmişte “Bütün Projeler Bir İnci” adıyla düzenlenen yarışmasız sergi etkinliğini, 2025 yılından itibaren her yıl düzenleme kararı aldı. Bitirme Projeleri Sergisi (BPS) ile eş zamanlı olarak 2025 yılından itibaren iki yılda bir İlk Bildiriler Konferansı da düzenlenecek.

TMMOB 48. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANIYOR! 27.05.2024

    

TMMOB 48. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri 31 Mayıs-2 Haziran 2024 tarihleri arasında Ankara`da Kocatepe Kültür Merkezi`nde gerçekleştirilecek.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ `BİTİRME PROJELERİ SERGİSİ` ETKİNLİĞİ`NE KATILIM SAĞLANDI 24.05.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü Etkinlik Haftası kapsamında, 24 Mayıs 2024 tarihinde düzenlen, “Bitirme Projeleri Sergisi` etkinliğine katılım sağladı. EMO standının açıldığı etkinlikte, EMO ve EMO Genç faaliyetlerine ilişkin tanıtım ve bilgilendirmeler yapıldı.

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ MULLAOĞLU ZİYARET EDİLDİ… 22.05.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Ali Yolcu, 22 Mayıs 2024 tarihinde, CHP Hatay Milletvekili Servet Mullaoğlu’nu TBMM’de ziyaret etti. Ziyarette, 6 Şubat depremlerinin çok ağır yıkıma yol açtığı Hatay’da depremzedelerin yaşadığı sorunlar ve yapılan çalışmalar ile EMO faaliyetleri konusunda bilgiler aktarıldı.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 17.05.2024

    

Bağımsızlık ve özgürlük için Atatürk`ün önderliğinde 105 yıl önce 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlatılan mücadele büyük bir zaferle sonuçlandı ve laik Cumhuriyetimiz kuruldu. Halkın kendi kendisini yönetmesi demek olan Cumhuriyet, önemli yaralar almış olsa da hala vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğunun bilincindeyiz. Ülkemizi aydınlığa kavuşturan, Cumhuriyet için bir dönüm noktası olan 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.

HAVACILIK VE AVİYONİK SİSTEMLER PANELİ DÜZENLENDİ 15.05.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Eskişehir Şubesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi iş birliği ile “Havacılık ve Aviyonik Sistemler Paneli” 14 Mayıs 2024 tarihinde Eskişehir’de gerçekleştirildi. Havacılık ve Aviyonik Sistemler sektöründe yaşanan güncel gelişmelerin aktarıldığı etkinlikte, geleceğe yönelik vizyon ve stratejiler tartışıldı.

EMO’DAN İSGÜM’E ZİYARET 13.05.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) heyeti, 10 Mayıs 2024 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nü (İSGÜM) ziyaret ederek, iş ekipmanlarının periyodik kontrolünde İSG-KATİP sistemi üzerinden sözleşme zorunluluğu uygulaması getirilmesi ile birlikte yaşanan sıkıntılar, çözüm önerileri ve ilgili mevzuat çalışmaları konusunda görüş alışverişinde bulundu.

SİNOP NGS’YE İKİNCİ KEZ YARGI FRENİ 13.05.2024

    

Sinop’ta yapılmak istenen nükleer santral için hazırlanan olumlu ÇED Raporu’na karşı açılan davayı, Danıştay’ın bozma kararına rağmen ikinci kez reddeden Samsun 3. İdare Mahkemesi’nin kararı Danıştay tarafından bir kez daha bozuldu. Danıştay 4. Dairesi kararında, ÇED raporunda atıfta bulunulan uluslararası anlaşmadan Japonya’nın çekildiği, dolayısıyla anlaşma hükümlerine uygun olarak kullanılacağı belirtilenden başka bir teknoloji kullanılması durumunda ise ÇED raporunun geçerliliğini kaybedeceğine dikkat çekti.

“TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ” LAİKLİK DÜŞMANI, BİLİMİ VE FENNİ DIŞLAYAN GERİCİ BİR EĞİTİM-ÖĞRETİM MODELİDİR! KABUL ETMİYORUZ ! 09.05.2024

    

TMMOB’ye bağlı meslek odaları yaptıkları açıklamada, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli’nin “siyasal İslamcı sömürü-rant, zulüm düzenine ucuz işgücü olarak hizmet edecek kindar-dindar kuşaklar yetiştirmeyi ve toplumu totaliter tarzda biçimlendirmeyi” hedeflediğini belirterek, şeriat yönelimli gericiliğe karşı durmaya devam edeceklerini bildirdiler.

 


TELE 1- SABAH PUSULASI

28.03.2024
 


Çok Okunanlar


EMO 49. DÖNEM KURULLARI TÖRENLE GÖREVİ DEVRALDI

EMO 49. ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLADI

YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ SEMPOZYUMU

OKTAY FIRAT’I KAYBETTİK…

EMO 49. ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLADI

AKDENİZ’DE YEŞİL ENERJİ SİSTEMLERİ VE ENTEGRE TEKNOLOJİLER KONULU PANEL DÜZENLENDİ

“TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ” LAİKLİK DÜŞMANI, BİLİMİ VE FENNİ DIŞLAYAN GERİCİ BİR EĞİTİM-ÖĞRETİM MODELİDİR! KABUL ETMİYORUZ !

10.YILINDA BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUZ... BİR DAHA BU ACILARI YAŞAMAYALIM!

HAVACILIKTA AVİYONİK SİSTEMLER KONUŞULDU (MİLLİ İRADE)

EMO MERKEZ YÖNETİM KURULU SAYMANI ENDER KELLECİ `ESKİŞEHİR HAVACILIKTA ÖNEMLİ BİR MERKEZ` (İSTİKBAL)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.