MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 189  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB TARİHİ, MÜCADELE VE GÜNCEL SORUMLULUKLAR SÖYLEŞİSİ 20.10.2022

    

TMMOB Mühendislik, Mimarlık Haftası etkinlikleri kapsamında ``TMMOB Tarihi, Mücadele ve Güncel Sorumluluklar Söyleşisi``, 20 Ekim 2022 Perşembe günü saat 20.00’de TMMOB’nin youtube kanalında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

YOLSUZLUKLA MÜCADELENİN SİMGE İSMİ HASAN BALIKÇI’YI SAYGIYLA ANIYORUZ 17.10.2022

    

Kaçak elektrik kullanımına karşı mücadele ederken 18 Ekim 2002 tarihinde kiralık katiller tarafından öldürülen üyemiz Hasan Balıkçı’yı aramızdan ayrılışının 20. yılında özlem ve saygıyla anıyoruz. Dünya Dürüstlük Ödülü sahibi üyemiz Hasan Balıkçı’nın onurlu mücadelesini devam ettirecek ve emin ellerde gelecek nesillere taşıyacağız…

GEÇMİŞ OLSUN BARTIN 15.10.2022

    

Amasra Türkiye Taşkömürü Kurumu Müessesesinde meydana gelen patlamayı derin bir üzüntü içinde öğrenmiş bulunmaktayız. Patlama dolayısıyla hayatını kaybeden maden emekçilerinin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. EMO 48. Dönem Yönetim Kurulu`nun konuyla ilgili açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN AÇIKLAMA 13.10.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi 26. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 10 Ekim 2022 tarihinde “Kamuoyuna Duyurulur” başlığıyla Odamız geleneği ile bağdaşmayan üslupta bir açıklama yayımlanmıştır.

TEZ-KOOP-İŞ SENDİKASI’NA ZİYARET 12.10.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu, 8 Ekim 2022 tarihinde Tez-Koop-İş Sendikası’nı ziyaret ederek görüş alışverişi yaptı.

“10 EKİM’İ UNUTMA UNUTTURMA…” 10.10.2022

    

Ankara Tren Garı önünde 7 yıl önce 10 Ekim 2015 tarihinde DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’nin düzenlediği “Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi”ne yönelik canlı bomba saldırısında katledilen 103 kişi, özlem ve saygıyla anıldı.

10 EKİM ANKARA GAR KATLİAMI`NIN 7. YILINDA YİTİRDİKLERİMİZİ ANIYORUZ 07.10.2022

    

Ankara’da 7 yıl önce 10 Ekim 2015’te Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi’ne yapılan bombalı saldırıda yaşamını yitiren 103 canı özlemle anıyoruz. Anma programına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

KAMPANA NEWS- SABAH KAHVESİ 06.10.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, 6 Ekim 2022 tarihinde Kampana News Youtube kanalında yayınlanan, Çiğdem Boz ve İhsan Seddar Kaynar’ın sunduğu “Sabah Kahvesi” adlı programa konuk oldu. Ulutaş; ülkemizde uygulanan enerji politikaları, özelleştirme uygulamaları, küresel enerji ve iklim krizi, kalıcı yaz saati uygulaması, yüksek enerji fiyatları ile tasarruf tedbirleri konusunda soruları yanıtladı. Mahir Ulutaş’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

`DEZENFORMASYONLA MÜCADELE` ADI ALTINDA `SANSÜR`E HAYIR! 04.10.2022

    

İktidar partisi tarafından meclise sunulması planlanan ve sosyal medya paylaşımlarına büyük cezalar öngören `Sansür Yasası`na ilişkin TMMOB tarafından yapılan açıklamada, `temel insan hakkı olan haber alma, ifade özgürlüğü ve basın özgürlüğü için kararlılıkla mücadele edileceği` vurgulandı.

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ 471. SAYI ÇIKTI 30.09.2022

    

Elektrik Mühendisliği Dergisi’nin son sayısı, enerjide özelleştirme politikalarının yıkıcı etkileri ve yeniden kamulaştırmayı dosya konusu olarak işleyen “Özelleştirme=Pahalı Enerji” kapağıyla yayımlandı. Dergide, elektrik zamlarının nedeni, enerji yoksulluğu, yeni kamusallık, enerji ve gıda güvenliğinin yanı sıra mesleki alanlarımızdaki yükseköğretimin durumunu ortaya koyan yazılar yer alıyor.

ULUSLARARASI KATILIMLI YANGIN SEMPOZYUMU BAŞLADI 29.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Makina Mühendisleri Odası, Çevre Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Peyzaj Mühendisleri Odası, Tekstil Mühendisleri Odası İzmir Şubeleri ve Kimya Mühendisleri Odası Ege Bölgesi Şubesi’nce düzenlenen “Uluslararası Katılımlı Yangın Sempozyumu ve Sergisi”, 29 Eylül’de Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde başladı.

TV 100- KEREM KIRÇUVAL İLE 10’DAN 12’YE 29.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş; 29 Eylül 2022 tarihinde TV100’de yayınlanan “Kerem Kırçuval ile 10’dan 12’ye” programına konuk oldu. Ulutaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın yayımladığı “tasarruf tedbirleri” kitapçığında yer alan öneriler ve küresel enerji krizi konularında değerlendirmelerde bulundu. Enerjide kamusallık vurgusu yapan Ulutaş’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ CİDDİYET İSTER 29.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Yönetim Kurulu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın enerji verimliliği ve tasarruf önerilerini değerlendiren bir açıklama yaptı. Yurttaşlara “4 dakikada hızlı duş” çağrısıyla “verimlilik” sağlanacağını öngörmenin “ciddiyetsizlik” olduğu belirtilen açıklamada, “Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, enerji alanında `verimlilik` temelli ciddi bir dönüşüm öngörüyor olsaydı, alandaki kaynak israfına neden olan özelleştirme ve piyasalaştırma sürecini tersine döndürmek için hazırlık yapardı” denildi.

TMMOB DENETLEME KURULU VE ODA DENETLEME KURULLARI ORTAK TOPLANTISI 28.09.2022

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Denetleme Kurulu ve Oda Denetleme Kurulları Ortak Toplantısı, 24 Eylül 2022 tarihinde, TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde yapıldı. Denetleme çalışmalarında dikkat edilmesi gereken konular, denetleme dönemlerinde yaşanan sıkıntıların ele alındığı toplantıda, sağlıklı ve verimli denetim süreçlerine ilişkin görüş ve öneriler değerlendirildi.

TMMOB YÜKSEK ONUR KURULU VE ODA ONUR KURULLARI ORTAK TOPLANTISI 26.09.2022

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Yüksek Onur Kurulu ve Oda Onur Kurulları Ortak Toplantısı; 24 Eylül 2022 tarihinde, TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde düzenlendi. Onur kurulu süreçlerinin sağlıklı yürütülmesi, çalışma usullerinden kaynaklı sorunlar ve uygulamalar arasında yaşanan farklılıkların giderilmesi amacıyla düzenlenen toplantıda, görüş ve öneriler değerlendirildi.

MERSİN ŞUBE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI 22.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu, 17-18 Eylül 2022 tarihlerinde yapıldı. İki listenin girdiği seçim sonucunda yeni Şube Yönetim Kurulu, `Alkan Alkaya, Barış Keskinkılıç, Yüksel Tezcan, Milena Zehhuroğlu, Adnan Barışoğlu, Durmuş Selim Akın ve Abdülkadir Özcan`dan oluştu.

YOUTUBE- CANAN KAYA İLE ARKA PLAN 21.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, 20 Eylül 2022 tarihinde Gazeteci Canan Kaya’nın Youtube kanalında yayınlanan “Canan Kaya İle Arka Plan” programına konuk oldu. Ulutaş; enerji fiyatlarına yapılan fahiş zamlar, kış aylarının gelmesiyle birlikte faturasını ödemekte zorlanan halkın yaşam koşulların ağırlaşması, küresel enerji krizi konularında açıklamalarda bulundu. Ulutaş’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

BİRGÜN TV- FATURALAR YÜZDE 250 ZAMLI: EN SOĞUK KIŞ KAPIDA! 20.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, 19 Eylül 2022 tarihinde Birgün TV`ye; enerji fiyatlarına yapılan yüksek zam oranları, faturasını ödemekte zorlanan halkı bekleyen zorlu kış koşulları, faturalarda elektrik giderlerinin gizlenmesi ve küresel enerji krizi konularında değerlendirmede bulundu. TÜKODER Genel Başkanı Aziz Koçal’ın da konuk olduğu programın tamamını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

AĞAÇ KATLİAMINA KARŞI BAŞLATILAN CUDİ YÜRÜYܪܒNE SERT MÜDAHALE 19.09.2022

    

Şırnak Cudi Dağı’nda 2 yılı aşkın süredir yaşanan ağaç kıyımına karşı düzenlenen Cudi Yürüyüşü, 17 Eylül 2022 tarihinde güvenlik güçlerince engellendi. Şırnak girişinde durdurulan, aralarında EMO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Orak, çevre aktivistleri ve STK temsilcilerinin de bulunduğu gruba tazyikli su ve gaz bombaları ile müdahale edilirken, açıklama yapılmasına da izin verilmedi.

MESLEĞİMİZE, HALKIMIZA, ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ 19.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Yönetim Kurulu, 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “bilim ve tekniği esas alan, kamu çıkarını savunan, eşitlik, özgürlük ve demokrasiden yana tavırla, meslek alanlarımıza, meslektaşlarımıza ve ülkemizin geleceğine sahip çıkmaya devam edeceklerini” bildirdi.

 


ÇALIŞMA YAŞAMINDA KADINA YÖNELİK ŞİDDET VE MÜCADELE

28.11.2022
 


Çok Okunanlar


ELECO 2022 BAŞLIYOR

NÜKLEER SANTRAL FAALİYETLERİNE İZİN VERMEYECEĞİZ!

TV 100- HABERLER

KADRO ARTIŞI VE İSTİHDAM ZORUNLULUĞU ÇAĞRISI

NÜKLEERDE ISRAR CİDDİYETSİZLİKTİR

NÜKLEER KARŞITI PLATFORM YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI

EMO KADIN BÜLTENİ 9. SAYI ÇIKTI

EMO ONUR KURULU VE SORUŞTURMACI ORTAK TOPLANTISI

NÜKLEERDE ISRAR CİDDİYETSİZLİKTİR

FOX TV- ANA HABER

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.