MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 196  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SİVAS`IN IŞIĞI HİÇ SÖNMEYECEK! 02.07.2023

    

Sivas katliamını 30. yılında bir kez daha lanetliyoruz. İnsanlarımızın katledilmediği, düşüncenin suç sayılmadığı, eşit, özgür ve demokratik bir Türkiye özlemiyle, Sivas`ta yitirdiğimiz canları saygıyla anıyoruz. EMO 48. Dönem Yönetim Kurulu

İYİ BAYRAMLAR... 28.06.2023

    

Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlar dileriz. Elektrik Mühendisleri Odası 48. Dönem Yönetim Kurulu

ACI KAYBIMIZ - ÇETİN İNCE’Yİ YİTİRDİK 15.06.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Afyonkarahisar Temsilcisi ve eski Onur Kurulu Üyesi Çetin İnce’yi yitirdik. Ailesine, dostlarına ve tüm EMO camiasına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Meslektaşımızın cenazesi bugün (15 Haziran 2023 Perşembe) Afyon Paşa camisinde kılınacak öğle namazının ardından defnedilecektir.

BİLİMSEL DERGİ – AKILLI TARIM ÖZEL SAYISI İÇİN MAKALE DUYURUSU 08.06.2023

    

EMO Bilimsel Dergi Yayın Kurulu, akıllı tarım konusunun önemi ve güncelliğini göz önüne alarak bir Özel Sayı yayımlamaya karar vermiştir. Özel sayıda, teorilere, algoritmalara, tasarımlara, platformlara, metodolojilere ve uygulamalara dayanan kablosuz algılayıcı ve eyleyici ağların entegrasyonu ile akıllı tarımda haberleşme ağları konusunda yenilikçi yaklaşımlar ve çözümler içeren makalelere yer verilecektir. Makale kuralları ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK TARİFELERİNİN İNCELENMESİ RAPORU 26.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Enerji Daimi Komisyonu Elektrik Tarifelerinin İncelenmesi Alt Çalışma Komisyonu, elektrik enerjisi sektöründe yapılan çalışmaların son kullanıcı olan Meskenler (Konutlar) açısından fiyatlandırmalarını inceleyen bir rapor hazırladı. Su ve ısınma gibi elektriğin de insan yaşam döngüsü içinde önemli bir yere sahip olduğu, kamusal denetimde üretilmesi, iletilmesi ve dağıtımının da en ucuz hale getirilmesi gerektiği vurgulanan raporda, EPDK’nın yönetim yapısına ilişkin öneriler de yer aldı.

ÜYE AİDAT BORÇLARI YAPILANDIRMA SÜRESİ UZATILDI 25.05.2023

    

Resmi Gazete’de 26.05.2023 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren Cumhurbaşkanı Kararı ile üye aidat borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili başvuru ve ilk taksit ödeme süreleri uzatıldı. Üyelerimizin yapılandırmadan faydalanabilmeleri için 30 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar bağlı oldukları EMO şubesine başvurmaları gerekmektedir.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN 19.05.2023

    

Emperyalist işgalcilere karşı Atatürk’ün 104 yıl önce bugün Samsun’a çıkarak başlattığı Kurtuluş Savaşı, tam bağımsız Türkiye hedefiyle zaferle sonuçlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşku ve gururla kutluyoruz. Yeni bir çağın eşiğinde; demokrasi ve barış içinde, eşitlikçi, özgürlükçü ve laik bir Cumhuriyette yaşamak dileğiyle nice bayramlara… Elektrik Mühendisleri Odası 48. Dönem Yönetim Kurulu

EMO YÖNETİM KURULU’NDA GÖREV DEĞİŞİMİ 17.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Yönetim Kurulu’nda, Mehmet Mazmanoğlu’nun Saymanlık görevinden istifa etmesi üzerine, Oda Saymanlığına Ogün Sıy getirildi.

CUMHURİYET TV- GÜNDEM ÖZEL 13.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, seçim akşamı İnternet erişimi ile ilgili soruları yanıtladı. Ulutaş’ın değerlendirmelerini yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

SOMA İÇİN, BİR DAHA BÖYLESİ FELAKETLER YAŞAMAMAK İÇİN… 13.05.2023

    

13 Mayıs 2014 tarihinde yaşanan ve 301 madencinin hayatını kaybetmesine neden olan Soma Maden Faciası`nın dokuzuncu yılında TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından basın açıklaması yapıldı.

SÜRDÜRÜLEBİLİR SU, GIDA VE ENERJİ İÇİN İKLİM POLİTİKALARI 12.05.2023

    

İzmir’de Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) da destekleyicileri arasında yer aldığı WENERGY-Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi kapsamında Odamızın yürütücülüğünde gerçekleştirilen zirvede, sürdürülebilir su, gıda ve enerji için iklim politikaları değerlendirildi.

İKLİM POLİTİKALARI ZİRVESİ 11.05.2023

    

İzmir’de yapılan “WENERGY-Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi” kapsamında Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) yürütücülüğünde düzenlenen “İklim Politikaları Zirvesi” açılış konuşmalarıyla başladı.

YENİ YÖNETİMDEN TALEPLER 11.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası, 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde yaptığı açıklama ile Türkiye yönetimine aday olan siyasi partilere taleplerini duyurdu. Açıklamada, seçimlerden sonra oluşacak yeni yönetimin, ülkemizin elektrik hizmetini yurttaşların yararına yerine getirebilmesi için yapılması gerekenler sıralandı.

EMO SEÇİM VAATLERİNİ İNCELEDİ 10.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), 14 Mayıs seçimleri öncesinde iktidar ve muhalefet tarafından açıklanan 3 ayrı belgedeki enerji vaatleri üzerinden, öngörülen politikalar ve yapılması planlanan uygulamaları karşılaştırmalı olarak inceledi. Mevcut iktidarın da, muhalefetin de elektrik enerjisini bir piyasa metası olarak kabul ettiği ve hizmetin özel sektör eliyle yapılmasını desteklediğini ortaya koyan EMO, bu belgelerde enerjinin nasıl ucuzlatılabileceği, enerji yoksunluğu ve yoksulluğu konularına değinilmemesini eleştirdi. EMO, yurttaşların yararına bir elektrik enerjisi hizmeti için yapılması gerekenleri de sıraladı.

TURNUSOL TV- SÖYLEŞİ 10.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş; 8 Mayıs 2023 tarihinde Turnusol TV’de yayınlanan Neşe Akkoç’un kolaylaştırıcılığını üstlendiği, “14 Mayıs Sonrası Enerji Politikaları Nasıl Olmalı?” konulu söyleşide, iktidar ve iktidara aday muhalefet partilerinin enerji politikalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ulutaş’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

TEMİZ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ FUARI VE KONGRESİ (WENERGY’23) 09.05.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) da destekleyicileri arasında yer aldığı WENERGY-Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi, 9-11 Mayıs 2023 tarihlerinde Fuar İzmir’de düzenleniyor.

YARGIDAN EMO LEHİNE KARAR: YETKİ MÜHENDİSE AİT, AKSİ HAKSIZ REKABET 04.05.2023

    

Fen adamlarının yalnızca belirli sınırlamalar dahilinde elektrik iç tesis projesi müelliflik işleri ve elektrik iç tesis yapım işleri gerçekleştirebilecekleri, mahkeme kararıyla bir kez daha tescillendi.

SOL PARTİ’DEN EMO’YA ZİYARET 03.05.2023

    

Sol Parti Ankara milletvekili adayları Sercan Dede, İsmail Hakkı Tombul ve Ezgi Ergen Sürer, 3 Mayıs 2023 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası’nı (EMO) ziyaret ettiler.

TİP HEYETİNDEN EMO’YA ZİYARET 03.05.2023

    

Türkiye İşçi Partisi (TiP) Ankara 3. Bölge Milletvekili Adayı Elif Çongur ve beraberindeki heyet, 3 Mayıs 2023 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası’nı (EMO) ziyaret etti.

1 MAYIS’TA ALANLARDA TOPLANIYORUZ 28.04.2023

    

Emekçilerin Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü olan 1 Mayıs’ta, “Emek Bizim, Gelecek Bizim” diye haykırmak için alanlarda toplanıyoruz. İllere göre 1 Mayıs programına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 


TELE 1- GÜN ORTASI

18.09.2023
 


Çok Okunanlar


7. İZMİR RÜZGAR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ

TELE 1- GÜN ORTASI

ORMAN YANGINLARININ SEBEBİ DAĞITIM ŞİRKETLERİ Mİ? (CUMHURİYET-MURAT AĞIREL)

CUMHURİYETİN 100. YILINDA KAMU KURUMU NİTELİĞİNDEKİ MESLEK KURULUŞLARI VE TMMOB SEMPOZYUMU

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

`TÜRKİYE`NİN NÜKLEERE İHTİYACI YOK` (CUMHURİYET)

YURTTA BARIŞ DÜNYADA BARIŞ İSTİYORUZ!

12 EYLÜL DARBESİNE KARŞI, İNSANCA YAŞAYABİLECEĞİMİZ BİR ÜLKEYİ SAVUNALIM!

`TÜRKİYE NÜKLEERE MAHKUM DEĞİL` (GÜNLÜK EVRENSEL)

TELE 1- GÜN ORTASI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.