MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

 YÖNETİM KURULU

   · 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

   · 

YÖNETİM KURULU HAKKINDA

   · 

YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ


>45. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

 
 YÖNETİM KURULU BAŞKANI

    HÜSEYİN ÖNDER

Üye Sicil No: 9035

 

Milas`ta (Muğla) 1956 yılında doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makina ve Elektrik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü`nden 1979 yılında mezun oldu. Elektrik Mühendisi olan Önder, 1980 yılından itibaren TCDD Genel Müdürlüğü İnşaat Dairesi`nde çalıştı. TCDD`de EMO İşyeri Temsilciliği görevini de sürdürdü. TCDD Genel Müdürlüğü`nden 2006 yılında emekli oldu. EMO Ankara Şubesi 16. Dönem Yönetim Kurulu`nda Sayman olarak görev yaptı. 39. ve 40. Dönem`de EMO Yönetim Kurulu`na seçilerek, Sayman görevini üstlendi. Önder, EMO 41. Dönem`de ise Yazman olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
 YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

    YUSUF GÜNDOĞAN

Üye Sicil No: 3324

 

Bingöl`de 30 Ocak 1948 tarihinde doğdu. İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi`nden 12 Ekim 1971 tarihinde mezun oldu. Mezun olduktan sonra Türkiye Elektrik Kurumu`nda Şebekeler Dairesi Başkanlığı`nda, Köy Elektrifikasyonu 12. Bölge Müdürlüğü`nde, Boğaziçi Elektrik Dağıtım Kurumu`nda çalıştı. TEK`ten ayrıldıktan sonra 1980-1983 yılları arasında kendi firmasını kurarak çalışma yaşamına devam etti. Daha sonra özel bir şirkette 2009 yılına kadar yöneticilik görevlerinde bulundu. Mahkemeler ve EMO adına bilirkişilik görevleri yapıyor. Çalışma yaşamı boyunca; toplu konut, iş merkezi, hastane, sanayi yapılarının kuvvetli ve zayıf akım elektrik tesisatı, paratoner ve topraklama sistemleri, yedek güç (Jeneratör), güvenlik, telefon, merkezi uydu TV ve güvenlik sistemlerinin projelendirilmesi ve tesisatlarının yapımı, büyük projelerin şantiye elektrik tesisleri, küçük sanayi kooperatifleri, köy, kasaba ve şehir elektrik şebekeleri kapsamındaki tüm AG + OG elektrik tesislerinin projelendirilmesi ve tesislerin yapımı, 34.5 kV, 154 kV enerji iletim hatları ve trafo merkezlerine ait projelendirme ve tesislerin yapımı, asansörlerin yapım denetimleri, test ve kabullerinin yapılarak işletmeye alınması, otoyol elektrifikasyonu ve aydınlatma tesislerinin yapımı, denetimi, test ve kabulleri yapılarak işletmeye alınması, danışmanlık ve işletme bakım sorumlulukları hizmetleri verdi. Halen kendi şirketinde mesleki faaliyetlerini yürütüyor.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
 YÖNETİM KURULU YAZMANI

    BAHADIR ACAR

Üye Sicil No: 26769

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik–Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Temmuz 2000-Ekim 2003 arasında İstanbul′da çeşitli taahhüt firmalarının proje, satın alma ve teknik hizmetler birimlerinde, Aralık 2003-Mart 2009 arasında Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) Artvin Müessesesi`nde (Çoruh Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Artvin İl Müdürlüğü) görev yaptı. Mart 2009`dan bu yana Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü İşletme Dairesi Başkanlığı`nda görev yapmaktadır. 33. Dönem EMO İstanbul Şubesi`nde Yönetim Kurulu Yedek Üyesi, TEİAŞ Genel Müdürlüğü İşletme Dairesi Başkanlığı`nda EMO İşyeri Temsilcisi olarak görev yaptı. KESK′e bağlı Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası`nda (ESM) İl Temsilcisi, İşyeri Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev yaptı.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
 YÖNETİM KURULU SAYMANI

    İBRAHİM AKSÖZ

Üye Sicil No: 8592

 

Ankara`nın Nallıhan İlçesi`nde 1953 yılında doğdu. Ankara Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden 1979  yılında mezun oldu. Türkiye Elektrik Kurumu`nda (TEK) 1971 yılında çalışma hayatına başladı. 12 yıl TEK`de görev yaptıktan sonra 1983 yılında kendi şirketini kurdu. Proje mühendisliği, taahhüt konularında hizmet üretmeye devam ediyor. EMO Ankara Şube Yönetim Kurulu`nda 1986-1996 yılları arasında 5 dönem görev alırken, 1992-1994 döneminde bir süre Başkan Yardımcılığı ve bir süre de Başkan olarak hizmet yaptı. Ayrıca 1994-1996 yılları arasında EMO Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2006 yılında EMO 40. Dönem Olağan Genel Kurulu`nda seçilerek, Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Aksöz EMO 43. Dönem`de ise Denetlemem Kurulu Üyesi olarak görev aldı.   Evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
 

    HÜSEYİN YEŞİL

Üye Sicil No: 5191

 

Malatya-Kürecik`de 1952 yılında doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya`da, yüksek öğretimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi`nden tamamladı. 1975-1981 yılları arasında İstanbul Belediyesi ve İETT Genel Müdürlüğü`nden görev yaptı. 12 Eylül Darbesi`nin ardından 1981 yıllında 1402 sayılı yasa ile işine son verildi. 9 yıllık bir hukuk mücadelesinin ardından tüm özlük hakları korunarak, görevine iade edildi. Kısa bir süre çalışmasının ardından istifa ederek, meslek yaşamına serbest mühendis olarak devam etmektedir. 1976 yılında Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İstanbul Şube Yönetim Kurulu, 1977 yılında ise EMO Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenen Yeşil, 1978 yılında EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1979 yıllında ise Yönetim Kurulu Yazmanlığı görevlerini yerine getirdi. 1995-1998 yılları arasında EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1999`da ise Yönetim Kurulu Yazmanlığı yaptı. 2000-2002 yıları arasında ise EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Yürütme Kurulu Üyeliği görevlerini bir arada yürüttü. 2000-2006 yılları arasında TMMOB Yürütme Kurulu Üyeliği, 2006-2008 yıllarında ise TMMOB 2. Başkanlığı görevin üstlendi. 2010-2012 yılları arasında TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Yeşil, 2012-2014 yılları arasında ise TMMOB Yüksek Onur Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 18-20 Nisan 2014 tarihleri arasından yapılan EMO 44. Olağan Genel Kurulu`nda ve 1-3 Nisan 2016 tarihleri arasından yapılan EMO 45. Olağan Genel Kurulu`nda EMO Yönetim Kurulu`na seçilen Yeşil, 2018 yılı Nisan ayına kadar EMO Yönetim Kurulu üyeliğini yürütecek. Evli olan Yeşil`in Endüstri Mühendisi bir oğlu vardır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
 

    KADİR ÖZKAN

Üye Sicil No: 7112

 

Ankara Polatlı Kuşcu`da 20 Mart 1956 tarihinde doğdu. Gazi Üniversitesi`nden  (Ankara Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi) elektrik mühendisi olarak mezun oldu. Gazi Üniversitesi`nde işletme alanında yüksek lisans yaptı. EGO Genel Müdürlüğü`nde başladığı çalışma yaşamına Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) Genel Müdürlüğü`nde devam etti. TEK bünyesinde İç Anadolu Elektrik Dağıtım Müesssesi ve Başkent EDAŞ`ta çalıştı. Elektrik Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası ve Çankaya Belediyesi`nin ortak hizmet birimi olan Asansör Kontrol Koordinatörlüğü`nde müdürlük yaptı. Özel bir şirkette enerji ve çevre danışmanlık projelerinde çalıştı. Yine çeşitli özel şirketlerde yenilenebilir enerji, yer seçimi, bağlantı görüşleri, fizibilite çalışmaları, lisanslama çalışmalarında teknik danışman ve yönetici olarak görev yaptı. Özel bankalarda HES ve termik santralların kredilendirilmesinde değerlendirme çalışmalarını yürüttü. Halen özel bir şirkette çalışmalarını sürdürmektedir. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
 

    KÜBÜLAY ÖZBEK

Üye Sicil No: 14795

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri