MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO SAMSUN ŞUBE GENEL KURULU YAPILIYOR 
EMO Samsun Şubesi Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illerinde topam 1133 elektrik, elektronik, kontrol ve biyomedikal mühendislerinin meslek odası olarak 6 - 7 Ocak 2017 tarihlerinde “OHAL Değil Demokrasi İstiyoruz” diyerek kendi hizmet binasında 17. Olağan Genel Kurulunu yapıyor.
 

Genel Kurulun Toplantısı 6 Ocak Cumartesi günü 13. 00 – 17.00 saatleri arasında, seçimler ise 7 Ocak Pazar günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında yapılacak.

Basın Bildirisi 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Samun Şubesi 17. Olağan Genel Kurulunu Yapıyor.

OHAL Değil Demokrasi İstiyoruz.

EMO Samsun Şubesi Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illerinde topam 1133 elektrik, elektronik, kontrol ve biyomedikal mühendislerinin meslek odası olarak 6 - 7 Ocak 2017 tarihlerinde "OHAL Değil Demokrasi İstiyoruz" diyerek kendi hizmet binasında 17. Olağan Genel Kurulunu yapıyor. 

Genel Kurulun Toplantısı 6 Ocak Cumartesi günü 13:00 – 17:00 saatleri arasında, seçimler ise 7 Ocak Pazar günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacak.

Ülkemiz 18 aydır devam ettirilen olağanüstü hal altında demokrasinin askıya alındığı, laikliği ve bilimselliği yok sayan dinsel ve gerici adımların eğitimden toplumsal yaşama varıncaya kadar her alana uzandığı, adaletin rafa kaldırıldığı, bir gecede alınan kararlarla kurumların yerle bir edildiği KHK idaresiyle yönetilmektedir. 

Hiçbir ülkede mesleki faaliyet alanları ekonomik, siyasal ve toplumsal sorunların dışında değildir. Tam tersine mesleki faaliyetleri toplumsal sorunların dışında gösterme anlayışı; sorunların çözümü önündeki en büyük engeli oluşturmaktadır.

Kurumların, insanların seslerini çıkarabilecekleri bir ortam ya da platform kalmadığı böyle bir dönemde EMO Samsun Şubesi olarak; mesleki alanlarımızdaki çalışmalarımızın yanı sıra kamu yararı doğrultusunda, kentimizin, bölgemizin ve ülkemizin sorunlarına ilişkin yoğun bir emek ve özveriyle ve üyelerimizin desteği ile Mehmet Özdağ, Tarık Tarhan, Tamer Bilal, Ali Ekber Özdemir, Murat Kardaş, İbrahim Deniz Saygılı ve Ahmet Kurada`dan oluşan ekibimizle etkin çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz.

Tüm üyelerimizi 17. Olağan Genel Kurulumuza katılarak yoğun bakımdaki demokrasimize nefes olarak, bilimsel, demokratik ve toplumcu geleneğimizin şubemizde devam etmesine destek olmaya çağırıyoruz.

Saygılarımızla.

03 Ocak 2018

Mehmet Özdağ

EMO Samsun Şubesi 

16. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ELEKTRİK FATURALARI NEDEN, NASIL ZAMLANDI?

12.02.2015
 


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 91


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri