MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO ASANSÖR VE ELEKTROMEKANİK TAŞIYICILAR DAİMİ KOMİSYONU TOPLANDI 
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Daimi Komisyonu 46. Dönem’de birinci toplantısını gerçekleştirildi. Görev dağılımının yapıldığı toplantıda Komisyon Başkanlığı’na EMO Ankara Şube’den Tonguç Ünal, Başkan Yardımcılığı’na Mustafa Tutsak ve Raportörlüğe EMO İstanbul Şube’den Faik Kemal Özoğuz seçildi.
 

 

EMO Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Daimi Komisyonu, EMO Genel Merkezi`nde 15 Temmuz 2018 tarihinde toplandı. Toplantıya, EMO Yönetim Kurulu Saymanı Şakir Aydoğan, EMO Yönetim Kurulu Yazmanı İbrahim Saral, EMO Ankara Şube`den Şükrü Güner, Mustafa Demirbağ ve Tonguç Ünal, EMO İstanbul Şube`den Selim Dağdoğan, Faik Kemal Özoğuz ve Fevzi Yıldırım, EMO Diyarbakır Şube`den Abdullah Baran ile EMO Gaziantep Şube`den İkbal Nurullah Dal katıldı.   

EMO Yönetim Kurulu Saymanı Şakir Aydoğan toplantının açılışında yaptığı konuşmada, komisyonların çalışmalarının Oda için önemine değindi. Aydoğan, EMO 46. Dönem Yönetim Kurulu`nun yetkilendirdiği Yönetim Kurulu üyelerinin toplantılara katılım sağlayacaklarını, komisyonların daha verimli çalışması adına komisyon taleplerini Yönetim Kurulu`na ileteceklerini belirtti.   

Komisyon üyelerinin kendilerini tanıtmalarının ardından yapılan görev dağılımında Komisyon Başkanlığı`na EMO Ankara Şube`den Tonguç Ünal, Başkan Yardımcılığı`na Mustafa Demirbağ ve Raportörlüğe EMO İstanbul Şube`den Faik Kemal Özoğuz getirildi.  

Toplantıda; asansör işletme, bakım ve periyodik kontrol işleri konusunda şubelerin faaliyetleri, üyelerin yaşadığı sıkıntılar, ilgili bakanlıkların ve yetkili kuruluşların tutumu, eğitimlerin niteliği ve belgelendirme, piyasacı bakış açısı konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Geçmiş dönem komisyon çalışmalarının da ele alındığı toplantıda, yeni dönem çalışmalarının verimliliği açısından öneriler değerlendirildi. Toplantıda komisyon çalışma programının EMO 46. Dönem Olağan Genel Kurulu`nda verilen önergelerin incelenmesinin ardından oluşturulması benimsendi.    

 ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILDI

24.01.2019
 


Çok Okunanlar


KOMİSYON TOPLANTILARI

EMO EĞİTİM KURULTAYI 1. HAZIRLIK TOPLANTISI

TMMOB 45. DÖNEM II. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

TEKNİK KOMİSYON TOPLANTISI

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLERİ TOPLANTISI

TMMOB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI YEREL FORUMLARI BAŞLIYOR

ALIŞKANLIKLAR DEĞİŞMELİ (CUMHURİYET)

TMMOB III. KADIN SEMPOZYUMU: “KRİZ, KENT, KADIN`

TMMOB’DEN BELEDİYELERE “USULSÜZ BEDEL” UYARISI

Okunma Sayısı: 231


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri