MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 75  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE EMO-GENÇ TEMSİLCİ HEYETİ FAALİYET TOPLANTISI YAPILDI. 17.04.2019

    

17.04.2019 Tarihinde EMO Düzce Temsilciliğinde EMO-Genç ile bu dönem için kalan süre içerisinde yapılabilecek etkinlikler üzerine istişare yapıldı. Yapılabilecek teknik gezi, seminer vs. ile ilgili öğrenci üyelerimizin görüşleri dinlendi. Üniversite veya başka kurumlarla iş birliği ile birlikte yapılabilecek etkinliklerde salon otobüs vs. desteği alınabilmesi konularında görüş alışverişinde bulunulmuş ve yapılabilecek faaliyetlerle ilgili EMO-Genç temsil heyeti arasında görev paylaşımı yapılarak toplantımız son bulmuştur.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE EN 60364-6 2016 STANDARDI VE TESİSAT UYGUNLUK TEST CİHAZLARI SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 17.04.2019

    

17 Nisan 2019 tarihinde EMO Kocaeli Hasan Balıkçı Eğitim salonunda “EN 60364-6 2016 Standardı ve Tesisat Uygunluk Test Cihazları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar” teknik semineri FAM Enerji firmasından Elektrik Müh. Özgür KATAR`ın sunumuyla gerçekleştirildi.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 05.04.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Gebze Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Hasan Aktaş tarafından verilen eğitime 17 üyemiz katıldı.

TEKNİK SEMİNER: TT Mİ? TN Mİ? ELEKTRİK TOPRAKLAMA TESİSLERİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR 04.04.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi-SEDAŞ işbirliği kapsamında düzenlediğimiz ve 41.Dönem EMO Genel Başkanı Musa ÇEÇEN tarafından verilen Elektrik Topraklama Tesislerinde doğru bilinen yanlışlar” , “TT sistem mi TN sistem mi” , konulu seminerlere Sedaş’ta çalışan üye meslektaşlarımız ve diğer üye meslektaşlarımız yoğun katılım gösterdi.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ İLE SEDAŞ ARASINDA TOPLANTI DÜZENLENDİ. 04.04.2019

    

04 Nisan 2019 Tarihinde gerçekleştirilen toplantıda elektrik fen adamlarının topraklama ölçüm ve rapor hazırlaması yetkileri üzerinde duruldu. Toplantıya SEDAŞ dan Dağıtım direktörü Ersan Şentürk, Grup Müdürü Erol Sancak, Müşteri Hizmetleri Müdürü Orhan Sönmez, Müşteri Hizmetleri Merkezi Müdürü Arzu Karaduman, Sayaç Operasyonları Müdürü Serkan Yiğit ve EMO Kocaeli Şube`den EMO Önceki Dönemler Yönetim Kurulu Başkanı Musa Çeçen, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sözen, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emrullah Çevirme, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Saymanı Abdullah Açer, EMO Kocaeli Şube Sakarya Temsilcisi Halil Atay katıldı.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ TARAFINDAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE TOPRAKLAMA, KAÇAK AKIM İZOLASYONU KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ. 29.03.2019

    

29 Mart 2019 Cuma günü Abant İzzet Baysal Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrenciler için düzenlenen Topraklama, Kaçak akım izolasyonu konulu seminer Turgay Demigövde tarafından anlatıldı. Etkinlikte bizleri misafir eden Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdal Bekiroğlu’na , Dr. Öğr. üyesi Oktay Aytar`a göstermiş oldukları ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ EMO ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 29.03.2019

    

`MİSEM kapsamında düzenlenen ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ 27-29 Mart 2019 tarihlerinde EMO Zonguldak İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilmiştir. MİSEM Eğitmeni Ali Haydar GÜMÜŞ tarafından verilen eğitime 22 Oda üyesi katılım sağladı`.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 27.03.2019

    

27 Mart Çarşamba günü Yönetim Kurulu üyemiz Özkan Toraman tarafından üye ziyareti yapıldı. Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. ve Tic. Anonim Şirketinde çalışan Elektronik Haberleşme Müh. İlker Yalçın ve Elektrik Mühendisi Hüseyin Kartal işyerinde ziyaret edildi.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE EMO-GENÇ TEMSİLCİ HEYETİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI. 22.03.2019

    

22.03.2019 Tarihinde EMO Düzce Temsilciliğinde EMO-Genç Temsilcisi belirlemek amacıyla Düzce Üniversitesinin ilgili bölümlerinden öğrenci arkadaşların katılmış olduğu istişare toplantısı düzenlenmiştir. Üniversite EMO-genç kolu çalışmaları ve önümüzdeki süreçte yapmayı planladığımız etkinlikler için emo genç üyelerimizin görüşleri, önerileri alınmıştır. Toplantıda temsilci yardımcımız Abdurrahman Güneş ve teknik görevli İbrahim Halil Tunçel hazır bulundular. Toplantıda daha önceki dönem EMO-genç Üniversite temsilcimiz olarak görev yapan Ali çalpan arkadaşımıza çalışmaları ve katkıları için teşekkür ederiz. Yeni isimlerle oluşturulacak EMO–genç temsilci heyeti belirlenen süreçte tutanak altına alınacak ve yenilenecek olan heyetle çalışmalara devam edilecektir.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNİN SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ İLE ORTAK BAŞLATTIĞI MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK KAPSAMINDA “AKREDİTASYON,STANDART,ŞARTNAME,DENEY RAPORU,SERTİFİKA”’ İSİMLİ SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 20.03.2019

    

20 Mart 2019 tarihinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilciliği ile birlikte düzenlediği Mühendisliğe Hazırlık Programı Kapsamında “Akreditasyon,Standart,Şartname,Deney Raporu,Sertifika” konulu seminer Testla Test Labaratuvarı Müdürü Caner Eren tarafından verildi tarafından verildi.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ TARAFINDAN SEDAŞ İCRA KURULU BAŞKANI NECMİ ODYAKMAZ MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ. 18.03.2019

    

18 Mart 2019 tarihinde EMO Kocaeli Şubesi olarak göreve yeni başlayan SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Necmi Odyakmaz‘a nezaket ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarete EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sözen, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emrullah Çevirme, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Saymanı Abdullah Açer, EMO Sakarya Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde, ,EMO Bolu Temsilci Yardımcısı Murat Armutcu ve EMO Düzce Temsilciliği SMM üyesi Sercan Özümcan katıldı.

EMO MERKEZ KADIN KOMİSYONU KOCAELİ’NDE TOPLANDI. 17.03.2019

    

EMO Merkez Kadın Komisyonu Kocaeli`nde toplandı. Gündeme ilişkin kararlar alınan toplantılarından sonra, Yönetmen Sezgin Türk`ün de katılımıyla `Mamak`ta` belgeseli gösterimi ve söyleşisi yapıldı. İkinci gün de İzmit kısa şehir turu ve Seka Kağıt Fabrikası müzesi gezildi.

WIN FUARINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ. 16.03.2019

    

15-18 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul TUYAP Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen endüstri ve otomasyon dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan WIN Fuarına 16 Mart Cumartesi günü Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, Ereğli, Bolu ve Düzce‘ den üyelerimizin yoğun katılımı ile teknik gezi düzenlendi.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ TARAFINDAN KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARET EDİLDİ. 16.03.2019

    

Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettik.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 15.03.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 13-14-15 Mart 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Sakarya Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Murat Eraslan tarafından verilen eğitime 21 üyemiz katıldı.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK TOPLULUĞUNUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ‘’MÜHENDİS ODALARI BAŞKANLARININ MÜHENDİS ADAYLARIYLA BULUŞMASI’’ İSİMLİ ETKİNLİĞE KATILIM SAĞLANDI. 15.03.2019

    

Düzce Üniversitesi Mühendislik Topluluğu tarafından 15 Mart 2019 tarihinde düzenlenen ‘’Mühendis Odaları Başkanlarının Mühendis Adaylarıyla Buluşması’’ etkinliğine EMO Düzce İl Temsilci Yardımcısı Abdurrahman güneş katılım sağlamıştır.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15.03.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ 13-15 Mart 2019 tarihlerinde EMO Gebze Temsilciliğinde yapıldı. Misem Eğitmeni Taner IRİZ tarafından verilen eğitime 10 üyemiz katılım sağladı.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ TARAFINDAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDE TEKNİK SEMİNER DÜZENLENDİ. 14.03.2019

    

14 Mart 2019 Perşembe günü Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri için düzenlenen Mühendisliğe Hazırlık Seminerleri kapsamında ‘`Proje Uygulama ve Şantiyecilik’’ konulu seminer Nidayi Yılmaz tarafından anlatıldı. Etkinlikte EMO Düzce İl Temsilci Yardımcısı Abdurrahman Güneş, EMO Düzce İl Temsilci Yardımcısı Tuhan Tamtabak ve EMO Düzce Teknik Görevlisi İbrahim Halil Tunçel hazır bulundular. Etkinlikte bizleri misafir eden Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Öztürk’e , Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Nur SARMA Hanım’a ve Öğr. Gör. Dr. Sibel Yılmaz Hanım ve Teknoloji Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Filiz Birbir Ünal Hocaya göstermiş oldukları ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ TARAFINDAN SEDAŞ GEBZE SCADA MERKEZİNE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ. 14.03.2019

    

14 Mart 2019 tarihinde Kocaeli Üniversitesi EMO Genç üyelerimiz için SEDAŞ Gebze SCADA Merkezine teknik gezi düzenledik. Teknik gezi kapsamında verdikleri destekler için SEDAŞ üst yönetimine, Grup Müdürü Gökmen Hasançebi beye, Başmühendis Murat Özcan beye ve Kurumsal İletişim Müdür Ayhan Erkovan beye teşekkür ederiz.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNİN SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ İLE ORTAK BAŞLATTIĞI MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK KAPSAMINDA ‘’NASIL BİR MÜHENDİS BEKLİYOR’’ İSİMLİ SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 13.03.2019

    

13 Mart 2019 tarihinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve EMO Kocaeli Şubesinin birlikte düzenlediği Mühendisliğe Hazırlık Programı Kapsamında “Endüstri Nasıl Bir Mühendis Bekliyor” semineri HİLKAR ELEKTRİK firması Genel Müdürü Hilmi Çorapsız tarafından verildi

 

Çok Okunanlar


EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE EMO-GENÇ TEMSİLCİ HEYETİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ EMO ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ TARAFINDAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE TOPRAKLAMA, KAÇAK AKIM İZOLASYONU KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ.

TEKNİK SEMİNER: TT Mİ? TN Mİ? ELEKTRİK TOPRAKLAMA TESİSLERİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

EMO KOCAELİ ŞUBESİ İLE SEDAŞ ARASINDA TOPLANTI DÜZENLENDİ.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE EMO-GENÇ TEMSİLCİ HEYETİ FAALİYET TOPLANTISI YAPILDI.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE EN 60364-6 2016 STANDARDI VE TESİSAT UYGUNLUK TEST CİHAZLARI SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

EMO VE MMO OLARAK ELEKTRİK VE DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDEKİ ARTIŞLAR İLE İLGİLİ ORTAK BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri