MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 78  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ EMO GENÇ TOPLANTISI YAPILDI 23.11.2019

    

23.11.2019 tarihinde EMO Zonguldak İl Temsilciliğimiz tarafından Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Biyomedikal Mühendisliği EMO Genç üyelerimizin katılımıyla Temsil Heyetinin seçiminin de yapıldığı bir toplantı yapılmıştır. Toplantı EMO Zonguldak Temsilcimiz Bülent Özgümüş tarafından EMO ve TMMOB hakkında kısa bir bilgilendirme konuşmasıyla başladı. Ardından yapılan seçim sonucu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi EMO Gençlik Komisyonu Temsil Heyetine aşağıdaki EMO Genç üyeleri seçildi: 1. Tuğba TÜKENMEZ 2. Şükrü Özgür GEDİK 3. Ebru AKSOY 4. Rümeysa KABAOĞLU 5. Elif KIRMIZIGÜL Yedek olarak: 1. Mustafa Ömer GELİŞİN 2. Simge GÜNGÖR 3. Yusuf KAYA 4. Furkan ALTIN 5. Abdulkadir YILDIRIM Toplantı, EMO Genç üyelerince planlanabilecek etkinlikler hakkında önerileri ve taleplerini dile getirmeleri ile sona erdi.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPI DENETİM UYGULAMASINDA KARŞILAŞILAN SORUNLAR BAŞLIKLI TOPLANTI DÜZENLENDİ. 21.11.2019

    

21.11.2019 tarihinde yapı denetim uygulamalarında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri başlıklı toplantı EMO Kocaeli şubesinde gerçekleştirildi.

EMO İSTANBUL ŞUBESİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ`NE EMO KOCAELİ ŞUBESİ OLARAK KATILIM SAĞLADIK 18.11.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kongresi 2019 (EEMKON 2019), 14-16 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesinde gerçekleştirildi. 16 Kasım 2019 Cumartesi Şube ve Temsilciliklerimizden kaldırılan araçlarla Üyelerimiz düzenlenen Kongre programını ve bildiri sunumlarını takip ettiler.

TMMOB 6. KADIN KURULTAYI’NA KOCAELİ İKK KADIN ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİMİZ KATILIM SAĞLADI. 18.11.2019

    

TMMOB’nin “Kadınlar Her Yerde” sloganıyla düzenlenen “6. Kadın Kurultayı”, 16-17 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara’da yapıldı. Yönetim kurulu yazman üyemiz Çiğdem Gündoğan Türker Kocaeli Yerel Kadın Kurultayımızın Sonuç bildirgesini sundu.

YANGIN SEMPOZYUMU VE SERGİSİNE KATILIM SAĞLANDI. 14.11.2019

    

Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesinin 14-15 Kasım 2019 tarihlerinde Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlediği Yangın Sempozyumu ve Sergisine yönetim kurulumuz ve üyelerimiz katılım sağladı.

SAPANCA KIRKPINARDAKİ TELEFERİK PROJESİNE KARŞI PROTESTOLARINA DEVAM EDEN VATANDAŞLARA DESTEK 14.11.2019

    

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİNDE MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERLERİNDEN İKİNCİSİ YAPILDI 13.11.2019

    

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde `EMO ve EMO Mevzuatı Serbest Müşavir Mühendis Nedir?` konulu seminer düzenlendi. EMO Sakarya Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde’nin gerçekleştirmiş olduğu seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

SAKARYA 2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ 11.11.2019

    

08.11.2019 tarihinde EMO Sakarya Temsilciliği tarafından Sakarya 2. Organize Sanayi Bölge Müdürü Hıdır Erkoçak ve Bölge Müdürlüğünde çalışan üyelerimizden Ayşe Ergöz ziyaret edildi. Organize Sanayi Müdürlüğünde ortak seminer yapma ve yeni yılda Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu sözleşmeleri konusunda paydaş çalışmalar yapma konusunda söz birliği oluşturuldu.

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTE EMO GENÇ TOPLANTISI YAPILDI 11.11.2019

    

11.11.2019 tarihinde Sakarya Temsilciliğimizde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Genç EMO Temsilcilerimizle yapacağımız seminerler ve teknik gezilerle ilgili toplantı yapıldı. Meslek adaylarımızın faydalanacağı faaliyetler ile ilgili yol haritası hazırlayarak takvime alındı.

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİNDE MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERİ YAPILDI 07.11.2019

    

06 Kasım 2019 tarihinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilciliğinin birlikte düzenlediği Mühendisliğe Hazırlık Programı Kapsamında ` Elektrik ve Elektronik Mühendisi için Bilirkişilik ` konulu Seminer Üyemiz Cumali Palalı tarafından verildi.

SANTEK 6.DOĞU MARMARA SANAYİ VE TEKNOLOJİ FUARINA KATILIM SAĞLANDI. 06.11.2019

    

6-9 Kasım 2019 tarihleri arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan SANTEK 6.Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuar`ında stand ile katılım sağlandı.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİNDE ‘’EMO VE EMO MEVZUATI SERBEST MÜŞAVİR MÜHENDİS (SMM) NEDİR? ‘’ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ. 06.11.2019

    

Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans salonunda Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji fakültesi ilgili meslek alanlarımızdaki öğrencilere yönelik `EMO ve EMO Mevzuatı Serbest Müşavir Mühendis Nedir?` konulu seminer düzenlendi. EMO Sakarya Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde’nin gerçekleştirmiş olduğu seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

SMM VE MESLEKİ DENETİM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 02.11.2019

    

2-3 Kasım 2019 da EMO Denizli Şubede düzenlenen SMM ve Mesleki Denetim Çalıştayı`na Yönetim kurulu üyelerimiz ve temsilcilerimiz katılım sağladı.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ. 31.10.2019

    

31 Ekim 2019 Perşembe günü Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Şen’e nezaket ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette EMO Kocaeli Şubesi olarak Düzce Üniversitesinde EMO-gençlere yönelik yapmayı planladığımız seminerler üzerine bilgilendirme yapıldı. Bölüm olarak birlikte yapılabilecek etkinlikler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaret esnasında 14-16 Kasım 2019 tarihlerinde EMO İstanbul Şubesinin düzenlemeyi planladığı EEMKON kongresine ulaşım desteği vermek istediğimizi belirterek ziyaretimizi tamamladık.

EMO KOCAELİ ŞUBESİ 10.DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 31.10.2019

    

Şubemiz 10. Dönem 3. Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Şube ve merkez çalışmaları Dönem değerlendirmesi yapıldı.

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ OLARAK 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARINA KATILIM SAĞLANDI. 29.10.2019

    

EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilciliği olarak Sakarya Valiliğinin düzenlemiş olduğu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna ve kutlamalarına katıldık.

EMO GENÇ TOPLANTISI DÜZENLENDİ 24.10.2019

    

Kocaeli EMO-Genç komisyonu ile Şube Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. Güz döneminde yapılacak etkinlikler hakkında görüşüldü.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ. 24.10.2019

    

24 Ekim 2019 Perşembe günü Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Öztürk’e ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Kasım ve Aralık ayları içerisinde EMO Kocaeli Şubesi tarafından gerçekleştirilmesi planlanan seminerlerle ilgili salon, tarih ve saati konusunda planlama yapıldı. Toplantıda Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Filiz Birbir Ünal’da planlama üzerine desteklerine sundular. Yapılacak faaliyetler iki fakülte olarak ortak yapılması mutabakatı sağlandı. Toplantıda katkı sunan bölüm öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Emin Yıldırız’a üyelerimizden Sercan Özümcan’a ve EMO Genç öğrenci temsilcisi Ferhat Karaman’a teşekkürlerimizi sunarız.

ŞUBEMİZİN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ. 23.10.2019

    

Şube denetlememiz, merkez denetçileri Naci Basmacı, Mustafa Akçakaya , Veysi Çevrim tarafından gerçekleştirildi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPILDI. 22.10.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 22-23-24 Ekim 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli şubesinde yapıldı. Eğitmen Hasan Aktaş tarafından verilen eğitime 24 üyemiz katıldı.

 

Çok Okunanlar


ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ EMO GENÇ TOPLANTISI YAPILDI

EMO İSTANBUL ŞUBESİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ`NE EMO KOCAELİ ŞUBESİ OLARAK KATILIM SAĞLADIK

SAPANCA KIRKPINARDAKİ TELEFERİK PROJESİNE KARŞI PROTESTOLARINA DEVAM EDEN VATANDAŞLARA DESTEK

SAKARYA 2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİNDE MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERİ YAPILDI

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTE EMO GENÇ TOPLANTISI YAPILDI

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİNDE MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERLERİNDEN İKİNCİSİ YAPILDI

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPI DENETİM UYGULAMASINDA KARŞILAŞILAN SORUNLAR BAŞLIKLI TOPLANTI DÜZENLENDİ.

YANGIN SEMPOZYUMU VE SERGİSİNE KATILIM SAĞLANDI.

TMMOB 6. KADIN KURULTAYI’NA KOCAELİ İKK KADIN ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERİMİZ KATILIM SAĞLADI.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri