MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 77  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ. 18.10.2019

    

18 Ekim 2019 Cuma günü Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Filiz Birbir Ünal’a nezaket ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette EMO Kocaeli Şubesi olarak Düzce Üniversitesinde EMO-gençlere yönelik yapmayı planladığımız seminerler üzerine konu başlıkları, tarihler ve yeri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaret esnasında ilgileri dolayısıyla Prof. Dr. Murat Kale’ye teşekkürlerimizi sunarız.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ EMO GENÇ STANDI AÇILDI 16.10.2019

    

16.10. 2019 tarihinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde , Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerindeki öğrencilere ulaşmak için EMO Genç standı açıldı. Odamız hakkında bilgilendirme ve tanıtım yapılarak yeni öğrenci üye kayıtları alındı.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 12.10.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 09-10-11 Ekim 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Şubesi Gebze Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Ahmet Gündüz Hayırcı tarafından verilen eğitime 23 üyemiz katıldı.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YENİ DÖNEM EMO GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 12.10.2019

    

Kocaeli Emo-gençlerimiz yeni dönem tanışma toplantısını yaptı.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE EMO-GENÇ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI. 11.10.2019

    

11.10.2019 tarihinde EMO Düzce Temsilciliğinde dönem içerisindeki etkinlikleri planlamak amacıyla Düzce Üniversitesinin ilgili bölümlerinden öğrenci üyelerimizin katılımıyla EMO-Genç değerlendirme toplantısı yapılmıştır. Toplantımız da önümüzdeki dönemde yapmayı planladığımız mühendisliğe hazırlık seminerleri, teknik gezi vs etkinlikler için EMO-genç üyelerimizin görüşleri, önerileri alınmıştır.

DÜNYA MİMARLIK HAFTASI KAPSAMINDA SAKARYA MİMARLAR ODASI TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞEN ``KENDİ ENERJİSİNİ ÜRETEN VE YÖNETEN KONUT MODELİ`` SUNUMUNA EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN KATILIM SAĞLANDI. 01.10.2019

    

01 Ekim 2019 tarihinde Dünya Mimarlık Haftası kapsamında Prof. Dr. Nedim TUTKUN tarafından konutlarda enerji verimliliği ``Kendi Enerjisini Üreten ve Yöneten Konut Modeli`` konulu sunum Sakarya Mimarlar Odası Temsilcilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. Sunuma EMO Sakarya Temsilciliği olarak Temsilcimiz Halil Atay üyelerimizden Erol Demiralay ,Salih Kızıldere ve Deniz Çiv katıldılar.

KOCAELİ İKK KADIN ÇALIŞMA GRUBU YEREL KADIN KURULTAYI`NI GERÇEKLEŞTİRDİ 28.09.2019

    

Kocaeli İKK Kadın Çalışma Grubu Yerel Kadın Kurultayı`nı gerçekleştirdi. Kocaeli Kadın Çalışma Grubu adına açılış konuşması Çiğdem Gündoğan Türker tarafından yapıldıktan sonra, TMMOB Kadın Çalışma Grubu Başkanı Işık Gürbulak, Kocaeli Üniv. Hukuk Fak. Prof. Dr.Zehra Gönül Bakır ve Kocaeli Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdür Vekili Tuğba Uğur Çınal sunumlarını yaptılar.

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ EMO GENÇ STANDI AÇILDI 27.09.2019

    

25-27 Eylül 2019 tarihleri arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Merkezi Derslikler giriş katında, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile Biyomedikal Mühendisliği bölümlerindeki öğrencilere ulaşmak için EMO Genç standı açıldı. Odamız hakkında bilgilendirme ve tanıtım yapılarak yeni öğrenci üye kayıtları alındı.

EĞİTİM KOMİSYONU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 25.09.2019

    

10. Dönem Eğitim Komisyonu toplantısı 25 Eylül 2019 Salı günü Şubemizde düzenlendi. Şubemiz Eğitim Komisyonu yeni sezonun çalışmaları ve üyelerimize verilecek seminer/eğitim planlamasını yapmak için toplantısını yaptı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPILDI. 20.09.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 17-18-19 Eylül 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli şubesinde yapıldı. Eğitmen Hasan Aktaş tarafından verilen eğitime 30 üyemiz katıldı.

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SEDAŞ’A ZİYARET DÜZENLENDİ. 20.09.2019

    

20 Eylül 2019 tarihinde Emo Sakarya Temsilciliği olarak Sedaş Enerji Müsadeleri ve Proje birimi Müdürü meslektaşımız Sefer Soysal Bey’i makamında ziyaret ederek, meslektaşlarımızın yaşadığı problemler ve çözüm yolları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Son görüşmemizle beraber çözümlenen problemlerden dolayı teşekkür ettik. Misafirperverliklerinden ve çözüm amaçlı duruşlarından dolayı tekrar teşekkür ederiz.

İŞ BIRAKMA EYLEMİNİN 40. YILDÖNÜMÜNDE TMMOB KOCAELİ İL KOORDİNASYON KURULU OLARAK 19.09.2019 TARİHİNDE BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 19.09.2019

    

19 Eylül 1979 tarihinde TMMOB’nin “ÇALIŞMA KOŞULLARININ İYİLEŞTİRİLMESİ VE İNSANCA YAŞANABİLECEK BİR ÜCRET” çağrısıyla, Türkiye’nin 55 farklı ilinde, 740 işyerinde, Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının hayatın her alanında, üretimin her aşamasında gerçekleştirilen iş bırakma eyleminin 40. yıldönümünde TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu olarak 19.09.2019 tarihinde basın açıklaması gerçekleştirildi. Basın açıklamasına, mühendis, mimar, meslek örgüt leri ve parti yöneticileri katılım sağladı.

EMO KOCAELİ ŞUBE TARAFINDAN KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 15.09.2019

    

EMO Kocaeli Şube Üye Kahvaltı buluşma organizasyonunda 150 civarında üyemiz ve ailelerinin katılımı ile güzel bir pazar sabahı geçirdik. Meslektaşlarımız odamızın etkinliğinde ailelerini buluşturmaktan memnun olduklarını dile getirdiler.

EMO KOCAELİ ŞUBE KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI BOLU’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 14.09.2019

    

Kocaeli Şube 10. Dönem 3.Şube Koordinasyon Kurul Toplantısını Bolu`da gerçekleştirdik. Temsilciliklerimizle dönem değerlendirmesi yapılarak, teknik hizmetler ve örgütlenme hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantı da meslekte 40.yılını tamamlayan Bolu Temsilcilik üyelerimiz Sezgin KARAKUŞ ve Mehmet URUL`a plaketleri Başkan Ahmet SÖZEN ve Bolu Temsilcimiz İsmail DOĞANDOR tarafından takdim edildi. Üyelerimizi tebrik ederiz.

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ 14.09.2019

    

Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN`ın makamına Şubemiz Yönetimi ve Bolu Temsilciliğimiz olarak protokol ziyaretinde bulunuldu.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPILDI. 13.09.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler Eğitimi Eğitimi 11-12 Eylül 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli şubesinde yapıldı. Eğitmen Kazım Topaloğlu tarafından verilen eğitime 9 üyemiz katıldı.

SAPANCA KIRKPINAR MEVKİİNDE YAPILMAK İSTENEN TELEFERİK HATTI VE ALT İSTASYONUNUN BÖLGEYE VERECEĞİ ZARARLARI İLGİLİ TMMOB SAKARYA BİLEŞENLERİ TARAFINDAN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ. 11.09.2019

    

Sapanca Kırkpınar Mevkiinde yapılmak istenen teleferik hattı ve alt istasyonunun bölgeye vereceği zararları ilgili TMMOB Sakarya Bileşenleri olarak 11 Eylül 2019 tarihin de düzenlenen Basın Açıklamasına Temsilcimiz Halil Atay ve Temsilci Yardımcımız Turgay Demirgövde katıldı

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ YAŞADIK, UNUTMADIK; YAŞAM İÇİN UNUTTURMAYACAĞIZ!… 21.08.2019

    

17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi`nin 20. yılında TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu olarak hazırladığımız anma etkinlikleri kapsamında basın açıklaması gerçekleştirildi. Basın açıklamasına TMMOB a bağlı odaların Kocaeli Şubeleri, Üyelerimiz ve Diğer kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

GÖLCÜK MERKEZLİ DOĞU MARMARA DEPREMİNİN 20 YILI ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ,SAAT 03.02`DE DEPREM ANITINA TMMOB KOCAELİ İKK BİRİM TEMSİLCİLERİYLE GÜL BIRAKARAK BİR KEZ DAHA ANDIK. 21.08.2019

    

İÇ MİMARLAR ODASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 27.07.2019

    

27.07.2019 tarihinde, Kocaeli’nde yeni örgütlenen İÇ MİMARLAR ODASI’nın Kocaeli Şube binası açılış törenine Şube Başkanı Ahmet SÖZEN katıldı. Aynı gün Genel Kurulunu yapan İç Mimarlar odamızda tek liste ile seçimlere gidildi. Yeni yönetime başarılar diliyoruz.

 

Çok Okunanlar


ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ EMO GENÇ STANDI AÇILDI

EĞİTİM KOMİSYONU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YENİ DÖNEM EMO GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

DÜNYA MİMARLIK HAFTASI KAPSAMINDA SAKARYA MİMARLAR ODASI TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞEN ``KENDİ ENERJİSİNİ ÜRETEN VE YÖNETEN KONUT MODELİ`` SUNUMUNA EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN KATILIM SAĞLANDI.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE EMO-GENÇ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

KOCAELİ İKK KADIN ÇALIŞMA GRUBU YEREL KADIN KURULTAYI`NI GERÇEKLEŞTİRDİ

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ EMO GENÇ STANDI AÇILDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri