MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
ATEX 2017 - PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK SEMPOZYUMU ATEX 2017 - PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK SEMPOZYUMU 7-8 ARALIK 2017 ZONGULDAK 0
4. ATEX SEMPOZYUMU BAŞLADI EMO Kocaeli Şubesi’nin “4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu”, 7 Aralık 2017 tarihinde Zonguldak’ta başladı. Bülent Ecevit Üniversitesi’nde 2 gün sürecek sempozyum; çalışanlar, üreticiler, kullanıcılar, denetim sürecinde yer alanlar ve mevzuat yapıcıları bir araya getirerek, deneyim ve bilgi birikiminin paylaşılması ile sorunlara çözüm üretilmesini hedefliyor. Sempozyumun açılış konuşmalarında patlayıcı ortamlarda güvenli çalışma koşullarının sağlanmasının önemi vurgulanırken, özellikle denetimsizlik ve eksikliklerden kaynaklanan iş kazaları ve işçi ölümlerinin artık son bulması istendi. 0
RAPORLARI KAMUOYUNA AÇIKLAYIN! EMO, hukuksuz olduğu yargı kararıyla belirlenmesine karşın dün Torba Yasa’da düzenleme yapılarak devam ettirilmek istenen yaz saatinin kalıcılaştırılması uygulamasına dayanak gösterilen İstanbul Teknik Üniversitesi raporlarının açıklanması için açık çağrıda bulundu. Enerji Bakanlığı ile İTܒye yapılan çağrıda, raporlara ilişkin geçen yıl ve bu yıl basına yansıyan haberlerde ileri sürülen tasarruf iddialarının birbirini bile tutmadığına, elektrik tüketim verilerinin de tasarruf olmadığını gösterdiğine dikkat çekti. 0
EMO’DA BİLİRKİŞİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR EMO, Bilirkişilik Kanunu kapsamında “Bilirkişilik Temel Eğitimi” vermek için gerekli koşulları sağlayarak, Adalet Bakanlığı’ndan yetki aldı. Yetki kapsamında EMO, bilirkişilik yapma ön koşullarını sağlayan üyelerimiz başta olmak üzere talep eden tüm katılımcılara eğitim düzenleyerek, Bilirkişilik Temel Eğitimi Katılım Belgesi verecek. EMO tarafından önümüzdeki günlerde Türkiye genelinde 21 ilde düzenlenmesi planlanan Bilirkişilik Temel Eğitimi için başvurular alınmaya başlandı. 0
ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ’NİN 462. SAYISI ÇIKTI Elektrik Mühendisliği Dergisi’nin “Yangına ve Patlayıcı Ortamlara Karşı Önlem: Güvenli Tesisat” başlığı altında, uzman görüşleri ve kurum değerlendirmelerinden oluşan kapsamlı bir dosyanın yer aldığı 462. sayısı çıktı. Yangın güvenliği ve patlayıcı ortamlarda güvenlik konusu; standartlar, yönetmelikler kapsamında ele alınırken, uygulamada yaşanan sorunlar, kullanılan ekipman ve malzemeler, bu alanda alınması gereken eğitim ve yeterlilik, muayene ve bakım süreçleri ayrıntılarıyla irdeleniyor. 0Etkinlikler

Aralık 2017

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

50

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

 17 

51

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

52

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

 31 

01

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

02

 08 

 09 

 10 

 11 

 12 

 13 

 14 

03

 15 

 16 

 17 

 18 

 19 

 20 

 21 

04

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

 27 

 28 

05

 29 

 30 

 31 

 01 

 02 

 03 

 04 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SEDAŞ ZİYARET EDİLDİ. 13.12.2017

    

13 Aralık Çarşamba günü EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilcisi Halil Atay ve Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde SEDAŞ Dağıtım Varlıkları Grup Müdürü Enver Aka ve Dağıtım Varlıkları Yapım İşleri Müdürü Gökhan Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 03.12.2017

    

3 Aralık 2017 tarihinde Kocaeli Seka Park Hotel`de üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı etkinliği gerçekleştirildi.

ŞUBE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 28.11.2017

    

28 Kasım 2017 tarihinde Şube Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 27.11.2017

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Katodik Koruma Eğitimi 21-23 Kasım 2017 tarihlerinde EMO Düzce Temsilciliği`nde yapıldı.

EMO KOCAELİ ŞUBE TARAFINDAN EMO GENÇ VE GENÇ MÜHENDİSLERLE TANIŞMA KOKTEYLİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 24.11.2017

    

24 Kasım Cuma günü EMO Genç ve Genç Mühendislerimizle tanışma kokteyli Mimarlar Odası Tarihi binada gerçekleştirildi. Kokteylde meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunlar, meslek alanımızda yaşanan gelişmeler konuşuldu. Çeşitli sektörlerden mühendislerimiz konuşmalarını yaparak Genç Mühendis ve EMO Genç arkadaşlarımıza fikir paylaşımında bulundu.

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI ZİYARET EDİLDİ. 24.11.2017

    

22 Kasım Çarşamba günü EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilcisi Halil Atay ve Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde Sakarya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın’ı ziyaret etmiştir.

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ZİYARET EDİLDİ 24.11.2017

    

22 Kasım Çarşamba günü EMO Sakarya Temsilcisi Halil Atay ve Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesini ziyaret etmiştir.

Tüm Haberler 

EMO KOCAELİ ŞUBESİ AKADEMİ HASTANESİ PROTOKOLÜ VE SAĞLIK SEMİNERİ‏ 08.12.2014

    

GELENEKSEL YIL SONU GECESİ 04.12.2014

    

Odamızın kuruluşunun 60. yılının geleneksel gecesi 6 Aralık 2014 Cumartesi günü Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilecektir.

SAĞLIK SEMİNERLERİ HK. 22.11.2014

    

EMO ASANSÖR A TİPİ MUAYENE KURULUŞU OLMA TARTIŞMALARI YEREL ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR 12.11.2014

    

22 Kasım 2014 Cumartesi günü Ankara`da yapılacak `A Tipi Muayene Kuruluşu` Çalıştayına yönelik olmak üzere şubemiz tarafından `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` düzenlenecektir. `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` 15 Kasım Cumartesi günü saat 14.00` da Teksif-İş Sendikası Seminer Salonu` nda düzenlenecektir.

ŞENGAL YARDIM BEKLİYOR! 21.08.2014

    

IŞİD saldırılarından kaçan ve Şengal’den Türkiyeye göç eden, çok zor şartlar altında yaşamaya çalışan Ezidiler için yardım kampanyası organizasyonu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından organize edilmektedir. Kampanya çerçevesinde bebek maması, çocuk bezi, kadın pedi başta olmak üzere yastık, battaniye, yatak, çadır, temizlik malzemesi, oyuncak, kadın-erkek iç çamaşırı, çocuk kıyafeti malzemeleri toplanacaktır. Yardım malzemelerinin Şubemize ulaştırılması gerekmektedir.

GELENEKSEL ŞUBE PİKNİĞİ 18.08.2014

    

Şubemizin Geleneksel Pikniği 7 Eylül Pazar günü Sapanca Şelale Alabalık ve Piknik Tesisleri‘nde yapılacaktır. Doğa eşliğinde keyifli ve sürprizlerle dolu pikniğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLECEK 02.07.2014

    

Sivas Katliamı Kocaeli`nde de yapılacak yürüyüş ile kınanacak. Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenecek yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılacak basın açıklaması ile sona erecek.

Tüm Duyurular 

KIŞIN YAZ SAATİ ISRARINDAN VAZGEÇİLSİN! 18.09.2017

    

EMO Yönetim Kurulu, yaz saatinin kalıcılaştırılması uygulamasından vazgeçilmesini istedi. 2016-2017 elektrik tüketim verilerini dikkate alarak yaptığı çalışmada yaz saati uygulamasının kalıcılaştırılmasının tasarruf sağlamadığını, sanayi üretim artışı ve mevsimsel şartların da yaşanan elektrik tüketim artışını açıklayamayacağını ortaya koyan EMO, Ankara ve İstanbul için okul başlama saatlerinde yapılan düzenlemenin yeterli olmadığını bildirdi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK DAĞITIMINA ÖZEL DENETİM İPTAL EDİLDİ 02.08.2017

    

Danıştay EMO’nun açtığı davada, elektrik üretim ve dağıtım şirketlerinin özel denetim şirketlerince denetlenmesine ilişkin yönetmeliği iptal etti. EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu açıklamasında, Anayasa Mahkemesi ve Danıştay`dan çıkan kararlara karşın kamunun asli görevi olan elektrik üretim ve dağıtım şirketlerini denetleme işini özel şirketlere devretme ısrarından vazgeçilmesi istendi. `Kamunun acilen sorumluluk olarak bu denetimleri gerçekleştirecek altyapıyı sağlaması ve denetim sorumluluğunu yerine getirmesi, denetim sonucundaki olumsuzluklar karşısında gerekli yaptırımları uygulaması ve daha da önemlisi bu cezaları kamuoyuna duyurması gerekmektedir` dendi.

ELEKTRİKTE ŞİRKETLERE “EVET”, YURTTAŞA “HAYIR” DÜZENİ 01.07.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, elektrik fiyat tarifesiyle ilgili basın açıklaması yaparak, TETAŞ’ın kayıp ve kaçak enerji için dağıtım şirketlerine yapacağı satışlarda getirdiği fiyat indiriminin yurttaşlara yansıtılmadığını belirtti. Elektrik faturalarından kesilen TRT payının sanayiciler için kaldırılırken, yurttaşların ödemeyi sürdüreceğine dikkat çeken EMO, TRT’nin son 1 yıldır sadece bilgisayar ve cep telefonu üzerinden sağladığı bandrol gelirinin 610 milyon TL’ye ulaştığını bildirdi. Şubemizin açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO KOCAELİ ŞUBE AKYAZI HAVUZ KAZASI BASIN BİLDİRİSİ 24.06.2017

    

SAKARYA`nın Akyazı İlçesi`nde aqua parkta elektrik kaçağı nedeniyle, havuzda yüzen 3 çocukla, onları kurtarmak isteyen 2 kişi akıma kapılarak yaşamını yitirdi.

AKKUYU NÜKLEER SANTRALI`NA ÜRETİM LİSANSI VERİLMESİ KABUL EDİLEMEZ! 16.06.2017

    

EMO, Akkuyu Nükleer Santralı için üretim lisansı verilmesine tepki göstererek, ne enerji ihtiyacı ne ulusal çıkarlar ne de ekonomik gerekçelerle kabul edilebilir hiçbir yanı olmayan bu karar ile Türkiye’nin geleceğinin ipotek altına alındığını bildirdi. Lisansın derhal iptal edilmesini isteyen EMO’nun basın açıklamasında, “Siyasetçilerin kapalı kapılar ardında yürüttükleri pazarlıkların bedeli; tehlikeli ve dışa bağımlı enerjinin pahalıya kullandırılmasıyla yurttaşlarımıza ödettirilecektir” denildi.

AKILDIŞI DÖNEMİN AYAK SESLERİ 08.02.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası, son KHK ile üniversitelerdeki muhalif bilim insanlarının görevden atılmasına tepki gösteren bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Terörle yan yana dahi anılamayacak bilim insanlarını üniversitelerden uzaklaştıran bu KHK’ler akıl dışıdır. Derhal OHAL son bulmalı, yapılan haksızlıklar sona ermeli, insan haklarına aykırı uygulamalara son verilmelidir” denildi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

AKP KAMU VARLIKLARINA EL KOYDU 06.02.2017

    

EMO; aralarında PTT, Telekom, Türksat, BOTAŞ, TPAO ve Eti Maden’in de bulunduğu 11 kamu kuruluşu ve birçok arazinin Varlık Fonu’na devredilmesine tepki gösterdi. Bu ülkenin varlıklarının sahipsiz olmadığı vurgulanan EMO`nun açıklamasında, “Kamu kaynaklarını dilediği gibi kullanmak, yandaşlara aktarımlar yapmak, kamu hisselerini ipotek ettirerek para bulmak, piyasalara kimlerin çıkar elde edeceği bilinmeyen müdahaleler ve manipülasyonlarda bulunmak anlamına gelen Varlık Fonu’na yapılan bu aktarımlar kabul edilemez” denildi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Tüm Basın Açıklamaları 

BU RAPORDA AVRUPA`DA BİRİNCİ, DÜNYADA ÜÇÜNCÜYÜZ 12.12.2017

    

4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu, 7-8 Aralık 2017 tarihlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Sempozyumda en dikkat çeken konu başlığı ise, Türkiye ILO ve Dünya Sağlık Örgütü`nün raporlarında, ülkemizin iş kazaları ve işçi ölümleri açısından Avrupa`da birinci, dünyada üçüncü sırada yer alması oldu.

`4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI 07.12.2017

    

4.ATEX PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK SEMPOZYUMU… 07.12.2017

    

4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI 07.12.2017

    

EMO Başkanı Önder: Patlayıcı ortamlarda güvenlik konusunun yalnızca ticari bir sektörün gelişimi olarak ele alınamayacağı açıktır. Bu alan siyasi ve ticari ilişkilerin ötesinde kamusal bir anlayışı gerektirmektedir. Bunun için de sektörlerin lobicilik faaliyetlerinden uzak, uygarlığın gelişimine yaraşır bir bakış açısıyla kamunun can güvenliğini gözeten düzenlemelere ve kurallara, bu kuralların işletilmesine ve denetlenmesine ihtiyaç bulunmaktadır.

4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI (BOYABATNET.COM) 07.12.2017

    

Zonguldak`ta Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği tarafınca düzenlenen `4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu` başladı.

“4. ATEX SEMPOZYUMU” BAŞLADI (ORDUCA.COM) 07.12.2017

    

`4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI 07.12.2017

    

Zonguldak‘ta Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği tarafından düzenlenen `4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu` başladı.

Tüm Yazılı Basında Odamız 

Kayıt Yok

1950 ADAPAZARI DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19240 SİCİL NOLU ÜYESİ MUHARREM ŞENGEL İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (03.03.2014) 03.03.2014

    

1955 ÜSKÜDAR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 8971 SİCİL NOLU ÜYESİ ALİ SAFFET GÜVEN İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (06.11.2013) 06.11.2013

    

1955 YENİKÖY DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 15290 SİCİL NOLU ÜYESİ MEHMET AYAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (28.10.2013) 28.10.2013

    

1976 GÖLCÜK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 42646 SİCİL NOLU ÜYESİ DEVRİM YAVUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (19.09.2013) 19.09.2013

    

1946 ZONGULDAK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 16472 SİCİL NOLU ÜYESİ BAYRAM ENŞİCİ YILDIZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (24.04.2013) 24.04.2013

    

1936 ESKİŞEHİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 1893 SİCİL NOLU ÜYESİ ALEV KAPLANGI İSTANBUL TEKNİK OKULU TEKNİK OKUL FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (30.03.2012) 30.03.2012

    

1945 İZMİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19191 SİCİL NOLU ÜYESİ ÖNER TUNA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (10.11.2010) 10.11.2010

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SEDAŞ ZİYARET EDİLDİ. 13.12.2017

    

13 Aralık Çarşamba günü EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilcisi Halil Atay ve Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde SEDAŞ Dağıtım Varlıkları Grup Müdürü Enver Aka ve Dağıtım Varlıkları Yapım İşleri Müdürü Gökhan Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

BU RAPORDA AVRUPA`DA BİRİNCİ, DÜNYADA ÜÇÜNCÜYÜZ 12.12.2017

    

4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu, 7-8 Aralık 2017 tarihlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Sempozyumda en dikkat çeken konu başlığı ise, Türkiye ILO ve Dünya Sağlık Örgütü`nün raporlarında, ülkemizin iş kazaları ve işçi ölümleri açısından Avrupa`da birinci, dünyada üçüncü sırada yer alması oldu.

`4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI 07.12.2017

    

4.ATEX PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK SEMPOZYUMU… 07.12.2017

    

4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI 07.12.2017

    

EMO Başkanı Önder: Patlayıcı ortamlarda güvenlik konusunun yalnızca ticari bir sektörün gelişimi olarak ele alınamayacağı açıktır. Bu alan siyasi ve ticari ilişkilerin ötesinde kamusal bir anlayışı gerektirmektedir. Bunun için de sektörlerin lobicilik faaliyetlerinden uzak, uygarlığın gelişimine yaraşır bir bakış açısıyla kamunun can güvenliğini gözeten düzenlemelere ve kurallara, bu kuralların işletilmesine ve denetlenmesine ihtiyaç bulunmaktadır.

4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI (BOYABATNET.COM) 07.12.2017

    

Zonguldak`ta Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği tarafınca düzenlenen `4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu` başladı.

“4. ATEX SEMPOZYUMU” BAŞLADI (ORDUCA.COM) 07.12.2017

    


Çok Okunanlar


EMO KOCAELİ ŞUBE TARAFINDAN EMO GENÇ VE GENÇ MÜHENDİSLERLE TANIŞMA KOKTEYLİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SEDAŞ’A EMO-GENÇ TEKNİK GEZİSİ DÜZENLENDİ

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ZİYARET EDİLDİ

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI ZİYARET EDİLDİ.

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SEDAŞ ZİYARET EDİLDİ.

KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

ŞUBE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

4.ATEX PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK SEMPOZYUMU…

4. ATEX SEMPOZYUMU` BAŞLADI (HABERLER.COM)

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ

Adres:

ÖMERAĞA MAH. ANKARA CAD. NACİ GİRGİNSOY SOK. NO:15/3-4 İZMİT - KOCAELİ

Telefon:

+90 262 3254122

Faks:

+90 262 3245456

GSM:

+90 530 7730954

GSM:

+90 530 7730955

e-posta:

13aa

Test-Ölçüm Merkezi
Telefon: +90 312 4253272
Faks: +90 312 4173818


Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri