MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
ADALET İSTİYORUZ TMMOB ve bağlı odaların temsilcileri, Adalet Yürüyüşü’ne katılarak destek verdiler. Yürüyüşte EMO’dan Yönetim Kurulu Saymanı İbrahim Aksöz ve TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Göltaş yer aldı. TMMOB yaptığı açıklamada, adaletin işlemez hale getirildiği süreçte, bir parti eylemi olarak görmediği yürüyüşün; demokratik, bağımsız, eşitlikçi, özgürlükçü, başka bir Türkiye özlemi gerçekleşinceye kadar sürmesi gerektiğini bildirdi. 1
BİNLERCE KAMU PERSONELİNİN İŞ GÜVENCESİ KALDIRILIYOR TMMOB; TPAO, BOTAŞ, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ve TEMSAN’ın da aralarında bulunduğu bazı kuruluşlarda binlerce kamu personelinin iş güvencesini ortadan kaldırarak, kolayca işten atılmalarının önünü açan İş Mahkemeleri Kanunu Tasarısı’na basın açıklaması ile tepki gösterdi. Kamu hizmetlerinin nitelikli yerine getirilmesinde zafiyete de neden olacak bu hukuksuz düzenlemeden derhal vazgeçilmesini isteyen TMMOB, tüm zeminlerde konuyu takip ederek yasalaşmaması için gereken çalışmayı yürüteceklerini bildirdi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0
AKKUYU NÜKLEER SANTRALI`NA ÜRETİM LİSANSI VERİLMESİ KABUL EDİLEMEZ! EMO, Akkuyu Nükleer Santralı için üretim lisansı verilmesine tepki göstererek, ne enerji ihtiyacı ne ulusal çıkarlar ne de ekonomik gerekçelerle kabul edilebilir hiçbir yanı olmayan bu karar ile Türkiye’nin geleceğinin ipotek altına alındığını bildirdi. Lisansın derhal iptal edilmesini isteyen EMO’nun basın açıklamasında, “Siyasetçilerin kapalı kapılar ardında yürüttükleri pazarlıkların bedeli; tehlikeli ve dışa bağımlı enerjinin pahalıya kullandırılmasıyla yurttaşlarımıza ödettirilecektir” denildi. 0
EMO’DAN YENİ DAVA Elektrik Mühendisleri Odası, Elektrik Üretim Tesisleri Kabul Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğe karşı 13 Haziran 2017’de dava açtı. EMO’nun davasında yönetmelikteki değişikliğe ilişkin bazı maddelerin yürütmesinin durdurulması ve iptali talep edildi. Ayrıca firmaları kamunun asli görevleri için yetkilendirmeye ilişkin dayanak gösterilen yasa değişikliğinin Anayasa’ya aykırı olduğu gerekçesiyle iptali istemiyle Anayasa Mahkemesi’ne götürülmesi istendi. 0
TMMOB SUSTURULAMAZ; YAŞASIN ÖRGÜTLÜ MÜCADELEMİZ TMMOB Yönetim Kurulu ile Oda Başkanları ortak basın toplantısı düzenleyerek, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın başvurusu üzerine Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu’nun görevden alınması için dava açılmasına tepki gösterdiler. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil’in katıldığı toplantıda, aklın ve bilimin ışığına inanmış, emekten ve halktan yana mühendis ve mimarlar ile onların örgütlülüğünün hiçbir şekilde yıldırılamayacağı belirtilerek, davanın 15 Haziran’daki ilk duruşmasına katılım çağrısı yapıldı. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0Etkinlikler

Haziran 2017

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

24

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

 17 

 18 

25

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

26

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

 01 

 02 

27

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

28

 10 

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

29

 17 

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

30

 24 

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

31

 31 

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI. 09.06.2017

    

09 Haziran 2017 Cuma günü Sakarya Temsilciliğinde gerçekleştirilen toplantıda SMM üyelerinin sorunları görüşülmüştür.

UYELERIMIZIN MESLEKTE ONUR YILI PLAKETLERI VERILIYOR. 08.06.2017

    

Meslekte onur yıllarını tamamlayıp geleneksel gecemize katılamayan üyelerimizin onur plaketleri yönetim kurulumuz ve üye ilişkileri ve örgütlenme komisyonu üyelerimizce verilmektedir.

SAKARYA TEMSİLCİ HEYETİMİZ ELPİM FİRMASINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 06.06.2017

    

06.06.2017 Salı günü Sakarya Temsilcilik heyeti olarak Temsilcimiz Halil Atay Temsilci Yardımcıları Turgay Demirgövde, Bilgin Köroğlu ve Şamil Aykut ELPİM Firması sahiplerinden Ali Yılmaz ‘a nezaket ziyaretinde bulundular.

SAKARYA`DA YER ALAN STKLAR ORTAK BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ. 06.06.2017

    

06 Haziran 2017 tarihinde Sakarya Atatürk Stadı arazisinin satışı konusunda STK ‘ların düzenlediği Basın Açıklamasına Temsilcimiz Halil Atay ve Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde katılmıştır. Sivil Toplum kuruluşlarının basın açıklaması İnşaat Mühendisleri Odasında gerçekleştirildi.

4. ATEX SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 02.06.2017

    

4. ATEX Sempozyumu Düzenleme Kurulu toplantısı 02 Haziran 2017 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nde yoğun katılımla düzenlendi. Toplantı açılış konuşmaları EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sözen ve EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil tarafından yapıldı. Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Bülent Özgümüş tarafından yürütülen toplantıda önceki yapılan ATEX sempozyumları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra, içeriği, bildiri ve panel konu başlıkları, sponsorluk çalışmaları hakkında katılımcıların önerileri alındı.

KOCAELİ DAYANIŞMA AKADEMİSİ FORUMU DÜZENLENDİ. 31.05.2017

    

31 Mayıs 2017 tarihinde Kocaeli Dayanışma Akademisinin gerçekleştirdiği foruma Yönetim Kurulu üyeleri katilim sağlandı.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİMİZ İLE ÖZEL HAYRİ SİVRİKAYA HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL DÜZENLENDİ. 29.05.2017

    

EMO Kocaeli Şubesi Düzce Temsilciliği ile Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi arasında protokol yapılmıştır. EMO Düzce Temsilciliği adına Temsilci Erol TOPUZ katılım sağlayarak ilgi ve alakalarından dolayı Hastane İşletme Direktörü Nusret EREK’e teşekkürlerini iletmiştir.

Tüm Haberler 

EMO KOCAELİ ŞUBESİ AKADEMİ HASTANESİ PROTOKOLÜ VE SAĞLIK SEMİNERİ‏ 08.12.2014

    

GELENEKSEL YIL SONU GECESİ 04.12.2014

    

Odamızın kuruluşunun 60. yılının geleneksel gecesi 6 Aralık 2014 Cumartesi günü Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilecektir.

SAĞLIK SEMİNERLERİ HK. 22.11.2014

    

EMO ASANSÖR A TİPİ MUAYENE KURULUŞU OLMA TARTIŞMALARI YEREL ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR 12.11.2014

    

22 Kasım 2014 Cumartesi günü Ankara`da yapılacak `A Tipi Muayene Kuruluşu` Çalıştayına yönelik olmak üzere şubemiz tarafından `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` düzenlenecektir. `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` 15 Kasım Cumartesi günü saat 14.00` da Teksif-İş Sendikası Seminer Salonu` nda düzenlenecektir.

ŞENGAL YARDIM BEKLİYOR! 21.08.2014

    

IŞİD saldırılarından kaçan ve Şengal’den Türkiyeye göç eden, çok zor şartlar altında yaşamaya çalışan Ezidiler için yardım kampanyası organizasyonu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından organize edilmektedir. Kampanya çerçevesinde bebek maması, çocuk bezi, kadın pedi başta olmak üzere yastık, battaniye, yatak, çadır, temizlik malzemesi, oyuncak, kadın-erkek iç çamaşırı, çocuk kıyafeti malzemeleri toplanacaktır. Yardım malzemelerinin Şubemize ulaştırılması gerekmektedir.

GELENEKSEL ŞUBE PİKNİĞİ 18.08.2014

    

Şubemizin Geleneksel Pikniği 7 Eylül Pazar günü Sapanca Şelale Alabalık ve Piknik Tesisleri‘nde yapılacaktır. Doğa eşliğinde keyifli ve sürprizlerle dolu pikniğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLECEK 02.07.2014

    

Sivas Katliamı Kocaeli`nde de yapılacak yürüyüş ile kınanacak. Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenecek yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılacak basın açıklaması ile sona erecek.

Tüm Duyurular 

AKKUYU NÜKLEER SANTRALI`NA ÜRETİM LİSANSI VERİLMESİ KABUL EDİLEMEZ! 16.06.2017

    

EMO, Akkuyu Nükleer Santralı için üretim lisansı verilmesine tepki göstererek, ne enerji ihtiyacı ne ulusal çıkarlar ne de ekonomik gerekçelerle kabul edilebilir hiçbir yanı olmayan bu karar ile Türkiye’nin geleceğinin ipotek altına alındığını bildirdi. Lisansın derhal iptal edilmesini isteyen EMO’nun basın açıklamasında, “Siyasetçilerin kapalı kapılar ardında yürüttükleri pazarlıkların bedeli; tehlikeli ve dışa bağımlı enerjinin pahalıya kullandırılmasıyla yurttaşlarımıza ödettirilecektir” denildi.

AKILDIŞI DÖNEMİN AYAK SESLERİ 08.02.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası, son KHK ile üniversitelerdeki muhalif bilim insanlarının görevden atılmasına tepki gösteren bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Terörle yan yana dahi anılamayacak bilim insanlarını üniversitelerden uzaklaştıran bu KHK’ler akıl dışıdır. Derhal OHAL son bulmalı, yapılan haksızlıklar sona ermeli, insan haklarına aykırı uygulamalara son verilmelidir” denildi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

AKP KAMU VARLIKLARINA EL KOYDU 06.02.2017

    

EMO; aralarında PTT, Telekom, Türksat, BOTAŞ, TPAO ve Eti Maden’in de bulunduğu 11 kamu kuruluşu ve birçok arazinin Varlık Fonu’na devredilmesine tepki gösterdi. Bu ülkenin varlıklarının sahipsiz olmadığı vurgulanan EMO`nun açıklamasında, “Kamu kaynaklarını dilediği gibi kullanmak, yandaşlara aktarımlar yapmak, kamu hisselerini ipotek ettirerek para bulmak, piyasalara kimlerin çıkar elde edeceği bilinmeyen müdahaleler ve manipülasyonlarda bulunmak anlamına gelen Varlık Fonu’na yapılan bu aktarımlar kabul edilemez” denildi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

SANAYİCİYE ELEKTRİK YA YOK YA PAHALI 04.01.2017

    

Elektrik kesintileri nedeniyle zaten üretim yapamayan sanayici, elektriği aldığında da yüksek enerji bedeli ödeyecek. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) sanayicinin elektriksiz kalmasına yol açan enerji krizini, TEİAŞ ve Enerji Bakanlığı’nın Aralık ayı verilerinden yaptığı çalışma ile ortaya koydu. EPDK’nın 2017 yılı tarifesinin sanayiciye pahalı elektrik satışı getirdiğini saptayan EMO’nun konuya ilişkin açıklamasının tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TETAŞ’A ÖRTÜLÜ GÖREV ZARARI 03.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, doğalgaz sıkıntısı ve ardından elektrik kesintileri ile baş gösteren kriz ile ilgili bir açıklama yaparak, Türkiye`nin karanlık ve pahalı enerji arasında sıkışıp kaldığını belirtti. TETAŞ‘ın 2017 yılı fiyatlarını inceleyen EMO, yerli kömür santrallarını sübvanse etmek için bu kurumun örtülü görev zararına sokulduğunu, bu zararın da aydınlatma tarifesiyle halkın üzerine yıkıldığını ortaya koydu. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

AYDINLATMAYA REKOR ZAM 02.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, yeni yıl elektrik tarifesiyle ilgili çalışmasını açıkladı. EMO‘nun çalışmasında yeni tarifede genel aydınlatma faturasına yüzde 21.3 rekor zam yapıldığı ortaya konuldu. Konutların faturasındaki enerji kalemi yüzde 3.1 azalmasına karşın, dağıtım kalemi yüzde 6.3 zamlandırılarak, faturada indirime izin verilmedi. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ADIM ADIM GELEN KARANLIK 23.12.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu, doğalgazla elektrik üreten santrallara gaz verilememesiyle birlikte baş gösteren elektrik sıkıntısına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada elektrik üretiminde yaşanan sıkıntı ortaya konulurken; elektrik fiyatlarının fahiş düzeylere tırmandığına dikkat çekildi. `Havaların soğuması dışında olağanüstü bir gelişme olmamasına rağmen bugün Türkiye uygulanan enerji politikaları nedeniyle karanlığın eşiğine sürüklenmiştir` denilen açıklamada faturanın halka yıkılmaması gerektiği vurgulandı. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Tüm Basın Açıklamaları 

Kayıt Yok

1950 ADAPAZARI DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19240 SİCİL NOLU ÜYESİ MUHARREM ŞENGEL İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (03.03.2014) 03.03.2014

    

1955 ÜSKÜDAR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 8971 SİCİL NOLU ÜYESİ ALİ SAFFET GÜVEN İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (06.11.2013) 06.11.2013

    

1955 YENİKÖY DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 15290 SİCİL NOLU ÜYESİ MEHMET AYAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (28.10.2013) 28.10.2013

    

1976 GÖLCÜK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 42646 SİCİL NOLU ÜYESİ DEVRİM YAVUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (19.09.2013) 19.09.2013

    

1946 ZONGULDAK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 16472 SİCİL NOLU ÜYESİ BAYRAM ENŞİCİ YILDIZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (24.04.2013) 24.04.2013

    

1936 ESKİŞEHİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 1893 SİCİL NOLU ÜYESİ ALEV KAPLANGI İSTANBUL TEKNİK OKULU TEKNİK OKUL FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (30.03.2012) 30.03.2012

    

1945 İZMİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19191 SİCİL NOLU ÜYESİ ÖNER TUNA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (10.11.2010) 10.11.2010

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

AKKUYU NÜKLEER SANTRALI`NA ÜRETİM LİSANSI VERİLMESİ KABUL EDİLEMEZ! 16.06.2017

    

EMO, Akkuyu Nükleer Santralı için üretim lisansı verilmesine tepki göstererek, ne enerji ihtiyacı ne ulusal çıkarlar ne de ekonomik gerekçelerle kabul edilebilir hiçbir yanı olmayan bu karar ile Türkiye’nin geleceğinin ipotek altına alındığını bildirdi. Lisansın derhal iptal edilmesini isteyen EMO’nun basın açıklamasında, “Siyasetçilerin kapalı kapılar ardında yürüttükleri pazarlıkların bedeli; tehlikeli ve dışa bağımlı enerjinin pahalıya kullandırılmasıyla yurttaşlarımıza ödettirilecektir” denildi.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI. 09.06.2017

    

09 Haziran 2017 Cuma günü Sakarya Temsilciliğinde gerçekleştirilen toplantıda SMM üyelerinin sorunları görüşülmüştür.

UYELERIMIZIN MESLEKTE ONUR YILI PLAKETLERI VERILIYOR. 08.06.2017

    

Meslekte onur yıllarını tamamlayıp geleneksel gecemize katılamayan üyelerimizin onur plaketleri yönetim kurulumuz ve üye ilişkileri ve örgütlenme komisyonu üyelerimizce verilmektedir.

SAKARYA TEMSİLCİ HEYETİMİZ ELPİM FİRMASINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 06.06.2017

    

06.06.2017 Salı günü Sakarya Temsilcilik heyeti olarak Temsilcimiz Halil Atay Temsilci Yardımcıları Turgay Demirgövde, Bilgin Köroğlu ve Şamil Aykut ELPİM Firması sahiplerinden Ali Yılmaz ‘a nezaket ziyaretinde bulundular.

SAKARYA`DA YER ALAN STKLAR ORTAK BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ. 06.06.2017

    

06 Haziran 2017 tarihinde Sakarya Atatürk Stadı arazisinin satışı konusunda STK ‘ların düzenlediği Basın Açıklamasına Temsilcimiz Halil Atay ve Temsilci Yardımcısı Turgay Demirgövde katılmıştır. Sivil Toplum kuruluşlarının basın açıklaması İnşaat Mühendisleri Odasında gerçekleştirildi.

4. ATEX SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 02.06.2017

    

4. ATEX Sempozyumu Düzenleme Kurulu toplantısı 02 Haziran 2017 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nde yoğun katılımla düzenlendi. Toplantı açılış konuşmaları EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sözen ve EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil tarafından yapıldı. Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Bülent Özgümüş tarafından yürütülen toplantıda önceki yapılan ATEX sempozyumları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra, içeriği, bildiri ve panel konu başlıkları, sponsorluk çalışmaları hakkında katılımcıların önerileri alındı.

KOCAELİ DAYANIŞMA AKADEMİSİ FORUMU DÜZENLENDİ. 31.05.2017

    

31 Mayıs 2017 tarihinde Kocaeli Dayanışma Akademisinin gerçekleştirdiği foruma Yönetim Kurulu üyeleri katilim sağlandı.


Çok Okunanlar


UYELERIMIZIN MESLEKTE ONUR YILI PLAKETLERI VERILIYOR.

4. ATEX SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİMİZ İLE ÖZEL HAYRİ SİVRİKAYA HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL DÜZENLENDİ.

KOCAELİ DAYANIŞMA AKADEMİSİ FORUMU DÜZENLENDİ.

PARLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI.

EMO KOCAELİ ŞUBE ENERJİ KOMİSYONU İLE MMO KOCAELİ ŞUBE ENERJİ KOMİSYONU ORTAK TOPLANTISI YAPILDI.

SAKARYA TEMSİLCİ HEYETİMİZ ELPİM FİRMASINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SAKARYA`DA YER ALAN STKLAR ORTAK BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ.

AKKUYU NÜKLEER SANTRALI`NA ÜRETİM LİSANSI VERİLMESİ KABUL EDİLEMEZ!

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ

Adres:

ÖMERAĞA MAH. ANKARA CAD. NACİ GİRGİNSOY SOK. NO:15/3-4 İZMİT - KOCAELİ

Telefon:

+90 262 3254122

Faks:

+90 262 3245456

GSM:

+90 530 7730954

GSM:

+90 530 7730955

e-posta:

13aa

Test-Ölçüm Merkezi
Telefon: +90 312 4253272
Faks: +90 312 4173818


Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri