MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TEMSİLCİLİKLER


TEMSİLCİLİKLER (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BARTIN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMAHMUT DEMİROK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENECMETTİN SAMANCIOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA DİNÇER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECAHİT BİLAL 

KIRTEPE MAH. CUMHURİYET CAD. AĞAH BEY İŞ MERKEZİ 1.KAT NO:12 - BARTIN
TELEFON: +90 378 2278075   FAKS: +90 378 2278095

 

BOLU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL DOĞANDOR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERMAN ESENTEPE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT ARMUTCU 

Temsilci Yardımcısı:

TABAKLAR MAH. FERİT TALAY CAD. TURİSA APT.61/1 MERKEZ - BOLU
TELEFON: +90 374 2123435   FAKS: +90 374 2123435

 

DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEEROL TOPUZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAKAN ÇELİK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEOKAN EREN KURU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET SERDAR ERDEM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEABDURRAHMAN GÜNEŞ 

KÜLTÜR MH. İSTANBUL CD. SPOR SK. İBRAHİMOĞLU İŞ MERKEZİ N.129 KAT.2 MERKEZ - DÜZCE
TELEFON: +90 380 5247404   FAKS: +90 380 5247404

 

GEBZE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVEYSEL SULUDERE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT KORKMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT ÇİFTÇİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET CÜNEYT TÜFEKÇİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEPINAR DEMİR 

TMMOB BİNASI ADLİYE CAD. NO: 25 0262 6444825 GEBZE - KOCAELİ
TELEFON: +90 262 6432805 / +90 262 6444825   FAKS: +90 262 6444826

 

GÖLCÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHAYRİ SARAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERECEP VASFİ SIVIŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜRCAN DENİZ 

MERKEZ MH. 19 MAYIS CD. N.2/D GÖLCÜK GÖLCÜK - KOCAELİ
TELEFON: +90 262 4123865   FAKS: +90 262 4133215

 

KARABÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET EROL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET BÜRÜMCEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESADIK KETENCİ 

HÜRRİYET CD. MAKO İŞHANI KAT: 3/1 67200 MERKEZ - KARABÜK
TELEFON: +90 370 4131055   FAKS: +90 370 4247764

 

KARADENİZ EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ALİ KARANFİL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ETEM ÖZDEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN NAİL ZOBU 

MÜFTÜ MAH. YEMENİCİLER SOK. NO:22 KAT:3 NO:15 EREĞLİ - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 3230838   FAKS: +90 372 3235600

 

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHALİL ATAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBİLGİN KÖROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEZAKİR ONUR ŞENEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETURGAY DEMİRGÖVDE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEŞAMİL AYKUT 

KARAAĞAÇ CAD. ÖZKAYNAK İŞHANI NO:60 K:2 MERKEZ - SAKARYA
TELEFON: +90 264 2777530   FAKS: +90 264 2777531

 

ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBÜLENT ÖZGÜMÜŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAKAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENURİ ÖZEL 

TAHİRKARAOĞUZ SOKAK BİRLİK İŞHANI NO:203 MERKEZ - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 2524561   FAKS: +90 372 2524561

 

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ

BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SAN.TİC.A.Ş.

Temsilci:

ÜYEBAYRAM ETKAR 

SAKARYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Temsilci:

ÜYEKEREM BIYIKLI 

TÜPRAŞ TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. İZMİT RAFİNERİSİ

Temsilci:

ÜYEDİNÇER ALTINIŞIK 

TÜRK TELEKOM KOCAELİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEKENAN BAYRAK 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri